The Draw - Round 6

TeamVenueOGOOCGCOJudges
Adelphi FKLafatette L202Hawaii Pacific MUCape Cod DGAdelphi FKCornell CGJason Edwards
Gina Iberri-Shea
Alex Thibault
Adelphi KZOld Mill A304Fordham BKRegis/MichiganRosario DP Adelphi KZMandy Frank
Daniel Chen
Javed Narejo
Alaska BHVotey 223Queen's GKHawaii DG Alaska BHKings HBBrandon Paquette
Diandra Kalish
Harrison Bulisky
Alaska BJLafayette L403Alaska BJClaremont SWNew South Wales KMCarleton CMSam Natale
Buddy Khan
Simone van Elk
Alaska CHWaterman 457Cornell BYVermont ADAlberta PPAlaska CHAnish Mitra
Wes Hopkin
Eric Barnes
Alaska CSOld Mill A202Patrick Henry ERCornell HPAlaska CSLoyola Marymount PR David Register
Lucas Caress
John Angelis
Alaska FPLafayette L400Alaska FPYale BELaVerne MTHarvard BEGavin Ilsley
James Fagan
Tanya Al Sheikh
Alaska JWWaterman 427Colgate EGAlaska JWColgate LTStanford KRMichael Baer
Eoin Kilkenny
Martin Haas
Alberta PPWaterman 457Cornell BYVermont ADAlberta PPAlaska CHAnish Mitra
Wes Hopkin
Eric Barnes
Bard AKWaterman 413Chile DHPortland State HKBard AKCornell NS Lara Allen
William Mitchell
Bard GLTorrey 201Swarthmore HRChina Beihang DYBard GLKings CHMarcus Paroske
Adam Garen
Maggie Hildebrand
Kiara Kaminski
Bard GMOld Mill A207Bard GMCape Cod RTWillamette LHTexas State HKMike Maffie
Chris Lattucca
Azfar Wattoo
Bard GSKalkin 110HWS KMBard GSFordham MMLoyola Marymount CKStevel Llano
Emily Zhang
Zheng Bo
Bates DFOld Mill A200Hawaii HS Bates DFVermont GLWillamette CMSteve Johnson
Jaime Wright
Melissa Franke
Bates DSKalkin 004HWS SWPortland State MSPennsylvania PWBates DSAbrar Faiaz
James Tallmon
Bates EM Lafayette L300Cornell RSBates EM Duke SW St. John's KSMary Nugent
Adam Goldstein
John Miller
Bates KSLafayette L107Bates KSPortland State BBQueen's EWClaremont CBShawn Briscoe
Zia Durrani
Allison Hamlin
Bates SWVotey 220Brock CLYale CPKings CPBates SWSam Nelson
Mackenzni Siebert
Brock CLVotey 220Brock CLYale CPKings CPBates SWSam Nelson
Mackenzni Siebert
Cape Cod DGLafatette L202Hawaii Pacific MUCape Cod DGAdelphi FKCornell CGJason Edwards
Gina Iberri-Shea
Alex Thibault
Cape Cod EEWaterman 401Santa Monica College AK Cape Cod EEChina Tianjin Normal LSWillamette MMKristin Rudolph
Natalie Nakamura
Sophia Ir
Cape Cod HBOld Mill A303Vermont NSRochester LSCape Cod HBUSAFA EWPam Dodge
Ross Provalo
Weston Clarke
Cape Cod RTOld Mill A207Bard GMCape Cod RTWillamette LHTexas State HKMike Maffie
Chris Lattucca
Azfar Wattoo
Carleton CMLafayette L403Alaska BJClaremont SWNew South Wales KMCarleton CMSam Natale
Buddy Khan
Simone van Elk
Chile DHWaterman 413Chile DHPortland State HKBard AKCornell NS Lara Allen
William Mitchell
China Beihang DYTorrey 201Swarthmore HRChina Beihang DYBard GLKings CHMarcus Paroske
Adam Garen
Maggie Hildebrand
Kiara Kaminski
China CXLafayette L102Grove City DWChina Peking-Fudan HZGeorge Fox EKChina CXGabrielle Hanners
