The Draw - Round 2

TeamVenueOGOOCGCOJudges
Adelphi FKTorrey 203Adelphi FKMarianapolis JPOhio Wesleyan LRCape Cod DGRoss Rovalo
William Mitchell
Gabrielle Hanners
Adelphi KZLafayette 202Portland State STAdelphi KZCape Cod HBCornell HPGeoff Klinger
Una Kimikeo-Goes
Chris Lattucca
Alaska BHKalkin 002Willamette BR Brock CLVermont BSAlaska BHJosh Martin
Rose Helens-Hart
Azfar Wattoo
Alaska BJPerkins 107Claremont SWSt. John's CMAlaska BJLaverne PP Monica Ferris
Mike Maffie
Ian Busher
Alaska CHLafayette 311Yale BEGrove Cty HPStanford JS Alaska CHSam Natale
Bryan Levesque
Alaska CSLafayette 403Carleton CMAlaska CSLoyola Marymount PR Vermont ADJaime Wright
Ajeet Hansra
Jerrica O'Donoghue
Alaska FPVotey 367Alaska FPDuke SW Yale DFCornell BYRob Margesson
Natalie Nakamura
Alaska JWVotey 223Fordham BKHawaii DG Fordham HKAlaska JWStevel Llano
Merry Guo
Alberta PPKalkin 003HWS SWBates DFAlberta PPSeattle KP Stephen Boyle
Jason Edwards
Bard AKLafayette 302Bard AKQueen's EWVermont RSPatrick Henry ERCiaran Lawlor
Gina Iberri-Shea
Angela Lee
Bard GLMorril 010Bard GLKings OPClaremont HLWilfred Laurier LHDavid Register
Tanya Al Sheikh
Shaadee Ahmadnia
Bard GMKalkin 322Rochester Institute of Technology C SCape Cod EEBard GMDePauw BMLucas Caress
Marcus Paroske
Weston Clarke
Bard GSTorrey 201DePauw AWRochester CZSt. John's FPBard GSMandy Frank
Daniel Berman
Mary Fontaine
Bates DFKalkin 003HWS SWBates DFAlberta PPSeattle KP Stephen Boyle
Jason Edwards
Bates DSWaterman 402Rochester LW Bates KSWilfried Laurier MSBates DSMichael Aguilara
Diandra Kalish
Bates EM Lafayette 210Claremont ERClaremont CBOhio Wesleyan MS Bates EM Eric Barnes
Han Kim
Harrison Bulisky
Bates KSWaterman 402Rochester LW Bates KSWilfried Laurier MSBates DSMichael Aguilara
Diandra Kalish
Bates SWTerril 207Bates SWVermont GLColgate SSCornell DKWes Hopkin
Marta Tarantsey
Alia Bellwood
Brock CLKalkin 002Willamette BR Brock CLVermont BSAlaska BHJosh Martin
Rose Helens-Hart
Azfar Wattoo
Cape Cod DGTorrey 203Adelphi FKMarianapolis JPOhio Wesleyan LRCape Cod DGRoss Rovalo
William Mitchell
Gabrielle Hanners
Cape Cod EEKalkin 322Rochester Institute of Technology C SCape Cod EEBard GMDePauw BMLucas Caress
Marcus Paroske
Weston Clarke
Cape Cod HBLafayette 202Portland State STAdelphi KZCape Cod HBCornell HPGeoff Klinger
Una Kimikeo-Goes
Chris Lattucca
Cape Cod JMMarsh Life 235Laverne CLClaremont MTTechnology Jamaica DSCape Cod JMCarlo Cabrera
Edwin Owusut
Adam Garen
Cape Cod MWWaterman 413Cape Cod MWChina Tianjin Normal LSCape Cod RTRochester LSKate Lewis-Lakin
Amelia Kermis
Daniel Chen
Cape Cod RTWaterman 413Cape Cod MWChina Tianjin Normal LSCape Cod RTRochester LSKate Lewis-Lakin
Amelia Kermis
Daniel Chen
Carleton CMLafayette 403Carleton CMAlaska CSLoyola Marymount PR Vermont ADJaime Wright
Ajeet Hansra
Jerrica O'Donoghue
Chile DHLafayette 102Marianapolis ALOhio Wesleyan CO Chile DHKings BC Michael Baer
