The Draw - Round 3

TeamVenueOGOOCGCOJudges
Adelphi FKWaterman 402Pacific Lutheran BM China Peking-Fudan HZAdelphi FKBard GMJaime Wright
Abrar Faiaz
Adelphi KZWaterman 403Adelphi KZDePauw BMFordham BKCape Cod RTSidharth Chauhan
Steven Jones
Shaadee Ahmadnia
Alaska BHTerril 207Alaska BHBard AKHawaii HS Kings HBStevel Llano
Lisa Borgaine
Bryan Levesque
Alaska BJLafayette L200Swarthmore FOPatrick Henry EM Stanford KRAlaska BJZheng Bo
Shane Puckett
Alaska CHLafayette L311St. John's KSWilfried Laurier MSAlaska CHSt. John's FPRhydian Morgan
Marcus Paroske
Alaska CSOld Mill A303Cornell RSYale CK Yale CPAlaska CSMonica Ferris
William Mitchell
Alia Bellwood
Alaska FPKalkin 110Bard GSAlaska FPMichigan Flint FWQueen's EWE. J. Harris
Jason Edwards
Alaska JWKalkin 001Alaska JWYale HWDuke NZHawaii MD David Hernandez
Tripp
Alberta PPUCDLS ORVermont ADClaremont CBAlberta PPJan Hovden
Diandra Kalish
Angela Lee
Bard AKTerril 207Alaska BHBard AKHawaii HS Kings HBStevel Llano
Lisa Borgaine
Bryan Levesque
Bard GLOld Mill A202Grove City DWChile DHBard GLVermont RSZia Durrani
Abigail Rine
Danielle Stevens
Bard GMWaterman 402Pacific Lutheran BM China Peking-Fudan HZAdelphi FKBard GMJaime Wright
Abrar Faiaz
Bard GSKalkin 110Bard GSAlaska FPMichigan Flint FWQueen's EWE. J. Harris
Jason Edwards
Bates DFTorrey 203Cornell DKOhio Wesleyan MS Bates DFPatrick Henry AOAmanda Frank
Buddy Khan
Mary Fontaine
Bates DSKalkin 325Bates DSColgate MSRochester Institute of Technology RSChina Tianjin Normal LSLucas Caress
Mercedes Deane
Alex Thibault
Bates EM Lafayette L403Colgate SSCornell BSBates EM Kings DLMandy Frank
Bojana Skrt
Andreas Varsakopoulos
Bates KSLafayette L300Patrick Henry ERDePauw AWPatrick Henry CCBates KSCarlo Cabrera
Tanya Al Sheikh
Chris Lattucca
Bates SWAngell B203LaVerne MTColgate BCBates SWSingapore CTShawn Briscoe
Ashley Thygesen
Jerrica O'Donoghue
Brock CLVotey 223Colgate EGClaremont HLDePauw KMBrock CLAllison Hamlin
Angela Lu
Adam Garen
Cape Cod DGOld Mill A207Cape Cod DGSanta Monica College AK Santa Monica College ARUSC Law MQWes Hopkin
Emily Zhang
Ian Busher
Cape Cod EEVermont NSKings BC Humboldt State BMCape Cod EEHolly Poole
Katie Slayden
Mackenzni Siebert
Cape Cod HBKalkin 004Cornell CGCape Cod HBColgate GSSanta Monica College AMAdam Goldstein
Huang He
Harrison Bulisky
Cape Cod JMTorrey 201UCLA MMCape Cod JMRegis/MichiganOhio Wesleyan LREric Barnes
Ajeet Hansra
Martin Haas
Cape Cod MWRochester LMILCS Morocco AARosario DP Cape Cod MWMelissa Franke
Mike Maffie
Weston Clarke
Cape Cod RTWaterman 403Adelphi KZDePauw BMFordham BKCape Cod RTSidharth Chauhan
Steven Jones
Shaadee Ahmadnia
Carleton CMLafayette L102Swarthmore HRCarleton CMClaremont ERHWS SWMary Nugent
Amelia Kermis
Steve West
Chile DHOld Mill A202Grove City DWChile DHBard GLVermont RSZia Durrani
Abigail Rine
Danielle Stevens
China Beihang DYVotey 207Fordham MMHawaii Pacific CLChina Beihang DYRochester DP Josh Martin
Merry Guo
