The Draw - Round 5

TeamVenueOGOOCGCOJudges
Adelphi FKWaterman 401Kings HBAdelphi FKVermont NSFordham BKAmelia Kermis
Jerrica O'Donoghue
Azfar Wattoo
Adelphi KZVotey 207Rochester LSVenezuela RVAdelphi KZMarianapolis GFRose Helens-Hart
Mike Maffie
Alaska BHTerril 207Cornell NS Texas State HKCape Cod DGAlaska BHYugi Ge
Danielle Stevens
Alaska BJOld Mill A303Bates SWLoyola Marymount CKAlaska BJBates EM David Register
Allison Hamlin
Ajeet Hansra
Alaska CHWaterman 413Alaska CHLaVerne FZCornell BHHWS KMZia Durrani
Buddy Khan
Alaska CSLafayette L210Portland State MSAlaska CSOhio Wesleyan CO Vermont GLStevel Llano
Rob Boller
Greg Young
Alaska FPLafayette L403Swarthmore KMHarvard BZAlaska FPSeattle SWSam Natale
Simone van Elk
Tanya Al Sheikh
Alaska JWWaterman 402Alaska JWBrock CLBard GSSanta Monica College AMMelissa Franke
Nicole Frazer
Mercedes Deane
Alberta PPWaterman 455Cornell HPPacific Lutheran SW Claremont MTAlberta PPSharmila Parmanand Phil
Kate Lewis-Lakin
Bard AKKalkin 325Colgate GSRochester DP Bates DSBard AKAngela Lu
Adam Garen
Natalie Nakamura
Bard GLLafayette L207Bard GLColgate MSLouisiana Tech GSSeattle MPEric Barnes
Rob Margesson
Bojana Skrt
Bard GMWaterman 427China Tianjin Normal LSUSAFA SYBard GMLaVerne JRJames Tallmon
Javed Narejo
Steven Nicholls
Bard GSWaterman 402Alaska JWBrock CLBard GSSanta Monica College AMMelissa Franke
Nicole Frazer
Mercedes Deane
Bates DFKalkin 001Yale SWClaremont ERGrove City DWBates DFGeoff Klinger
Abrar Faiaz
Merry Guo
Bates DSKalkin 325Colgate GSRochester DP Bates DSBard AKAngela Lu
Adam Garen
Natalie Nakamura
Bates EM Old Mill A303Bates SWLoyola Marymount CKAlaska BJBates EM David Register
Allison Hamlin
Ajeet Hansra
Bates KSLafayette L300Patrick Henry GWSwarthmore DJColgate EGBates KSMonica Ferris
Zheng Bo
Bates SWOld Mill A303Bates SWLoyola Marymount CKAlaska BJBates EM David Register
Allison Hamlin
Ajeet Hansra
Brock CLWaterman 402Alaska JWBrock CLBard GSSanta Monica College AMMelissa Franke
Nicole Frazer
Mercedes Deane
Cape Cod DGTerril 207Cornell NS Texas State HKCape Cod DGAlaska BHYugi Ge
Danielle Stevens
Cape Cod EELafayette L107USAFA EWWilfred Laurier LHUSAFA CLCape Cod EETripp
Kiara Kaminski
Sam Press
Cape Cod HBAngel B112Cornell CGPatrick Henry WWPortland State CGCape Cod HBKatie Teubl
Martin Haas
Cape Cod JMKalkin 002Santa Monica College ARHumboldt State BMHawaii MD Cape Cod JMSam Nelson
Rob Ruiz
Cape Cod MWLafayette L311Cape Cod MWILCS Morocco AAHawaii Pacific MUCape Cod RTSpencer Sheaff
Daniel Chen
Maggie Hildebrand
Cape Cod RTLafayette L311Cape Cod MWILCS Morocco AAHawaii Pacific MUCape Cod RTSpencer Sheaff
Daniel Chen
Maggie Hildebrand
Carleton CMKalkin 003Harvard GJCarleton CMEdinburgh BOLaverne PP Steve Johnson
Abigail Rine
Chile DHWaterman 423Technology Jamaica BMRochester LMStanford KRChile DHAdam Goldstein
Wes Hopkin
Steven Jones
China Beihang DYWaterman 458Rosario DP Ohio Wesleyan LRChina Beihang DYKings BC Sam Ricker
