The Draw - Round 1

TeamVenueOGOOCGCOJudges
Adelphi FKLafayette 403Bates DFVenezuela RVPennsylvania PWAdelphi FKMichael Baer
Rob Boller
Adelphi KZKalkin 110Alaska BJVermont BSAdelphi KZRegis/Vermont HGMary Nugent
Gina Iberri-Shea
Macknzni Siebert
Alaska BHTerril 308Kings CCSwarthmore KMAlaska BHChile DHMandy Frank
Katie Slayden
Alia Bellwood
Alaska BJKalkin 110Alaska BJVermont BSAdelphi KZRegis/Vermont HGMary Nugent
Gina Iberri-Shea
Macknzni Siebert
Alaska CHOld Mill A207Alaska CHLouisiana Tech DBCape Cod MWLoyola Marymount PR Michael Aguilara
Edwin Owusut
Martin Haas
Alaska CSOld Mill A303Michigan Flint FWHWS CHAlaska CSCornell BHSam Natale
Adam Garen
Alaska FPWaterman 423Willamette LHYale CPAlaska FPHawaii Pacific MUAllison Hamlin
Matt Vasquez
Alaska JWTerril 207New South Wales KMBates EM Alaska JWFordham MMRob Margesson
Jason Edwards
Alberta PPLafayette 411Portland State CGAlberta PPKings DLMarianapolis JPZheng Bo
Abrar Faiaz
Alex Thibault
Bakes KSLafayette 202Bakes KSUCDLS ORWilfred Laurier LHCornell SZSteve Johnson
Lisa Borgaine
Natalie Nakamura
Bard AKVotey 223DePauw BMPortland State MSColgate EGBard AKWes Hopkin
Daniel Berman
Kevin Diamond
Bard GLTorrey 203Queen's EWHWS KMLoyola Marymount CKBard GLJaime Wright
Greg Young
Bard GMTerril 108Bard GMYale BEHarvard GJPennsylvania GNJosh Martin
William Mitchell
Bard GSLafayette 300Yale SWDuke NZBard GSRosario DP Michaela Hernandez
Angela Lu
Harrison Bulisky
Bates DFLafayette 403Bates DFVenezuela RVPennsylvania PWAdelphi FKMichael Baer
Rob Boller
Bates DSVotey 207Colgate LTBates DSCornell NS Portland State HKMonica Ferris
Bojana Skrt
Bates EM Terril 207New South Wales KMBates EM Alaska JWFordham MMRob Margesson
Jason Edwards
Bates SWLafayette 200Ohio Wesleyan CO Bates SWCornell RSSeattle MPDafne Gokcen
Huang He
Steve West
Brock CLKalkin 004Kings OPVenezuela GDBrock CLPortland State BBRose Helens-Hart
Jerrica O'Donoghue
Cape Cod DGOld Mill A200Ohio Wesleyan MS Kings CHCape Cod DGVermont AFHolly Poole
Abigail Rine
Rob Ruiz
Cape Cod EEPerkins 200Cape Cod EEWillamette MMDePauw AWChina Peking-Fudan HZShawn Briscoe
Mike Maffie
Azfar Wattoo
Cape Cod HBLafayette 302Cape Cod HBHarvard BEUSC Law MQHumboldt State HVStephen Boyle
Nicole Frazer
Javed Narejo
Cape Cod JMLafayette 100Cape Cod JMChina CXRochester LW Yale CK Lucas Caress
Bryan Levesque
Ian Busher
Cape Cod MWOld Mill A207Alaska CHLouisiana Tech DBCape Cod MWLoyola Marymount PR Michael Aguilara
Edwin Owusut
Martin Haas
Cape Cod RTWaterman 403Cape Cod RTSanta Monica College ARSwarthmore FOSt. John's CMRobert Snow
Tripp
Sophia Ir
Carleton CMAngell B104Patrick Henry WWStanford JS Carleton CMQueen's GKCarlo Cabrera
Yugi Ge
Chile DHTerril 308Kings CCSwarthmore KMAlaska BHChile DHMandy Frank
Katie Slayden
Alia Bellwood
China Beihang DYPerkins 300Stanford KRQueen's GMMarianapolis ALChina Beihang DYDavid Hernandez
Sam Ricker
China CXLafayette 100Cape Cod JMChina CXRochester LW Yale CK Lucas Caress