Natalie Nakamura
China CXLafayette L111Portland State MSMarianapolis GFChina CXUSAFA SYGeoff Klinger
Ross Provalo
Daniel Chen
China Peking-Fudan HZWaterman 402Pacific Lutheran BM China Peking-Fudan HZAdelphi FKBard GMJaime Wright
Abrar Faiaz
China Tianjin Normal LSKalkin 325Bates DSColgate MSRochester Institute of Technology RSChina Tianjin Normal LSLucas Caress
Mercedes Deane
Alex Thibault
Claremont CBUCDLS ORVermont ADClaremont CBAlberta PPJan Hovden
Diandra Kalish
Angela Lee
Claremont ERLafayette L102Swarthmore HRCarleton CMClaremont ERHWS SWMary Nugent
Amelia Kermis
Steve West
Claremont HLVotey 223Colgate EGClaremont HLDePauw KMBrock CLAllison Hamlin
Angela Lu
Adam Garen
Claremont MTVotey 105George Fox EKSwarthmore DJVenezuela RVClaremont MTCiaran Lawlor
Marta Tarantsey
Claremont SWLafayette L400Texas State BDPatrick Henry GWClaremont SWQueen's GMJames Fagan
Yugi Ge
Colgate BCAngell B203LaVerne MTColgate BCBates SWSingapore CTShawn Briscoe
Ashley Thygesen
Jerrica O'Donoghue
Colgate EGVotey 223Colgate EGClaremont HLDePauw KMBrock CLAllison Hamlin
Angela Lu
Adam Garen
Colgate GSKalkin 004Cornell CGCape Cod HBColgate GSSanta Monica College AMAdam Goldstein
Huang He
Harrison Bulisky
Colgate LTWaterman 419Swarthmore KMColgate LTSeattle SWYale BESam Nelson
Robert Trapp
Maggie Hildebrand
Colgate MSKalkin 325Bates DSColgate MSRochester Institute of Technology RSChina Tianjin Normal LSLucas Caress
Mercedes Deane
Alex Thibault
Colgate SSLafayette L403Colgate SSCornell BSBates EM Kings DLMandy Frank
Bojana Skrt
Andreas Varsakopoulos
Cornell BHVotey 220USAFA RSCornell BHYale SWDuke SW Sharmila Parmanand Phil
Matt Vasquez
Cornell BSLafayette L403Colgate SSCornell BSBates EM Kings DLMandy Frank
Bojana Skrt
Andreas Varsakopoulos
Cornell BYOld Mill A304Cornell BYRegis BDUCLA NPHarvard GJSam Natale
Evelyn Hiatt
Cornell CGKalkin 004Cornell CGCape Cod HBColgate GSSanta Monica College AMAdam Goldstein
Huang He
Harrison Bulisky
Cornell DKTorrey 203Cornell DKOhio Wesleyan MS Bates DFPatrick Henry AOAmanda Frank
Buddy Khan
Mary Fontaine
Cornell HPWaterman 427Marianapolis JPLouisiana Tech GSCornell HPLouisiana Tech DBRob Boller
Austin Benn
John Angelis
Cornell LYLafayette L307Cornell LYCornell NS Willamette BR Patrick Henry LS Michael Aguilara
John Miller
Kiara Kaminski
Cornell NS Lafayette L307Cornell LYCornell NS Willamette BR Patrick Henry LS Michael Aguilara
John Miller
Kiara Kaminski
Cornell RSOld Mill A303Cornell RSYale CK Yale CPAlaska CSMonica Ferris
William Mitchell
Alia Bellwood
DePauw AWLafayette L300Patrick Henry ERDePauw AWPatrick Henry CCBates KSCarlo Cabrera
Tanya Al Sheikh
Chris Lattucca
DePauw BMWaterman 403Adelphi KZDePauw BMFordham BKCape Cod RTSidharth Chauhan
Steven Jones
Shaadee Ahmadnia
DePauw KMVotey 223Colgate EGClaremont HLDePauw KMBrock CLAllison Hamlin
Angela Lu
Adam Garen
Duke BO Morril 010Duke BO Laverne PP Humboldt State HVOsgoode CMRose Helens-Hart