Spencer Sheaff
China Beihang DYTerril 308Cornell NS China Beihang DYHawaii MD DePauw KMSharmila Parmanand Phil
Katie Slayden
China CXLafayette 107Colgate MSHawaii Pacific CSPacific Lutheran BM China CXIkey Gialapsos
Yugi Ge
China Peking-Fudan HZPerkins 200China Peking-Fudan HZRochester Institute of Technology RSHWS LMDuke BO Allison Hamlin
Pam Dodge
China Tianjin Normal LSWaterman 413Cape Cod MWChina Tianjin Normal LSCape Cod RTRochester LSKate Lewis-Lakin
Amelia Kermis
Daniel Chen
Claremont CBLafayette 210Claremont ERClaremont CBOhio Wesleyan MS Bates EM Eric Barnes
Han Kim
Harrison Bulisky
Claremont ERLafayette 210Claremont ERClaremont CBOhio Wesleyan MS Bates EM Eric Barnes
Han Kim
Harrison Bulisky
Claremont HLMorril 010Bard GLKings OPClaremont HLWilfred Laurier LHDavid Register
Tanya Al Sheikh
Shaadee Ahmadnia
Claremont MTMarsh Life 235Laverne CLClaremont MTTechnology Jamaica DSCape Cod JMCarlo Cabrera
Edwin Owusut
Adam Garen
Claremont SWPerkins 107Claremont SWSt. John's CMAlaska BJLaverne PP Monica Ferris
Mike Maffie
Ian Busher
Colgate BCLafayette 200Pennsylvania PWKings DLColgate BCLoyola Marymount CKSidharth Chauhan
Nicole Frazer
Colgate EGWaterman 427Harvard BZSeattle SWGeorge Fox EKColgate EGShawn Briscoe
Bojana Skrt
Colgate GSKalkin 110Portland State EP Colgate GSSt. John's KSPatrick Henry CCSimone van Elk
Mercedes Deane
Steven Nicholls
Colgate LTLafayette 411Swarthmore DJHarvard GJGrove City BGColgate LTJames Fagan
Kristin Rudolph
Colgate MSLafayette 107Colgate MSHawaii Pacific CSPacific Lutheran BM China CXIkey Gialapsos
Yugi Ge
Colgate SSTerril 207Bates SWVermont GLColgate SSCornell DKWes Hopkin
Marta Tarantsey
Alia Bellwood
Cornell BHWaterman 403Cornell BHHawaii Pacific MUQueen's GKUCLA MMLeela Koenig
Huang He
Javed Narejo
Cornell BSLafayette 400Edinburgh BOYale SWLaVerne MTCornell BSMelissa Franke
Lisa Borgaine
Macknzni Siebert
Cornell BYVotey 367Alaska FPDuke SW Yale DFCornell BYRob Margesson
Natalie Nakamura
Cornell CGOld Mill A200Humboldt State HVCornell CGQueen's GMSwarthmore FOBuddy Khan
James Tallmon
Kiara Kaminski
Cornell DKTerril 207Bates SWVermont GLColgate SSCornell DKWes Hopkin
Marta Tarantsey
Alia Bellwood
Cornell HPLafayette 202Portland State STAdelphi KZCape Cod HBCornell HPGeoff Klinger
Una Kimikeo-Goes
Chris Lattucca
Cornell LYPerkins 300Hawaii Pacific CLCornell LYPatrick Henry GWRegis BDSam Ricker
Steven Jones
Cornell NS Terril 308Cornell NS China Beihang DYHawaii MD DePauw KMSharmila Parmanand Phil
Katie Slayden
Cornell RSLafayette 111Singapore CTNew South Wales KMSwarthmore HRCornell RSEoin Kilkenny
Felipe Ibarra
DePauw AWTorrey 201DePauw AWRochester CZSt. John's FPBard GSMandy Frank
Daniel Berman
Mary Fontaine
DePauw BMKalkin 322Rochester Institute of Technology C SCape Cod EEBard GMDePauw BMLucas Caress
Marcus Paroske
Weston Clarke
DePauw KMTerril 308Cornell NS China Beihang DYHawaii MD DePauw KMSharmila Parmanand Phil
