The Draw - Round 4

TeamVenueOGOOCGCOJudges
Adelphi FKLafayette L307Humboldt State BMCornell DKWilfred Laurier LHAdelphi FKChris Lattucca
Andreas Varsakopoulos
Sam Press
Adelphi KZAngell B203Regis/MichiganCape Cod MWUSAFA SYAdelphi KZRob Ruiz
Danielle Stevens
Harrison Bulisky
Alaska BHKalkin 300Hawaii MD Alaska BHUCLA MMColgate GSKevin Diamond
Kiara Kaminski
Alaska BJLafayette L210Vermont GLAlaska BJColgate MSColgate BCAnish Mitra
Robert Trapp
Evelyn Hiatt
Alaska CHLafatette L202Alberta PPAlaska CHSwarthmore KMClaremont HLAdam Goldstein
Shayna O'Dea
Martin Haas
Alaska CSWaterman 401Alaska CSPennsylvania GNRochester CZPennsylvania PWGeoff Klinger
Diandra Kalish
Alaska FPLafayette L400Harvard BEYale DFSingapore CTAlaska FPCiaran Lawlor
Kristin Rudolph
Abrar Faiaz
Alaska JWLafayette L107Patrick Henry CCAlaska JWDePauw BMUSAFA CLMandy Frank
Ashley Thygesen
Alberta PPLafatette L202Alberta PPAlaska CHSwarthmore KMClaremont HLAdam Goldstein
Shayna O'Dea
Martin Haas
Bard AKLafayette L408Brock CLKings HBBard AKKings CHCarlo Cabrera
Bojana Skrt
Mary Fontaine
Bard GLLafayette L111Louisiana Tech DBBard GLRochester Institute of Technology C SMarianapolis ALJosh Martin
Emily Zhang
Mercedes Deane
Bard GMVotey 367Patrick Henry LS Bard GMWillamette LHHawaii DG Rhydian Morgan
Edwin Owusut
Steven Nicholls
Bard GSLafayette L207St. John's FPBard GSLaverne PP DePauw AWEric Barnes
Austin Benn
Bryan Levesque
Bates DFKalkin 003Bates DFGeorge Fox EKPortland State MSHawaii Pacific CLMichaela Hernandez
Robert Snow
Adam Garen
Bates DSMorril 010Kings CCBates DSPortland State EP Cornell NS Mary Nugent
Rob Margesson
Felipe Ibarra
Bates EM Votey 220Bates EM Hawaii HS Portland State STRochester Institute of Technology RSJames Fagan
Tripp
Bates KSTorrey 203Loyola Marymount PR Osgoode CMBates KSTechnology Jamaica BMSteve West
Katie Slayden
Daniel Berman
Bates SWOld Mill A200Chile DHMichigan Flint FWSanta Monica College AMBates SWStephen Boyle
Sam Ricker
Matt Vasquez
Brock CLLafayette L408Brock CLKings HBBard AKKings CHCarlo Cabrera
Bojana Skrt
Mary Fontaine
Cape Cod DGWaterman 458Kings BC Cape Cod DGSanta Monica College AK Stanford KRAllison Hamlin
Ajeet Hansra
Brandon Paquette
Cape Cod EELafayette L102ILCS Morocco AAVermont NSCape Cod EESanta Monica College ARAlia Bellwood
Angela Lee
Daniel Chen
Cape Cod HBLafayette L311Cape Cod HBUSAFA RSRochester LMPacific Lutheran BM Leela Koenig
Amelia Kermis
Merry Guo
Cape Cod JMOld Mill A202China Beihang DYPortland State CGCape Cod JMHawaii Pacific MUWeston Clarke
Shaadee Ahmadnia
Cape Cod MWAngell B203Regis/MichiganCape Cod MWUSAFA SYAdelphi KZRob Ruiz
Danielle Stevens
Harrison Bulisky
Cape Cod RTWaterman 457China CXCape Cod RTRochester DP Rosario DP Mackenzni Siebert
Sophia Ir
Alex Thibault
Carleton CMOld Mill A304Grove Cty HPCornell BYLoyola Marymount CKCarleton CMSharmila Parmanand Phil
John Miller
Ross Provalo
Chile DHOld Mill A200Chile DHMichigan Flint FWSanta Monica College AMBates SWStephen Boyle