Alia Bellwood
Andreas Varsakopoulos
China CXWaterman 419Technology Jamaica DSChina CXLaverne CLSanta Monica College AK Katie Slayden
Chris Lattucca
Felipe Ibarra
China Peking-Fudan HZTorrey 201Rochester LW Ohio Wesleyan MS Humboldt State HVChina Peking-Fudan HZMackenzni Siebert
China Tianjin Normal LSWaterman 427China Tianjin Normal LSUSAFA SYBard GMLaVerne JRJames Tallmon
Javed Narejo
Steven Nicholls
Claremont CBOld Mill A303Colgate SSWilfried Laurier MSClaremont CBCornell RSCiaran Lawlor
E. J. Harris
Claremont ERKalkin 001Yale SWClaremont ERGrove City DWBates DFGeoff Klinger
Abrar Faiaz
Merry Guo
Claremont HLLafayette L408Swarthmore FOClaremont HLYale CK Patrick Henry ERStephen Boyle
Anish Mitra
Claremont MTWaterman 455Cornell HPPacific Lutheran SW Claremont MTAlberta PPSharmila Parmanand Phil
Kate Lewis-Lakin
Claremont SWWaterman 457Seattle KP Queen's GMClaremont SWKings CPSidharth Chauhan
John Miller
Colgate BCLafayette L411New South Wales KMDuke SW Colgate BCVermont ADGavin Ilsley
Emily Zhang
Jennifer Rankin
Colgate EGLafayette L300Patrick Henry GWSwarthmore DJColgate EGBates KSMonica Ferris
Zheng Bo
Colgate GSKalkin 325Colgate GSRochester DP Bates DSBard AKAngela Lu
Adam Garen
Natalie Nakamura
Colgate LTVotey 220Yale HWPennsylvania PWPatrick Henry CCColgate LTMichaela Hernandez
Dafne Gokcen
Jason Edwards
Colgate MSLafayette L207Bard GLColgate MSLouisiana Tech GSSeattle MPEric Barnes
Rob Margesson
Bojana Skrt
Colgate SSOld Mill A303Colgate SSWilfried Laurier MSClaremont CBCornell RSCiaran Lawlor
E. J. Harris
Cornell BHWaterman 413Alaska CHLaVerne FZCornell BHHWS KMZia Durrani
Buddy Khan
Cornell BSLafayette L400Yale BEHarvard BEUCDLS ORCornell BSHolly Poole
James Fagan
Cornell BYKalkin 004Patrick Henry EM Rochester Institute of Technology C SCornell BYKings CCDavid Hernandez
Rhydian Morgan
Cornell CGAngel B112Cornell CGPatrick Henry WWPortland State CGCape Cod HBKatie Teubl
Martin Haas
Cornell DKPerkin 300Cornell DKVenezuela GDSwarthmore HROhio Wesleyan DOMandy Frank
Kevin Diamond
Shayna O'Dea
Cornell HPWaterman 455Cornell HPPacific Lutheran SW Claremont MTAlberta PPSharmila Parmanand Phil
Kate Lewis-Lakin
Cornell LYOld Mill A202Willamette LHHawaii Pacific CSCornell LYUSAFA RSLara Allen
Sophia Ir
Harrison Bulisky
Cornell NS Terril 207Cornell NS Texas State HKCape Cod DGAlaska BHYugi Ge
Danielle Stevens
Cornell RSOld Mill A303Colgate SSWilfried Laurier MSClaremont CBCornell RSCiaran Lawlor
E. J. Harris
DePauw AWLafatette L202Fordham HKDePauw AWGeorge Fox BSDuke NZLucas Caress
Robert Snow
Shane Puckett
DePauw BMVotey 367Patrick Henry AODePauw BMDePauw KMQueen's GKKristin Rudolph
Ian Busher
DePauw KMVotey 367Patrick Henry AODePauw BMDePauw KMQueen's GKKristin Rudolph
Ian Busher
Duke BO Votey 105Duke BO Willamette CMHarvard KRPortland State EP Ikey Gialapsos
Duke NZLafatette L202Fordham HKDePauw AWGeorge Fox BSDuke NZLucas Caress