Katie Slayden
Duke BO Perkins 200China Peking-Fudan HZRochester Institute of Technology RSHWS LMDuke BO Allison Hamlin
Pam Dodge
Duke NZLafayette 308Osgoode CMFordham MMGeorge Fox BSDuke NZRhydian Morgan
Abrar Faiaz
Duke SW Votey 367Alaska FPDuke SW Yale DFCornell BYRob Margesson
Natalie Nakamura
Edinburgh BOLafayette 400Edinburgh BOYale SWLaVerne MTCornell BSMelissa Franke
Lisa Borgaine
Macknzni Siebert
Fordham BKVotey 223Fordham BKHawaii DG Fordham HKAlaska JWStevel Llano
Merry Guo
Fordham HKVotey 223Fordham BKHawaii DG Fordham HKAlaska JWStevel Llano
Merry Guo
Fordham MMLafayette 308Osgoode CMFordham MMGeorge Fox BSDuke NZRhydian Morgan
Abrar Faiaz
George Fox BSLafayette 308Osgoode CMFordham MMGeorge Fox BSDuke NZRhydian Morgan
Abrar Faiaz
George Fox EKWaterman 427Harvard BZSeattle SWGeorge Fox EKColgate EGShawn Briscoe
Bojana Skrt
Grove City BGLafayette 411Swarthmore DJHarvard GJGrove City BGColgate LTJames Fagan
Kristin Rudolph
Grove City DWWaterman 419Ohio Wesleyan DOLaVerne FZHWS CHGrove City DWZheng Bo
Shane Puckett
Maggie Hildebrand
Grove Cty HPLafayette 311Yale BEGrove Cty HPStanford JS Alaska CHSam Natale
Bryan Levesque
HWS CHWaterman 419Ohio Wesleyan DOLaVerne FZHWS CHGrove City DWZheng Bo
Shane Puckett
Maggie Hildebrand
HWS KMLafayette 300USAFA EWHumboldt State BMLaVerne JRHWS KMKatue Teubl
Robert Snow
Alex Thibault
HWS LMPerkins 200China Peking-Fudan HZRochester Institute of Technology RSHWS LMDuke BO Allison Hamlin
Pam Dodge
HWS SWKalkin 003HWS SWBates DFAlberta PPSeattle KP Stephen Boyle
Jason Edwards
Harvard BEKalkin 325Kings CPStanford KRHarvard BETexas State BDJan Hovden
Shayna O'Dea
Rob Ruiz
Harvard BZWaterman 427Harvard BZSeattle SWGeorge Fox EKColgate EGShawn Briscoe
Bojana Skrt
Harvard GJLafayette 411Swarthmore DJHarvard GJGrove City BGColgate LTJames Fagan
Kristin Rudolph
Harvard KRLafayette L307Harvard KRWillamette CMPatrick Henry EM Swarthmore KMZia Durrani
Steve West
Hawaii DG Votey 223Fordham BKHawaii DG Fordham HKAlaska JWStevel Llano
Merry Guo
Hawaii HS Votey 220Rochester DP Kings CCPatrick Henry LS Hawaii HS Rob Boller
Austin Benn
Hawaii MD Terril 308Cornell NS China Beihang DYHawaii MD DePauw KMSharmila Parmanand Phil
Katie Slayden
Hawaii Pacific CLPerkins 300Hawaii Pacific CLCornell LYPatrick Henry GWRegis BDSam Ricker
Steven Jones
Hawaii Pacific CSLafayette 107Colgate MSHawaii Pacific CSPacific Lutheran BM China CXIkey Gialapsos
Yugi Ge
Hawaii Pacific MUWaterman 403Cornell BHHawaii Pacific MUQueen's GKUCLA MMLeela Koenig
Huang He
Javed Narejo
Humboldt State BMLafayette 300USAFA EWHumboldt State BMLaVerne JRHWS KMKatue Teubl
Robert Snow
Alex Thibault
Humboldt State HVOld Mill A200Humboldt State HVCornell CGQueen's GMSwarthmore FOBuddy Khan
James Tallmon
Kiara Kaminski
ILCS Morocco AAKalkin 001Santa Monica College AMUSAFA SYILCS Morocco AALouisiana Tech GSMary Nugent
Abigail Rine