Spencer Sheaff
Azfar Wattoo
Duke NZKalkin 001Alaska JWYale HWDuke NZHawaii MD David Hernandez
Tripp
Duke SW Votey 220USAFA RSCornell BHYale SWDuke SW Sharmila Parmanand Phil
Matt Vasquez
Edinburgh BOWaterman 413Loyola Marymount CKEdinburgh BOPortland State BBHarvard BEIkey Gialapsos
Edwin Owusut
Fordham BKWaterman 403Adelphi KZDePauw BMFordham BKCape Cod RTSidharth Chauhan
Steven Jones
Shaadee Ahmadnia
Fordham HKLafayette L302Fordham HKTexas State HKHWS KMGeorge Fox BSMichael Baer
Han Kim
Fordham MMVotey 207Fordham MMHawaii Pacific CLChina Beihang DYRochester DP Josh Martin
Merry Guo
Natalie Nakamura
George Fox BSLafayette L302Fordham HKTexas State HKHWS KMGeorge Fox BSMichael Baer
Han Kim
George Fox EKVotey 105George Fox EKSwarthmore DJVenezuela RVClaremont MTCiaran Lawlor
Marta Tarantsey
Grove City BGKalkin 300Vermont BSHarvard BZHarvard KRGrove City BGMichaela Hernandez
Robert Snow
Pam Dodge
Grove City DWOld Mill A202Grove City DWChile DHBard GLVermont RSZia Durrani
Abigail Rine
Danielle Stevens
Grove Cty HPLafayette L408Queen's GKUSAFA CLPortland State HKGrove Cty HPStephen Boyle
Jennifer Rankin
HWS CHLafatette L202Hawaii Pacific MUUSAFA EWLaverne CLHWS CHDafne Gokcen
Gabrielle Hanners
Kevin Diamond
HWS KMLafayette L302Fordham HKTexas State HKHWS KMGeorge Fox BSMichael Baer
Han Kim
HWS LMVotey 367HWS LMPortland State STPennsylvania GNPacific Lutheran SW Anish Mitra
Brandon Paquette
HWS SWLafayette L102Swarthmore HRCarleton CMClaremont ERHWS SWMary Nugent
Amelia Kermis
Steve West
Harvard BEWaterman 413Loyola Marymount CKEdinburgh BOPortland State BBHarvard BEIkey Gialapsos
Edwin Owusut
Harvard BZKalkin 300Vermont BSHarvard BZHarvard KRGrove City BGMichaela Hernandez
Robert Snow
Pam Dodge
Harvard GJOld Mill A304Cornell BYRegis BDUCLA NPHarvard GJSam Natale
Evelyn Hiatt
Harvard KRKalkin 300Vermont BSHarvard BZHarvard KRGrove City BGMichaela Hernandez
Robert Snow
Pam Dodge
Hawaii DG Lafayette L207Willamette MMRochester LSHawaii DG Venezuela GDKatie Teubl
Shayna O'Dea
Rob Ruiz
Hawaii HS Terril 207Alaska BHBard AKHawaii HS Kings HBStevel Llano
Lisa Borgaine
Bryan Levesque
Hawaii MD Kalkin 001Alaska JWYale HWDuke NZHawaii MD David Hernandez
Tripp
Hawaii Pacific CLVotey 207Fordham MMHawaii Pacific CLChina Beihang DYRochester DP Josh Martin
Merry Guo
Natalie Nakamura
Hawaii Pacific CSKalkin 003Hawaii Pacific CSKings CPKings CCWillamette CMSimone van Elk
Sam Ricker
Hawaii Pacific MULafatette L202Hawaii Pacific MUUSAFA EWLaverne CLHWS CHDafne Gokcen
Gabrielle Hanners
Kevin Diamond
Humboldt State BMVermont NSKings BC Humboldt State BMCape Cod EEHolly Poole
Katie Slayden
Mackenzni Siebert
Humboldt State HVMorril 010Duke BO Laverne PP Humboldt State HVOsgoode CMRose Helens-Hart
Spencer Sheaff
Azfar Wattoo
ILCS Morocco AARochester LMILCS Morocco AARosario DP Cape Cod MWMelissa Franke
Mike Maffie
Weston Clarke
Kings BC Vermont NSKings BC Humboldt State BMCape Cod EEHolly Poole