Kevin Diamond
China Peking-Fudan HZLafayette L102Grove City DWChina Peking-Fudan HZGeorge Fox EKChina CXGabrielle Hanners
Kevin Diamond
China Tianjin Normal LSWaterman 401Santa Monica College AK Cape Cod EEChina Tianjin Normal LSWillamette MMKristin Rudolph
Natalie Nakamura
Sophia Ir
Claremont CBLafayette L107Bates KSPortland State BBQueen's EWClaremont CBShawn Briscoe
Zia Durrani
Allison Hamlin
Claremont ERLafayette L111Claremont ERSwarthmore FOPatrick Henry AOClaremont MTRose Helens-Hart
Rob Boller
Claremont HLLafayette L207Claremont HLTexas State BDRegis BDTechnology Jamaica BMLeela Koenig
E. J. Harris
David Hernandez
Claremont MTLafayette L111Claremont ERSwarthmore FOPatrick Henry AOClaremont MTRose Helens-Hart
Rob Boller
Claremont SWLafayette L403Alaska BJClaremont SWNew South Wales KMCarleton CMSam Natale
Buddy Khan
Simone van Elk
Colgate BCLafayette L307Yale CK Swarthmore KMSt. John's CMColgate BCRob Margesson
Geoff Klinger
Shayna O'Dea
Colgate EGWaterman 427Colgate EGAlaska JWColgate LTStanford KRMichael Baer
Eoin Kilkenny
Martin Haas
Colgate GSKalkin 003Marianapolis JPColgate GSPortland State STRochester Institute of Technology C SMatt Vasquez
Felipe Ibarra
Rob Ruiz
Colgate LTWaterman 427Colgate EGAlaska JWColgate LTStanford KRMichael Baer
Eoin Kilkenny
Martin Haas
Colgate MSVotey 367DePauw AWColgate SSColgate MSPennsylvania GNRhydian Morgan
Michaela Hernandez
Evelyn Hiatt
Colgate SSVotey 367DePauw AWColgate SSColgate MSPennsylvania GNRhydian Morgan
Michaela Hernandez
Evelyn Hiatt
Cornell BHAngel B112Cornell BHOsgoode CMKings OPVenezuela GDAustin Benn
Mercedes Deane
Cornell BSMorril 010Harvard BZCornell BSSeattle KP UCDLS ORSteve West
Michael Aguilara
Steven Nicholls
Cornell BYWaterman 457Cornell BYVermont ADAlberta PPAlaska CHAnish Mitra
Wes Hopkin
Eric Barnes
Cornell CGLafatette L202Hawaii Pacific MUCape Cod DGAdelphi FKCornell CGJason Edwards
Gina Iberri-Shea
Alex Thibault
Cornell DKLafayette L408Rochester DP Michigan Flint FWCornell DKTechnology Jamaica DSLisa Borgaine
Nicole Frazer
Cornell HPOld Mill A202Patrick Henry ERCornell HPAlaska CSLoyola Marymount PR David Register
Lucas Caress
John Angelis
Cornell LYLafayette L302Portland State CGPortland State EP USC Law MQCornell LYShane Puckett
Alia Bellwood
Sam Press
Cornell NS Waterman 413Chile DHPortland State HKBard AKCornell NS Lara Allen
William Mitchell
Cornell RSLafayette L300Cornell RSBates EM Duke SW St. John's KSMary Nugent
Adam Goldstein
John Miller
DePauw AWVotey 367DePauw AWColgate SSColgate MSPennsylvania GNRhydian Morgan
Michaela Hernandez
Evelyn Hiatt
DePauw BMPerkin 300Louisiana Tech DBMarianapolis GFDePauw BMHawaii MD Jennifer Rankin
Angela Lee
DePauw KMKalkin 002Rochester CZSanta Monica College AMOhio Wesleyan DODePauw KMAmelia Kermis
Danielle Stevens
Duke BO Lafayette L200USAFA RSDuke BO Kings CCWilfried Laurier MSHuang He