Sam Ricker
Matt Vasquez
China Beihang DYOld Mill A202China Beihang DYPortland State CGCape Cod JMHawaii Pacific MUWeston Clarke
Shaadee Ahmadnia
China CXWaterman 457China CXCape Cod RTRochester DP Rosario DP Mackenzni Siebert
Sophia Ir
Alex Thibault
China Peking-Fudan HZOld Mill A207Louisiana Tech GSHWS SWChina Peking-Fudan HZCornell BHGavin Ilsley
Rose Helens-Hart
Maggie Hildebrand
China Tianjin Normal LSVotey 223Ohio Wesleyan LRPortland State HKChina Tianjin Normal LSOhio Wesleyan MS Shawn Briscoe
Jason Edwards
Yugi Ge
Claremont CBWaterman 413Claremont CBLaVerne JRLaVerne FZFordham HKDavid Hernandez
Gabrielle Hanners
Claremont ERAngell B104Patrick Henry WWStanford JS Marianapolis GFClaremont ERMelissa Franke
Pam Dodge
Claremont HLLafatette L202Alberta PPAlaska CHSwarthmore KMClaremont HLAdam Goldstein
Shayna O'Dea
Martin Haas
Claremont MTWaterman 419Claremont MTHWS LMHawaii Pacific CSWilfried Laurier MSLucas Caress
Jennifer Rankin
Claremont SWLafayette L302Venezuela GDClaremont SWYale HWVermont BSJaime Wright
Abigail Rine
Lara Allen
Colgate BCLafayette L210Vermont GLAlaska BJColgate MSColgate BCAnish Mitra
Robert Trapp
Evelyn Hiatt
Colgate EGKalkin 325Portland State BBColgate EGQueen's EWSt. John's KSSteve Johnson
Steven Jones
Mike Maffie
Colgate GSKalkin 300Hawaii MD Alaska BHUCLA MMColgate GSKevin Diamond
Kiara Kaminski
Colgate LTLafayette L300Yale CK Cornell HPColgate LTNew South Wales KMJan Hovden
Rob Boller
Lisa Borgaine
Colgate MSLafayette L210Vermont GLAlaska BJColgate MSColgate BCAnish Mitra
Robert Trapp
Evelyn Hiatt
Colgate SSLafayette L200Texas State HSGrove City DWDuke SW Colgate SSSidharth Chauhan
Una Kimikeo-Goes
Cornell BHOld Mill A207Louisiana Tech GSHWS SWChina Peking-Fudan HZCornell BHGavin Ilsley
Rose Helens-Hart
Maggie Hildebrand
Cornell BSWaterman 402Cornell BSSeattle KP Willamette CMPatrick Henry GWE. J. Harris
Wes Hopkin
Cornell BYOld Mill A304Grove Cty HPCornell BYLoyola Marymount CKCarleton CMSharmila Parmanand Phil
John Miller
Ross Provalo
Cornell CGTorrey 201Vermont RSHumboldt State HVCornell CGPatrick Henry EM Michael Baer
Kate Lewis-Lakin
Ian Busher
Cornell DKLafayette L307Humboldt State BMCornell DKWilfred Laurier LHAdelphi FKChris Lattucca
Andreas Varsakopoulos
Sam Press
Cornell HPLafayette L300Yale CK Cornell HPColgate LTNew South Wales KMJan Hovden
Rob Boller
Lisa Borgaine
Cornell LYAngel B112Regis BDDuke BO Patrick Henry ERCornell LYDafne Gokcen
Katie Teubl
Javed Narejo
Cornell NS Morril 010Kings CCBates DSPortland State EP Cornell NS Mary Nugent
Rob Margesson
Felipe Ibarra
Cornell RSLafayette L403Queen's GMCornell RSYale BEHarvard BZIkey Gialapsos
Gina Iberri-Shea
Jerrica O'Donoghue
DePauw AWLafayette L207St. John's FPBard GSLaverne PP DePauw AWEric Barnes
Austin Benn
Bryan Levesque
DePauw BMLafayette L107Patrick Henry CCAlaska JWDePauw BMUSAFA CLMandy Frank
Ashley Thygesen
