The Draw - Round 6

TeamVenueOGOOCGCOJudges
Bard FBDewey 4131Bard FBCornell BFCornell ZZCornell CFJames Hardy
Sonya Allahyar
Abou Okeke-Diagne
Bard LRMeliora 208Vermont EWBard LRBinghamton BWCornell ARAndrew Harvey
Bobby Poole
Bard LSMeliora 203HWS SFBinghamton SSBard LSPatrick Henry BFPaul Gross
Christine Yo
Echo Zhao
Bard SSDewey 2110DBard SSRochester EKCornell MACornell YanKimSteven Jones
Andrew Crerar
Binghamton BWMeliora 208Vermont EWBard LRBinghamton BWCornell ARAndrew Harvey
Bobby Poole
Binghamton DSMeliora 221Patrick Henry FSBinghamton DSVermont GDCornell LWNora Burd
Michael Coulter
Binghamton SSMeliora 203HWS SFBinghamton SSBard LSPatrick Henry BFPaul Gross
Christine Yo
Echo Zhao
Cornell ADMeliora 205Vermont KSCornell ADVermont SSCornell KKJohn Angelis
Luis Breyer
Zach Palomo
Cornell ARMeliora 208Vermont EWBard LRBinghamton BWCornell ARAndrew Harvey
Bobby Poole
Cornell BFDewey 4131Bard FBCornell BFCornell ZZCornell CFJames Hardy
Sonya Allahyar
Abou Okeke-Diagne
Cornell CFDewey 4131Bard FBCornell BFCornell ZZCornell CFJames Hardy
Sonya Allahyar
Abou Okeke-Diagne
Cornell EKMeliora 209RIT PLPatrick Henry TFCornell WKCornell EKLuo Jian
John Gilbert
Delaney LaHood
Cornell HRMeliora 219Cornell HRVermont GAGrove City PCVermont SWLee Gensler
Zach Taylor
Cornell ILMeliora 224Grove City SMGrove City CCHWS LDCornell ILStephanie Presch
Yelena Alashkevich
Ben Lesnewski
Cornell KKMeliora 205Vermont KSCornell ADVermont SSCornell KKJohn Angelis
Luis Breyer
Zach Palomo
Cornell KRMeliora 218Cornell YPCornell KRCornell KaiYinGrove City AWPeter Kipp
Amelia Poulin
Cornell KaiYinMeliora 218Cornell YPCornell KRCornell KaiYinGrove City AWPeter Kipp
Amelia Poulin
Cornell KinYieMorey 205Rochester RMPatrick Henry MSCornell KinYieRochester ZAHale Pratt
William Montieth
Dan Schatz
Cornell LWMeliora 221Patrick Henry FSBinghamton DSVermont GDCornell LWNora Burd
Michael Coulter
Cornell MADewey 2110DBard SSRochester EKCornell MACornell YanKimSteven Jones
Andrew Crerar
Cornell WKMeliora 209RIT PLPatrick Henry TFCornell WKCornell EKLuo Jian
John Gilbert
Delaney LaHood
Cornell YBDewey 4162Vermont DCHWS DACornell YBVermont HBNina Datlof
Mike Jackson
Cornell YPMeliora 218Cornell YPCornell KRCornell KaiYinGrove City AWPeter Kipp
Amelia Poulin
Cornell YanKimDewey 2110DBard SSRochester EKCornell MACornell YanKimSteven Jones
Andrew Crerar
Cornell ZZDewey 4131Bard FBCornell BFCornell ZZCornell CFJames Hardy
Sonya Allahyar
Abou Okeke-Diagne
Grove City AWMeliora 218Cornell YPCornell KRCornell KaiYinGrove City AWPeter Kipp
Amelia Poulin
Grove City BWMorey 501Grove City SRVermont BBRochester TSGrove City BWLeah Salgado
Jim Tallmon
Garrison Lovely
Grove City CCMeliora 224Grove City SMGrove City CCHWS LDCornell ILStephanie Presch
Yelena Alashkevich
Ben Lesnewski
Grove City PCMeliora 219Cornell HRVermont GAGrove City PCVermont SWLee Gensler
Zach Taylor
Grove City SMMeliora 224Grove City SMGrove City CCHWS LDCornell ILStephanie Presch
Yelena Alashkevich
Ben Lesnewski