Tripp
Duke NZWaterman 402Vermont BSDuke NZYale HWHawaii Pacific CSSpencer Sheaff
Greg Young
Duke SW Lafayette L300Cornell RSBates EM Duke SW St. John's KSMary Nugent
Adam Goldstein
John Miller
Edinburgh BOKalkin 300UCLA NPEdinburgh BOQueen's GMSingapore CTMonica Ferris
Jan Hovden
Andreas Varsakopoulos
Fordham BKOld Mill A304Fordham BKRegis/MichiganRosario DP Adelphi KZMandy Frank
Daniel Chen
Javed Narejo
Fordham HKTorrey 203Rochester LMHWS LMFordham HKUSAFA SYKatie Teubl
Daniel Berman
Fordham MMKalkin 110HWS KMBard GSFordham MMLoyola Marymount CKStevel Llano
Emily Zhang
Zheng Bo
George Fox BSWaterman 403Patrick Henry LS George Fox BSRochester Institute of Technology RSGrove City BGAngela Lu
Marta Tarantsey
George Fox EKLafayette L102Grove City DWChina Peking-Fudan HZGeorge Fox EKChina CXGabrielle Hanners
Kevin Diamond
Grove City BGWaterman 403Patrick Henry LS George Fox BSRochester Institute of Technology RSGrove City BGAngela Lu
Marta Tarantsey
Grove City DWLafayette L102Grove City DWChina Peking-Fudan HZGeorge Fox EKChina CXGabrielle Hanners
Kevin Diamond
Grove Cty HPWaterman 423Louisiana Tech GSVermont RSOhio Wesleyan MS Grove Cty HPBryan Levesque
Shaadee Ahmadnia
HWS CHWaterman 455HWS CHRochester LW Humboldt State BMOhio Wesleyan LRBojana Skrt
Merry Guo
HWS KMKalkin 110HWS KMBard GSFordham MMLoyola Marymount CKStevel Llano
Emily Zhang
Zheng Bo
HWS LMTorrey 203Rochester LMHWS LMFordham HKUSAFA SYKatie Teubl
Daniel Berman
HWS SWKalkin 004HWS SWPortland State MSPennsylvania PWBates DSAbrar Faiaz
James Tallmon
Harvard BELafayette L400Alaska FPYale BELaVerne MTHarvard BEGavin Ilsley
James Fagan
Tanya Al Sheikh
Harvard BZMorril 010Harvard BZCornell BSSeattle KP UCDLS ORSteve West
Michael Aguilara
Steven Nicholls
Harvard GJKalkin 001LaVerne FZHarvard GJTexas State HSSt. John's FPStephen Boyle
Ciaran Lawlor
Holly Poole
Harvard KRWaterman 458Swarthmore DJHarvard KRVermont ACPatrick Henry EM Josh Martin
Sharmila Parmanand Phil
Dafne Gokcen
Hawaii DG Votey 223Queen's GKHawaii DG Alaska BHKings HBBrandon Paquette
Diandra Kalish
Harrison Bulisky
Hawaii HS Old Mill A200Hawaii HS Bates DFVermont GLWillamette CMSteve Johnson
Jaime Wright
Melissa Franke
Hawaii MD Perkin 300Louisiana Tech DBMarianapolis GFDePauw BMHawaii MD Jennifer Rankin
Angela Lee
Hawaii Pacific CLAngell B203Venezuela RVUCLA MMKings BC Hawaii Pacific CLCarlo Cabrera
Yugi Ge
Ian Busher
Hawaii Pacific CSWaterman 402Vermont BSDuke NZYale HWHawaii Pacific CSSpencer Sheaff
Greg Young
Hawaii Pacific MULafatette L202Hawaii Pacific MUCape Cod DGAdelphi FKCornell CGJason Edwards
Gina Iberri-Shea
Alex Thibault
Humboldt State BMWaterman 455HWS CHRochester LW Humboldt State BMOhio Wesleyan LRBojana Skrt
Merry Guo
Humboldt State HVAngell B104Stanford JS USAFA CLPatrick Henry WWHumboldt State HVKatie Slayden
Steven Jones
