The Draw - Round 5

TeamVenueOGOOCGCOJudges
Cape Cod BHBartlett 109Colgate SSPatrick Henry BLCape Cod BHPatrick Henry CCJohn Sadek
Chris Langone
Cape Cod DEBartlett 35Cape Cod DECape Cod TVPatrick Henry BRKing's CDSam Natale
Kurt Mahaney
Cape Cod GMBartlett 131Cornell PYVermont GACape Cod GMSt. John's UFMatthias Clock
Corey Carvalho
Cape Cod MCBartlett 202Cape Cod MCCape Cod WERIT GSMassachusettsEdwin Owusu
Umarbeck Rabbimov
Javier Salcido
Cape Cod TVBartlett 35Cape Cod DECape Cod TVPatrick Henry BRKing's CDSam Natale
Kurt Mahaney
Cape Cod WEBartlett 202Cape Cod MCCape Cod WERIT GSMassachusettsEdwin Owusu
Umarbeck Rabbimov
Javier Salcido
Colgate BCHerter 107Rochester ZCKing's CCKing's OPColgate BCAmelia Kermis
Storm Swendsboe
Colgate SSBartlett 109Colgate SSPatrick Henry BLCape Cod BHPatrick Henry CCJohn Sadek
Chris Langone
Colgate TLBartlettn 03Colgate TLSt. John's FPCornell EGPatrick Henry WDKatie Teubl
Shoshannah Dibble 1-5
Cornell CFBartlett 121King's GPVermont RSuCornell CFVermont DYSteve Llano
Kyle Brownlie
Cornell EGBartlettn 03Colgate TLSt. John's FPCornell EGPatrick Henry WDKatie Teubl
Shoshannah Dibble 1-5
Cornell PYBartlett 131Cornell PYVermont GACape Cod GMSt. John's UFMatthias Clock
Corey Carvalho
Cornell RSHerter 106St. John's KBVermont DAVermont FACornell RSLisa Boragine
Stephen Hefernan
Will Jones
Cornell SBBartlett 127King's HBPatrick Henry EMCornell SBOhio Wesleyan MSStephen Boyle
Peter Lindholm 1-5
Cornell YBBartlett 201Vermont LGHWS KMVermont CGCornell YBZia Durrani
Alia Bellwood
HWS KMBartlett 201Vermont LGHWS KMVermont CGCornell YBZia Durrani
Alia Bellwood
King's BCBartlett 125St. John's SMVermont NNRIT CSKing's BCAnna Dorman
James Tallmon
King's CCHerter 107Rochester ZCKing's CCKing's OPColgate BCAmelia Kermis
Storm Swendsboe
King's CDBartlett 35Cape Cod DECape Cod TVPatrick Henry BRKing's CDSam Natale
Kurt Mahaney
King's GPBartlett 121King's GPVermont RSuCornell CFVermont DYSteve Llano
Kyle Brownlie
King's HBBartlett 127King's HBPatrick Henry EMCornell SBOhio Wesleyan MSStephen Boyle
Peter Lindholm 1-5
King's HNHerter 102Ohio Wesleyan COSt. John's CMKing's HNRochester DPAlli Hamlin
Chinedu Dominic Eleanya
Geoff Feldman
King's OPHerter 107Rochester ZCKing's CCKing's OPColgate BCAmelia Kermis
Storm Swendsboe
MassachusettsBartlett 202Cape Cod MCCape Cod WERIT GSMassachusettsEdwin Owusu
Umarbeck Rabbimov
Javier Salcido
Ohio Wesleyan BOBartlett 119Vermont LHVermont RSePatrick Henry JWOhio Wesleyan BOColman Stiteler
Anthony Xing
Jason Tobin
Ohio Wesleyan COHerter 102Ohio Wesleyan COSt. John's CMKing's HNRochester DPAlli Hamlin
Chinedu Dominic Eleanya
Geoff Feldman
Ohio Wesleyan MSBartlett 127King's HBPatrick Henry EMCornell SBOhio Wesleyan MSStephen Boyle
Peter Lindholm 1-5
Patrick Henry BLBartlett 109Colgate SSPatrick Henry BLCape Cod BHPatrick Henry CCJohn Sadek
Chris Langone
Patrick Henry BRBartlett 35Cape Cod DECape Cod TVPatrick Henry BRKing's CDSam Natale
Kurt Mahaney
Patrick Henry CCBartlett 109Colgate SSPatrick Henry BLCape Cod BHPatrick Henry CCJohn Sadek
Chris Langone
Patrick Henry EMBartlett 127King's HBPatrick Henry EMCornell SBOhio Wesleyan MSStephen Boyle
Peter Lindholm 1-5
Patrick Henry JWBartlett 119Vermont LHVermont RSePatrick Henry JWOhio Wesleyan BOColman Stiteler
Anthony Xing
Jason Tobin
Patrick Henry WDBartlettn 03Colgate TLSt. John's FPCornell EGPatrick Henry WDKatie Teubl
Shoshannah Dibble 1-5
RIT CSBartlett 125St. John's SMVermont NNRIT CSKing's BCAnna Dorman
James Tallmon
RIT GSBartlett 202Cape Cod MCCape Cod WERIT GSMassachusettsEdwin Owusu
Umarbeck Rabbimov
Javier Salcido
Rochester DPHerter 102Ohio Wesleyan COSt. John's CMKing's HNRochester DPAlli Hamlin
Chinedu Dominic Eleanya
Geoff Feldman
Rochester ZCHerter 107Rochester ZCKing's CCKing's OPColgate BCAmelia Kermis
Storm Swendsboe
St. John's CMHerter 102Ohio Wesleyan COSt. John's CMKing's HNRochester DPAlli Hamlin
Chinedu Dominic Eleanya
Geoff Feldman
St. John's FPBartlettn 03Colgate TLSt. John's FPCornell EGPatrick Henry WDKatie Teubl
Shoshannah Dibble 1-5
St. John's KBHerter 106St. John's KBVermont DAVermont FACornell RSLisa Boragine
Stephen Hefernan
Will Jones
St. John's SMBartlett 125St. John's SMVermont NNRIT CSKing's BCAnna Dorman
James Tallmon
St. John's UFBartlett 131Cornell PYVermont GACape Cod GMSt. John's UFMatthias Clock
Corey Carvalho
Vermont CGBartlett 201Vermont LGHWS KMVermont CGCornell YBZia Durrani
Alia Bellwood
Vermont DAHerter 106St. John's KBVermont DAVermont FACornell RSLisa Boragine
Stephen Hefernan
Will Jones
Vermont DYBartlett 121King's GPVermont RSuCornell CFVermont DYSteve Llano
Kyle Brownlie
Vermont FAHerter 106St. John's KBVermont DAVermont FACornell RSLisa Boragine
Stephen Hefernan
Will Jones
Vermont GABartlett 131Cornell PYVermont GACape Cod GMSt. John's UFMatthias Clock
Corey Carvalho
Vermont LGBartlett 201Vermont LGHWS KMVermont CGCornell YBZia Durrani
Alia Bellwood
Vermont LHBartlett 119Vermont LHVermont RSePatrick Henry JWOhio Wesleyan BOColman Stiteler
Anthony Xing
Jason Tobin
Vermont NNBartlett 125St. John's SMVermont NNRIT CSKing's BCAnna Dorman
James Tallmon
Vermont RSeBartlett 119Vermont LHVermont RSePatrick Henry JWOhio Wesleyan BOColman Stiteler
Anthony Xing
Jason Tobin
Vermont RSuBartlett 121King's GPVermont RSuCornell CFVermont DYSteve Llano
Kyle Brownlie