The Draw - Round 3

TeamVenueOGOOCGCOJudges
Cape Cod DGHiggins Hall 206Michigan Flint JRCape Cod DGRIT BKing's HSJaime Wright
Cape Cod ECScience 164Cornell DKKing's DTCape Cod ECCornell PMDavid Hernandez
Pat Ryan
Cape Cod MBHiggins Hall 107Ohio Wesleyan LWCape Cod MBSt. John's PBCape Cod RMSam Nelson
Amber Tya Watkins
Maggie Henry
Cape Cod RMHiggins Hall 107Ohio Wesleyan LWCape Cod MBSt. John's PBCape Cod RMSam Nelson
Amber Tya Watkins
Maggie Henry
Cape Cod TEHiggins Hall 202Michigan Flint FWCape Cod TEKing's BCRIT ASteve Llano
Christine Yu
Claremont CBBerkshire Hall 211Ohio Wesleyan COSt. John's CMClaremont CBVermont DAMarcus Paroske
Burk Ohbayashi
Claremont MSScience 125Claremont MSKing's DLSt. John's CFRegis BDJay Wexler
Alyssa Leventhal
Cornell BZHiggins Hall 108Vermont RSCornell EWCornell BZKing's CCShresthth Jain
Hank Owings
Cornell CFScience 219St. John's URVermont PLCornell CFRochester CKKatie Teubl
Josiah Peterson
Cornell DKScience 164Cornell DKKing's DTCape Cod ECCornell PMDavid Hernandez
Pat Ryan
Cornell EWHiggins Hall 108Vermont RSCornell EWCornell BZKing's CCShresthth Jain
Hank Owings
Cornell HRHiggins Hall 117Vermont CLCornell HRVermont GACornell YBAlia Bellwood
Matt Vazquez
Cornell NKScience 263WCSU Swing 1King's HPCornell NKSt. John's CaFaStephen Boyle
Gabe Hardy
Cornell PMScience 164Cornell DKKing's DTCape Cod ECCornell PMDavid Hernandez
Pat Ryan
Cornell SGBerkshire Hall 207Rochester LMCornell SGWCSU Swing 2King's BHAlli Hamlin
James Dee
Cornell YBHiggins Hall 117Vermont CLCornell HRVermont GACornell YBAlia Bellwood
Matt Vazquez
King's BCHiggins Hall 202Michigan Flint FWCape Cod TEKing's BCRIT ASteve Llano
Christine Yu
King's BHBerkshire Hall 207Rochester LMCornell SGWCSU Swing 2King's BHAlli Hamlin
James Dee
King's CCHiggins Hall 108Vermont RSCornell EWCornell BZKing's CCShresthth Jain
Hank Owings
King's CPBerkshire Student LoungeSt. John's MSSt. John's GPKing's CTKing's CPSam Natale
Matt Newberg
King's CTBerkshire Student LoungeSt. John's MSSt. John's GPKing's CTKing's CPSam Natale
Matt Newberg
King's DLScience 125Claremont MSKing's DLSt. John's CFRegis BDJay Wexler
Alyssa Leventhal
King's DTScience 164Cornell DKKing's DTCape Cod ECCornell PMDavid Hernandez
Pat Ryan
King's HPScience 263WCSU Swing 1King's HPCornell NKSt. John's CaFaStephen Boyle
Gabe Hardy
King's HSHiggins Hall 206Michigan Flint JRCape Cod DGRIT BKing's HSJaime Wright
Michigan Flint FWHiggins Hall 202Michigan Flint FWCape Cod TEKing's BCRIT ASteve Llano
Christine Yu
Michigan Flint JRHiggins Hall 206Michigan Flint JRCape Cod DGRIT BKing's HSJaime Wright
Ohio Wesleyan COBerkshire Hall 211Ohio Wesleyan COSt. John's CMClaremont CBVermont DAMarcus Paroske
Burk Ohbayashi
Ohio Wesleyan LWHiggins Hall 107Ohio Wesleyan LWCape Cod MBSt. John's PBCape Cod RMSam Nelson
Amber Tya Watkins
Maggie Henry
RIT AHiggins Hall 202Michigan Flint FWCape Cod TEKing's BCRIT ASteve Llano
Christine Yu
RIT BHiggins Hall 206Michigan Flint JRCape Cod DGRIT BKing's HSJaime Wright
Regis BDScience 125Claremont MSKing's DLSt. John's CFRegis BDJay Wexler
Alyssa Leventhal
Rochester CKScience 219St. John's URVermont PLCornell CFRochester CKKatie Teubl
Josiah Peterson
Rochester LMBerkshire Hall 207Rochester LMCornell SGWCSU Swing 2King's BHAlli Hamlin
James Dee
St. John's CFScience 125Claremont MSKing's DLSt. John's CFRegis BDJay Wexler
Alyssa Leventhal
St. John's CMBerkshire Hall 211Ohio Wesleyan COSt. John's CMClaremont CBVermont DAMarcus Paroske
Burk Ohbayashi
St. John's CaFaScience 263WCSU Swing 1King's HPCornell NKSt. John's CaFaStephen Boyle
Gabe Hardy
St. John's GPBerkshire Student LoungeSt. John's MSSt. John's GPKing's CTKing's CPSam Natale
Matt Newberg
St. John's KBHiggins Hall 110St. John's KBSt. John's/Ohio Wesleyan SDSt. John's NZVermont SBJeff Cedarfield
Jose Gonzalez
St. John's MSBerkshire Student LoungeSt. John's MSSt. John's GPKing's CTKing's CPSam Natale
Matt Newberg
St. John's NZHiggins Hall 110St. John's KBSt. John's/Ohio Wesleyan SDSt. John's NZVermont SBJeff Cedarfield
Jose Gonzalez
St. John's PBHiggins Hall 107Ohio Wesleyan LWCape Cod MBSt. John's PBCape Cod RMSam Nelson
Amber Tya Watkins
Maggie Henry
St. John's URScience 219St. John's URVermont PLCornell CFRochester CKKatie Teubl
Josiah Peterson
St. John's/Ohio Wesleyan SDHiggins Hall 110St. John's KBSt. John's/Ohio Wesleyan SDSt. John's NZVermont SBJeff Cedarfield
Jose Gonzalez
Vermont CLHiggins Hall 117Vermont CLCornell HRVermont GACornell YBAlia Bellwood
Matt Vazquez
Vermont DABerkshire Hall 211Ohio Wesleyan COSt. John's CMClaremont CBVermont DAMarcus Paroske
Burk Ohbayashi
Vermont GAHiggins Hall 117Vermont CLCornell HRVermont GACornell YBAlia Bellwood
Matt Vazquez
Vermont PLScience 219St. John's URVermont PLCornell CFRochester CKKatie Teubl
Josiah Peterson
Vermont RSHiggins Hall 108Vermont RSCornell EWCornell BZKing's CCShresthth Jain
Hank Owings
Vermont SBHiggins Hall 110St. John's KBSt. John's/Ohio Wesleyan SDSt. John's NZVermont SBJeff Cedarfield
Jose Gonzalez
WCSU Swing 1Science 263WCSU Swing 1King's HPCornell NKSt. John's CaFaStephen Boyle
Gabe Hardy
WCSU Swing 2Berkshire Hall 207Rochester LMCornell SGWCSU Swing 2King's BHAlli Hamlin
James Dee