Bryan Levesque
Ian Busher
China Peking-Fudan HZPerkins 200Cape Cod EEWillamette MMDePauw AWChina Peking-Fudan HZShawn Briscoe
Mike Maffie
Azfar Wattoo
China Tianjin Normal LSWaterman 402China Tianjin Normal LSSt. John's KSRochester DP Claremont SWLeela Koenig
Una Kimikeo-Goes
John Angelis
Claremont CBLafayette 210Seattle SWFordham HKGrove City DWClaremont CBAnish Mitra
Pam Dodge
Mary Fontaine
Claremont ERWaterman 413Yale HWClaremont ERKings BC LaVerne MTJames Fagan
Mercedes Deane
Weston Clarke
Claremont HLLafayette 308Claremont HLPatrick Henry ERMarianapolis GFHarvard KRRhydian Morgan
Merry Guo
Steven Nicholls
Claremont MTKalkin 001Patrick Henry EM Vermont RSClaremont MTColgate MSGeoff Klinger
John Miller
Felipe Ibarra
Claremont SWWaterman 402China Tianjin Normal LSSt. John's KSRochester DP Claremont SWLeela Koenig
Una Kimikeo-Goes
John Angelis
Colgate BCPerkins 107Colgate BCDePauw KMCornell CFLaVerne JRCiaran Lawlor
Kiara Kaminski
Colgate EGVotey 223DePauw BMPortland State MSColgate EGBard AKWes Hopkin
Daniel Berman
Kevin Diamond
Colgate GSLafayette L307Colgate GSPacific Lutheran BM Rochester LMKings CPZia Durrani
Marcus Paroske
Angela Lee
Colgate LTVotey 207Colgate LTBates DSCornell NS Portland State HKMonica Ferris
Bojana Skrt
Colgate MSKalkin 001Patrick Henry EM Vermont RSClaremont MTColgate MSGeoff Klinger
John Miller
Felipe Ibarra
Colgate SSKalkin 325Cornell HPColgate SSCornell BYVermont CSIkey Gialapsos
Buddy Khan
Danielle Stevens
Cornell BHOld Mill A303Michigan Flint FWHWS CHAlaska CSCornell BHSam Natale
Adam Garen
Cornell BSMarsh Life 235LaVerne FZSeattle KP Cornell BSILCS Morocco AABrandon Paquette
Steven Jones
Cornell BYKalkin 325Cornell HPColgate SSCornell BYVermont CSIkey Gialapsos
Buddy Khan
Danielle Stevens
Cornell CFPerkins 107Colgate BCDePauw KMCornell CFLaVerne JRCiaran Lawlor
Kiara Kaminski
Cornell CWWaterman 427USAFA SYHawaii MD Michigan Flint JRCornell CWSimone van Elk
Ajeet Hansra
Cornell GFKalkin 002Rochester Institute of Technology RSCornell GFPacific Lutheran SW Rochester CZJan Hovden
Shaadee Ahmadnia
Chris Lattucca
Cornell HPKalkin 325Cornell HPColgate SSCornell BYVermont CSIkey Gialapsos
Buddy Khan
Danielle Stevens
Cornell LYVotey 220Santa Monica College AK Grove City BGCornell LYFortham BKE. J. Harris
Jennifer Rankin
Cornell NS Votey 207Colgate LTBates DSCornell NS Portland State HKMonica Ferris
Bojana Skrt
Cornell RSLafayette 200Ohio Wesleyan CO Bates SWCornell RSSeattle MPDafne Gokcen
Huang He
Steve West
Cornell SZLafayette 202Bakes KSUCDLS ORWilfred Laurier LHCornell SZSteve Johnson
Lisa Borgaine
Natalie Nakamura
DePauw AWPerkins 200Cape Cod EEWillamette MMDePauw AWChina Peking-Fudan HZShawn Briscoe
Mike Maffie
Azfar Wattoo
DePauw BMVotey 223DePauw BMPortland State MSColgate EGBard AKWes Hopkin
Daniel Berman
Kevin Diamond
DePauw KMPerkins 107Colgate BCDePauw KMCornell CFLaVerne JRCiaran Lawlor
Kiara Kaminski
