The Draw - Round 2

TeamVenueOGOOCGCOJudges
Cape Cod BHHerter 107Rochester ZCKing's HBKing's GPCape Cod BHSam Natale
Anthony Xing
Cape Cod DEHerter 102Patrick Henry BRCape Cod DECornell CFRochester DPJohn Sadek
Anna Dorman
Cape Cod GMBartlett 109Vermont DYCape Cod WECape Cod GMPatrick Henry CCChris Langone
Javier Salcido
Cape Cod MCBartlett 202Vermont RSuCape Cod MCColgate SSOhio Wesleyan BOColman Stiteler
Storm Swendsboe
Corey Carvalho
Cape Cod TVBartlett 131Cape Cod TVHWS KMSt. John's CMPatrick Henry EMStephen Boyle
Chinedu Dominic Eleanya
Cape Cod WEBartlett 109Vermont DYCape Cod WECape Cod GMPatrick Henry CCChris Langone
Javier Salcido
Colgate BCBartlett 35Cornell YBColgate BCVermont CGCornell RSZia Durrani
Geoff Feldman
Colgate SSBartlett 202Vermont RSuCape Cod MCColgate SSOhio Wesleyan BOColman Stiteler
Storm Swendsboe
Corey Carvalho
Colgate TLBartlett 119King's CCColgate TLKing's HNCornell PYAlli Hamlin
James Tallmon
Cornell CFHerter 102Patrick Henry BRCape Cod DECornell CFRochester DPJohn Sadek
Anna Dorman
Cornell EGBartlett 125Vermont FACornell EGPatrick Henry JWOhio Wesleyan COSteve Llano
Peter Lindholm 1-5
Bill Gravell
Cornell PYBartlett 119King's CCColgate TLKing's HNCornell PYAlli Hamlin
James Tallmon
Cornell RSBartlett 35Cornell YBColgate BCVermont CGCornell RSZia Durrani
Geoff Feldman
Cornell SBHerter 106Vermont LGVermont RSeKing's OPCornell SBAlia Bellwood
Stephen Hefernan
Cornell YBBartlett 35Cornell YBColgate BCVermont CGCornell RSZia Durrani
Geoff Feldman
HWS KMBartlett 131Cape Cod TVHWS KMSt. John's CMPatrick Henry EMStephen Boyle
Chinedu Dominic Eleanya
King's BCBartlett 121King's BCRIT CSSt. John's SMKing's CDAmelia Kermis
Edwin Owusu
Umarbeck Rabbimov
King's CCBartlett 119King's CCColgate TLKing's HNCornell PYAlli Hamlin
James Tallmon
King's CDBartlett 121King's BCRIT CSSt. John's SMKing's CDAmelia Kermis
Edwin Owusu
Umarbeck Rabbimov
King's GPHerter 107Rochester ZCKing's HBKing's GPCape Cod BHSam Natale
Anthony Xing
King's HBHerter 107Rochester ZCKing's HBKing's GPCape Cod BHSam Natale
Anthony Xing
King's HNBartlett 119King's CCColgate TLKing's HNCornell PYAlli Hamlin
James Tallmon
King's OPHerter 106Vermont LGVermont RSeKing's OPCornell SBAlia Bellwood
Stephen Hefernan
MassachusettsBartlett 201RIT GSMassachusettsPatrick Henry BLVermont GALisa Boragine
Jason Tobin
Kurt Mahaney
Ohio Wesleyan BOBartlett 202Vermont RSuCape Cod MCColgate SSOhio Wesleyan BOColman Stiteler
Storm Swendsboe
Corey Carvalho
Ohio Wesleyan COBartlett 125Vermont FACornell EGPatrick Henry JWOhio Wesleyan COSteve Llano
Peter Lindholm 1-5
Bill Gravell
Ohio Wesleyan MSBartlettn 03St. John's UFPatrick Henry WDOhio Wesleyan MSVermont NNKatie Teubl