Kings BC Lafayette 102Marianapolis ALOhio Wesleyan CO Chile DHKings BC Michael Baer
Spencer Sheaff
Kings CCVotey 220Rochester DP Kings CCPatrick Henry LS Hawaii HS Rob Boller
Austin Benn
Kings CHOld Mill A303Pennsylvania GNWillamette LHKings CHYale HWGavin Ilsley
Angela Lu
Danielle Stevens
Kings CPKalkin 325Kings CPStanford KRHarvard BETexas State BDJan Hovden
Shayna O'Dea
Rob Ruiz
Kings DLLafayette 200Pennsylvania PWKings DLColgate BCLoyola Marymount CKSidharth Chauhan
Nicole Frazer
Kings HBWaterman 455Marianapolis GFTechnology Jamaica BMKings HBRochester LMMichaela Hernandez
Evelyn Hiatt
John Angelis
Kings OPMorril 010Bard GLKings OPClaremont HLWilfred Laurier LHDavid Register
Tanya Al Sheikh
Shaadee Ahmadnia
LaVerne FZWaterman 419Ohio Wesleyan DOLaVerne FZHWS CHGrove City DWZheng Bo
Shane Puckett
Maggie Hildebrand
LaVerne JRLafayette 300USAFA EWHumboldt State BMLaVerne JRHWS KMKatue Teubl
Robert Snow
Alex Thibault
LaVerne MTLafayette 400Edinburgh BOYale SWLaVerne MTCornell BSMelissa Franke
Lisa Borgaine
Macknzni Siebert
Laverne CLMarsh Life 235Laverne CLClaremont MTTechnology Jamaica DSCape Cod JMCarlo Cabrera
Edwin Owusut
Adam Garen
Laverne PP Perkins 107Claremont SWSt. John's CMAlaska BJLaverne PP Monica Ferris
Mike Maffie
Ian Busher
Louisiana Tech DBLafayette 100Santa Monica College ARPacific Lutheran SW Louisiana Tech DBWillamette MMSteve Johnson
Matt Vasquez
Louisiana Tech GSKalkin 001Santa Monica College AMUSAFA SYILCS Morocco AALouisiana Tech GSMary Nugent
Abigail Rine
Loyola Marymount CKLafayette 200Pennsylvania PWKings DLColgate BCLoyola Marymount CKSidharth Chauhan
Nicole Frazer
Loyola Marymount PR Lafayette 403Carleton CMAlaska CSLoyola Marymount PR Vermont ADJaime Wright
Ajeet Hansra
Jerrica O'Donoghue
Marianapolis ALLafayette 102Marianapolis ALOhio Wesleyan CO Chile DHKings BC Michael Baer
Spencer Sheaff
Marianapolis GFWaterman 455Marianapolis GFTechnology Jamaica BMKings HBRochester LMMichaela Hernandez
Evelyn Hiatt
John Angelis
Marianapolis JPTorrey 203Adelphi FKMarianapolis JPOhio Wesleyan LRCape Cod DGRoss Rovalo
William Mitchell
Gabrielle Hanners
Michigan Flint FWWaterman 423Yale CPPatrick Henry AOUSAFA RSMichigan Flint FWDavid Hernandez
Emily Zhang
Martin Haas
New South Wales KMLafayette 111Singapore CTNew South Wales KMSwarthmore HRCornell RSEoin Kilkenny
Felipe Ibarra
Ohio Wesleyan CO Lafayette 102Marianapolis ALOhio Wesleyan CO Chile DHKings BC Michael Baer
Spencer Sheaff
Ohio Wesleyan DOWaterman 419Ohio Wesleyan DOLaVerne FZHWS CHGrove City DWZheng Bo
Shane Puckett
Maggie Hildebrand
Ohio Wesleyan LRTorrey 203Adelphi FKMarianapolis JPOhio Wesleyan LRCape Cod DGRoss Rovalo
William Mitchell
Gabrielle Hanners
Ohio Wesleyan MS Lafayette 210Claremont ERClaremont CBOhio Wesleyan MS Bates EM Eric Barnes
Han Kim
Harrison Bulisky
Osgoode CMLafayette 308Osgoode CMFordham MMGeorge Fox BSDuke NZRhydian Morgan
Abrar Faiaz