Katie Slayden
Mackenzni Siebert
Kings CCKalkin 003Hawaii Pacific CSKings CPKings CCWillamette CMSimone van Elk
Sam Ricker
Kings CHOld Mill A303Kings CHTexas State HSSeattle KP LaVerne FZDavid Register
Nicole Frazer
Felipe Ibarra
Kings CPKalkin 003Hawaii Pacific CSKings CPKings CCWillamette CMSimone van Elk
Sam Ricker
Kings DLLafayette L403Colgate SSCornell BSBates EM Kings DLMandy Frank
Bojana Skrt
Andreas Varsakopoulos
Kings HBTerril 207Alaska BHBard AKHawaii HS Kings HBStevel Llano
Lisa Borgaine
Bryan Levesque
Kings OPWaterman 423Seattle MPOhio Wesleyan DOKings OPRochester LW Gina Iberri-Shea
James Tallmon
Sophia Ir
LaVerne FZOld Mill A303Kings CHTexas State HSSeattle KP LaVerne FZDavid Register
Nicole Frazer
Felipe Ibarra
LaVerne JRAngel B112LaVerne JRTechnology Jamaica DSOhio Wesleyan CO Patrick Henry WWRob Margesson
Daniel Berman
Steven Nicholls
LaVerne MTAngell B203LaVerne MTColgate BCBates SWSingapore CTShawn Briscoe
Ashley Thygesen
Jerrica O'Donoghue
Laverne CLLafatette L202Hawaii Pacific MUUSAFA EWLaverne CLHWS CHDafne Gokcen
Gabrielle Hanners
Kevin Diamond
Laverne PP Morril 010Duke BO Laverne PP Humboldt State HVOsgoode CMRose Helens-Hart
Spencer Sheaff
Azfar Wattoo
Louisiana Tech DBWaterman 427Marianapolis JPLouisiana Tech GSCornell HPLouisiana Tech DBRob Boller
Austin Benn
John Angelis
Louisiana Tech GSWaterman 427Marianapolis JPLouisiana Tech GSCornell HPLouisiana Tech DBRob Boller
Austin Benn
John Angelis
Loyola Marymount CKWaterman 413Loyola Marymount CKEdinburgh BOPortland State BBHarvard BEIkey Gialapsos
Edwin Owusut
Loyola Marymount PR Perkin 300St. John's CMLoyola Marymount PR New South Wales KMYale DFSteve Johnson
Una Kimikeo-Goes
Marianapolis ALOld Mill A200Wilfred Laurier LHMarianapolis ALPortland State CGWillamette LHLeela Koenig
Greg Young
Sam Press
Marianapolis GFLafayette L111Portland State MSMarianapolis GFChina CXUSAFA SYGeoff Klinger
Ross Provalo
Daniel Chen
Marianapolis JPWaterman 427Marianapolis JPLouisiana Tech GSCornell HPLouisiana Tech DBRob Boller
Austin Benn
John Angelis
Michigan Flint FWKalkin 110Bard GSAlaska FPMichigan Flint FWQueen's EWE. J. Harris
Jason Edwards
New South Wales KMPerkin 300St. John's CMLoyola Marymount PR New South Wales KMYale DFSteve Johnson
Una Kimikeo-Goes
Ohio Wesleyan CO Angel B112LaVerne JRTechnology Jamaica DSOhio Wesleyan CO Patrick Henry WWRob Margesson
Daniel Berman
Steven Nicholls
Ohio Wesleyan DOWaterman 423Seattle MPOhio Wesleyan DOKings OPRochester LW Gina Iberri-Shea
James Tallmon
Sophia Ir
Ohio Wesleyan LRTorrey 201UCLA MMCape Cod JMRegis/MichiganOhio Wesleyan LREric Barnes
Ajeet Hansra
Martin Haas
Ohio Wesleyan MS Torrey 203Cornell DKOhio Wesleyan MS Bates DFPatrick Henry AOAmanda Frank
Buddy Khan
Mary Fontaine
Osgoode CMMorril 010Duke BO Laverne PP Humboldt State HVOsgoode CMRose Helens-Hart
Spencer Sheaff
Azfar Wattoo
Pacific Lutheran BM Waterman 402Pacific Lutheran BM China Peking-Fudan HZAdelphi FKBard GMJaime Wright
