The Draw - Round 1

TeamVenueOGOOCGCOJudges
Air Force RW4H56Vermont AGRegis HNAir Force RWDenver RWShane Puckett
Ryanne Bible
Jackson Miller
Air Force Swing4H62Air Force SwingRegis LTHoward Payne JTRegis GCJaime Wright
Josh Stout
Tanner VanWyck
Alaska Anchorage FB4H12Alaska Anchorage FBGreat Falls TJHoward Payne WWDenver PSMegan Towles
Shelby Jo Long
Lindsey Dixon
Alaska Anchorage FO4H37Ljubljana JRDenver AWAlaska Anchorage FOClemson RTChris Axtman
Tyler Butler
Richard Lemp
Alaska Anchorage SEL4Texas State LBAlaska Anchorage SETexas State KIGreat Falls RRJosh Martin
Michael Stewart
Erin Boone
Belgrade PJL2Belgrade PJLa Verne NKBelgrade VBLouisiana Tech SHWayne Kraemer
Joe Zhang
Belgrade VBL2Belgrade PJLa Verne NKBelgrade VBLouisiana Tech SHWayne Kraemer
Joe Zhang
Carroll MH4H47Rocky Mountain FDCarroll MHSt. John's NY ZSLouisiana Tech HMDarrin Hicks
Kaleb Brooks
Jessica Schroeder
Carroll MS4H53Carroll MSLinfield BZDenver KRHoward Payne MCSteve Johnson
Kevin Eubanks
Michael Cole
Carroll RFL6Colorado State ROSt. John's NY SACarroll RFClemson CPRob Ruiz
Jon Denzler
Pamela Wheeler
Carroll WH4H54Carroll WHLinfield MSLa Verne SJDenver HTSharmila Parmanand
Julie Welker
Candice Pipes
Carroll/Cal Davis KQ4H58La Verne RMCarroll/Cal Davis KQSt. John's NY GGLa Verne FSRobert Margesson
Denis Sapranov
Maxine Fawcett-Yeske
Clemson CPL6Colorado State ROSt. John's NY SACarroll RFClemson CPRob Ruiz
Jon Denzler
Pamela Wheeler
Clemson RT4H37Ljubljana JRDenver AWAlaska Anchorage FOClemson RTChris Axtman
Tyler Butler
Richard Lemp
Colorado State ROL6Colorado State ROSt. John's NY SACarroll RFClemson CPRob Ruiz
Jon Denzler
Pamela Wheeler
Denver AW4H37Ljubljana JRDenver AWAlaska Anchorage FOClemson RTChris Axtman
Tyler Butler
Richard Lemp
Denver HT4H54Carroll WHLinfield MSLa Verne SJDenver HTSharmila Parmanand
Julie Welker
Candice Pipes
Denver KR4H53Carroll MSLinfield BZDenver KRHoward Payne MCSteve Johnson
Kevin Eubanks
Michael Cole
Denver ML4H51Loyola Marymount MPTexas State AGRegis DSDenver MLMaja Nenadovic
Miranda Clark
Erik Voron
Denver PS4H12Alaska Anchorage FBGreat Falls TJHoward Payne WWDenver PSMegan Towles
Shelby Jo Long
Lindsey Dixon
Denver RW4H56Vermont AGRegis HNAir Force RWDenver RWShane Puckett
Ryanne Bible
Jackson Miller
Great Falls RL4H60Great Falls RLLa Verne BHLouisiana Tech SBRegis MWSteve Llano
Wilson Brisset
Robert Palmer
Great Falls RRL4Texas State LBAlaska Anchorage SETexas State KIGreat Falls RRJosh Martin
Michael Stewart
Erin Boone
Great Falls TJ4H12Alaska Anchorage FBGreat Falls TJHoward Payne WWDenver PSMegan Towles
Shelby Jo Long
Lindsey Dixon
Howard Payne JT4H62Air Force SwingRegis LTHoward Payne JTRegis GCJaime Wright
Josh Stout
Tanner VanWyck
Howard Payne MC4H53Carroll MSLinfield BZDenver KRHoward Payne MCSteve Johnson
Kevin Eubanks
Michael Cole
Howard Payne WW4H12Alaska Anchorage FBGreat Falls TJHoward Payne WWDenver PSMegan Towles
Shelby Jo Long
Lindsey Dixon
La Verne BH4H60Great Falls RLLa Verne BHLouisiana Tech SBRegis MWSteve Llano
Wilson Brisset