Duke BO Kalkin 300Duke SW HWS SWDuke BO Humboldt State BMKate Lewis-Lakin
Han Kim
Duke NZLafayette 300Yale SWDuke NZBard GSRosario DP Michaela Hernandez
Angela Lu
Harrison Bulisky
Duke SW Kalkin 300Duke SW HWS SWDuke BO Humboldt State BMKate Lewis-Lakin
Han Kim
Edinburgh BOKalkin 322Rochester LSUSAF RSOhio Wesleyan DOEdinburgh BOSidharth Chauhan
Diandra Kalish
Fordham HKLafayette 210Seattle SWFordham HKGrove City DWClaremont CBAnish Mitra
Pam Dodge
Mary Fontaine
Fordham MMTerril 207New South Wales KMBates EM Alaska JWFordham MMRob Margesson
Jason Edwards
Fortham BKVotey 220Santa Monica College AK Grove City BGCornell LYFortham BKE. J. Harris
Jennifer Rankin
George Fox BSLafayette 408Grove Cty HPGeorge Fox BSSwarthmore DJUSAFA EWAdam Goldstein
Amelia Kermis
George Fox EKTorrey 201UCLA NPOhio Wesleyan LRHawaii Pacific CLGeorge Fox EKMelissa Franke
Austin Benn
Grove City BGVotey 220Santa Monica College AK Grove City BGCornell LYFortham BKE. J. Harris
Jennifer Rankin
Grove City DWLafayette 210Seattle SWFordham HKGrove City DWClaremont CBAnish Mitra
Pam Dodge
Mary Fontaine
Grove Cty HPLafayette 408Grove Cty HPGeorge Fox BSSwarthmore DJUSAFA EWAdam Goldstein
Amelia Kermis
HWS CHOld Mill A303Michigan Flint FWHWS CHAlaska CSCornell BHSam Natale
Adam Garen
HWS KMTorrey 203Queen's EWHWS KMLoyola Marymount CKBard GLJaime Wright
Greg Young
HWS LMLafayette 111Hawaii DG St. John's FPUSAF CLHWS LMDavid Register
Tanya Al Sheikh
Andreas Varsakopoulos
HWS SWKalkin 300Duke SW HWS SWDuke BO Humboldt State BMKate Lewis-Lakin
Han Kim
Harvard BELafayette 302Cape Cod HBHarvard BEUSC Law MQHumboldt State HVStephen Boyle
Nicole Frazer
Javed Narejo
Harvard BZLafayette 311Wilfried Laurier MSRochester Institute of Technology C SHarvard BZPortland State STEric Barnes
Evelyn Hiatt
Harvard GJTerril 108Bard GMYale BEHarvard GJPennsylvania GNJosh Martin
William Mitchell
Harvard KRLafayette 308Claremont HLPatrick Henry ERMarianapolis GFHarvard KRRhydian Morgan
Merry Guo
Steven Nicholls
Hawaii DG Lafayette 111Hawaii DG St. John's FPUSAF CLHWS LMDavid Register
Tanya Al Sheikh
Andreas Varsakopoulos
Hawaii HS Kalkin 003Hawaii HS Willamette BR Louisiana Tech GSSwarthmore HRSharmila Parmanand Phil
Shane Puckett
Hawaii MD Waterman 427USAFA SYHawaii MD Michigan Flint JRCornell CWSimone van Elk
Ajeet Hansra
Hawaii Pacific CLTorrey 201UCLA NPOhio Wesleyan LRHawaii Pacific CLGeorge Fox EKMelissa Franke
Austin Benn
Hawaii Pacific CSLafayette 102Technology Jamaica DSPatrick Henry CCTexas State BDHawaii Pacific CSEmily Zhang
Kristin Rudolph
Hawaii Pacific MUWaterman 423Willamette LHYale CPAlaska FPHawaii Pacific MUAllison Hamlin
Matt Vasquez
Humboldt State BMKalkin 300Duke SW HWS SWDuke BO Humboldt State BMKate Lewis-Lakin
Han Kim
Humboldt State HVLafayette 302Cape Cod HBHarvard BEUSC Law MQHumboldt State HVStephen Boyle
Nicole Frazer
Javed Narejo
ILCS Morocco AAMarsh Life 235LaVerne FZSeattle KP Cornell BSILCS Morocco AABrandon Paquette
Steven Jones