Abrar Faiaz
Pacific Lutheran SW Votey 367HWS LMPortland State STPennsylvania GNPacific Lutheran SW Anish Mitra
Brandon Paquette
Patrick Henry AOTorrey 203Cornell DKOhio Wesleyan MS Bates DFPatrick Henry AOAmanda Frank
Buddy Khan
Mary Fontaine
Patrick Henry CCLafayette L300Patrick Henry ERDePauw AWPatrick Henry CCBates KSCarlo Cabrera
Tanya Al Sheikh
Chris Lattucca
Patrick Henry EM Lafayette L200Swarthmore FOPatrick Henry EM Stanford KRAlaska BJZheng Bo
Shane Puckett
Patrick Henry ERLafayette L300Patrick Henry ERDePauw AWPatrick Henry CCBates KSCarlo Cabrera
Tanya Al Sheikh
Chris Lattucca
Patrick Henry GWLafayette L400Texas State BDPatrick Henry GWClaremont SWQueen's GMJames Fagan
Yugi Ge
Patrick Henry LS Lafayette L307Cornell LYCornell NS Willamette BR Patrick Henry LS Michael Aguilara
John Miller
Kiara Kaminski
Patrick Henry WWAngel B112LaVerne JRTechnology Jamaica DSOhio Wesleyan CO Patrick Henry WWRob Margesson
Daniel Berman
Steven Nicholls
Pennsylvania GNVotey 367HWS LMPortland State STPennsylvania GNPacific Lutheran SW Anish Mitra
Brandon Paquette
Pennsylvania PWLafayette L107Stanford JS Pennsylvania PWVermont ACVermont GLGavin Ilsley
Kate Lewis-Lakin
Javed Narejo
Portland State BBWaterman 413Loyola Marymount CKEdinburgh BOPortland State BBHarvard BEIkey Gialapsos
Edwin Owusut
Portland State CGOld Mill A200Wilfred Laurier LHMarianapolis ALPortland State CGWillamette LHLeela Koenig
Greg Young
Sam Press
Portland State EP Waterman 401Rochester CZPortland State EP Technology Jamaica BMRochester Institute of Technology C SEoin Kilkenny
Kristin Rudolph
Lara Allen
Portland State HKLafayette L408Queen's GKUSAFA CLPortland State HKGrove Cty HPStephen Boyle
Jennifer Rankin
Portland State MSLafayette L111Portland State MSMarianapolis GFChina CXUSAFA SYGeoff Klinger
Ross Provalo
Daniel Chen
Portland State STVotey 367HWS LMPortland State STPennsylvania GNPacific Lutheran SW Anish Mitra
Brandon Paquette
Queen's EWKalkin 110Bard GSAlaska FPMichigan Flint FWQueen's EWE. J. Harris
Jason Edwards
Queen's GKLafayette L408Queen's GKUSAFA CLPortland State HKGrove Cty HPStephen Boyle
Jennifer Rankin
Queen's GMLafayette L400Texas State BDPatrick Henry GWClaremont SWQueen's GMJames Fagan
Yugi Ge
Regis BDOld Mill A304Cornell BYRegis BDUCLA NPHarvard GJSam Natale
Evelyn Hiatt
Regis/MichiganTorrey 201UCLA MMCape Cod JMRegis/MichiganOhio Wesleyan LREric Barnes
Ajeet Hansra
Martin Haas
Rochester CZWaterman 401Rochester CZPortland State EP Technology Jamaica BMRochester Institute of Technology C SEoin Kilkenny
Kristin Rudolph
Lara Allen
Rochester DP Votey 207Fordham MMHawaii Pacific CLChina Beihang DYRochester DP Josh Martin
Merry Guo
Natalie Nakamura
Rochester Institute of Technology C SWaterman 401Rochester CZPortland State EP Technology Jamaica BMRochester Institute of Technology C SEoin Kilkenny
Kristin Rudolph
Lara Allen