Kings BC Angell B203Venezuela RVUCLA MMKings BC Hawaii Pacific CLCarlo Cabrera
Yugi Ge
Ian Busher
Kings CCLafayette L200USAFA RSDuke BO Kings CCWilfried Laurier MSHuang He
Tripp
Kings CHTorrey 201Swarthmore HRChina Beihang DYBard GLKings CHMarcus Paroske
Adam Garen
Maggie Hildebrand
Kiara Kaminski
Kings CPVotey 220Brock CLYale CPKings CPBates SWSam Nelson
Mackenzni Siebert
Kings DLLafayette L210Kings DLMarianapolis ALWillamette BR Laverne CLKate Lewis-Lakin
Robert Snow
Kings HBVotey 223Queen's GKHawaii DG Alaska BHKings HBBrandon Paquette
Diandra Kalish
Harrison Bulisky
Kings OPAngel B112Cornell BHOsgoode CMKings OPVenezuela GDAustin Benn
Mercedes Deane
LaVerne FZKalkin 001LaVerne FZHarvard GJTexas State HSSt. John's FPStephen Boyle
Ciaran Lawlor
Holly Poole
LaVerne JRKalkin 325Pacific Lutheran SW LaVerne JRYale SWOhio Wesleyan CO Ashley Thygesen
Ajeet Hansra
LaVerne MTLafayette L400Alaska FPYale BELaVerne MTHarvard BEGavin Ilsley
James Fagan
Tanya Al Sheikh
Laverne CLLafayette L210Kings DLMarianapolis ALWillamette BR Laverne CLKate Lewis-Lakin
Robert Snow
Laverne PP Lafayette L411Laverne PP Seattle SWPatrick Henry GWYale DFIkey Gialapsos
Sidharth Chauhan
Jerrica O'Donoghue
Louisiana Tech DBPerkin 300Louisiana Tech DBMarianapolis GFDePauw BMHawaii MD Jennifer Rankin
Angela Lee
Louisiana Tech GSWaterman 423Louisiana Tech GSVermont RSOhio Wesleyan MS Grove Cty HPBryan Levesque
Shaadee Ahmadnia
Loyola Marymount CKKalkin 110HWS KMBard GSFordham MMLoyola Marymount CKStevel Llano
Emily Zhang
Zheng Bo
Loyola Marymount PR Old Mill A202Patrick Henry ERCornell HPAlaska CSLoyola Marymount PR David Register
Lucas Caress
John Angelis
Marianapolis ALLafayette L210Kings DLMarianapolis ALWillamette BR Laverne CLKate Lewis-Lakin
Robert Snow
Marianapolis GFPerkin 300Louisiana Tech DBMarianapolis GFDePauw BMHawaii MD Jennifer Rankin
Angela Lee
Marianapolis JPKalkin 003Marianapolis JPColgate GSPortland State STRochester Institute of Technology C SMatt Vasquez
Felipe Ibarra
Rob Ruiz
Michigan Flint FWLafayette L408Rochester DP Michigan Flint FWCornell DKTechnology Jamaica DSLisa Borgaine
Nicole Frazer
New South Wales KMLafayette L403Alaska BJClaremont SWNew South Wales KMCarleton CMSam Natale
Buddy Khan
Simone van Elk
Ohio Wesleyan CO Kalkin 325Pacific Lutheran SW LaVerne JRYale SWOhio Wesleyan CO Ashley Thygesen
Ajeet Hansra
Ohio Wesleyan DOKalkin 002Rochester CZSanta Monica College AMOhio Wesleyan DODePauw KMAmelia Kermis
Danielle Stevens
Ohio Wesleyan LRWaterman 455HWS CHRochester LW Humboldt State BMOhio Wesleyan LRBojana Skrt
Merry Guo
Ohio Wesleyan MS Waterman 423Louisiana Tech GSVermont RSOhio Wesleyan MS Grove Cty HPBryan Levesque
Shaadee Ahmadnia
Osgoode CMAngel B112Cornell BHOsgoode CMKings OPVenezuela GDAustin Benn
Mercedes Deane
Pacific Lutheran BM Lafayette L311Seattle MPPatrick Henry CCPacific Lutheran BM Wilfred Laurier LHAbigail Rine