Robert Snow
Shane Puckett
Duke SW Lafayette L411New South Wales KMDuke SW Colgate BCVermont ADGavin Ilsley
Emily Zhang
Jennifer Rankin
Edinburgh BOKalkin 003Harvard GJCarleton CMEdinburgh BOLaverne PP Steve Johnson
Abigail Rine
Fordham BKWaterman 401Kings HBAdelphi FKVermont NSFordham BKAmelia Kermis
Jerrica O'Donoghue
Azfar Wattoo
Fordham HKLafatette L202Fordham HKDePauw AWGeorge Fox BSDuke NZLucas Caress
Robert Snow
Shane Puckett
Fordham MMOld Mill A304Yale CPSt. John's KSVermont BSFordham MMSteve West
Carlo Cabrera
Ross Provalo
George Fox BSLafatette L202Fordham HKDePauw AWGeorge Fox BSDuke NZLucas Caress
Robert Snow
Shane Puckett
George Fox EKMorril 010George Fox EKKings OPHawaii Pacific CLStanford JS Brandon Paquette
Angela Lee
Alex Thibault
Grove City BGOld Mill A207Grove City BGTexas State HSPennsylvania GNPortland State BBMichael Aguilara
Marcus Paroske
Evelyn Hiatt
Grove City DWKalkin 001Yale SWClaremont ERGrove City DWBates DFGeoff Klinger
Abrar Faiaz
Merry Guo
Grove Cty HPAngell B203Michigan Flint FWPortland State STGrove Cty HPRochester CZPam Dodge
Weston Clarke
John Angelis
HWS CHLafayette L302Willamette MMMarianapolis JPMarianapolis ALHWS CHDaniel Berman
HWS KMWaterman 413Alaska CHLaVerne FZCornell BHHWS KMZia Durrani
Buddy Khan
HWS LMOld Mill A200HWS LMUSC Law MQUCLA NPPatrick Henry LS Mary Nugent
Matt Vasquez
HWS SWKalkin 300Vermont ACWillamette BR HWS SWHawaii HS Shawn Briscoe
Gina Iberri-Shea
Huang He
Harvard BELafayette L400Yale BEHarvard BEUCDLS ORCornell BSHolly Poole
James Fagan
Harvard BZLafayette L403Swarthmore KMHarvard BZAlaska FPSeattle SWSam Natale
Simone van Elk
Tanya Al Sheikh
Harvard GJKalkin 003Harvard GJCarleton CMEdinburgh BOLaverne PP Steve Johnson
Abigail Rine
Harvard KRVotey 105Duke BO Willamette CMHarvard KRPortland State EP Ikey Gialapsos
Hawaii DG Lafayette L307Hawaii DG Kings DLVermont RSTexas State BDJosh Martin
Eoin Kilkenny
Bryan Levesque
Hawaii HS Kalkin 300Vermont ACWillamette BR HWS SWHawaii HS Shawn Briscoe
Gina Iberri-Shea
Huang He
Hawaii MD Kalkin 002Santa Monica College ARHumboldt State BMHawaii MD Cape Cod JMSam Nelson
Rob Ruiz
Hawaii Pacific CLMorril 010George Fox EKKings OPHawaii Pacific CLStanford JS Brandon Paquette
Angela Lee
Alex Thibault
Hawaii Pacific CSOld Mill A202Willamette LHHawaii Pacific CSCornell LYUSAFA RSLara Allen
Sophia Ir
Harrison Bulisky
Hawaii Pacific MULafayette L311Cape Cod MWILCS Morocco AAHawaii Pacific MUCape Cod RTSpencer Sheaff
Daniel Chen
Maggie Hildebrand
Humboldt State BMKalkin 002Santa Monica College ARHumboldt State BMHawaii MD Cape Cod JMSam Nelson
Rob Ruiz
Humboldt State HVTorrey 201Rochester LW Ohio Wesleyan MS Humboldt State HVChina Peking-Fudan HZMackenzni Siebert
ILCS Morocco AALafayette L311Cape Cod MWILCS Morocco AAHawaii Pacific MUCape Cod RTSpencer Sheaff
Daniel Chen
Maggie Hildebrand
