The Draw - Round 4

TeamVenueOGOOCGCOJudges
Cape Cod BHHerter 107Cape Cod BHRIT GSCape Cod MCCape Cod GMKatie Teubl
Kyle Brownlie
Cape Cod DEBartlett 35Patrick Henry JWKing's CDKing's CCCape Cod DEAlli Hamlin
Chris Langone
Corey Carvalho
Cape Cod GMHerter 107Cape Cod BHRIT GSCape Cod MCCape Cod GMKatie Teubl
Kyle Brownlie
Cape Cod MCHerter 107Cape Cod BHRIT GSCape Cod MCCape Cod GMKatie Teubl
Kyle Brownlie
Cape Cod TVBartlett 119Cape Cod TVKing's GPVermont NNPatrick Henry BRAlia Bellwood
Kurt Mahaney
Cape Cod WEBartlett 125Vermont DYSt. John's UFCape Cod WEVermont RSuAnna Dorman
James Tallmon
Colgate BCBartlett 109Colgate BCPatrick Henry CCKing's HBOhio Wesleyan COAmelia Kermis
Chinedu Dominic Eleanya
Colgate SSBartlett 202Vermont RSeColgate SSRochester ZCCornell EGZia Durrani
Geoff Feldman
Colgate TLBartlett 127Vermont GAKing's OPVermont LHColgate TLSteve Llano
Stephen Hefernan
Cornell CFBartlett 121RIT CSCornell PYOhio Wesleyan BOCornell CFStephen Boyle
Will Jones
Cornell EGBartlett 202Vermont RSeColgate SSRochester ZCCornell EGZia Durrani
Geoff Feldman
Cornell PYBartlett 121RIT CSCornell PYOhio Wesleyan BOCornell CFStephen Boyle
Will Jones
Cornell RSHerter 106Cornell RSSt. John's SMRochester DPHWS KMSam Natale
Jason Tobin
Javier Salcido
Cornell SBBartlettn 03Cornell SBVermont FAPatrick Henry WDSt. John's CMLisa Boragine
Shoshannah Dibble 1-5
Cornell YBBartlett 201Ohio Wesleyan MSCornell YBVermont LGVermont DAMatthias Clock
Peter Lindholm 1-5
HWS KMHerter 106Cornell RSSt. John's SMRochester DPHWS KMSam Natale
Jason Tobin
Javier Salcido
King's BCHerter 102Vermont CGSt. John's KBKing's BCSt. John's FPColman Stiteler
Anthony Xing
Storm Swendsboe
King's CCBartlett 35Patrick Henry JWKing's CDKing's CCCape Cod DEAlli Hamlin
Chris Langone
Corey Carvalho
King's CDBartlett 35Patrick Henry JWKing's CDKing's CCCape Cod DEAlli Hamlin
Chris Langone
Corey Carvalho
King's GPBartlett 119Cape Cod TVKing's GPVermont NNPatrick Henry BRAlia Bellwood
Kurt Mahaney
King's HBBartlett 109Colgate BCPatrick Henry CCKing's HBOhio Wesleyan COAmelia Kermis
Chinedu Dominic Eleanya
King's HNBartlett 131Patrick Henry EMKing's HNMassachusettsPatrick Henry BLJohn Sadek
Edwin Owusu
Umarbeck Rabbimov
King's OPBartlett 127Vermont GAKing's OPVermont LHColgate TLSteve Llano
Stephen Hefernan
MassachusettsBartlett 131Patrick Henry EMKing's HNMassachusettsPatrick Henry BLJohn Sadek
Edwin Owusu
Umarbeck Rabbimov
Ohio Wesleyan BOBartlett 121RIT CSCornell PYOhio Wesleyan BOCornell CFStephen Boyle
Will Jones
Ohio Wesleyan COBartlett 109Colgate BCPatrick Henry CCKing's HBOhio Wesleyan COAmelia Kermis
Chinedu Dominic Eleanya