Kings BC Waterman 413Yale HWClaremont ERKings BC LaVerne MTJames Fagan
Mercedes Deane
Weston Clarke
Kings CCTerril 308Kings CCSwarthmore KMAlaska BHChile DHMandy Frank
Katie Slayden
Alia Bellwood
Kings CHOld Mill A200Ohio Wesleyan MS Kings CHCape Cod DGVermont AFHolly Poole
Abigail Rine
Rob Ruiz
Kings CPLafayette L307Colgate GSPacific Lutheran BM Rochester LMKings CPZia Durrani
Marcus Paroske
Angela Lee
Kings DLLafayette 411Portland State CGAlberta PPKings DLMarianapolis JPZheng Bo
Abrar Faiaz
Alex Thibault
Kings HBWaterman 419Kings HBPatrick Henry LS Singapore CTPortland State EP Gavin Ilsley
James Tallmon
Maggie Hildebrand
Kings OPKalkin 004Kings OPVenezuela GDBrock CLPortland State BBRose Helens-Hart
Jerrica O'Donoghue
LaVerne FZMarsh Life 235LaVerne FZSeattle KP Cornell BSILCS Morocco AABrandon Paquette
Steven Jones
LaVerne JRPerkins 107Colgate BCDePauw KMCornell CFLaVerne JRCiaran Lawlor
Kiara Kaminski
LaVerne MTWaterman 413Yale HWClaremont ERKings BC LaVerne MTJames Fagan
Mercedes Deane
Weston Clarke
Laverne CLVotey 367Patrick Henry AOVermont SwingVermont ADLaverne CLMarta Tarantsey
Daniel Chen
Laverne PP Morril 010Laverne PP Santa Monica College AMVermont GLTexas State HSEoin Kilkenny
Katue Teubl
Gabrielle Hanners
Louisiana Tech DBOld Mill A207Alaska CHLouisiana Tech DBCape Cod MWLoyola Marymount PR Michael Aguilara
Edwin Owusut
Martin Haas
Louisiana Tech GSKalkin 003Hawaii HS Willamette BR Louisiana Tech GSSwarthmore HRSharmila Parmanand Phil
Shane Puckett
Loyola Marymount CKTorrey 203Queen's EWHWS KMLoyola Marymount CKBard GLJaime Wright
Greg Young
Loyola Marymount PR Old Mill A207Alaska CHLouisiana Tech DBCape Cod MWLoyola Marymount PR Michael Aguilara
Edwin Owusut
Martin Haas
Marianapolis ALPerkins 300Stanford KRQueen's GMMarianapolis ALChina Beihang DYDavid Hernandez
Sam Ricker
Marianapolis GFLafayette 308Claremont HLPatrick Henry ERMarianapolis GFHarvard KRRhydian Morgan
Merry Guo
Steven Nicholls
Marianapolis JPLafayette 411Portland State CGAlberta PPKings DLMarianapolis JPZheng Bo
Abrar Faiaz
Alex Thibault
Michigan Flint FWOld Mill A303Michigan Flint FWHWS CHAlaska CSCornell BHSam Natale
Adam Garen
Michigan Flint JRWaterman 427USAFA SYHawaii MD Michigan Flint JRCornell CWSimone van Elk
Ajeet Hansra
New South Wales KMTerril 207New South Wales KMBates EM Alaska JWFordham MMRob Margesson
Jason Edwards
Ohio Wesleyan CO Lafayette 200Ohio Wesleyan CO Bates SWCornell RSSeattle MPDafne Gokcen
Huang He
Steve West
Ohio Wesleyan DOKalkin 322Rochester LSUSAF RSOhio Wesleyan DOEdinburgh BOSidharth Chauhan
Diandra Kalish
Ohio Wesleyan LRTorrey 201UCLA NPOhio Wesleyan LRHawaii Pacific CLGeorge Fox EKMelissa Franke
Austin Benn
Ohio Wesleyan MS Old Mill A200Ohio Wesleyan MS Kings CHCape Cod DGVermont AFHolly Poole
Abigail Rine
Rob Ruiz
Osgoode CMOld Mill A202Willamette CMUCLA MMOsgoode CMPatrick Henry GWRoss Rovalo
Shayna O'Dea
Pacific Lutheran BM Lafayette L307Colgate GSPacific Lutheran BM Rochester LMKings CPZia Durrani