Sam Ricker
Pacific Lutheran SW Kalkin 325Pacific Lutheran SW LaVerne JRYale SWOhio Wesleyan CO Ashley Thygesen
Ajeet Hansra
Patrick Henry AOLafayette L111Claremont ERSwarthmore FOPatrick Henry AOClaremont MTRose Helens-Hart
Rob Boller
Patrick Henry CCLafayette L311Seattle MPPatrick Henry CCPacific Lutheran BM Wilfred Laurier LHAbigail Rine
Sam Ricker
Patrick Henry EM Waterman 458Swarthmore DJHarvard KRVermont ACPatrick Henry EM Josh Martin
Sharmila Parmanand Phil
Dafne Gokcen
Patrick Henry EROld Mill A202Patrick Henry ERCornell HPAlaska CSLoyola Marymount PR David Register
Lucas Caress
John Angelis
Patrick Henry GWLafayette L411Laverne PP Seattle SWPatrick Henry GWYale DFIkey Gialapsos
Sidharth Chauhan
Jerrica O'Donoghue
Patrick Henry LS Waterman 403Patrick Henry LS George Fox BSRochester Institute of Technology RSGrove City BGAngela Lu
Marta Tarantsey
Patrick Henry WWAngell B104Stanford JS USAFA CLPatrick Henry WWHumboldt State HVKatie Slayden
Steven Jones
Pennsylvania GNVotey 367DePauw AWColgate SSColgate MSPennsylvania GNRhydian Morgan
Michaela Hernandez
Evelyn Hiatt
Pennsylvania PWKalkin 004HWS SWPortland State MSPennsylvania PWBates DSAbrar Faiaz
James Tallmon
Portland State BBLafayette L107Bates KSPortland State BBQueen's EWClaremont CBShawn Briscoe
Zia Durrani
Allison Hamlin
Portland State CGLafayette L302Portland State CGPortland State EP USC Law MQCornell LYShane Puckett
Alia Bellwood
Sam Press
Portland State EP Lafayette L302Portland State CGPortland State EP USC Law MQCornell LYShane Puckett
Alia Bellwood
Sam Press
Portland State HKWaterman 413Chile DHPortland State HKBard AKCornell NS Lara Allen
William Mitchell
Portland State MSKalkin 004HWS SWPortland State MSPennsylvania PWBates DSAbrar Faiaz
James Tallmon
Portland State STKalkin 003Marianapolis JPColgate GSPortland State STRochester Institute of Technology C SMatt Vasquez
Felipe Ibarra
Rob Ruiz
Queen's EWLafayette L107Bates KSPortland State BBQueen's EWClaremont CBShawn Briscoe
Zia Durrani
Allison Hamlin
Queen's GKVotey 223Queen's GKHawaii DG Alaska BHKings HBBrandon Paquette
Diandra Kalish
Harrison Bulisky
Queen's GMKalkin 300UCLA NPEdinburgh BOQueen's GMSingapore CTMonica Ferris
Jan Hovden
Andreas Varsakopoulos
Regis BDLafayette L207Claremont HLTexas State BDRegis BDTechnology Jamaica BMLeela Koenig
E. J. Harris
David Hernandez
Regis/MichiganOld Mill A304Fordham BKRegis/MichiganRosario DP Adelphi KZMandy Frank
Daniel Chen
Javed Narejo
Rochester CZKalkin 002Rochester CZSanta Monica College AMOhio Wesleyan DODePauw KMAmelia Kermis
Danielle Stevens
Rochester DP Lafayette L408Rochester DP Michigan Flint FWCornell DKTechnology Jamaica DSLisa Borgaine
Nicole Frazer
Rochester Institute of Technology C SKalkin 003Marianapolis JPColgate GSPortland State STRochester Institute of Technology C SMatt Vasquez
Felipe Ibarra
Rob Ruiz
