The Draw - Round 3

TeamVenueOGOOCGCOJudges
Air Force RW4H12Air Force RWLouisiana Tech HMSt. John's NY SAAlaska Anchorage SEKaleb Brooks
Rob Ruiz
Ryanne Bible
Air Force SwingL2La Verne BHBelgrade PJLa Verne RMAir Force SwingJon Denzler
Shelby Jo Long
Tyler Butler
Alaska Anchorage FB4H58La Verne NKAlaska Anchorage FBDenver HTAlaska Anchorage FODenis Sapranov
Maja Nenadovic
Robert Palmer
Alaska Anchorage FO4H58La Verne NKAlaska Anchorage FBDenver HTAlaska Anchorage FODenis Sapranov
Maja Nenadovic
Robert Palmer
Alaska Anchorage SE4H12Air Force RWLouisiana Tech HMSt. John's NY SAAlaska Anchorage SEKaleb Brooks
Rob Ruiz
Ryanne Bible
Belgrade PJL2La Verne BHBelgrade PJLa Verne RMAir Force SwingJon Denzler
Shelby Jo Long
Tyler Butler
Belgrade VB4H37Regis DSBelgrade VBClemson CPHoward Payne JTJosh Stout
Josh Martin
Carroll MH4H54Carroll MHRegis MWCarroll WHTexas State AGJoe Zhang
Sharmila Parmanand
Will Rogers
Carroll MS4H47Carroll/Cal Davis KQCarroll MSLinfield MSDenver AWSteve Llano
Julie Welker
Carroll RFL4St. John's NY ZSClemson RTRocky Mountain PDCarroll RFWill Riley
Darrin Hicks
Kasey Lowery
Carroll WH4H54Carroll MHRegis MWCarroll WHTexas State AGJoe Zhang
Sharmila Parmanand
Will Rogers
Carroll/Cal Davis KQ4H47Carroll/Cal Davis KQCarroll MSLinfield MSDenver AWSteve Llano
Julie Welker
Clemson CP4H37Regis DSBelgrade VBClemson CPHoward Payne JTJosh Stout
Josh Martin
Clemson RTL4St. John's NY ZSClemson RTRocky Mountain PDCarroll RFWill Riley
Darrin Hicks
Kasey Lowery
Colorado State RO4H56Regis LTHoward Payne WWTexas State LBColorado State ROTanner VanWyck
Shane Puckett
Wilson Brisset
Denver AL4H62Great Falls RRGreat Falls RLDenver ALLouisiana Tech HVMegan Towles
Michael Cole
Denver AW4H47Carroll/Cal Davis KQCarroll MSLinfield MSDenver AWSteve Llano
Julie Welker
Denver HT4H58La Verne NKAlaska Anchorage FBDenver HTAlaska Anchorage FODenis Sapranov
Maja Nenadovic
Robert Palmer
Denver KR4H51Denver KRTexas State KILa Verne FSRegis NSKevin Eubanks
Jaime Wright
Katie Plichta
Denver PS4H49Denver PSLa Verne SJRegis GCGreat Falls TJLindsey Dixon
Steve Johnson
Davis Perry
Denver RW4H60Denver RWLjubljana JRVermont AGLoyola Marymount MPMichael Stewart
Michael Shapira
Maxine Fawcett-Yeske
Great Falls RL4H62Great Falls RRGreat Falls RLDenver ALLouisiana Tech HVMegan Towles
Michael Cole
Great Falls RR4H62Great Falls RRGreat Falls RLDenver ALLouisiana Tech HVMegan Towles
Michael Cole
Great Falls TJ4H49Denver PSLa Verne SJRegis GCGreat Falls TJLindsey Dixon
Steve Johnson
Davis Perry
Howard Payne JT4H37Regis DSBelgrade VBClemson CPHoward Payne JTJosh Stout
Josh Martin
Howard Payne MC4H53Louisiana Tech SHSan Diego PMHoward Payne MCLouisiana Tech SBJackson Miller
Robert Margesson
Richard Lemp
Howard Payne WW4H56Regis LTHoward Payne WWTexas State LBColorado State ROTanner VanWyck
Shane Puckett
Wilson Brisset
La Verne BHL2La Verne BHBelgrade PJLa Verne RMAir Force SwingJon Denzler
Shelby Jo Long
Tyler Butler
La Verne FS4H51Denver KRTexas State KILa Verne FSRegis NSKevin Eubanks
