The Draw - Round 5

TeamVenueOGOOCGCOJudges
Cape Cod DGScience 263St. John's PBCornell NKCornell CFCape Cod DGSam Natale
James Dee
Cape Cod ECHiggins Hall 110Cape Cod TECape Cod ECKing's HPVermont PLJaime Wright
Alyssa Leventhal
Cape Cod MBScience 219Cape Cod RMRIT BKing's DTCape Cod MBShresthth Jain
Gabe Hardy
Cape Cod RMScience 219Cape Cod RMRIT BKing's DTCape Cod MBShresthth Jain
Gabe Hardy
Cape Cod TEHiggins Hall 110Cape Cod TECape Cod ECKing's HPVermont PLJaime Wright
Alyssa Leventhal
Claremont CBBerkshire Hall 211St. John's CMClaremont CBVermont SBCornell YBJosiah Peterson
Pat Ryan
Claremont MSHiggins Hall 107RIT AClaremont MSSt. John's MSRochester LMStephen Boyle
Maggie Henry
Cornell BZBerkshire Student LoungeKing's DLKing's CCCornell BZCornell DKSteve Llano
Alia Bellwood
Cornell CFScience 263St. John's PBCornell NKCornell CFCape Cod DGSam Natale
James Dee
Cornell DKBerkshire Student LoungeKing's DLKing's CCCornell BZCornell DKSteve Llano
Alia Bellwood
Cornell EWScience 164Cornell HRSt. John's KBCornell EWVermont GAKatie Teubl
Burk Ohbayashi
Cornell HRScience 164Cornell HRSt. John's KBCornell EWVermont GAKatie Teubl
Burk Ohbayashi
Cornell NKScience 263St. John's PBCornell NKCornell CFCape Cod DGSam Natale
James Dee
Cornell PMHiggins Hall 206Cornell SGCornell PMKing's CPWCSU Swing 2David Hernandez
Hank Owings
Cornell SGHiggins Hall 206Cornell SGCornell PMKing's CPWCSU Swing 2David Hernandez
Hank Owings
Cornell YBBerkshire Hall 211St. John's CMClaremont CBVermont SBCornell YBJosiah Peterson
Pat Ryan
King's BCHiggins Hall 202St. John's CaFaKing's BCKing's CTSt. John's CFAlli Hamlin
Christine Yu
King's BHHiggins Hall 117St. John's NZKing's BHVermont RSSt. John's URLisa Boragine
Matt Newberg
King's CCBerkshire Student LoungeKing's DLKing's CCCornell BZCornell DKSteve Llano
Alia Bellwood
King's CPHiggins Hall 206Cornell SGCornell PMKing's CPWCSU Swing 2David Hernandez
Hank Owings
King's CTHiggins Hall 202St. John's CaFaKing's BCKing's CTSt. John's CFAlli Hamlin
Christine Yu
King's DLBerkshire Student LoungeKing's DLKing's CCCornell BZCornell DKSteve Llano
Alia Bellwood
King's DTScience 219Cape Cod RMRIT BKing's DTCape Cod MBShresthth Jain
Gabe Hardy
King's HPHiggins Hall 110Cape Cod TECape Cod ECKing's HPVermont PLJaime Wright
Alyssa Leventhal
King's HSHiggins Hall 108WCSU Swing 1Michigan Flint JRKing's HSOhio Wesleyan LWAmber Tya Watkins
Matt Vazquez
Michigan Flint FWScience 125Michigan Flint FWSt. John's/Ohio Wesleyan SDOhio Wesleyan CORochester CKJay Wexler
Jeff Cedarfield
Michigan Flint JRHiggins Hall 108WCSU Swing 1Michigan Flint JRKing's HSOhio Wesleyan LWAmber Tya Watkins
Matt Vazquez
Ohio Wesleyan COScience 125Michigan Flint FWSt. John's/Ohio Wesleyan SDOhio Wesleyan CORochester CKJay Wexler
Jeff Cedarfield
Ohio Wesleyan LWHiggins Hall 108WCSU Swing 1Michigan Flint JRKing's HSOhio Wesleyan LWAmber Tya Watkins
Matt Vazquez
RIT AHiggins Hall 107RIT AClaremont MSSt. John's MSRochester LMStephen Boyle
Maggie Henry
RIT BScience 219Cape Cod RMRIT BKing's DTCape Cod MBShresthth Jain
Gabe Hardy
Regis BDBerkshire Hall 207Vermont DASt. John's GPRegis BDVermont CLSam Nelson
Jose Gonzalez
Rochester CKScience 125Michigan Flint FWSt. John's/Ohio Wesleyan SDOhio Wesleyan CORochester CKJay Wexler
Jeff Cedarfield
Rochester LMHiggins Hall 107RIT AClaremont MSSt. John's MSRochester LMStephen Boyle
Maggie Henry
St. John's CFHiggins Hall 202St. John's CaFaKing's BCKing's CTSt. John's CFAlli Hamlin
Christine Yu
St. John's CMBerkshire Hall 211St. John's CMClaremont CBVermont SBCornell YBJosiah Peterson
Pat Ryan
St. John's CaFaHiggins Hall 202St. John's CaFaKing's BCKing's CTSt. John's CFAlli Hamlin
Christine Yu
St. John's GPBerkshire Hall 207Vermont DASt. John's GPRegis BDVermont CLSam Nelson
Jose Gonzalez
St. John's KBScience 164Cornell HRSt. John's KBCornell EWVermont GAKatie Teubl
Burk Ohbayashi
St. John's MSHiggins Hall 107RIT AClaremont MSSt. John's MSRochester LMStephen Boyle
Maggie Henry
St. John's NZHiggins Hall 117St. John's NZKing's BHVermont RSSt. John's URLisa Boragine
Matt Newberg
St. John's PBScience 263St. John's PBCornell NKCornell CFCape Cod DGSam Natale
James Dee
St. John's URHiggins Hall 117St. John's NZKing's BHVermont RSSt. John's URLisa Boragine
Matt Newberg
St. John's/Ohio Wesleyan SDScience 125Michigan Flint FWSt. John's/Ohio Wesleyan SDOhio Wesleyan CORochester CKJay Wexler
Jeff Cedarfield
Vermont CLBerkshire Hall 207Vermont DASt. John's GPRegis BDVermont CLSam Nelson
Jose Gonzalez
Vermont DABerkshire Hall 207Vermont DASt. John's GPRegis BDVermont CLSam Nelson
Jose Gonzalez
Vermont GAScience 164Cornell HRSt. John's KBCornell EWVermont GAKatie Teubl
Burk Ohbayashi
Vermont PLHiggins Hall 110Cape Cod TECape Cod ECKing's HPVermont PLJaime Wright
Alyssa Leventhal
Vermont RSHiggins Hall 117St. John's NZKing's BHVermont RSSt. John's URLisa Boragine
Matt Newberg
Vermont SBBerkshire Hall 211St. John's CMClaremont CBVermont SBCornell YBJosiah Peterson
Pat Ryan
WCSU Swing 1Higgins Hall 108WCSU Swing 1Michigan Flint JRKing's HSOhio Wesleyan LWAmber Tya Watkins
Matt Vazquez
WCSU Swing 2Higgins Hall 206Cornell SGCornell PMKing's CPWCSU Swing 2David Hernandez
Hank Owings