The Draw - Round 1

TeamVenueOGOOCGCOJudges
Cape Cod DGBerkshire Hall 211St. John's CFSt. John's URSt. John's GPCape Cod DGMarcus Paroske
Burk Ohbayashi
Christine Yu
Cape Cod MBHiggins Hall 107Vermont DAKing's BHKing's CPCape Cod MBAlia Bellwood
Serin Choi
Cape Cod RMBerkshire Hall 207WCSU Swing 2Vermont GACornell SGCape Cod RMDavid Hernandez
Gabe Hardy
Cape Cod TEHiggins Hall 110Cornell PMRochester CKVermont PLCape Cod TEJaime Wright
Josiah Peterson
Claremont CBScience 125Claremont CBKing's BCKing's CCMichigan Flint JRJay Wexler
Maggie Henry
Claremont MSHiggins Hall 202King's HPClaremont MSKing's DLVermont RSPat Ryan
Alyssa Leventhal
Cornell BZHiggins Hall 117Cornell BZCornell NKKing's HSOhio Wesleyan LWSteve Llano
Matt Vazquez
Cornell CFBerkshire Student LoungeCornell CFCornell DKOhio Wesleyan CORochester LMStephen Boyle
Jeff Cedarfield
Cornell DKBerkshire Student LoungeCornell CFCornell DKOhio Wesleyan CORochester LMStephen Boyle
Jeff Cedarfield
Cornell EWHiggins Hall 108Cornell YBSt. John's KBCornell EWKing's DTAlli Hamlin
Lisa Boragine
Cornell HRScience 219Cornell HRRIT AWCSU Swing 1RIT BShresthth Jain
Hank Owings
Cornell NKHiggins Hall 117Cornell BZCornell NKKing's HSOhio Wesleyan LWSteve Llano
Matt Vazquez
Cornell PMHiggins Hall 110Cornell PMRochester CKVermont PLCape Cod TEJaime Wright
Josiah Peterson
Cornell SGBerkshire Hall 207WCSU Swing 2Vermont GACornell SGCape Cod RMDavid Hernandez
Gabe Hardy
Cornell YBHiggins Hall 108Cornell YBSt. John's KBCornell EWKing's DTAlli Hamlin
Lisa Boragine
King's BCScience 125Claremont CBKing's BCKing's CCMichigan Flint JRJay Wexler
Maggie Henry
King's BHHiggins Hall 107Vermont DAKing's BHKing's CPCape Cod MBAlia Bellwood
Serin Choi
King's CCScience 125Claremont CBKing's BCKing's CCMichigan Flint JRJay Wexler
Maggie Henry
King's CPHiggins Hall 107Vermont DAKing's BHKing's CPCape Cod MBAlia Bellwood
Serin Choi
King's CTScience 263King's CTRegis BDSt. John's MSVermont CLAmber Tya Watkins
Jose Gonzalez
King's DLHiggins Hall 202King's HPClaremont MSKing's DLVermont RSPat Ryan
Alyssa Leventhal
King's DTHiggins Hall 108Cornell YBSt. John's KBCornell EWKing's DTAlli Hamlin
Lisa Boragine
King's HPHiggins Hall 202King's HPClaremont MSKing's DLVermont RSPat Ryan
Alyssa Leventhal
King's HSHiggins Hall 117Cornell BZCornell NKKing's HSOhio Wesleyan LWSteve Llano
Matt Vazquez
Michigan Flint FWHiggins Hall 206RIT CVermont SBSt. John's CMMichigan Flint FWKatie Teubl
Matt Newberg
Michigan Flint JRScience 125Claremont CBKing's BCKing's CCMichigan Flint JRJay Wexler
Maggie Henry
Ohio Wesleyan COBerkshire Student LoungeCornell CFCornell DKOhio Wesleyan CORochester LMStephen Boyle
Jeff Cedarfield
Ohio Wesleyan LWHiggins Hall 117Cornell BZCornell NKKing's HSOhio Wesleyan LWSteve Llano
Matt Vazquez
RIT AScience 219Cornell HRRIT AWCSU Swing 1RIT BShresthth Jain
Hank Owings
RIT BScience 219Cornell HRRIT AWCSU Swing 1RIT BShresthth Jain
Hank Owings
RIT CHiggins Hall 206RIT CVermont SBSt. John's CMMichigan Flint FWKatie Teubl
Matt Newberg
Regis BDScience 263King's CTRegis BDSt. John's MSVermont CLAmber Tya Watkins
Jose Gonzalez
Rochester CKHiggins Hall 110Cornell PMRochester CKVermont PLCape Cod TEJaime Wright
Josiah Peterson
Rochester LMBerkshire Student LoungeCornell CFCornell DKOhio Wesleyan CORochester LMStephen Boyle
Jeff Cedarfield
St. John's CFScience 164St. John's NZSt. John's CFSt. John's/Owio Wesleyan SDSt. John's PBSam Natale
James Dee
St. John's CMHiggins Hall 206RIT CVermont SBSt. John's CMMichigan Flint FWKatie Teubl
Matt Newberg
St. John's GPBerkshire Hall 211St. John's CFSt. John's URSt. John's GPCape Cod DGMarcus Paroske
Burk Ohbayashi
Christine Yu
St. John's KBHiggins Hall 108Cornell YBSt. John's KBCornell EWKing's DTAlli Hamlin
Lisa Boragine
St. John's MSScience 263King's CTRegis BDSt. John's MSVermont CLAmber Tya Watkins
Jose Gonzalez
St. John's NZScience 164St. John's NZSt. John's CFSt. John's/Owio Wesleyan SDSt. John's PBSam Natale
James Dee
St. John's PBScience 164St. John's NZSt. John's CFSt. John's/Owio Wesleyan SDSt. John's PBSam Natale
James Dee
St. John's URBerkshire Hall 211St. John's CFSt. John's URSt. John's GPCape Cod DGMarcus Paroske
Burk Ohbayashi
Christine Yu
St. John's/Owio Wesleyan SDScience 164St. John's NZSt. John's CFSt. John's/Owio Wesleyan SDSt. John's PBSam Natale
James Dee
Vermont CLScience 263King's CTRegis BDSt. John's MSVermont CLAmber Tya Watkins
Jose Gonzalez
Vermont DAHiggins Hall 107Vermont DAKing's BHKing's CPCape Cod MBAlia Bellwood
Serin Choi
Vermont GABerkshire Hall 207WCSU Swing 2Vermont GACornell SGCape Cod RMDavid Hernandez
Gabe Hardy
Vermont PLHiggins Hall 110Cornell PMRochester CKVermont PLCape Cod TEJaime Wright
Josiah Peterson
Vermont RSHiggins Hall 202King's HPClaremont MSKing's DLVermont RSPat Ryan
Alyssa Leventhal
Vermont SBHiggins Hall 206RIT CVermont SBSt. John's CMMichigan Flint FWKatie Teubl
Matt Newberg
WCSU Swing 1Science 219Cornell HRRIT AWCSU Swing 1RIT BShresthth Jain
Hank Owings
WCSU Swing 2Berkshire Hall 207WCSU Swing 2Vermont GACornell SGCape Cod RMDavid Hernandez
Gabe Hardy