Rochester Institute of Technology RSWaterman 403Patrick Henry LS George Fox BSRochester Institute of Technology RSGrove City BGAngela Lu
Marta Tarantsey
Rochester LMTorrey 203Rochester LMHWS LMFordham HKUSAFA SYKatie Teubl
Daniel Berman
Rochester LSOld Mill A303Vermont NSRochester LSCape Cod HBUSAFA EWPam Dodge
Ross Provalo
Weston Clarke
Rochester LW Waterman 455HWS CHRochester LW Humboldt State BMOhio Wesleyan LRBojana Skrt
Merry Guo
Rosario DP Old Mill A304Fordham BKRegis/MichiganRosario DP Adelphi KZMandy Frank
Daniel Chen
Javed Narejo
Santa Monica College AK Waterman 401Santa Monica College AK Cape Cod EEChina Tianjin Normal LSWillamette MMKristin Rudolph
Natalie Nakamura
Sophia Ir
Santa Monica College AMKalkin 002Rochester CZSanta Monica College AMOhio Wesleyan DODePauw KMAmelia Kermis
Danielle Stevens
Seattle KP Morril 010Harvard BZCornell BSSeattle KP UCDLS ORSteve West
Michael Aguilara
Steven Nicholls
Seattle MPLafayette L311Seattle MPPatrick Henry CCPacific Lutheran BM Wilfred Laurier LHAbigail Rine
Sam Ricker
Seattle SWLafayette L411Laverne PP Seattle SWPatrick Henry GWYale DFIkey Gialapsos
Sidharth Chauhan
Jerrica O'Donoghue
Singapore CTKalkin 300UCLA NPEdinburgh BOQueen's GMSingapore CTMonica Ferris
Jan Hovden
Andreas Varsakopoulos
St. John's CMLafayette L307Yale CK Swarthmore KMSt. John's CMColgate BCRob Margesson
Geoff Klinger
Shayna O'Dea
St. John's FPKalkin 001LaVerne FZHarvard GJTexas State HSSt. John's FPStephen Boyle
Ciaran Lawlor
Holly Poole
St. John's KSLafayette L300Cornell RSBates EM Duke SW St. John's KSMary Nugent
Adam Goldstein
John Miller
Stanford JS Angell B104Stanford JS USAFA CLPatrick Henry WWHumboldt State HVKatie Slayden
Steven Jones
Stanford KRWaterman 427Colgate EGAlaska JWColgate LTStanford KRMichael Baer
Eoin Kilkenny
Martin Haas
Swarthmore DJWaterman 458Swarthmore DJHarvard KRVermont ACPatrick Henry EM Josh Martin
Sharmila Parmanand Phil
Dafne Gokcen
Swarthmore FOLafayette L111Claremont ERSwarthmore FOPatrick Henry AOClaremont MTRose Helens-Hart
Rob Boller
Swarthmore HRTorrey 201Swarthmore HRChina Beihang DYBard GLKings CHMarcus Paroske
Adam Garen
Maggie Hildebrand
Kiara Kaminski
Swarthmore KMLafayette L307Yale CK Swarthmore KMSt. John's CMColgate BCRob Margesson
Geoff Klinger
Shayna O'Dea
Technology Jamaica BMLafayette L207Claremont HLTexas State BDRegis BDTechnology Jamaica BMLeela Koenig
E. J. Harris
David Hernandez
Technology Jamaica DSLafayette L408Rochester DP Michigan Flint FWCornell DKTechnology Jamaica DSLisa Borgaine
Nicole Frazer
Texas State BDLafayette L207Claremont HLTexas State BDRegis BDTechnology Jamaica BMLeela Koenig
E. J. Harris
David Hernandez
Texas State HKOld Mill A207Bard GMCape Cod RTWillamette LHTexas State HKMike Maffie
Chris Lattucca
Azfar Wattoo
Texas State HSKalkin 001LaVerne FZHarvard GJTexas State HSSt. John's FPStephen Boyle
Ciaran Lawlor
Holly Poole