Rochester Institute of Technology RSKalkin 325Bates DSColgate MSRochester Institute of Technology RSChina Tianjin Normal LSLucas Caress
Mercedes Deane
Alex Thibault
Rochester LMRochester LMILCS Morocco AARosario DP Cape Cod MWMelissa Franke
Mike Maffie
Weston Clarke
Rochester LSLafayette L207Willamette MMRochester LSHawaii DG Venezuela GDKatie Teubl
Shayna O'Dea
Rob Ruiz
Rochester LW Waterman 423Seattle MPOhio Wesleyan DOKings OPRochester LW Gina Iberri-Shea
James Tallmon
Sophia Ir
Rosario DP Rochester LMILCS Morocco AARosario DP Cape Cod MWMelissa Franke
Mike Maffie
Weston Clarke
Santa Monica College AK Old Mill A207Cape Cod DGSanta Monica College AK Santa Monica College ARUSC Law MQWes Hopkin
Emily Zhang
Ian Busher
Santa Monica College AMKalkin 004Cornell CGCape Cod HBColgate GSSanta Monica College AMAdam Goldstein
Huang He
Harrison Bulisky
Santa Monica College AROld Mill A207Cape Cod DGSanta Monica College AK Santa Monica College ARUSC Law MQWes Hopkin
Emily Zhang
Ian Busher
Seattle KP Old Mill A303Kings CHTexas State HSSeattle KP LaVerne FZDavid Register
Nicole Frazer
Felipe Ibarra
Seattle MPWaterman 423Seattle MPOhio Wesleyan DOKings OPRochester LW Gina Iberri-Shea
James Tallmon
Sophia Ir
Seattle SWWaterman 419Swarthmore KMColgate LTSeattle SWYale BESam Nelson
Robert Trapp
Maggie Hildebrand
Singapore CTAngell B203LaVerne MTColgate BCBates SWSingapore CTShawn Briscoe
Ashley Thygesen
Jerrica O'Donoghue
St. John's CMPerkin 300St. John's CMLoyola Marymount PR New South Wales KMYale DFSteve Johnson
Una Kimikeo-Goes
St. John's FPLafayette L311St. John's KSWilfried Laurier MSAlaska CHSt. John's FPRhydian Morgan
Marcus Paroske
St. John's KSLafayette L311St. John's KSWilfried Laurier MSAlaska CHSt. John's FPRhydian Morgan
Marcus Paroske
Stanford JS Lafayette L107Stanford JS Pennsylvania PWVermont ACVermont GLGavin Ilsley
Kate Lewis-Lakin
Javed Narejo
Stanford KRLafayette L200Swarthmore FOPatrick Henry EM Stanford KRAlaska BJZheng Bo
Shane Puckett
Swarthmore DJVotey 105George Fox EKSwarthmore DJVenezuela RVClaremont MTCiaran Lawlor
Marta Tarantsey
Swarthmore FOLafayette L200Swarthmore FOPatrick Henry EM Stanford KRAlaska BJZheng Bo
Shane Puckett
Swarthmore HRLafayette L102Swarthmore HRCarleton CMClaremont ERHWS SWMary Nugent
Amelia Kermis
Steve West
Swarthmore KMWaterman 419Swarthmore KMColgate LTSeattle SWYale BESam Nelson
Robert Trapp
Maggie Hildebrand
Technology Jamaica BMWaterman 401Rochester CZPortland State EP Technology Jamaica BMRochester Institute of Technology C SEoin Kilkenny
Kristin Rudolph
Lara Allen
Technology Jamaica DSAngel B112LaVerne JRTechnology Jamaica DSOhio Wesleyan CO Patrick Henry WWRob Margesson
Daniel Berman
Steven Nicholls
Texas State BDLafayette L400Texas State BDPatrick Henry GWClaremont SWQueen's GMJames Fagan
Yugi Ge
Texas State HKLafayette L302Fordham HKTexas State HKHWS KMGeorge Fox BSMichael Baer
Han Kim
Texas State HSOld Mill A303Kings CHTexas State HSSeattle KP LaVerne FZDavid Register