DePauw KMTerril 207DePauw KMSwarthmore FOSeattle MPOhio Wesleyan CO Zia Durrani
Shane Puckett
Duke BO Angel B112Regis BDDuke BO Patrick Henry ERCornell LYDafne Gokcen
Katie Teubl
Javed Narejo
Duke NZWaterman 423Duke NZLaverne CLUSAFA EWVenezuela RVZheng Bo
William Mitchell
Duke SW Lafayette L200Texas State HSGrove City DWDuke SW Colgate SSSidharth Chauhan
Una Kimikeo-Goes
Edinburgh BOLafayette L411Seattle SWUCDLS ORSt. John's CMEdinburgh BOSimone van Elk
Spencer Sheaff
Greg Young
Fordham BKPerkin 300George Fox BSFordham BKWillamette MMKings OPEoin Kilkenny
Sam Nelson
Fordham HKWaterman 413Claremont CBLaVerne JRLaVerne FZFordham HKDavid Hernandez
Gabrielle Hanners
Fordham MMVotey 105HWS CHQueen's GKFordham MMUCLA NPMichael Aguilara
Angela Lu
George Fox BSPerkin 300George Fox BSFordham BKWillamette MMKings OPEoin Kilkenny
Sam Nelson
George Fox EKKalkin 003Bates DFGeorge Fox EKPortland State MSHawaii Pacific CLMichaela Hernandez
Robert Snow
Adam Garen
Grove City BGWaterman 403Pacific Lutheran SW Grove City BGHarvard GJLaVerne MTDavid Register
Nicole Frazer
Tanya Al Sheikh
Grove City DWLafayette L200Texas State HSGrove City DWDuke SW Colgate SSSidharth Chauhan
Una Kimikeo-Goes
Grove Cty HPOld Mill A304Grove Cty HPCornell BYLoyola Marymount CKCarleton CMSharmila Parmanand Phil
John Miller
Ross Provalo
HWS CHVotey 105HWS CHQueen's GKFordham MMUCLA NPMichael Aguilara
Angela Lu
HWS KMKalkin 004HWS KMHarvard KRPatrick Henry AOSwarthmore DJHolly Poole
Marcus Paroske
HWS LMWaterman 419Claremont MTHWS LMHawaii Pacific CSWilfried Laurier MSLucas Caress
Jennifer Rankin
HWS SWOld Mill A207Louisiana Tech GSHWS SWChina Peking-Fudan HZCornell BHGavin Ilsley
Rose Helens-Hart
Maggie Hildebrand
Harvard BELafayette L400Harvard BEYale DFSingapore CTAlaska FPCiaran Lawlor
Kristin Rudolph
Abrar Faiaz
Harvard BZLafayette L403Queen's GMCornell RSYale BEHarvard BZIkey Gialapsos
Gina Iberri-Shea
Jerrica O'Donoghue
Harvard GJWaterman 403Pacific Lutheran SW Grove City BGHarvard GJLaVerne MTDavid Register
Nicole Frazer
Tanya Al Sheikh
Harvard KRKalkin 004HWS KMHarvard KRPatrick Henry AOSwarthmore DJHolly Poole
Marcus Paroske
Hawaii DG Votey 367Patrick Henry LS Bard GMWillamette LHHawaii DG Rhydian Morgan
Edwin Owusut
Steven Nicholls
Hawaii HS Votey 220Bates EM Hawaii HS Portland State STRochester Institute of Technology RSJames Fagan
Tripp
Hawaii MD Kalkin 300Hawaii MD Alaska BHUCLA MMColgate GSKevin Diamond
Kiara Kaminski
Hawaii Pacific CLKalkin 003Bates DFGeorge Fox EKPortland State MSHawaii Pacific CLMichaela Hernandez
Robert Snow
Adam Garen
Hawaii Pacific CSWaterman 419Claremont MTHWS LMHawaii Pacific CSWilfried Laurier MSLucas Caress
Jennifer Rankin
Hawaii Pacific MUOld Mill A202China Beihang DYPortland State CGCape Cod JMHawaii Pacific MUWeston Clarke
Shaadee Ahmadnia
Humboldt State BMLafayette L307Humboldt State BMCornell DKWilfred Laurier LHAdelphi FKChris Lattucca
Andreas Varsakopoulos
Sam Press