Will Jones
Kyle Brownlie
Patrick Henry BLBartlett 201RIT GSMassachusettsPatrick Henry BLVermont GALisa Boragine
Jason Tobin
Kurt Mahaney
Patrick Henry BRHerter 102Patrick Henry BRCape Cod DECornell CFRochester DPJohn Sadek
Anna Dorman
Patrick Henry CCBartlett 109Vermont DYCape Cod WECape Cod GMPatrick Henry CCChris Langone
Javier Salcido
Patrick Henry EMBartlett 131Cape Cod TVHWS KMSt. John's CMPatrick Henry EMStephen Boyle
Chinedu Dominic Eleanya
Patrick Henry JWBartlett 125Vermont FACornell EGPatrick Henry JWOhio Wesleyan COSteve Llano
Peter Lindholm 1-5
Bill Gravell
Patrick Henry WDBartlettn 03St. John's UFPatrick Henry WDOhio Wesleyan MSVermont NNKatie Teubl
Will Jones
Kyle Brownlie
RIT CSBartlett 121King's BCRIT CSSt. John's SMKing's CDAmelia Kermis
Edwin Owusu
Umarbeck Rabbimov
RIT GSBartlett 201RIT GSMassachusettsPatrick Henry BLVermont GALisa Boragine
Jason Tobin
Kurt Mahaney
Rochester DPHerter 102Patrick Henry BRCape Cod DECornell CFRochester DPJohn Sadek
Anna Dorman
Rochester ZCHerter 107Rochester ZCKing's HBKing's GPCape Cod BHSam Natale
Anthony Xing
St. John's CMBartlett 131Cape Cod TVHWS KMSt. John's CMPatrick Henry EMStephen Boyle
Chinedu Dominic Eleanya
St. John's FPBartlett 127St. John's KBVermont DASt. John's FPVermont LHMatthias Clock
Shoshannah Dibble 1-5
St. John's KBBartlett 127St. John's KBVermont DASt. John's FPVermont LHMatthias Clock
Shoshannah Dibble 1-5
St. John's SMBartlett 121King's BCRIT CSSt. John's SMKing's CDAmelia Kermis
Edwin Owusu
Umarbeck Rabbimov
St. John's UFBartlettn 03St. John's UFPatrick Henry WDOhio Wesleyan MSVermont NNKatie Teubl
Will Jones
Kyle Brownlie
Vermont CGBartlett 35Cornell YBColgate BCVermont CGCornell RSZia Durrani
Geoff Feldman
Vermont DABartlett 127St. John's KBVermont DASt. John's FPVermont LHMatthias Clock
Shoshannah Dibble 1-5
Vermont DYBartlett 109Vermont DYCape Cod WECape Cod GMPatrick Henry CCChris Langone
Javier Salcido
Vermont FABartlett 125Vermont FACornell EGPatrick Henry JWOhio Wesleyan COSteve Llano
Peter Lindholm 1-5
Bill Gravell
Vermont GABartlett 201RIT GSMassachusettsPatrick Henry BLVermont GALisa Boragine
Jason Tobin
Kurt Mahaney
Vermont LGHerter 106Vermont LGVermont RSeKing's OPCornell SBAlia Bellwood
Stephen Hefernan
Vermont LHBartlett 127St. John's KBVermont DASt. John's FPVermont LHMatthias Clock
Shoshannah Dibble 1-5
Vermont NNBartlettn 03St. John's UFPatrick Henry WDOhio Wesleyan MSVermont NNKatie Teubl
Will Jones
Kyle Brownlie
Vermont RSeHerter 106Vermont LGVermont RSeKing's OPCornell SBAlia Bellwood
Stephen Hefernan
Vermont RSuBartlett 202Vermont RSuCape Cod MCColgate SSOhio Wesleyan BOColman Stiteler
Storm Swendsboe
Corey Carvalho