The Draw - Round 2

TeamVenueOGOOCGCOJudges
Cape Cod DGHiggins Hall 202Cape Cod MBCape Cod ECCape Cod DGVermont PLSteve Llano
Hank Owings
Cape Cod ECHiggins Hall 202Cape Cod MBCape Cod ECCape Cod DGVermont PLSteve Llano
Hank Owings
Cape Cod MBHiggins Hall 202Cape Cod MBCape Cod ECCape Cod DGVermont PLSteve Llano
Hank Owings
Cape Cod RMHiggins Hall 108King's CPWCSU Swing 2Cape Cod RMSt. John's KBStephen Boyle
Jay Wexler
Cape Cod TEHiggins Hall 107Cape Cod TESt. John's CFSt. John's CaFaCornell EWPat Ryan
Jeff Cedarfield
Claremont CBScience 164St. John's GPClaremont CBVermont RSCornell DKKatie Teubl
Amber Tya Watkins
Christine Yu
Claremont MSScience 219St. John's PBWCSU Swing 1Michigan Flint JRClaremont MSAlli Hamlin
Jose Gonzalez
Cornell BZBerkshire Hall 211King's BHVermont DACornell HRCornell BZJaime Wright
Gabe Hardy
Cornell CFHiggins Hall 117RIT BCornell CFVermont SBSt. John's URJosiah Peterson
Matt Vazquez
Cornell DKScience 164St. John's GPClaremont CBVermont RSCornell DKKatie Teubl
Amber Tya Watkins
Christine Yu
Cornell EWHiggins Hall 107Cape Cod TESt. John's CFSt. John's CaFaCornell EWPat Ryan
Jeff Cedarfield
Cornell HRBerkshire Hall 211King's BHVermont DACornell HRCornell BZJaime Wright
Gabe Hardy
Cornell NKScience 125Cornell NKSt. John's NZRIT ASt. John's CMSam Natale
Tesiah Coleman
Cornell PMHiggins Hall 206King's HSCornell PMRegis BDKing's BCAlia Bellwood
James Dee
Cornell SGBerkshire Student LoungeCornell SGKing's CCKing's HPSt. John's MSMarcus Paroske
Sam Eames
Cornell YBBerkshire Hall 207Vermont GAMichigan Flint FWCornell YBSt. John's/Owio Wesleyan SDBurk Ohbayashi
King's BCHiggins Hall 206King's HSCornell PMRegis BDKing's BCAlia Bellwood
James Dee
King's BHBerkshire Hall 211King's BHVermont DACornell HRCornell BZJaime Wright
Gabe Hardy
King's CCBerkshire Student LoungeCornell SGKing's CCKing's HPSt. John's MSMarcus Paroske
Sam Eames
King's CPHiggins Hall 108King's CPWCSU Swing 2Cape Cod RMSt. John's KBStephen Boyle
Jay Wexler
King's CTScience 263King's DTRochester LMOhio Wesleyan LWKing's CTShresthth Jain
Serin Choi
King's DLHiggins Hall 110King's DLVermont CLRochester CKOhio Wesleyan CODavid Hernandez
Maggie Henry
King's DTScience 263King's DTRochester LMOhio Wesleyan LWKing's CTShresthth Jain
Serin Choi
King's HPBerkshire Student LoungeCornell SGKing's CCKing's HPSt. John's MSMarcus Paroske
Sam Eames
King's HSHiggins Hall 206King's HSCornell PMRegis BDKing's BCAlia Bellwood
James Dee
Michigan Flint FWBerkshire Hall 207Vermont GAMichigan Flint FWCornell YBSt. John's/Owio Wesleyan SDBurk Ohbayashi
Michigan Flint JRScience 219St. John's PBWCSU Swing 1Michigan Flint JRClaremont MSAlli Hamlin
Jose Gonzalez
Ohio Wesleyan COHiggins Hall 110King's DLVermont CLRochester CKOhio Wesleyan CODavid Hernandez
Maggie Henry
Ohio Wesleyan LWScience 263King's DTRochester LMOhio Wesleyan LWKing's CTShresthth Jain
Serin Choi
RIT AScience 125Cornell NKSt. John's NZRIT ASt. John's CMSam Natale
Tesiah Coleman
RIT BHiggins Hall 117RIT BCornell CFVermont SBSt. John's URJosiah Peterson
Matt Vazquez
Regis BDHiggins Hall 206King's HSCornell PMRegis BDKing's BCAlia Bellwood
James Dee
Rochester CKHiggins Hall 110King's DLVermont CLRochester CKOhio Wesleyan CODavid Hernandez
Maggie Henry
Rochester LMScience 263King's DTRochester LMOhio Wesleyan LWKing's CTShresthth Jain
Serin Choi
St. John's CFHiggins Hall 107Cape Cod TESt. John's CFSt. John's CaFaCornell EWPat Ryan
Jeff Cedarfield
St. John's CMScience 125Cornell NKSt. John's NZRIT ASt. John's CMSam Natale
Tesiah Coleman
St. John's CaFaHiggins Hall 107Cape Cod TESt. John's CFSt. John's CaFaCornell EWPat Ryan
Jeff Cedarfield
St. John's GPScience 164St. John's GPClaremont CBVermont RSCornell DKKatie Teubl
Amber Tya Watkins
Christine Yu
St. John's KBHiggins Hall 108King's CPWCSU Swing 2Cape Cod RMSt. John's KBStephen Boyle
Jay Wexler
St. John's MSBerkshire Student LoungeCornell SGKing's CCKing's HPSt. John's MSMarcus Paroske
Sam Eames
St. John's NZScience 125Cornell NKSt. John's NZRIT ASt. John's CMSam Natale
Tesiah Coleman
St. John's PBScience 219St. John's PBWCSU Swing 1Michigan Flint JRClaremont MSAlli Hamlin
Jose Gonzalez
St. John's URHiggins Hall 117RIT BCornell CFVermont SBSt. John's URJosiah Peterson
Matt Vazquez
St. John's/Owio Wesleyan SDBerkshire Hall 207Vermont GAMichigan Flint FWCornell YBSt. John's/Owio Wesleyan SDBurk Ohbayashi
Vermont CLHiggins Hall 110King's DLVermont CLRochester CKOhio Wesleyan CODavid Hernandez
Maggie Henry
Vermont DABerkshire Hall 211King's BHVermont DACornell HRCornell BZJaime Wright
Gabe Hardy
Vermont GABerkshire Hall 207Vermont GAMichigan Flint FWCornell YBSt. John's/Owio Wesleyan SDBurk Ohbayashi
Vermont PLHiggins Hall 202Cape Cod MBCape Cod ECCape Cod DGVermont PLSteve Llano
Hank Owings
Vermont RSScience 164St. John's GPClaremont CBVermont RSCornell DKKatie Teubl
Amber Tya Watkins
Christine Yu
Vermont SBHiggins Hall 117RIT BCornell CFVermont SBSt. John's URJosiah Peterson
Matt Vazquez
WCSU Swing 1Science 219St. John's PBWCSU Swing 1Michigan Flint JRClaremont MSAlli Hamlin
Jose Gonzalez
WCSU Swing 2Higgins Hall 108King's CPWCSU Swing 2Cape Cod RMSt. John's KBStephen Boyle
Jay Wexler