UCDLS ORMorril 010Harvard BZCornell BSSeattle KP UCDLS ORSteve West
Michael Aguilara
Steven Nicholls
UCLA MMAngell B203Venezuela RVUCLA MMKings BC Hawaii Pacific CLCarlo Cabrera
Yugi Ge
Ian Busher
UCLA NPKalkin 300UCLA NPEdinburgh BOQueen's GMSingapore CTMonica Ferris
Jan Hovden
Andreas Varsakopoulos
USAFA CLAngell B104Stanford JS USAFA CLPatrick Henry WWHumboldt State HVKatie Slayden
Steven Jones
USAFA EWOld Mill A303Vermont NSRochester LSCape Cod HBUSAFA EWPam Dodge
Ross Provalo
Weston Clarke
USAFA RSLafayette L200USAFA RSDuke BO Kings CCWilfried Laurier MSHuang He
Tripp
USAFA SYTorrey 203Rochester LMHWS LMFordham HKUSAFA SYKatie Teubl
Daniel Berman
USC Law MQLafayette L302Portland State CGPortland State EP USC Law MQCornell LYShane Puckett
Alia Bellwood
Sam Press
Venezuela GDAngel B112Cornell BHOsgoode CMKings OPVenezuela GDAustin Benn
Mercedes Deane
Venezuela RVAngell B203Venezuela RVUCLA MMKings BC Hawaii Pacific CLCarlo Cabrera
Yugi Ge
Ian Busher
Vermont ACWaterman 458Swarthmore DJHarvard KRVermont ACPatrick Henry EM Josh Martin
Sharmila Parmanand Phil
Dafne Gokcen
Vermont ADWaterman 457Cornell BYVermont ADAlberta PPAlaska CHAnish Mitra
Wes Hopkin
Eric Barnes
Vermont BSWaterman 402Vermont BSDuke NZYale HWHawaii Pacific CSSpencer Sheaff
Greg Young
Vermont GLOld Mill A200Hawaii HS Bates DFVermont GLWillamette CMSteve Johnson
Jaime Wright
Melissa Franke
Vermont NSOld Mill A303Vermont NSRochester LSCape Cod HBUSAFA EWPam Dodge
Ross Provalo
Weston Clarke
Vermont RSWaterman 423Louisiana Tech GSVermont RSOhio Wesleyan MS Grove Cty HPBryan Levesque
Shaadee Ahmadnia
Wilfred Laurier LHLafayette L311Seattle MPPatrick Henry CCPacific Lutheran BM Wilfred Laurier LHAbigail Rine
Sam Ricker
Wilfried Laurier MSLafayette L200USAFA RSDuke BO Kings CCWilfried Laurier MSHuang He
Tripp
Willamette BR Lafayette L210Kings DLMarianapolis ALWillamette BR Laverne CLKate Lewis-Lakin
Robert Snow
Willamette CMOld Mill A200Hawaii HS Bates DFVermont GLWillamette CMSteve Johnson
Jaime Wright
Melissa Franke
Willamette LHOld Mill A207Bard GMCape Cod RTWillamette LHTexas State HKMike Maffie
Chris Lattucca
Azfar Wattoo
Willamette MMWaterman 401Santa Monica College AK Cape Cod EEChina Tianjin Normal LSWillamette MMKristin Rudolph
Natalie Nakamura
Sophia Ir
Yale BELafayette L400Alaska FPYale BELaVerne MTHarvard BEGavin Ilsley
James Fagan
Tanya Al Sheikh
Yale CK Lafayette L307Yale CK Swarthmore KMSt. John's CMColgate BCRob Margesson
Geoff Klinger
Shayna O'Dea
Yale CPVotey 220Brock CLYale CPKings CPBates SWSam Nelson
Mackenzni Siebert
Yale DFLafayette L411Laverne PP Seattle SWPatrick Henry GWYale DFIkey Gialapsos
Sidharth Chauhan
Jerrica O'Donoghue
Yale HWWaterman 402Vermont BSDuke NZYale HWHawaii Pacific CSSpencer Sheaff
Greg Young
Yale SWKalkin 325Pacific Lutheran SW LaVerne JRYale SWOhio Wesleyan CO Ashley Thygesen
Ajeet Hansra