Marcus Paroske
Angela Lee
Pacific Lutheran SW Kalkin 002Rochester Institute of Technology RSCornell GFPacific Lutheran SW Rochester CZJan Hovden
Shaadee Ahmadnia
Chris Lattucca
Patrick Henry AOVotey 367Patrick Henry AOVermont SwingVermont ADLaverne CLMarta Tarantsey
Daniel Chen
Patrick Henry CCLafayette 102Technology Jamaica DSPatrick Henry CCTexas State BDHawaii Pacific CSEmily Zhang
Kristin Rudolph
Patrick Henry EM Kalkin 001Patrick Henry EM Vermont RSClaremont MTColgate MSGeoff Klinger
John Miller
Felipe Ibarra
Patrick Henry ERLafayette 308Claremont HLPatrick Henry ERMarianapolis GFHarvard KRRhydian Morgan
Merry Guo
Steven Nicholls
Patrick Henry GWOld Mill A202Willamette CMUCLA MMOsgoode CMPatrick Henry GWRoss Rovalo
Shayna O'Dea
Patrick Henry LS Waterman 419Kings HBPatrick Henry LS Singapore CTPortland State EP Gavin Ilsley
James Tallmon
Maggie Hildebrand
Patrick Henry WWAngell B104Patrick Henry WWStanford JS Carleton CMQueen's GKCarlo Cabrera
Yugi Ge
Pennsylvania GNTerril 108Bard GMYale BEHarvard GJPennsylvania GNJosh Martin
William Mitchell
Pennsylvania PWLafayette 403Bates DFVenezuela RVPennsylvania PWAdelphi FKMichael Baer
Rob Boller
Portland State BBKalkin 004Kings OPVenezuela GDBrock CLPortland State BBRose Helens-Hart
Jerrica O'Donoghue
Portland State CGLafayette 411Portland State CGAlberta PPKings DLMarianapolis JPZheng Bo
Abrar Faiaz
Alex Thibault
Portland State EP Waterman 419Kings HBPatrick Henry LS Singapore CTPortland State EP Gavin Ilsley
James Tallmon
Maggie Hildebrand
Portland State HKVotey 207Colgate LTBates DSCornell NS Portland State HKMonica Ferris
Bojana Skrt
Portland State MSVotey 223DePauw BMPortland State MSColgate EGBard AKWes Hopkin
Daniel Berman
Kevin Diamond
Portland State STLafayette 311Wilfried Laurier MSRochester Institute of Technology C SHarvard BZPortland State STEric Barnes
Evelyn Hiatt
Queen's EWTorrey 203Queen's EWHWS KMLoyola Marymount CKBard GLJaime Wright
Greg Young
Queen's GKAngell B104Patrick Henry WWStanford JS Carleton CMQueen's GKCarlo Cabrera
Yugi Ge
Queen's GMPerkins 300Stanford KRQueen's GMMarianapolis ALChina Beihang DYDavid Hernandez
Sam Ricker
Regis BDLafayette 400Technology Jamaica BMYale DFRegis BDTexas State HKStevel Llano
Spencer Sheaff
Regis/Vermont HGKalkin 110Alaska BJVermont BSAdelphi KZRegis/Vermont HGMary Nugent
Gina Iberri-Shea
Macknzni Siebert
Rochester CZKalkin 002Rochester Institute of Technology RSCornell GFPacific Lutheran SW Rochester CZJan Hovden
Shaadee Ahmadnia
Chris Lattucca
Rochester DP Waterman 402China Tianjin Normal LSSt. John's KSRochester DP Claremont SWLeela Koenig
Una Kimikeo-Goes
John Angelis
Rochester Institute of Technology C SLafayette 311Wilfried Laurier MSRochester Institute of Technology C SHarvard BZPortland State STEric Barnes
Evelyn Hiatt
Rochester Institute of Technology RSKalkin 002Rochester Institute of Technology RSCornell GFPacific Lutheran SW Rochester CZJan Hovden
