All Teams in the Tab before Round 7

NameInstitution(s)Speaker 1Speaker 2ESL
Cape Cod BHCape CodMichael BertramJacelyn Howlett 
Cape Cod DECape CodJeremy DentonTodd Ellis 
Cape Cod GMCape CodDaniel GoldbergMaureen McCollum 
Cape Cod MCCape CodStephanie MarramaTesiah Coleman 
Cape Cod TVCape CodLaura ThorupMatthew Vazquez 
Cape Cod WECape CodJonathan WattleyMichael Enos 
Colgate BCColgateMargaret BrowerMichael Cohen 
Colgate SSColgateSrikarSahoo 
Colgate TLColgateAustin ThomaLuke Luttmann 
Cornell CFCornellMorris ChoyJed Fantastico 
Cornell EGCornellCaroline EmbertonVinny Gonzalez 
Cornell PYCornellRatnika PrasadChristine Yu 
Cornell RSCornellSrinath ReddyKirat Singh 
Cornell SBCornellLeah SalgadoDanny Blackman 
Cornell YBCornellRyan YehAlex Bores 
HWS KMHWSBuzz KlingerWill McConnell 
King's BCKing'sStephanie BrewsterTessa Carter 
King's CCKing'sJeremy CeroneJosh Craddock 
King's CDKing'sCharles CarmenGreg DuBois 
King's GPKing'sElias GarveyKaren Penica 
King's HBKing'sHannah HermanTrevor Blake 
King's HNKing'sGabriella HannersNatalie Nakamura 
King's OPKing'sBurk OhbayashiJosiah Peterson 
MassachusettsMassachusettsAB 
Ohio Wesleyan BOOhio WesleyanJohn BienickHank Owings 
Ohio Wesleyan COOhio WesleyanEric CharetteMorgan O'Rourke 
Ohio Wesleyan MSOhio WesleyanAdithya ManoharRebekah Smith 
Patrick Henry BLPatrick HenryGlenn BertschAndrew Lonon 
Patrick Henry BRPatrick HenryNick BardenClaire Rosell 
Patrick Henry CCPatrick HenrySarah ChaffeeKira Clark 
Patrick Henry EMPatrick HenryJohn EhrettBlake Meadows 
Patrick Henry JWPatrick HenryJonathan JeroJosiah Weekley 
Patrick Henry WDPatrick HenryKyle WestRichard Dunia 
RIT CSRITMike CallahanEric Salinger 
RIT GSRITTorrey GarciaBen Schmidt 
Rochester DPRochesterNina DatlofZach Palomo 
Rochester ZCRochesterYayi ZhangWendy Chen 
St. John's CMSt. John'sKamya ChandraNipun Mahajan 
St. John's FPSt. John'sGeorge FitzpatrickKorey Pace 
St. John's KBSt. John'sNelson KezohTim Barr 
St. John's SMSt. John'sAlisha SiquieraSarah Marron 
St. John's UFSt. John'sIefoma UkwubiweElkhansaa Farhane 
Vermont CGVermontDan CmejlaIan Goodnow 
Vermont DAVermontTom DionesotesDrew Adamczyk 
Vermont DYVermontJames DeeDaniel Yuan 
Vermont FAVermontRachel FabianSarah Anders 
Vermont GAVermontLydia GubatosiLuc Alicea 
Vermont LGVermontIsaac LoebPaul Gross 
Vermont LHVermontChristian LeavittNat Hays 
Vermont NNVermontKristin NelsonAnnika Nilsson 
Vermont RSeVermontWendell RogersSarina Selleck 
Vermont RSuVermontBrett RobinsonJames Sundquist