Pacific Lutheran BM Lafayette 107Colgate MSHawaii Pacific CSPacific Lutheran BM China CXIkey Gialapsos
Yugi Ge
Pacific Lutheran SW Lafayette 100Santa Monica College ARPacific Lutheran SW Louisiana Tech DBWillamette MMSteve Johnson
Matt Vasquez
Patrick Henry AOWaterman 423Yale CPPatrick Henry AOUSAFA RSMichigan Flint FWDavid Hernandez
Emily Zhang
Martin Haas
Patrick Henry CCKalkin 110Portland State EP Colgate GSSt. John's KSPatrick Henry CCSimone van Elk
Mercedes Deane
Steven Nicholls
Patrick Henry EM Lafayette L307Harvard KRWillamette CMPatrick Henry EM Swarthmore KMZia Durrani
Steve West
Patrick Henry ERLafayette 302Bard AKQueen's EWVermont RSPatrick Henry ERCiaran Lawlor
Gina Iberri-Shea
Angela Lee
Patrick Henry GWPerkins 300Hawaii Pacific CLCornell LYPatrick Henry GWRegis BDSam Ricker
Steven Jones
Patrick Henry LS Votey 220Rochester DP Kings CCPatrick Henry LS Hawaii HS Rob Boller
Austin Benn
Patrick Henry WWAngell B104Venezuela RVUCLA NPPatrick Henry WWPortland State CGE. J. Harris
Jennifer Rankin
Andreas Varsakopoulos
Pennsylvania GNOld Mill A303Pennsylvania GNWillamette LHKings CHYale HWGavin Ilsley
Angela Lu
Danielle Stevens
Pennsylvania PWLafayette 200Pennsylvania PWKings DLColgate BCLoyola Marymount CKSidharth Chauhan
Nicole Frazer
Portland State BBTerril 108Vermont ACPortland State BBYale CK UCDLS ORDafne Gokcen
Brandon Paquette
Kevin Diamond
Portland State CGAngell B104Venezuela RVUCLA NPPatrick Henry WWPortland State CGE. J. Harris
Jennifer Rankin
Andreas Varsakopoulos
Portland State EP Kalkin 110Portland State EP Colgate GSSt. John's KSPatrick Henry CCSimone van Elk
Mercedes Deane
Steven Nicholls
Portland State HKVotey 207Portland State HKRosario DP Venezuela GDSanta Monica College AK Holly Poole
Greg Young
Portland State MSOld Mill A202Texas State HKSeattle MPTexas State HSPortland State MSAdam Goldstein
Tripp
Portland State STLafayette 202Portland State STAdelphi KZCape Cod HBCornell HPGeoff Klinger
Una Kimikeo-Goes
Chris Lattucca
Queen's EWLafayette 302Bard AKQueen's EWVermont RSPatrick Henry ERCiaran Lawlor
Gina Iberri-Shea
Angela Lee
Queen's GKWaterman 403Cornell BHHawaii Pacific MUQueen's GKUCLA MMLeela Koenig
Huang He
Javed Narejo
Queen's GMOld Mill A200Humboldt State HVCornell CGQueen's GMSwarthmore FOBuddy Khan
James Tallmon
Kiara Kaminski
Regis BDPerkins 300Hawaii Pacific CLCornell LYPatrick Henry GWRegis BDSam Ricker
Steven Jones
Regis/MichiganLafayette 408USAFA CLRegis/MichiganVermont NSUSC Law MQAnish Mitra
John Miller
Sophia Ir
Rochester CZTorrey 201DePauw AWRochester CZSt. John's FPBard GSMandy Frank
Daniel Berman
Mary Fontaine
Rochester DP Votey 220Rochester DP Kings CCPatrick Henry LS Hawaii HS Rob Boller
Austin Benn
Rochester Institute of Technology C SKalkin 322Rochester Institute of Technology C SCape Cod EEBard GMDePauw BMLucas Caress
Marcus Paroske
Weston Clarke