Shaadee Ahmadnia
Chris Lattucca
Rochester LMLafayette L307Colgate GSPacific Lutheran BM Rochester LMKings CPZia Durrani
Marcus Paroske
Angela Lee
Rochester LSKalkin 322Rochester LSUSAF RSOhio Wesleyan DOEdinburgh BOSidharth Chauhan
Diandra Kalish
Rochester LW Lafayette 100Cape Cod JMChina CXRochester LW Yale CK Lucas Caress
Bryan Levesque
Ian Busher
Rosario DP Lafayette 300Yale SWDuke NZBard GSRosario DP Michaela Hernandez
Angela Lu
Harrison Bulisky
Santa Monica College AK Votey 220Santa Monica College AK Grove City BGCornell LYFortham BKE. J. Harris
Jennifer Rankin
Santa Monica College AMMorril 010Laverne PP Santa Monica College AMVermont GLTexas State HSEoin Kilkenny
Katue Teubl
Gabrielle Hanners
Santa Monica College ARWaterman 403Cape Cod RTSanta Monica College ARSwarthmore FOSt. John's CMRobert Snow
Tripp
Sophia Ir
Seattle KP Marsh Life 235LaVerne FZSeattle KP Cornell BSILCS Morocco AABrandon Paquette
Steven Jones
Seattle MPLafayette 200Ohio Wesleyan CO Bates SWCornell RSSeattle MPDafne Gokcen
Huang He
Steve West
Seattle SWLafayette 210Seattle SWFordham HKGrove City DWClaremont CBAnish Mitra
Pam Dodge
Mary Fontaine
Singapore CTWaterman 419Kings HBPatrick Henry LS Singapore CTPortland State EP Gavin Ilsley
James Tallmon
Maggie Hildebrand
St. John's CMWaterman 403Cape Cod RTSanta Monica College ARSwarthmore FOSt. John's CMRobert Snow
Tripp
Sophia Ir
St. John's FPLafayette 111Hawaii DG St. John's FPUSAF CLHWS LMDavid Register
Tanya Al Sheikh
Andreas Varsakopoulos
St. John's KSWaterman 402China Tianjin Normal LSSt. John's KSRochester DP Claremont SWLeela Koenig
Una Kimikeo-Goes
John Angelis
Stanford JS Angell B104Patrick Henry WWStanford JS Carleton CMQueen's GKCarlo Cabrera
Yugi Ge
Stanford KRPerkins 300Stanford KRQueen's GMMarianapolis ALChina Beihang DYDavid Hernandez
Sam Ricker
Swarthmore DJLafayette 408Grove Cty HPGeorge Fox BSSwarthmore DJUSAFA EWAdam Goldstein
Amelia Kermis
Swarthmore FOWaterman 403Cape Cod RTSanta Monica College ARSwarthmore FOSt. John's CMRobert Snow
Tripp
Sophia Ir
Swarthmore HRKalkin 003Hawaii HS Willamette BR Louisiana Tech GSSwarthmore HRSharmila Parmanand Phil
Shane Puckett
Swarthmore KMTerril 308Kings CCSwarthmore KMAlaska BHChile DHMandy Frank
Katie Slayden
Alia Bellwood
Technology Jamaica BMLafayette 400Technology Jamaica BMYale DFRegis BDTexas State HKStevel Llano
Spencer Sheaff
Technology Jamaica DSLafayette 102Technology Jamaica DSPatrick Henry CCTexas State BDHawaii Pacific CSEmily Zhang
Kristin Rudolph
Texas State BDLafayette 102Technology Jamaica DSPatrick Henry CCTexas State BDHawaii Pacific CSEmily Zhang
Kristin Rudolph
Texas State HKLafayette 400Technology Jamaica BMYale DFRegis BDTexas State HKStevel Llano
Spencer Sheaff
Texas State HSMorril 010Laverne PP Santa Monica College AMVermont GLTexas State HSEoin Kilkenny
Katue Teubl
Gabrielle Hanners
UCDLS ORLafayette 202Bakes KSUCDLS ORWilfred Laurier LHCornell SZSteve Johnson