Kings BC Waterman 458Rosario DP Ohio Wesleyan LRChina Beihang DYKings BC Sam Ricker
Alia Bellwood
Andreas Varsakopoulos
Kings CCKalkin 004Patrick Henry EM Rochester Institute of Technology C SCornell BYKings CCDavid Hernandez
Rhydian Morgan
Kings CHLafayette L102Rochester Institute of Technology RSKings CHPortland State HKRegis BDJaime Wright
Leela Koenig
Ashley Thygesen
Kings CPWaterman 457Seattle KP Queen's GMClaremont SWKings CPSidharth Chauhan
John Miller
Kings DLLafayette L307Hawaii DG Kings DLVermont RSTexas State BDJosh Martin
Eoin Kilkenny
Bryan Levesque
Kings HBWaterman 401Kings HBAdelphi FKVermont NSFordham BKAmelia Kermis
Jerrica O'Donoghue
Azfar Wattoo
Kings OPMorril 010George Fox EKKings OPHawaii Pacific CLStanford JS Brandon Paquette
Angela Lee
Alex Thibault
LaVerne FZWaterman 413Alaska CHLaVerne FZCornell BHHWS KMZia Durrani
Buddy Khan
LaVerne JRWaterman 427China Tianjin Normal LSUSAFA SYBard GMLaVerne JRJames Tallmon
Javed Narejo
Steven Nicholls
LaVerne MTTorrey 203Yale DFLaVerne MTLoyola Marymount PR Queen's EWMichael Baer
Austin Benn
William Mitchell
Laverne CLWaterman 419Technology Jamaica DSChina CXLaverne CLSanta Monica College AK Katie Slayden
Chris Lattucca
Felipe Ibarra
Laverne PP Kalkin 003Harvard GJCarleton CMEdinburgh BOLaverne PP Steve Johnson
Abigail Rine
Louisiana Tech DBLafayette L200Pacific Lutheran BM Louisiana Tech DBRegis/MichiganUCLA MMGabrielle Hanners
Shaadee Ahmadnia
Louisiana Tech GSLafayette L207Bard GLColgate MSLouisiana Tech GSSeattle MPEric Barnes
Rob Margesson
Bojana Skrt
Loyola Marymount CKOld Mill A303Bates SWLoyola Marymount CKAlaska BJBates EM David Register
Allison Hamlin
Ajeet Hansra
Loyola Marymount PR Torrey 203Yale DFLaVerne MTLoyola Marymount PR Queen's EWMichael Baer
Austin Benn
William Mitchell
Marianapolis ALLafayette L302Willamette MMMarianapolis JPMarianapolis ALHWS CHDaniel Berman
Marianapolis GFVotey 207Rochester LSVenezuela RVAdelphi KZMarianapolis GFRose Helens-Hart
Mike Maffie
Marianapolis JPLafayette L302Willamette MMMarianapolis JPMarianapolis ALHWS CHDaniel Berman
Michigan Flint FWAngell B203Michigan Flint FWPortland State STGrove Cty HPRochester CZPam Dodge
Weston Clarke
John Angelis
New South Wales KMLafayette L411New South Wales KMDuke SW Colgate BCVermont ADGavin Ilsley
Emily Zhang
Jennifer Rankin
Ohio Wesleyan CO Lafayette L210Portland State MSAlaska CSOhio Wesleyan CO Vermont GLStevel Llano
Rob Boller
Greg Young
Ohio Wesleyan DOPerkin 300Cornell DKVenezuela GDSwarthmore HROhio Wesleyan DOMandy Frank
Kevin Diamond
Shayna O'Dea
Ohio Wesleyan LRWaterman 458Rosario DP Ohio Wesleyan LRChina Beihang DYKings BC Sam Ricker
Alia Bellwood
Andreas Varsakopoulos
Ohio Wesleyan MS Torrey 201Rochester LW Ohio Wesleyan MS Humboldt State HVChina Peking-Fudan HZMackenzni Siebert
Osgoode CMVotey 223Osgoode CMSingapore CTSt. John's FPSt. John's CMJan Hovden
Marta Tarantsey
Diandra Kalish