Humboldt State HVTorrey 201Vermont RSHumboldt State HVCornell CGPatrick Henry EM Michael Baer
Kate Lewis-Lakin
Ian Busher
ILCS Morocco AALafayette L102ILCS Morocco AAVermont NSCape Cod EESanta Monica College ARAlia Bellwood
Angela Lee
Daniel Chen
Kings BC Waterman 458Kings BC Cape Cod DGSanta Monica College AK Stanford KRAllison Hamlin
Ajeet Hansra
Brandon Paquette
Kings CCMorril 010Kings CCBates DSPortland State EP Cornell NS Mary Nugent
Rob Margesson
Felipe Ibarra
Kings CHLafayette L408Brock CLKings HBBard AKKings CHCarlo Cabrera
Bojana Skrt
Mary Fontaine
Kings CPKalkin 002Vermont ADTexas State BDKings CPWillamette BR Stevel Llano
Buddy Khan
Kings DLWaterman 455Kings DLSwarthmore HRTexas State HKYale CPSam Natale
James Tallmon
Huang He
Kings HBLafayette L408Brock CLKings HBBard AKKings CHCarlo Cabrera
Bojana Skrt
Mary Fontaine
Kings OPPerkin 300George Fox BSFordham BKWillamette MMKings OPEoin Kilkenny
Sam Nelson
LaVerne FZWaterman 413Claremont CBLaVerne JRLaVerne FZFordham HKDavid Hernandez
Gabrielle Hanners
LaVerne JRWaterman 413Claremont CBLaVerne JRLaVerne FZFordham HKDavid Hernandez
Gabrielle Hanners
LaVerne MTWaterman 403Pacific Lutheran SW Grove City BGHarvard GJLaVerne MTDavid Register
Nicole Frazer
Tanya Al Sheikh
Laverne CLWaterman 423Duke NZLaverne CLUSAFA EWVenezuela RVZheng Bo
William Mitchell
Laverne PP Lafayette L207St. John's FPBard GSLaverne PP DePauw AWEric Barnes
Austin Benn
Bryan Levesque
Louisiana Tech DBLafayette L111Louisiana Tech DBBard GLRochester Institute of Technology C SMarianapolis ALJosh Martin
Emily Zhang
Mercedes Deane
Louisiana Tech GSOld Mill A207Louisiana Tech GSHWS SWChina Peking-Fudan HZCornell BHGavin Ilsley
Rose Helens-Hart
Maggie Hildebrand
Loyola Marymount CKOld Mill A304Grove Cty HPCornell BYLoyola Marymount CKCarleton CMSharmila Parmanand Phil
John Miller
Ross Provalo
Loyola Marymount PR Torrey 203Loyola Marymount PR Osgoode CMBates KSTechnology Jamaica BMSteve West
Katie Slayden
Daniel Berman
Marianapolis ALLafayette L111Louisiana Tech DBBard GLRochester Institute of Technology C SMarianapolis ALJosh Martin
Emily Zhang
Mercedes Deane
Marianapolis GFAngell B104Patrick Henry WWStanford JS Marianapolis GFClaremont ERMelissa Franke
Pam Dodge
Marianapolis JPKalkin 001Ohio Wesleyan DOVermont ACMarianapolis JPYale SWMonica Ferris
Marta Tarantsey
Michigan Flint FWOld Mill A200Chile DHMichigan Flint FWSanta Monica College AMBates SWStephen Boyle
Sam Ricker
Matt Vasquez
New South Wales KMLafayette L300Yale CK Cornell HPColgate LTNew South Wales KMJan Hovden
Rob Boller
Lisa Borgaine
Ohio Wesleyan CO Terril 207DePauw KMSwarthmore FOSeattle MPOhio Wesleyan CO Zia Durrani
Shane Puckett
Ohio Wesleyan DOKalkin 001Ohio Wesleyan DOVermont ACMarianapolis JPYale SWMonica Ferris
Marta Tarantsey
Ohio Wesleyan LRVotey 223Ohio Wesleyan LRPortland State HKChina Tianjin Normal LSOhio Wesleyan MS Shawn Briscoe
Jason Edwards
Yugi Ge
Ohio Wesleyan MS Votey 223Ohio Wesleyan LRPortland State HKChina Tianjin Normal LSOhio Wesleyan MS Shawn Briscoe
