The Draw - Round 3

TeamVenueOGOOCGCOJudges
Cape Cod BHBartlett 35MassachusettsCape Cod BHKing's CDCape Cod WEStephen Boyle
Chinedu Dominic Eleanya
Cape Cod DEHerter 102Cape Cod DEVermont RSuSt. John's UFRIT GSColman Stiteler
Anthony Xing
Cape Cod GMHerter 106Cape Cod GMPatrick Henry BRColgate BCCape Cod MCJohn Sadek
Edwin Owusu
Kyle Brownlie
Cape Cod MCHerter 106Cape Cod GMPatrick Henry BRColgate BCCape Cod MCJohn Sadek
Edwin Owusu
Kyle Brownlie
Cape Cod TVBartlettn 03Patrick Henry BLVermont LHCape Cod TVPatrick Henry WDSteve Llano
Umarbeck Rabbimov
Corey Carvalho
Cape Cod WEBartlett 35MassachusettsCape Cod BHKing's CDCape Cod WEStephen Boyle
Chinedu Dominic Eleanya
Colgate BCHerter 106Cape Cod GMPatrick Henry BRColgate BCCape Cod MCJohn Sadek
Edwin Owusu
Kyle Brownlie
Colgate SSHerter 107Patrick Henry CCPatrick Henry JWRIT CSColgate SSZia Durrani
Jason Tobin
Colgate TLBartlett 109Cornell PYVermont CGColgate TLKing's BCLisa Boragine
Storm Swendsboe
Cornell CFBartlett 119Cornell CFOhio Wesleyan BOVermont RSeVermont FAMatthias Clock
Shoshannah Dibble 1-5
Cornell EGBartlett 131Cornell EGRochester DPCornell YBRochester ZCKatie Teubl
Kurt Mahaney
Cornell PYBartlett 109Cornell PYVermont CGColgate TLKing's BCLisa Boragine
Storm Swendsboe
Cornell RSBartlett 121King's HNKing's CCCornell RSKing's GPAnna Dorman
Peter Lindholm 1-5
Will Jones
Cornell SBBartlett 201St. John's FPCornell SBOhio Wesleyan COSt. John's KBSam Natale
Javier Salcido
Cornell YBBartlett 131Cornell EGRochester DPCornell YBRochester ZCKatie Teubl
Kurt Mahaney
HWS KMBartlett 125HWS KMVermont LGVermont DASt. John's SMChris Langone
James Tallmon
King's BCBartlett 109Cornell PYVermont CGColgate TLKing's BCLisa Boragine
Storm Swendsboe
King's CCBartlett 121King's HNKing's CCCornell RSKing's GPAnna Dorman
Peter Lindholm 1-5
Will Jones
King's CDBartlett 35MassachusettsCape Cod BHKing's CDCape Cod WEStephen Boyle
Chinedu Dominic Eleanya
King's GPBartlett 121King's HNKing's CCCornell RSKing's GPAnna Dorman
Peter Lindholm 1-5
Will Jones
King's HBBartlett 127Vermont NNVermont GAVermont DYKing's HBAmelia Kermis
Stephen Hefernan
King's HNBartlett 121King's HNKing's CCCornell RSKing's GPAnna Dorman
Peter Lindholm 1-5
Will Jones
King's OPBartlett 202King's OPSt. John's CMPatrick Henry EMOhio Wesleyan MSAlli Hamlin
Geoff Feldman
MassachusettsBartlett 35MassachusettsCape Cod BHKing's CDCape Cod WEStephen Boyle
Chinedu Dominic Eleanya
Ohio Wesleyan BOBartlett 119Cornell CFOhio Wesleyan BOVermont RSeVermont FAMatthias Clock
Shoshannah Dibble 1-5
Ohio Wesleyan COBartlett 201St. John's FPCornell SBOhio Wesleyan COSt. John's KBSam Natale
Javier Salcido
Ohio Wesleyan MSBartlett 202King's OPSt. John's CMPatrick Henry EMOhio Wesleyan MSAlli Hamlin
Geoff Feldman
Patrick Henry BLBartlettn 03Patrick Henry BLVermont LHCape Cod TVPatrick Henry WDSteve Llano
Umarbeck Rabbimov
Corey Carvalho
Patrick Henry BRHerter 106Cape Cod GMPatrick Henry BRColgate BCCape Cod MCJohn Sadek
Edwin Owusu
Kyle Brownlie
Patrick Henry CCHerter 107Patrick Henry CCPatrick Henry JWRIT CSColgate SSZia Durrani
Jason Tobin
Patrick Henry EMBartlett 202King's OPSt. John's CMPatrick Henry EMOhio Wesleyan MSAlli Hamlin
Geoff Feldman
Patrick Henry JWHerter 107Patrick Henry CCPatrick Henry JWRIT CSColgate SSZia Durrani
Jason Tobin
Patrick Henry WDBartlettn 03Patrick Henry BLVermont LHCape Cod TVPatrick Henry WDSteve Llano
Umarbeck Rabbimov
Corey Carvalho
RIT CSHerter 107Patrick Henry CCPatrick Henry JWRIT CSColgate SSZia Durrani
Jason Tobin
RIT GSHerter 102Cape Cod DEVermont RSuSt. John's UFRIT GSColman Stiteler
Anthony Xing
Rochester DPBartlett 131Cornell EGRochester DPCornell YBRochester ZCKatie Teubl
Kurt Mahaney
Rochester ZCBartlett 131Cornell EGRochester DPCornell YBRochester ZCKatie Teubl
Kurt Mahaney
St. John's CMBartlett 202King's OPSt. John's CMPatrick Henry EMOhio Wesleyan MSAlli Hamlin
Geoff Feldman
St. John's FPBartlett 201St. John's FPCornell SBOhio Wesleyan COSt. John's KBSam Natale
Javier Salcido
St. John's KBBartlett 201St. John's FPCornell SBOhio Wesleyan COSt. John's KBSam Natale
Javier Salcido
St. John's SMBartlett 125HWS KMVermont LGVermont DASt. John's SMChris Langone
James Tallmon
St. John's UFHerter 102Cape Cod DEVermont RSuSt. John's UFRIT GSColman Stiteler
Anthony Xing
Vermont CGBartlett 109Cornell PYVermont CGColgate TLKing's BCLisa Boragine
Storm Swendsboe
Vermont DABartlett 125HWS KMVermont LGVermont DASt. John's SMChris Langone
James Tallmon
Vermont DYBartlett 127Vermont NNVermont GAVermont DYKing's HBAmelia Kermis
Stephen Hefernan
Vermont FABartlett 119Cornell CFOhio Wesleyan BOVermont RSeVermont FAMatthias Clock
Shoshannah Dibble 1-5
Vermont GABartlett 127Vermont NNVermont GAVermont DYKing's HBAmelia Kermis
Stephen Hefernan
Vermont LGBartlett 125HWS KMVermont LGVermont DASt. John's SMChris Langone
James Tallmon
Vermont LHBartlettn 03Patrick Henry BLVermont LHCape Cod TVPatrick Henry WDSteve Llano
Umarbeck Rabbimov
Corey Carvalho
Vermont NNBartlett 127Vermont NNVermont GAVermont DYKing's HBAmelia Kermis
Stephen Hefernan
Vermont RSeBartlett 119Cornell CFOhio Wesleyan BOVermont RSeVermont FAMatthias Clock
Shoshannah Dibble 1-5
Vermont RSuHerter 102Cape Cod DEVermont RSuSt. John's UFRIT GSColman Stiteler
Anthony Xing