Lisa Borgaine
Natalie Nakamura
UCLA MMOld Mill A202Willamette CMUCLA MMOsgoode CMPatrick Henry GWRoss Rovalo
Shayna O'Dea
UCLA NPTorrey 201UCLA NPOhio Wesleyan LRHawaii Pacific CLGeorge Fox EKMelissa Franke
Austin Benn
USAF CLLafayette 111Hawaii DG St. John's FPUSAF CLHWS LMDavid Register
Tanya Al Sheikh
Andreas Varsakopoulos
USAF RSKalkin 322Rochester LSUSAF RSOhio Wesleyan DOEdinburgh BOSidharth Chauhan
Diandra Kalish
USAFA EWLafayette 408Grove Cty HPGeorge Fox BSSwarthmore DJUSAFA EWAdam Goldstein
Amelia Kermis
USAFA SYWaterman 427USAFA SYHawaii MD Michigan Flint JRCornell CWSimone van Elk
Ajeet Hansra
USC Law MQLafayette 302Cape Cod HBHarvard BEUSC Law MQHumboldt State HVStephen Boyle
Nicole Frazer
Javed Narejo
Venezuela GDKalkin 004Kings OPVenezuela GDBrock CLPortland State BBRose Helens-Hart
Jerrica O'Donoghue
Venezuela RVLafayette 403Bates DFVenezuela RVPennsylvania PWAdelphi FKMichael Baer
Rob Boller
Vermont ADVotey 367Patrick Henry AOVermont SwingVermont ADLaverne CLMarta Tarantsey
Daniel Chen
Vermont AFOld Mill A200Ohio Wesleyan MS Kings CHCape Cod DGVermont AFHolly Poole
Abigail Rine
Rob Ruiz
Vermont BSKalkin 110Alaska BJVermont BSAdelphi KZRegis/Vermont HGMary Nugent
Gina Iberri-Shea
Macknzni Siebert
Vermont CSKalkin 325Cornell HPColgate SSCornell BYVermont CSIkey Gialapsos
Buddy Khan
Danielle Stevens
Vermont GLMorril 010Laverne PP Santa Monica College AMVermont GLTexas State HSEoin Kilkenny
Katue Teubl
Gabrielle Hanners
Vermont RSKalkin 001Patrick Henry EM Vermont RSClaremont MTColgate MSGeoff Klinger
John Miller
Felipe Ibarra
Vermont SwingVotey 367Patrick Henry AOVermont SwingVermont ADLaverne CLMarta Tarantsey
Daniel Chen
Wilfred Laurier LHLafayette 202Bakes KSUCDLS ORWilfred Laurier LHCornell SZSteve Johnson
Lisa Borgaine
Natalie Nakamura
Wilfried Laurier MSLafayette 311Wilfried Laurier MSRochester Institute of Technology C SHarvard BZPortland State STEric Barnes
Evelyn Hiatt
Willamette BR Kalkin 003Hawaii HS Willamette BR Louisiana Tech GSSwarthmore HRSharmila Parmanand Phil
Shane Puckett
Willamette CMOld Mill A202Willamette CMUCLA MMOsgoode CMPatrick Henry GWRoss Rovalo
Shayna O'Dea
Willamette LHWaterman 423Willamette LHYale CPAlaska FPHawaii Pacific MUAllison Hamlin
Matt Vasquez
Willamette MMPerkins 200Cape Cod EEWillamette MMDePauw AWChina Peking-Fudan HZShawn Briscoe
Mike Maffie
Azfar Wattoo
Yale BETerril 108Bard GMYale BEHarvard GJPennsylvania GNJosh Martin
William Mitchell
Yale CK Lafayette 100Cape Cod JMChina CXRochester LW Yale CK Lucas Caress
Bryan Levesque
Ian Busher
Yale CPWaterman 423Willamette LHYale CPAlaska FPHawaii Pacific MUAllison Hamlin
Matt Vasquez
Yale DFLafayette 400Technology Jamaica BMYale DFRegis BDTexas State HKStevel Llano
Spencer Sheaff
Yale HWWaterman 413Yale HWClaremont ERKings BC LaVerne MTJames Fagan
Mercedes Deane
Weston Clarke
Yale SWLafayette 300Yale SWDuke NZBard GSRosario DP Michaela Hernandez
Angela Lu
Harrison Bulisky