Rochester Institute of Technology RSPerkins 200China Peking-Fudan HZRochester Institute of Technology RSHWS LMDuke BO Allison Hamlin
Pam Dodge
Rochester LMWaterman 455Marianapolis GFTechnology Jamaica BMKings HBRochester LMMichaela Hernandez
Evelyn Hiatt
John Angelis
Rochester LSWaterman 413Cape Cod MWChina Tianjin Normal LSCape Cod RTRochester LSKate Lewis-Lakin
Amelia Kermis
Daniel Chen
Rochester LW Waterman 402Rochester LW Bates KSWilfried Laurier MSBates DSMichael Aguilara
Diandra Kalish
Rosario DP Votey 207Portland State HKRosario DP Venezuela GDSanta Monica College AK Holly Poole
Greg Young
Santa Monica College AK Votey 207Portland State HKRosario DP Venezuela GDSanta Monica College AK Holly Poole
Greg Young
Santa Monica College AMKalkin 001Santa Monica College AMUSAFA SYILCS Morocco AALouisiana Tech GSMary Nugent
Abigail Rine
Santa Monica College ARLafayette 100Santa Monica College ARPacific Lutheran SW Louisiana Tech DBWillamette MMSteve Johnson
Matt Vasquez
Seattle KP Kalkin 003HWS SWBates DFAlberta PPSeattle KP Stephen Boyle
Jason Edwards
Seattle MPOld Mill A202Texas State HKSeattle MPTexas State HSPortland State MSAdam Goldstein
Tripp
Seattle SWWaterman 427Harvard BZSeattle SWGeorge Fox EKColgate EGShawn Briscoe
Bojana Skrt
Singapore CTLafayette 111Singapore CTNew South Wales KMSwarthmore HRCornell RSEoin Kilkenny
Felipe Ibarra
St. John's CMPerkins 107Claremont SWSt. John's CMAlaska BJLaverne PP Monica Ferris
Mike Maffie
Ian Busher
St. John's FPTorrey 201DePauw AWRochester CZSt. John's FPBard GSMandy Frank
Daniel Berman
Mary Fontaine
St. John's KSKalkin 110Portland State EP Colgate GSSt. John's KSPatrick Henry CCSimone van Elk
Mercedes Deane
Steven Nicholls
Stanford JS Lafayette 311Yale BEGrove Cty HPStanford JS Alaska CHSam Natale
Bryan Levesque
Stanford KRKalkin 325Kings CPStanford KRHarvard BETexas State BDJan Hovden
Shayna O'Dea
Rob Ruiz
Swarthmore DJLafayette 411Swarthmore DJHarvard GJGrove City BGColgate LTJames Fagan
Kristin Rudolph
Swarthmore FOOld Mill A200Humboldt State HVCornell CGQueen's GMSwarthmore FOBuddy Khan
James Tallmon
Kiara Kaminski
Swarthmore HRLafayette 111Singapore CTNew South Wales KMSwarthmore HRCornell RSEoin Kilkenny
Felipe Ibarra
Swarthmore KMLafayette L307Harvard KRWillamette CMPatrick Henry EM Swarthmore KMZia Durrani
Steve West
Technology Jamaica BMWaterman 455Marianapolis GFTechnology Jamaica BMKings HBRochester LMMichaela Hernandez
Evelyn Hiatt
John Angelis
Technology Jamaica DSMarsh Life 235Laverne CLClaremont MTTechnology Jamaica DSCape Cod JMCarlo Cabrera
Edwin Owusut
Adam Garen
Texas State BDKalkin 325Kings CPStanford KRHarvard BETexas State BDJan Hovden
Shayna O'Dea
Rob Ruiz
Texas State HKOld Mill A202Texas State HKSeattle MPTexas State HSPortland State MSAdam Goldstein
Tripp
Texas State HSOld Mill A202Texas State HKSeattle MPTexas State HSPortland State MSAdam Goldstein
Tripp
UCDLS ORTerril 108Vermont ACPortland State BBYale CK UCDLS ORDafne Gokcen