Pacific Lutheran BM Lafayette L200Pacific Lutheran BM Louisiana Tech DBRegis/MichiganUCLA MMGabrielle Hanners
Shaadee Ahmadnia
Pacific Lutheran SW Waterman 455Cornell HPPacific Lutheran SW Claremont MTAlberta PPSharmila Parmanand Phil
Kate Lewis-Lakin
Patrick Henry AOVotey 367Patrick Henry AODePauw BMDePauw KMQueen's GKKristin Rudolph
Ian Busher
Patrick Henry CCVotey 220Yale HWPennsylvania PWPatrick Henry CCColgate LTMichaela Hernandez
Dafne Gokcen
Jason Edwards
Patrick Henry EM Kalkin 004Patrick Henry EM Rochester Institute of Technology C SCornell BYKings CCDavid Hernandez
Rhydian Morgan
Patrick Henry ERLafayette L408Swarthmore FOClaremont HLYale CK Patrick Henry ERStephen Boyle
Anish Mitra
Patrick Henry GWLafayette L300Patrick Henry GWSwarthmore DJColgate EGBates KSMonica Ferris
Zheng Bo
Patrick Henry LS Old Mill A200HWS LMUSC Law MQUCLA NPPatrick Henry LS Mary Nugent
Matt Vasquez
Patrick Henry WWAngel B112Cornell CGPatrick Henry WWPortland State CGCape Cod HBKatie Teubl
Martin Haas
Pennsylvania GNOld Mill A207Grove City BGTexas State HSPennsylvania GNPortland State BBMichael Aguilara
Marcus Paroske
Evelyn Hiatt
Pennsylvania PWVotey 220Yale HWPennsylvania PWPatrick Henry CCColgate LTMichaela Hernandez
Dafne Gokcen
Jason Edwards
Portland State BBOld Mill A207Grove City BGTexas State HSPennsylvania GNPortland State BBMichael Aguilara
Marcus Paroske
Evelyn Hiatt
Portland State CGAngel B112Cornell CGPatrick Henry WWPortland State CGCape Cod HBKatie Teubl
Martin Haas
Portland State EP Votey 105Duke BO Willamette CMHarvard KRPortland State EP Ikey Gialapsos
Portland State HKLafayette L102Rochester Institute of Technology RSKings CHPortland State HKRegis BDJaime Wright
Leela Koenig
Ashley Thygesen
Portland State MSLafayette L210Portland State MSAlaska CSOhio Wesleyan CO Vermont GLStevel Llano
Rob Boller
Greg Young
Portland State STAngell B203Michigan Flint FWPortland State STGrove Cty HPRochester CZPam Dodge
Weston Clarke
John Angelis
Queen's EWTorrey 203Yale DFLaVerne MTLoyola Marymount PR Queen's EWMichael Baer
Austin Benn
William Mitchell
Queen's GKVotey 367Patrick Henry AODePauw BMDePauw KMQueen's GKKristin Rudolph
Ian Busher
Queen's GMWaterman 457Seattle KP Queen's GMClaremont SWKings CPSidharth Chauhan
John Miller
Regis BDLafayette L102Rochester Institute of Technology RSKings CHPortland State HKRegis BDJaime Wright
Leela Koenig
Ashley Thygesen
Regis/MichiganLafayette L200Pacific Lutheran BM Louisiana Tech DBRegis/MichiganUCLA MMGabrielle Hanners
Shaadee Ahmadnia
Rochester CZAngell B203Michigan Flint FWPortland State STGrove Cty HPRochester CZPam Dodge
Weston Clarke
John Angelis
Rochester DP Kalkin 325Colgate GSRochester DP Bates DSBard AKAngela Lu
Adam Garen
Natalie Nakamura
Rochester Institute of Technology C SKalkin 004Patrick Henry EM Rochester Institute of Technology C SCornell BYKings CCDavid Hernandez
Rhydian Morgan