Grove City SRMorey 501Grove City SRVermont BBRochester TSGrove City BWLeah Salgado
Jim Tallmon
Garrison Lovely
HWS DADewey 4162Vermont DCHWS DACornell YBVermont HBNina Datlof
Mike Jackson
HWS HADewey 2110ERochester/RIT HNPatrick Henry FMHWS HAVermont BARoshni Mehta
Ariana Stultz
Gelsey Beaubrun
HWS HLDewey 2162Rochester ZTRochester UBHWS HLPatrick Henry RMJoe Damiba
Michelle Zhang
Shuangyi Hou
HWS LDMeliora 224Grove City SMGrove City CCHWS LDCornell ILStephanie Presch
Yelena Alashkevich
Ben Lesnewski
HWS SFMeliora 203HWS SFBinghamton SSBard LSPatrick Henry BFPaul Gross
Christine Yo
Echo Zhao
Patrick Henry BFMeliora 203HWS SFBinghamton SSBard LSPatrick Henry BFPaul Gross
Christine Yo
Echo Zhao
Patrick Henry FMDewey 2110ERochester/RIT HNPatrick Henry FMHWS HAVermont BARoshni Mehta
Ariana Stultz
Gelsey Beaubrun
Patrick Henry FSMeliora 221Patrick Henry FSBinghamton DSVermont GDCornell LWNora Burd
Michael Coulter
Patrick Henry MSMorey 205Rochester RMPatrick Henry MSCornell KinYieRochester ZAHale Pratt
William Montieth
Dan Schatz
Patrick Henry RMDewey 2162Rochester ZTRochester UBHWS HLPatrick Henry RMJoe Damiba
Michelle Zhang
Shuangyi Hou
Patrick Henry TFMeliora 209RIT PLPatrick Henry TFCornell WKCornell EKLuo Jian
John Gilbert
Delaney LaHood
RIT PLMeliora 209RIT PLPatrick Henry TFCornell WKCornell EKLuo Jian
John Gilbert
Delaney LaHood
Rochester EKDewey 2110DBard SSRochester EKCornell MACornell YanKimSteven Jones
Andrew Crerar
Rochester RMMorey 205Rochester RMPatrick Henry MSCornell KinYieRochester ZAHale Pratt
William Montieth
Dan Schatz
Rochester TSMorey 501Grove City SRVermont BBRochester TSGrove City BWLeah Salgado
Jim Tallmon
Garrison Lovely
Rochester UBDewey 2162Rochester ZTRochester UBHWS HLPatrick Henry RMJoe Damiba
Michelle Zhang
Shuangyi Hou
Rochester ZAMorey 205Rochester RMPatrick Henry MSCornell KinYieRochester ZAHale Pratt
William Montieth
Dan Schatz
Rochester ZTDewey 2162Rochester ZTRochester UBHWS HLPatrick Henry RMJoe Damiba
Michelle Zhang
Shuangyi Hou
Rochester/RIT HNDewey 2110ERochester/RIT HNPatrick Henry FMHWS HAVermont BARoshni Mehta
Ariana Stultz
Gelsey Beaubrun
Vermont BADewey 2110ERochester/RIT HNPatrick Henry FMHWS HAVermont BARoshni Mehta
Ariana Stultz
Gelsey Beaubrun
Vermont BBMorey 501Grove City SRVermont BBRochester TSGrove City BWLeah Salgado
Jim Tallmon
Garrison Lovely
Vermont DCDewey 4162Vermont DCHWS DACornell YBVermont HBNina Datlof
Mike Jackson
Vermont EWMeliora 208Vermont EWBard LRBinghamton BWCornell ARAndrew Harvey
Bobby Poole
Vermont GAMeliora 219Cornell HRVermont GAGrove City PCVermont SWLee Gensler
Zach Taylor
Vermont GDMeliora 221Patrick Henry FSBinghamton DSVermont GDCornell LWNora Burd
Michael Coulter
Vermont HBDewey 4162Vermont DCHWS DACornell YBVermont HBNina Datlof
Mike Jackson
Vermont KSMeliora 205Vermont KSCornell ADVermont SSCornell KKJohn Angelis
Luis Breyer
Zach Palomo
Vermont SSMeliora 205Vermont KSCornell ADVermont SSCornell KKJohn Angelis
Luis Breyer
Zach Palomo
Vermont SWMeliora 219Cornell HRVermont GAGrove City PCVermont SWLee Gensler
Zach Taylor