Nicole Frazer
Felipe Ibarra
UCDLS ORUCDLS ORVermont ADClaremont CBAlberta PPJan Hovden
Diandra Kalish
Angela Lee
UCLA MMTorrey 201UCLA MMCape Cod JMRegis/MichiganOhio Wesleyan LREric Barnes
Ajeet Hansra
Martin Haas
UCLA NPOld Mill A304Cornell BYRegis BDUCLA NPHarvard GJSam Natale
Evelyn Hiatt
USAFA CLLafayette L408Queen's GKUSAFA CLPortland State HKGrove Cty HPStephen Boyle
Jennifer Rankin
USAFA EWLafatette L202Hawaii Pacific MUUSAFA EWLaverne CLHWS CHDafne Gokcen
Gabrielle Hanners
Kevin Diamond
USAFA RSVotey 220USAFA RSCornell BHYale SWDuke SW Sharmila Parmanand Phil
Matt Vasquez
USAFA SYLafayette L111Portland State MSMarianapolis GFChina CXUSAFA SYGeoff Klinger
Ross Provalo
Daniel Chen
USC Law MQOld Mill A207Cape Cod DGSanta Monica College AK Santa Monica College ARUSC Law MQWes Hopkin
Emily Zhang
Ian Busher
Venezuela GDLafayette L207Willamette MMRochester LSHawaii DG Venezuela GDKatie Teubl
Shayna O'Dea
Rob Ruiz
Venezuela RVVotey 105George Fox EKSwarthmore DJVenezuela RVClaremont MTCiaran Lawlor
Marta Tarantsey
Vermont ACLafayette L107Stanford JS Pennsylvania PWVermont ACVermont GLGavin Ilsley
Kate Lewis-Lakin
Javed Narejo
Vermont ADUCDLS ORVermont ADClaremont CBAlberta PPJan Hovden
Diandra Kalish
Angela Lee
Vermont BSKalkin 300Vermont BSHarvard BZHarvard KRGrove City BGMichaela Hernandez
Robert Snow
Pam Dodge
Vermont GLLafayette L107Stanford JS Pennsylvania PWVermont ACVermont GLGavin Ilsley
Kate Lewis-Lakin
Javed Narejo
Vermont NSVermont NSKings BC Humboldt State BMCape Cod EEHolly Poole
Katie Slayden
Mackenzni Siebert
Vermont RSOld Mill A202Grove City DWChile DHBard GLVermont RSZia Durrani
Abigail Rine
Danielle Stevens
Wilfred Laurier LHOld Mill A200Wilfred Laurier LHMarianapolis ALPortland State CGWillamette LHLeela Koenig
Greg Young
Sam Press
Wilfried Laurier MSLafayette L311St. John's KSWilfried Laurier MSAlaska CHSt. John's FPRhydian Morgan
Marcus Paroske
Willamette BR Lafayette L307Cornell LYCornell NS Willamette BR Patrick Henry LS Michael Aguilara
John Miller
Kiara Kaminski
Willamette CMKalkin 003Hawaii Pacific CSKings CPKings CCWillamette CMSimone van Elk
Sam Ricker
Willamette LHOld Mill A200Wilfred Laurier LHMarianapolis ALPortland State CGWillamette LHLeela Koenig
Greg Young
Sam Press
Willamette MMLafayette L207Willamette MMRochester LSHawaii DG Venezuela GDKatie Teubl
Shayna O'Dea
Rob Ruiz
Yale BEWaterman 419Swarthmore KMColgate LTSeattle SWYale BESam Nelson
Robert Trapp
Maggie Hildebrand
Yale CK Old Mill A303Cornell RSYale CK Yale CPAlaska CSMonica Ferris
William Mitchell
Alia Bellwood
Yale CPOld Mill A303Cornell RSYale CK Yale CPAlaska CSMonica Ferris
William Mitchell
Alia Bellwood
Yale DFPerkin 300St. John's CMLoyola Marymount PR New South Wales KMYale DFSteve Johnson
Una Kimikeo-Goes
Yale HWKalkin 001Alaska JWYale HWDuke NZHawaii MD David Hernandez
Tripp
Yale SWVotey 220USAFA RSCornell BHYale SWDuke SW Sharmila Parmanand Phil
Matt Vasquez