The Draw - Round 4

TeamVenueOGOOCGCOJudges
Cape Cod DGBerkshire Student LoungeCape Cod DGKing's CTKing's BHSt. John's NZSam Nelson
Maggie Henry
Cape Cod ECHiggins Hall 202Vermont PLSt. John's PBRochester LMCape Cod ECKatie Teubl
Jose Gonzalez
Cape Cod MBHiggins Hall 108King's HSOhio Wesleyan LWCape Cod MBKing's DTShresthth Jain
Christine Yu
Cape Cod RMHiggins Hall 206WCSU Swing 2Cape Cod RMCape Cod TEWCSU Swing 1Alia Bellwood
Matt Newberg
Cape Cod TEHiggins Hall 206WCSU Swing 2Cape Cod RMCape Cod TEWCSU Swing 1Alia Bellwood
Matt Newberg
Claremont CBScience 164Cornell EWVermont GASt. John's KBClaremont CBJosiah Peterson
Jeff Cedarfield
Claremont MSScience 125RIT BKing's CPClaremont MSKing's HPSteve Llano
Amber Tya Watkins
Cornell BZBerkshire Hall 207St. John's CFCornell BZSt. John's URCornell NKAlli Hamlin
James Dee
Cornell CFBerkshire Hall 211St. John's/Ohio Wesleyan SDVermont RSCornell DKCornell CFMarcus Paroske
Matt Vazquez
Cornell DKBerkshire Hall 211St. John's/Ohio Wesleyan SDVermont RSCornell DKCornell CFMarcus Paroske
Matt Vazquez
Cornell EWScience 164Cornell EWVermont GASt. John's KBClaremont CBJosiah Peterson
Jeff Cedarfield
Cornell HRScience 219Regis BDRIT AVermont DACornell HRDavid Hernandez
Hank Owings
Cornell NKBerkshire Hall 207St. John's CFCornell BZSt. John's URCornell NKAlli Hamlin
James Dee
Cornell PMHiggins Hall 110Rochester CKSt. John's CaFaCornell PMMichigan Flint JRSam Natale
Burk Ohbayashi
Cornell SGScience 263King's BCOhio Wesleyan COMichigan Flint FWCornell SGJaime Wright
Pat Ryan
Cornell YBHiggins Hall 107King's CCCornell YBSt. John's CMKing's DLStephen Boyle
Gabe Hardy
King's BCScience 263King's BCOhio Wesleyan COMichigan Flint FWCornell SGJaime Wright
Pat Ryan
King's BHBerkshire Student LoungeCape Cod DGKing's CTKing's BHSt. John's NZSam Nelson
Maggie Henry
King's CCHiggins Hall 107King's CCCornell YBSt. John's CMKing's DLStephen Boyle
Gabe Hardy
King's CPScience 125RIT BKing's CPClaremont MSKing's HPSteve Llano
Amber Tya Watkins
King's CTBerkshire Student LoungeCape Cod DGKing's CTKing's BHSt. John's NZSam Nelson
Maggie Henry
King's DLHiggins Hall 107King's CCCornell YBSt. John's CMKing's DLStephen Boyle
Gabe Hardy
King's DTHiggins Hall 108King's HSOhio Wesleyan LWCape Cod MBKing's DTShresthth Jain
Christine Yu
King's HPScience 125RIT BKing's CPClaremont MSKing's HPSteve Llano
Amber Tya Watkins
King's HSHiggins Hall 108King's HSOhio Wesleyan LWCape Cod MBKing's DTShresthth Jain
Christine Yu
Michigan Flint FWScience 263King's BCOhio Wesleyan COMichigan Flint FWCornell SGJaime Wright
Pat Ryan
Michigan Flint JRHiggins Hall 110Rochester CKSt. John's CaFaCornell PMMichigan Flint JRSam Natale
Burk Ohbayashi
Ohio Wesleyan COScience 263King's BCOhio Wesleyan COMichigan Flint FWCornell SGJaime Wright
Pat Ryan
Ohio Wesleyan LWHiggins Hall 108King's HSOhio Wesleyan LWCape Cod MBKing's DTShresthth Jain
Christine Yu
RIT AScience 219Regis BDRIT AVermont DACornell HRDavid Hernandez
Hank Owings
RIT BScience 125RIT BKing's CPClaremont MSKing's HPSteve Llano
Amber Tya Watkins
Regis BDScience 219Regis BDRIT AVermont DACornell HRDavid Hernandez
Hank Owings
Rochester CKHiggins Hall 110Rochester CKSt. John's CaFaCornell PMMichigan Flint JRSam Natale
Burk Ohbayashi
Rochester LMHiggins Hall 202Vermont PLSt. John's PBRochester LMCape Cod ECKatie Teubl
Jose Gonzalez
St. John's CFBerkshire Hall 207St. John's CFCornell BZSt. John's URCornell NKAlli Hamlin
James Dee
St. John's CMHiggins Hall 107King's CCCornell YBSt. John's CMKing's DLStephen Boyle
Gabe Hardy
St. John's CaFaHiggins Hall 110Rochester CKSt. John's CaFaCornell PMMichigan Flint JRSam Natale
Burk Ohbayashi
St. John's GPHiggins Hall 117Vermont SBSt. John's MSVermont CLSt. John's GPJay Wexler
Alyssa Leventhal
St. John's KBScience 164Cornell EWVermont GASt. John's KBClaremont CBJosiah Peterson
Jeff Cedarfield
St. John's MSHiggins Hall 117Vermont SBSt. John's MSVermont CLSt. John's GPJay Wexler
Alyssa Leventhal
St. John's NZBerkshire Student LoungeCape Cod DGKing's CTKing's BHSt. John's NZSam Nelson
Maggie Henry
St. John's PBHiggins Hall 202Vermont PLSt. John's PBRochester LMCape Cod ECKatie Teubl
Jose Gonzalez
St. John's URBerkshire Hall 207St. John's CFCornell BZSt. John's URCornell NKAlli Hamlin
James Dee
St. John's/Ohio Wesleyan SDBerkshire Hall 211St. John's/Ohio Wesleyan SDVermont RSCornell DKCornell CFMarcus Paroske
Matt Vazquez
Vermont CLHiggins Hall 117Vermont SBSt. John's MSVermont CLSt. John's GPJay Wexler
Alyssa Leventhal
Vermont DAScience 219Regis BDRIT AVermont DACornell HRDavid Hernandez
Hank Owings
Vermont GAScience 164Cornell EWVermont GASt. John's KBClaremont CBJosiah Peterson
Jeff Cedarfield
Vermont PLHiggins Hall 202Vermont PLSt. John's PBRochester LMCape Cod ECKatie Teubl
Jose Gonzalez
Vermont RSBerkshire Hall 211St. John's/Ohio Wesleyan SDVermont RSCornell DKCornell CFMarcus Paroske
Matt Vazquez
Vermont SBHiggins Hall 117Vermont SBSt. John's MSVermont CLSt. John's GPJay Wexler
Alyssa Leventhal
WCSU Swing 1Higgins Hall 206WCSU Swing 2Cape Cod RMCape Cod TEWCSU Swing 1Alia Bellwood
Matt Newberg
WCSU Swing 2Higgins Hall 206WCSU Swing 2Cape Cod RMCape Cod TEWCSU Swing 1Alia Bellwood
Matt Newberg