Rochester Institute of Technology RSLafayette L102Rochester Institute of Technology RSKings CHPortland State HKRegis BDJaime Wright
Leela Koenig
Ashley Thygesen
Rochester LMWaterman 423Technology Jamaica BMRochester LMStanford KRChile DHAdam Goldstein
Wes Hopkin
Steven Jones
Rochester LSVotey 207Rochester LSVenezuela RVAdelphi KZMarianapolis GFRose Helens-Hart
Mike Maffie
Rochester LW Torrey 201Rochester LW Ohio Wesleyan MS Humboldt State HVChina Peking-Fudan HZMackenzni Siebert
Rosario DP Waterman 458Rosario DP Ohio Wesleyan LRChina Beihang DYKings BC Sam Ricker
Alia Bellwood
Andreas Varsakopoulos
Santa Monica College AK Waterman 419Technology Jamaica DSChina CXLaverne CLSanta Monica College AK Katie Slayden
Chris Lattucca
Felipe Ibarra
Santa Monica College AMWaterman 402Alaska JWBrock CLBard GSSanta Monica College AMMelissa Franke
Nicole Frazer
Mercedes Deane
Santa Monica College ARKalkin 002Santa Monica College ARHumboldt State BMHawaii MD Cape Cod JMSam Nelson
Rob Ruiz
Seattle KP Waterman 457Seattle KP Queen's GMClaremont SWKings CPSidharth Chauhan
John Miller
Seattle MPLafayette L207Bard GLColgate MSLouisiana Tech GSSeattle MPEric Barnes
Rob Margesson
Bojana Skrt
Seattle SWLafayette L403Swarthmore KMHarvard BZAlaska FPSeattle SWSam Natale
Simone van Elk
Tanya Al Sheikh
Singapore CTVotey 223Osgoode CMSingapore CTSt. John's FPSt. John's CMJan Hovden
Marta Tarantsey
Diandra Kalish
St. John's CMVotey 223Osgoode CMSingapore CTSt. John's FPSt. John's CMJan Hovden
Marta Tarantsey
Diandra Kalish
St. John's FPVotey 223Osgoode CMSingapore CTSt. John's FPSt. John's CMJan Hovden
Marta Tarantsey
Diandra Kalish
St. John's KSOld Mill A304Yale CPSt. John's KSVermont BSFordham MMSteve West
Carlo Cabrera
Ross Provalo
Stanford JS Morril 010George Fox EKKings OPHawaii Pacific CLStanford JS Brandon Paquette
Angela Lee
Alex Thibault
Stanford KRWaterman 423Technology Jamaica BMRochester LMStanford KRChile DHAdam Goldstein
Wes Hopkin
Steven Jones
Swarthmore DJLafayette L300Patrick Henry GWSwarthmore DJColgate EGBates KSMonica Ferris
Zheng Bo
Swarthmore FOLafayette L408Swarthmore FOClaremont HLYale CK Patrick Henry ERStephen Boyle
Anish Mitra
Swarthmore HRPerkin 300Cornell DKVenezuela GDSwarthmore HROhio Wesleyan DOMandy Frank
Kevin Diamond
Shayna O'Dea
Swarthmore KMLafayette L403Swarthmore KMHarvard BZAlaska FPSeattle SWSam Natale
Simone van Elk
Tanya Al Sheikh
Technology Jamaica BMWaterman 423Technology Jamaica BMRochester LMStanford KRChile DHAdam Goldstein
Wes Hopkin
Steven Jones
Technology Jamaica DSWaterman 419Technology Jamaica DSChina CXLaverne CLSanta Monica College AK Katie Slayden
Chris Lattucca
Felipe Ibarra
Texas State BDLafayette L307Hawaii DG Kings DLVermont RSTexas State BDJosh Martin
Eoin Kilkenny
Bryan Levesque
Texas State HKTerril 207Cornell NS Texas State HKCape Cod DGAlaska BHYugi Ge
Danielle Stevens
Texas State HSOld Mill A207Grove City BGTexas State HSPennsylvania GNPortland State BBMichael Aguilara