Jason Edwards
Yugi Ge
Osgoode CMTorrey 203Loyola Marymount PR Osgoode CMBates KSTechnology Jamaica BMSteve West
Katie Slayden
Daniel Berman
Pacific Lutheran BM Lafayette L311Cape Cod HBUSAFA RSRochester LMPacific Lutheran BM Leela Koenig
Amelia Kermis
Merry Guo
Pacific Lutheran SW Waterman 403Pacific Lutheran SW Grove City BGHarvard GJLaVerne MTDavid Register
Nicole Frazer
Tanya Al Sheikh
Patrick Henry AOKalkin 004HWS KMHarvard KRPatrick Henry AOSwarthmore DJHolly Poole
Marcus Paroske
Patrick Henry CCLafayette L107Patrick Henry CCAlaska JWDePauw BMUSAFA CLMandy Frank
Ashley Thygesen
Patrick Henry EM Torrey 201Vermont RSHumboldt State HVCornell CGPatrick Henry EM Michael Baer
Kate Lewis-Lakin
Ian Busher
Patrick Henry ERAngel B112Regis BDDuke BO Patrick Henry ERCornell LYDafne Gokcen
Katie Teubl
Javed Narejo
Patrick Henry GWWaterman 402Cornell BSSeattle KP Willamette CMPatrick Henry GWE. J. Harris
Wes Hopkin
Patrick Henry LS Votey 367Patrick Henry LS Bard GMWillamette LHHawaii DG Rhydian Morgan
Edwin Owusut
Steven Nicholls
Patrick Henry WWAngell B104Patrick Henry WWStanford JS Marianapolis GFClaremont ERMelissa Franke
Pam Dodge
Pennsylvania GNWaterman 401Alaska CSPennsylvania GNRochester CZPennsylvania PWGeoff Klinger
Diandra Kalish
Pennsylvania PWWaterman 401Alaska CSPennsylvania GNRochester CZPennsylvania PWGeoff Klinger
Diandra Kalish
Portland State BBKalkin 325Portland State BBColgate EGQueen's EWSt. John's KSSteve Johnson
Steven Jones
Mike Maffie
Portland State CGOld Mill A202China Beihang DYPortland State CGCape Cod JMHawaii Pacific MUWeston Clarke
Shaadee Ahmadnia
Portland State EP Morril 010Kings CCBates DSPortland State EP Cornell NS Mary Nugent
Rob Margesson
Felipe Ibarra
Portland State HKVotey 223Ohio Wesleyan LRPortland State HKChina Tianjin Normal LSOhio Wesleyan MS Shawn Briscoe
Jason Edwards
Yugi Ge
Portland State MSKalkin 003Bates DFGeorge Fox EKPortland State MSHawaii Pacific CLMichaela Hernandez
Robert Snow
Adam Garen
Portland State STVotey 220Bates EM Hawaii HS Portland State STRochester Institute of Technology RSJames Fagan
Tripp
Queen's EWKalkin 325Portland State BBColgate EGQueen's EWSt. John's KSSteve Johnson
Steven Jones
Mike Maffie
Queen's GKVotey 105HWS CHQueen's GKFordham MMUCLA NPMichael Aguilara
Angela Lu
Queen's GMLafayette L403Queen's GMCornell RSYale BEHarvard BZIkey Gialapsos
Gina Iberri-Shea
Jerrica O'Donoghue
Regis BDAngel B112Regis BDDuke BO Patrick Henry ERCornell LYDafne Gokcen
Katie Teubl
Javed Narejo
Regis/MichiganAngell B203Regis/MichiganCape Cod MWUSAFA SYAdelphi KZRob Ruiz
Danielle Stevens
Harrison Bulisky
Rochester CZWaterman 401Alaska CSPennsylvania GNRochester CZPennsylvania PWGeoff Klinger
Diandra Kalish
Rochester DP Waterman 457China CXCape Cod RTRochester DP Rosario DP Mackenzni Siebert
Sophia Ir
Alex Thibault
Rochester Institute of Technology C SLafayette L111Louisiana Tech DBBard GLRochester Institute of Technology C SMarianapolis ALJosh Martin
