The Draw - Round 5

TeamVenueOGOOCGCOJudges
Claremont ARCramer 383Willamette OMClaremont ARNorthwest PSGeorge Fox ENSean Burns
Garion Hicks
Amanda Clarke
Clemson CFCramer 283Seattle GP SFU/UADS PLClemson CFSFU AWKaja Marinic
Sharareh Saremi
Thomas Crombie
Clemson CPCramer 221UBC KWNorthwest HKUBC DHClemson CPLindsay Bing
Sarah Krabacher
Trevor Holdcroft
Clemson VRCramer 325UBC/U of C KRClemson VRGeorge Fox LMNorthwest DPUna Kimokeo
Paula Orrego
Derek Hanson
George Fox CNCramer 449Seattle/Portland CMWillamette FWUBC RW George Fox CNFelicia Asbury
Freyja Laschuk
George Fox CPCramer 254UBC MFGeorge Fox CPUBC/UADS DFPortland State LMLindsay Dixon
Patric Esh
Jacob Witt
George Fox ENCramer 383Willamette OMClaremont ARNorthwest PSGeorge Fox ENSean Burns
Garion Hicks
Amanda Clarke
George Fox HKCramer 321Willamette NSUBC PRHumboldt NSGeorge Fox HKAaron Baker
Jessica Ward
Kyle Wilken
George Fox LMCramer 325UBC/U of C KRClemson VRGeorge Fox LMNorthwest DPUna Kimokeo
Paula Orrego
Derek Hanson
Humboldt COCramer 158Humboldt COWillamtte FIHumboldt MWNorthwest AJMelissa Franke
Lauren Odobas
Evie DeHart
Humboldt GECramer 324Willamette ISWillamette BENorthwest BSHumboldt GEJacob Gran
Andy White
Adam Wunische
Humboldt LRCramer 258Willamette MWWillamette BPSeattle FNHumboldt LRBryce Ezell
Alexandra Jonca
Humboldt MWCramer 158Humboldt COWillamtte FIHumboldt MWNorthwest AJMelissa Franke
Lauren Odobas
Evie DeHart
Humboldt NSCramer 321Willamette NSUBC PRHumboldt NSGeorge Fox HKAaron Baker
Jessica Ward
Kyle Wilken
Northwest AJCramer 158Humboldt COWillamtte FIHumboldt MWNorthwest AJMelissa Franke
Lauren Odobas
Evie DeHart
Northwest BSCramer 324Willamette ISWillamette BENorthwest BSHumboldt GEJacob Gran
Andy White
Adam Wunische
Northwest DPCramer 325UBC/U of C KRClemson VRGeorge Fox LMNorthwest DPUna Kimokeo
Paula Orrego
Derek Hanson
Northwest HKCramer 221UBC KWNorthwest HKUBC DHClemson CPLindsay Bing
Sarah Krabacher
Trevor Holdcroft
Northwest PSCramer 383Willamette OMClaremont ARNorthwest PSGeorge Fox ENSean Burns
Garion Hicks
Amanda Clarke
Portland State LMCramer 254UBC MFGeorge Fox CPUBC/UADS DFPortland State LMLindsay Dixon
Patric Esh
Jacob Witt
SFU AWCramer 283Seattle GP SFU/UADS PLClemson CFSFU AWKaja Marinic
Sharareh Saremi
Thomas Crombie
SFU/UADS PLCramer 283Seattle GP SFU/UADS PLClemson CFSFU AWKaja Marinic
Sharareh Saremi
Thomas Crombie
Seattle FNCramer 258Willamette MWWillamette BPSeattle FNHumboldt LRBryce Ezell
Alexandra Jonca
Seattle GP Cramer 283Seattle GP SFU/UADS PLClemson CFSFU AWKaja Marinic
Sharareh Saremi
Thomas Crombie
Seattle/Portland CMCramer 449Seattle/Portland CMWillamette FWUBC RW George Fox CNFelicia Asbury
Freyja Laschuk
U of C MSCramer 359U of C MSUBC MM UBC FMUADS/UBC BBMegan Elsayed
Robby Noble
Karina Ramirez
UADS/UBC BBCramer 359U of C MSUBC MM UBC FMUADS/UBC BBMegan Elsayed
Robby Noble
Karina Ramirez
UBC ACCramer 328UBC CL UBC MSUBC ACWillamette MOSam Matz
Stephen Young
August Garcia
UBC CL Cramer 328UBC CL UBC MSUBC ACWillamette MOSam Matz
Stephen Young
August Garcia
UBC DHCramer 221UBC KWNorthwest HKUBC DHClemson CPLindsay Bing
Sarah Krabacher
Trevor Holdcroft
UBC FMCramer 359U of C MSUBC MM UBC FMUADS/UBC BBMegan Elsayed
Robby Noble
Karina Ramirez
UBC KWCramer 221UBC KWNorthwest HKUBC DHClemson CPLindsay Bing
Sarah Krabacher
Trevor Holdcroft
UBC MFCramer 254UBC MFGeorge Fox CPUBC/UADS DFPortland State LMLindsay Dixon
Patric Esh
Jacob Witt
UBC MM Cramer 359U of C MSUBC MM UBC FMUADS/UBC BBMegan Elsayed
Robby Noble
Karina Ramirez
UBC MSCramer 328UBC CL UBC MSUBC ACWillamette MOSam Matz
Stephen Young
August Garcia
UBC PRCramer 321Willamette NSUBC PRHumboldt NSGeorge Fox HKAaron Baker
Jessica Ward
Kyle Wilken
UBC RW Cramer 449Seattle/Portland CMWillamette FWUBC RW George Fox CNFelicia Asbury
Freyja Laschuk
UBC/U of C KRCramer 325UBC/U of C KRClemson VRGeorge Fox LMNorthwest DPUna Kimokeo
Paula Orrego
Derek Hanson
UBC/UADS DFCramer 254UBC MFGeorge Fox CPUBC/UADS DFPortland State LMLindsay Dixon
Patric Esh
Jacob Witt
Willamette BECramer 324Willamette ISWillamette BENorthwest BSHumboldt GEJacob Gran
Andy White
Adam Wunische
Willamette BPCramer 258Willamette MWWillamette BPSeattle FNHumboldt LRBryce Ezell
Alexandra Jonca
Willamette FWCramer 449Seattle/Portland CMWillamette FWUBC RW George Fox CNFelicia Asbury
Freyja Laschuk
Willamette ISCramer 324Willamette ISWillamette BENorthwest BSHumboldt GEJacob Gran
Andy White
Adam Wunische
Willamette MOCramer 328UBC CL UBC MSUBC ACWillamette MOSam Matz
Stephen Young
August Garcia
Willamette MWCramer 258Willamette MWWillamette BPSeattle FNHumboldt LRBryce Ezell
Alexandra Jonca
Willamette NSCramer 321Willamette NSUBC PRHumboldt NSGeorge Fox HKAaron Baker
Jessica Ward
Kyle Wilken
Willamette OMCramer 383Willamette OMClaremont ARNorthwest PSGeorge Fox ENSean Burns
Garion Hicks
Amanda Clarke
Willamtte FICramer 158Humboldt COWillamtte FIHumboldt MWNorthwest AJMelissa Franke
Lauren Odobas
Evie DeHart