Brandon Paquette
Kevin Diamond
UCLA MMWaterman 403Cornell BHHawaii Pacific MUQueen's GKUCLA MMLeela Koenig
Huang He
Javed Narejo
UCLA NPAngell B104Venezuela RVUCLA NPPatrick Henry WWPortland State CGE. J. Harris
Jennifer Rankin
Andreas Varsakopoulos
USAFA CLLafayette 408USAFA CLRegis/MichiganVermont NSUSC Law MQAnish Mitra
John Miller
Sophia Ir
USAFA EWLafayette 300USAFA EWHumboldt State BMLaVerne JRHWS KMKatue Teubl
Robert Snow
Alex Thibault
USAFA RSWaterman 423Yale CPPatrick Henry AOUSAFA RSMichigan Flint FWDavid Hernandez
Emily Zhang
Martin Haas
USAFA SYKalkin 001Santa Monica College AMUSAFA SYILCS Morocco AALouisiana Tech GSMary Nugent
Abigail Rine
USC Law MQLafayette 408USAFA CLRegis/MichiganVermont NSUSC Law MQAnish Mitra
John Miller
Sophia Ir
Venezuela GDVotey 207Portland State HKRosario DP Venezuela GDSanta Monica College AK Holly Poole
Greg Young
Venezuela RVAngell B104Venezuela RVUCLA NPPatrick Henry WWPortland State CGE. J. Harris
Jennifer Rankin
Andreas Varsakopoulos
Vermont ACTerril 108Vermont ACPortland State BBYale CK UCDLS ORDafne Gokcen
Brandon Paquette
Kevin Diamond
Vermont ADLafayette 403Carleton CMAlaska CSLoyola Marymount PR Vermont ADJaime Wright
Ajeet Hansra
Jerrica O'Donoghue
Vermont BSKalkin 002Willamette BR Brock CLVermont BSAlaska BHJosh Martin
Rose Helens-Hart
Azfar Wattoo
Vermont GLTerril 207Bates SWVermont GLColgate SSCornell DKWes Hopkin
Marta Tarantsey
Alia Bellwood
Vermont NSLafayette 408USAFA CLRegis/MichiganVermont NSUSC Law MQAnish Mitra
John Miller
Sophia Ir
Vermont RSLafayette 302Bard AKQueen's EWVermont RSPatrick Henry ERCiaran Lawlor
Gina Iberri-Shea
Angela Lee
Wilfred Laurier LHMorril 010Bard GLKings OPClaremont HLWilfred Laurier LHDavid Register
Tanya Al Sheikh
Shaadee Ahmadnia
Wilfried Laurier MSWaterman 402Rochester LW Bates KSWilfried Laurier MSBates DSMichael Aguilara
Diandra Kalish
Willamette BR Kalkin 002Willamette BR Brock CLVermont BSAlaska BHJosh Martin
Rose Helens-Hart
Azfar Wattoo
Willamette CMLafayette L307Harvard KRWillamette CMPatrick Henry EM Swarthmore KMZia Durrani
Steve West
Willamette LHOld Mill A303Pennsylvania GNWillamette LHKings CHYale HWGavin Ilsley
Angela Lu
Danielle Stevens
Willamette MMLafayette 100Santa Monica College ARPacific Lutheran SW Louisiana Tech DBWillamette MMSteve Johnson
Matt Vasquez
Yale BELafayette 311Yale BEGrove Cty HPStanford JS Alaska CHSam Natale
Bryan Levesque
Yale CK Terril 108Vermont ACPortland State BBYale CK UCDLS ORDafne Gokcen
Brandon Paquette
Kevin Diamond
Yale CPWaterman 423Yale CPPatrick Henry AOUSAFA RSMichigan Flint FWDavid Hernandez
Emily Zhang
Martin Haas
Yale DFVotey 367Alaska FPDuke SW Yale DFCornell BYRob Margesson
Natalie Nakamura
Yale HWOld Mill A303Pennsylvania GNWillamette LHKings CHYale HWGavin Ilsley
Angela Lu
Danielle Stevens
Yale SWLafayette 400Edinburgh BOYale SWLaVerne MTCornell BSMelissa Franke
Lisa Borgaine
Macknzni Siebert