Robert Palmer
La Verne FS4H58La Verne RMCarroll/Cal Davis KQSt. John's NY GGLa Verne FSRobert Margesson
Denis Sapranov
Maxine Fawcett-Yeske
La Verne NKL2Belgrade PJLa Verne NKBelgrade VBLouisiana Tech SHWayne Kraemer
Joe Zhang
La Verne RM4H58La Verne RMCarroll/Cal Davis KQSt. John's NY GGLa Verne FSRobert Margesson
Denis Sapranov
Maxine Fawcett-Yeske
La Verne SJ4H54Carroll WHLinfield MSLa Verne SJDenver HTSharmila Parmanand
Julie Welker
Candice Pipes
Linfield BZ4H53Carroll MSLinfield BZDenver KRHoward Payne MCSteve Johnson
Kevin Eubanks
Michael Cole
Linfield MS4H54Carroll WHLinfield MSLa Verne SJDenver HTSharmila Parmanand
Julie Welker
Candice Pipes
Ljubljana JR4H37Ljubljana JRDenver AWAlaska Anchorage FOClemson RTChris Axtman
Tyler Butler
Richard Lemp
Louisiana Tech HM4H47Rocky Mountain FDCarroll MHSt. John's NY ZSLouisiana Tech HMDarrin Hicks
Kaleb Brooks
Jessica Schroeder
Louisiana Tech HV4H49San Diego PMLouisiana Tech HVRegis NSRocky Mountain PDMichael Shapira
Will Riley
Louisiana Tech SB4H60Great Falls RLLa Verne BHLouisiana Tech SBRegis MWSteve Llano
Wilson Brisset
Robert Palmer
Louisiana Tech SHL2Belgrade PJLa Verne NKBelgrade VBLouisiana Tech SHWayne Kraemer
Joe Zhang
Loyola Marymount MP4H51Loyola Marymount MPTexas State AGRegis DSDenver MLMaja Nenadovic
Miranda Clark
Erik Voron
Regis DS4H51Loyola Marymount MPTexas State AGRegis DSDenver MLMaja Nenadovic
Miranda Clark
Erik Voron
Regis GC4H62Air Force SwingRegis LTHoward Payne JTRegis GCJaime Wright
Josh Stout
Tanner VanWyck
Regis HN4H56Vermont AGRegis HNAir Force RWDenver RWShane Puckett
Ryanne Bible
Jackson Miller
Regis LT4H62Air Force SwingRegis LTHoward Payne JTRegis GCJaime Wright
Josh Stout
Tanner VanWyck
Regis MW4H60Great Falls RLLa Verne BHLouisiana Tech SBRegis MWSteve Llano
Wilson Brisset
Robert Palmer
Regis NS4H49San Diego PMLouisiana Tech HVRegis NSRocky Mountain PDMichael Shapira
Will Riley
Rocky Mountain FD4H47Rocky Mountain FDCarroll MHSt. John's NY ZSLouisiana Tech HMDarrin Hicks
Kaleb Brooks
Jessica Schroeder
Rocky Mountain PD4H49San Diego PMLouisiana Tech HVRegis NSRocky Mountain PDMichael Shapira
Will Riley
San Diego PM4H49San Diego PMLouisiana Tech HVRegis NSRocky Mountain PDMichael Shapira
Will Riley
St. John's NY GG4H58La Verne RMCarroll/Cal Davis KQSt. John's NY GGLa Verne FSRobert Margesson
Denis Sapranov
Maxine Fawcett-Yeske
St. John's NY SAL6Colorado State ROSt. John's NY SACarroll RFClemson CPRob Ruiz
Jon Denzler
Pamela Wheeler
St. John's NY ZS4H47Rocky Mountain FDCarroll MHSt. John's NY ZSLouisiana Tech HMDarrin Hicks
Kaleb Brooks
Jessica Schroeder
Texas State AG4H51Loyola Marymount MPTexas State AGRegis DSDenver MLMaja Nenadovic
Miranda Clark
Erik Voron
Texas State KIL4Texas State LBAlaska Anchorage SETexas State KIGreat Falls RRJosh Martin
Michael Stewart
Erin Boone
Texas State LBL4Texas State LBAlaska Anchorage SETexas State KIGreat Falls RRJosh Martin
Michael Stewart
Erin Boone
Vermont AG4H56Vermont AGRegis HNAir Force RWDenver RWShane Puckett
Ryanne Bible
Jackson Miller