Ohio Wesleyan MSBartlett 201Ohio Wesleyan MSCornell YBVermont LGVermont DAMatthias Clock
Peter Lindholm 1-5
Patrick Henry BLBartlett 131Patrick Henry EMKing's HNMassachusettsPatrick Henry BLJohn Sadek
Edwin Owusu
Umarbeck Rabbimov
Patrick Henry BRBartlett 119Cape Cod TVKing's GPVermont NNPatrick Henry BRAlia Bellwood
Kurt Mahaney
Patrick Henry CCBartlett 109Colgate BCPatrick Henry CCKing's HBOhio Wesleyan COAmelia Kermis
Chinedu Dominic Eleanya
Patrick Henry EMBartlett 131Patrick Henry EMKing's HNMassachusettsPatrick Henry BLJohn Sadek
Edwin Owusu
Umarbeck Rabbimov
Patrick Henry JWBartlett 35Patrick Henry JWKing's CDKing's CCCape Cod DEAlli Hamlin
Chris Langone
Corey Carvalho
Patrick Henry WDBartlettn 03Cornell SBVermont FAPatrick Henry WDSt. John's CMLisa Boragine
Shoshannah Dibble 1-5
RIT CSBartlett 121RIT CSCornell PYOhio Wesleyan BOCornell CFStephen Boyle
Will Jones
RIT GSHerter 107Cape Cod BHRIT GSCape Cod MCCape Cod GMKatie Teubl
Kyle Brownlie
Rochester DPHerter 106Cornell RSSt. John's SMRochester DPHWS KMSam Natale
Jason Tobin
Javier Salcido
Rochester ZCBartlett 202Vermont RSeColgate SSRochester ZCCornell EGZia Durrani
Geoff Feldman
St. John's CMBartlettn 03Cornell SBVermont FAPatrick Henry WDSt. John's CMLisa Boragine
Shoshannah Dibble 1-5
St. John's FPHerter 102Vermont CGSt. John's KBKing's BCSt. John's FPColman Stiteler
Anthony Xing
Storm Swendsboe
St. John's KBHerter 102Vermont CGSt. John's KBKing's BCSt. John's FPColman Stiteler
Anthony Xing
Storm Swendsboe
St. John's SMHerter 106Cornell RSSt. John's SMRochester DPHWS KMSam Natale
Jason Tobin
Javier Salcido
St. John's UFBartlett 125Vermont DYSt. John's UFCape Cod WEVermont RSuAnna Dorman
James Tallmon
Vermont CGHerter 102Vermont CGSt. John's KBKing's BCSt. John's FPColman Stiteler
Anthony Xing
Storm Swendsboe
Vermont DABartlett 201Ohio Wesleyan MSCornell YBVermont LGVermont DAMatthias Clock
Peter Lindholm 1-5
Vermont DYBartlett 125Vermont DYSt. John's UFCape Cod WEVermont RSuAnna Dorman
James Tallmon
Vermont FABartlettn 03Cornell SBVermont FAPatrick Henry WDSt. John's CMLisa Boragine
Shoshannah Dibble 1-5
Vermont GABartlett 127Vermont GAKing's OPVermont LHColgate TLSteve Llano
Stephen Hefernan
Vermont LGBartlett 201Ohio Wesleyan MSCornell YBVermont LGVermont DAMatthias Clock
Peter Lindholm 1-5
Vermont LHBartlett 127Vermont GAKing's OPVermont LHColgate TLSteve Llano
Stephen Hefernan
Vermont NNBartlett 119Cape Cod TVKing's GPVermont NNPatrick Henry BRAlia Bellwood
Kurt Mahaney
Vermont RSeBartlett 202Vermont RSeColgate SSRochester ZCCornell EGZia Durrani
Geoff Feldman
Vermont RSuBartlett 125Vermont DYSt. John's UFCape Cod WEVermont RSuAnna Dorman
James Tallmon