Emily Zhang
Mercedes Deane
Rochester Institute of Technology RSVotey 220Bates EM Hawaii HS Portland State STRochester Institute of Technology RSJames Fagan
Tripp
Rochester LMLafayette L311Cape Cod HBUSAFA RSRochester LMPacific Lutheran BM Leela Koenig
Amelia Kermis
Merry Guo
Rochester LSKalkin 110USC Law MQRochester LW Rochester LSTechnology Jamaica DSAzfar Wattoo
Natalie Nakamura
John Angelis
Rochester LW Kalkin 110USC Law MQRochester LW Rochester LSTechnology Jamaica DSAzfar Wattoo
Natalie Nakamura
John Angelis
Rosario DP Waterman 457China CXCape Cod RTRochester DP Rosario DP Mackenzni Siebert
Sophia Ir
Alex Thibault
Santa Monica College AK Waterman 458Kings BC Cape Cod DGSanta Monica College AK Stanford KRAllison Hamlin
Ajeet Hansra
Brandon Paquette
Santa Monica College AMOld Mill A200Chile DHMichigan Flint FWSanta Monica College AMBates SWStephen Boyle
Sam Ricker
Matt Vasquez
Santa Monica College ARLafayette L102ILCS Morocco AAVermont NSCape Cod EESanta Monica College ARAlia Bellwood
Angela Lee
Daniel Chen
Seattle KP Waterman 402Cornell BSSeattle KP Willamette CMPatrick Henry GWE. J. Harris
Wes Hopkin
Seattle MPTerril 207DePauw KMSwarthmore FOSeattle MPOhio Wesleyan CO Zia Durrani
Shane Puckett
Seattle SWLafayette L411Seattle SWUCDLS ORSt. John's CMEdinburgh BOSimone van Elk
Spencer Sheaff
Greg Young
Singapore CTLafayette L400Harvard BEYale DFSingapore CTAlaska FPCiaran Lawlor
Kristin Rudolph
Abrar Faiaz
St. John's CMLafayette L411Seattle SWUCDLS ORSt. John's CMEdinburgh BOSimone van Elk
Spencer Sheaff
Greg Young
St. John's FPLafayette L207St. John's FPBard GSLaverne PP DePauw AWEric Barnes
Austin Benn
Bryan Levesque
St. John's KSKalkin 325Portland State BBColgate EGQueen's EWSt. John's KSSteve Johnson
Steven Jones
Mike Maffie
Stanford JS Angell B104Patrick Henry WWStanford JS Marianapolis GFClaremont ERMelissa Franke
Pam Dodge
Stanford KRWaterman 458Kings BC Cape Cod DGSanta Monica College AK Stanford KRAllison Hamlin
Ajeet Hansra
Brandon Paquette
Swarthmore DJKalkin 004HWS KMHarvard KRPatrick Henry AOSwarthmore DJHolly Poole
Marcus Paroske
Swarthmore FOTerril 207DePauw KMSwarthmore FOSeattle MPOhio Wesleyan CO Zia Durrani
Shane Puckett
Swarthmore HRWaterman 455Kings DLSwarthmore HRTexas State HKYale CPSam Natale
James Tallmon
Huang He
Swarthmore KMLafatette L202Alberta PPAlaska CHSwarthmore KMClaremont HLAdam Goldstein
Shayna O'Dea
Martin Haas
Technology Jamaica BMTorrey 203Loyola Marymount PR Osgoode CMBates KSTechnology Jamaica BMSteve West
Katie Slayden
Daniel Berman
Technology Jamaica DSKalkin 110USC Law MQRochester LW Rochester LSTechnology Jamaica DSAzfar Wattoo
Natalie Nakamura
John Angelis
Texas State BDKalkin 002Vermont ADTexas State BDKings CPWillamette BR Stevel Llano
Buddy Khan
Texas State HKWaterman 455Kings DLSwarthmore HRTexas State HKYale CPSam Natale
James Tallmon
Huang He