Jaime Wright
Katie Plichta
La Verne NK4H58La Verne NKAlaska Anchorage FBDenver HTAlaska Anchorage FODenis Sapranov
Maja Nenadovic
Robert Palmer
La Verne RML2La Verne BHBelgrade PJLa Verne RMAir Force SwingJon Denzler
Shelby Jo Long
Tyler Butler
La Verne SJ4H49Denver PSLa Verne SJRegis GCGreat Falls TJLindsey Dixon
Steve Johnson
Davis Perry
Linfield BZL6Regis HNRocky Mountain FDLinfield BZSt. John's NY GGWayne Kraemer
Chris Axtman
Miranda Clark
Linfield MS4H47Carroll/Cal Davis KQCarroll MSLinfield MSDenver AWSteve Llano
Julie Welker
Ljubljana JR4H60Denver RWLjubljana JRVermont AGLoyola Marymount MPMichael Stewart
Michael Shapira
Maxine Fawcett-Yeske
Louisiana Tech HM4H12Air Force RWLouisiana Tech HMSt. John's NY SAAlaska Anchorage SEKaleb Brooks
Rob Ruiz
Ryanne Bible
Louisiana Tech HV4H62Great Falls RRGreat Falls RLDenver ALLouisiana Tech HVMegan Towles
Michael Cole
Louisiana Tech SB4H53Louisiana Tech SHSan Diego PMHoward Payne MCLouisiana Tech SBJackson Miller
Robert Margesson
Richard Lemp
Louisiana Tech SH4H53Louisiana Tech SHSan Diego PMHoward Payne MCLouisiana Tech SBJackson Miller
Robert Margesson
Richard Lemp
Loyola Marymount MP4H60Denver RWLjubljana JRVermont AGLoyola Marymount MPMichael Stewart
Michael Shapira
Maxine Fawcett-Yeske
Regis DS4H37Regis DSBelgrade VBClemson CPHoward Payne JTJosh Stout
Josh Martin
Regis GC4H49Denver PSLa Verne SJRegis GCGreat Falls TJLindsey Dixon
Steve Johnson
Davis Perry
Regis HNL6Regis HNRocky Mountain FDLinfield BZSt. John's NY GGWayne Kraemer
Chris Axtman
Miranda Clark
Regis LT4H56Regis LTHoward Payne WWTexas State LBColorado State ROTanner VanWyck
Shane Puckett
Wilson Brisset
Regis MW4H54Carroll MHRegis MWCarroll WHTexas State AGJoe Zhang
Sharmila Parmanand
Will Rogers
Regis NS4H51Denver KRTexas State KILa Verne FSRegis NSKevin Eubanks
Jaime Wright
Katie Plichta
Rocky Mountain FDL6Regis HNRocky Mountain FDLinfield BZSt. John's NY GGWayne Kraemer
Chris Axtman
Miranda Clark
Rocky Mountain PDL4St. John's NY ZSClemson RTRocky Mountain PDCarroll RFWill Riley
Darrin Hicks
Kasey Lowery
San Diego PM4H53Louisiana Tech SHSan Diego PMHoward Payne MCLouisiana Tech SBJackson Miller
Robert Margesson
Richard Lemp
St. John's NY GGL6Regis HNRocky Mountain FDLinfield BZSt. John's NY GGWayne Kraemer
Chris Axtman
Miranda Clark
St. John's NY SA4H12Air Force RWLouisiana Tech HMSt. John's NY SAAlaska Anchorage SEKaleb Brooks
Rob Ruiz
Ryanne Bible
St. John's NY ZSL4St. John's NY ZSClemson RTRocky Mountain PDCarroll RFWill Riley
Darrin Hicks
Kasey Lowery
Texas State AG4H54Carroll MHRegis MWCarroll WHTexas State AGJoe Zhang
Sharmila Parmanand
Will Rogers
Texas State KI4H51Denver KRTexas State KILa Verne FSRegis NSKevin Eubanks
Jaime Wright
Katie Plichta
Texas State LB4H56Regis LTHoward Payne WWTexas State LBColorado State ROTanner VanWyck
Shane Puckett
Wilson Brisset
Vermont AG4H60Denver RWLjubljana JRVermont AGLoyola Marymount MPMichael Stewart
Michael Shapira
Maxine Fawcett-Yeske