Marcus Paroske
Evelyn Hiatt
UCDLS ORLafayette L400Yale BEHarvard BEUCDLS ORCornell BSHolly Poole
James Fagan
UCLA MMLafayette L200Pacific Lutheran BM Louisiana Tech DBRegis/MichiganUCLA MMGabrielle Hanners
Shaadee Ahmadnia
UCLA NPOld Mill A200HWS LMUSC Law MQUCLA NPPatrick Henry LS Mary Nugent
Matt Vasquez
USAFA CLLafayette L107USAFA EWWilfred Laurier LHUSAFA CLCape Cod EETripp
Kiara Kaminski
Sam Press
USAFA EWLafayette L107USAFA EWWilfred Laurier LHUSAFA CLCape Cod EETripp
Kiara Kaminski
Sam Press
USAFA RSOld Mill A202Willamette LHHawaii Pacific CSCornell LYUSAFA RSLara Allen
Sophia Ir
Harrison Bulisky
USAFA SYWaterman 427China Tianjin Normal LSUSAFA SYBard GMLaVerne JRJames Tallmon
Javed Narejo
Steven Nicholls
USC Law MQOld Mill A200HWS LMUSC Law MQUCLA NPPatrick Henry LS Mary Nugent
Matt Vasquez
Venezuela GDPerkin 300Cornell DKVenezuela GDSwarthmore HROhio Wesleyan DOMandy Frank
Kevin Diamond
Shayna O'Dea
Venezuela RVVotey 207Rochester LSVenezuela RVAdelphi KZMarianapolis GFRose Helens-Hart
Mike Maffie
Vermont ACKalkin 300Vermont ACWillamette BR HWS SWHawaii HS Shawn Briscoe
Gina Iberri-Shea
Huang He
Vermont ADLafayette L411New South Wales KMDuke SW Colgate BCVermont ADGavin Ilsley
Emily Zhang
Jennifer Rankin
Vermont BSOld Mill A304Yale CPSt. John's KSVermont BSFordham MMSteve West
Carlo Cabrera
Ross Provalo
Vermont GLLafayette L210Portland State MSAlaska CSOhio Wesleyan CO Vermont GLStevel Llano
Rob Boller
Greg Young
Vermont NSWaterman 401Kings HBAdelphi FKVermont NSFordham BKAmelia Kermis
Jerrica O'Donoghue
Azfar Wattoo
Vermont RSLafayette L307Hawaii DG Kings DLVermont RSTexas State BDJosh Martin
Eoin Kilkenny
Bryan Levesque
Wilfred Laurier LHLafayette L107USAFA EWWilfred Laurier LHUSAFA CLCape Cod EETripp
Kiara Kaminski
Sam Press
Wilfried Laurier MSOld Mill A303Colgate SSWilfried Laurier MSClaremont CBCornell RSCiaran Lawlor
E. J. Harris
Willamette BR Kalkin 300Vermont ACWillamette BR HWS SWHawaii HS Shawn Briscoe
Gina Iberri-Shea
Huang He
Willamette CMVotey 105Duke BO Willamette CMHarvard KRPortland State EP Ikey Gialapsos
Willamette LHOld Mill A202Willamette LHHawaii Pacific CSCornell LYUSAFA RSLara Allen
Sophia Ir
Harrison Bulisky
Willamette MMLafayette L302Willamette MMMarianapolis JPMarianapolis ALHWS CHDaniel Berman
Yale BELafayette L400Yale BEHarvard BEUCDLS ORCornell BSHolly Poole
James Fagan
Yale CK Lafayette L408Swarthmore FOClaremont HLYale CK Patrick Henry ERStephen Boyle
Anish Mitra
Yale CPOld Mill A304Yale CPSt. John's KSVermont BSFordham MMSteve West
Carlo Cabrera
Ross Provalo
Yale DFTorrey 203Yale DFLaVerne MTLoyola Marymount PR Queen's EWMichael Baer
Austin Benn
William Mitchell
Yale HWVotey 220Yale HWPennsylvania PWPatrick Henry CCColgate LTMichaela Hernandez
Dafne Gokcen
Jason Edwards
Yale SWKalkin 001Yale SWClaremont ERGrove City DWBates DFGeoff Klinger
Abrar Faiaz
Merry Guo