Texas State HSLafayette L200Texas State HSGrove City DWDuke SW Colgate SSSidharth Chauhan
Una Kimikeo-Goes
UCDLS ORLafayette L411Seattle SWUCDLS ORSt. John's CMEdinburgh BOSimone van Elk
Spencer Sheaff
Greg Young
UCLA MMKalkin 300Hawaii MD Alaska BHUCLA MMColgate GSKevin Diamond
Kiara Kaminski
UCLA NPVotey 105HWS CHQueen's GKFordham MMUCLA NPMichael Aguilara
Angela Lu
USAFA CLLafayette L107Patrick Henry CCAlaska JWDePauw BMUSAFA CLMandy Frank
Ashley Thygesen
USAFA EWWaterman 423Duke NZLaverne CLUSAFA EWVenezuela RVZheng Bo
William Mitchell
USAFA RSLafayette L311Cape Cod HBUSAFA RSRochester LMPacific Lutheran BM Leela Koenig
Amelia Kermis
Merry Guo
USAFA SYAngell B203Regis/MichiganCape Cod MWUSAFA SYAdelphi KZRob Ruiz
Danielle Stevens
Harrison Bulisky
USC Law MQKalkin 110USC Law MQRochester LW Rochester LSTechnology Jamaica DSAzfar Wattoo
Natalie Nakamura
John Angelis
Venezuela GDLafayette L302Venezuela GDClaremont SWYale HWVermont BSJaime Wright
Abigail Rine
Lara Allen
Venezuela RVWaterman 423Duke NZLaverne CLUSAFA EWVenezuela RVZheng Bo
William Mitchell
Vermont ACKalkin 001Ohio Wesleyan DOVermont ACMarianapolis JPYale SWMonica Ferris
Marta Tarantsey
Vermont ADKalkin 002Vermont ADTexas State BDKings CPWillamette BR Stevel Llano
Buddy Khan
Vermont BSLafayette L302Venezuela GDClaremont SWYale HWVermont BSJaime Wright
Abigail Rine
Lara Allen
Vermont GLLafayette L210Vermont GLAlaska BJColgate MSColgate BCAnish Mitra
Robert Trapp
Evelyn Hiatt
Vermont NSLafayette L102ILCS Morocco AAVermont NSCape Cod EESanta Monica College ARAlia Bellwood
Angela Lee
Daniel Chen
Vermont RSTorrey 201Vermont RSHumboldt State HVCornell CGPatrick Henry EM Michael Baer
Kate Lewis-Lakin
Ian Busher
Wilfred Laurier LHLafayette L307Humboldt State BMCornell DKWilfred Laurier LHAdelphi FKChris Lattucca
Andreas Varsakopoulos
Sam Press
Wilfried Laurier MSWaterman 419Claremont MTHWS LMHawaii Pacific CSWilfried Laurier MSLucas Caress
Jennifer Rankin
Willamette BR Kalkin 002Vermont ADTexas State BDKings CPWillamette BR Stevel Llano
Buddy Khan
Willamette CMWaterman 402Cornell BSSeattle KP Willamette CMPatrick Henry GWE. J. Harris
Wes Hopkin
Willamette LHVotey 367Patrick Henry LS Bard GMWillamette LHHawaii DG Rhydian Morgan
Edwin Owusut
Steven Nicholls
Willamette MMPerkin 300George Fox BSFordham BKWillamette MMKings OPEoin Kilkenny
Sam Nelson
Yale BELafayette L403Queen's GMCornell RSYale BEHarvard BZIkey Gialapsos
Gina Iberri-Shea
Jerrica O'Donoghue
Yale CK Lafayette L300Yale CK Cornell HPColgate LTNew South Wales KMJan Hovden
Rob Boller
Lisa Borgaine
Yale CPWaterman 455Kings DLSwarthmore HRTexas State HKYale CPSam Natale
James Tallmon
Huang He
Yale DFLafayette L400Harvard BEYale DFSingapore CTAlaska FPCiaran Lawlor
Kristin Rudolph
Abrar Faiaz
Yale HWLafayette L302Venezuela GDClaremont SWYale HWVermont BSJaime Wright
Abigail Rine
Lara Allen
Yale SWKalkin 001Ohio Wesleyan DOVermont ACMarianapolis JPYale SWMonica Ferris
Marta Tarantsey