The Draw - Round 1

TeamVenueOGOOCGCOJudges
Bard O303Cornell LBard OPatrick Henry XSt. John's XSteven Jones
Jacob Klein
Bard X312Cornell SBard XBinghamton XVermont OJoe Damiba
John Angelis
Dan Tran
Bard Y254Rochester YRochester SKings OBard YSara Hoffman
Abu Okeke Diagne
Morris Chow
Binghamton O260Cornell UBinghamton OCornell TOneontaDavid Hernandez
Zach Israel
Ann de Sequeira
Binghamton X312Cornell SBard XBinghamton XVermont OJoe Damiba
John Angelis
Dan Tran
Claremont X375ARochester TClaremont XPennsylvania XKings XVinny Gonzalez
Matt Newberg
Serin Choi
Colgate X331Colgate XRochester WCornell ORIT/Rochester XJaime Wright
Richard Dunia
Jason Edwards
Cornell J307Rochester VHWS XCornell MCornell JJake Meany
Jennifer Rankin
Cornell K204Cornell KVermony YCornell ZRochester XSteve Llano
Josiah Weekly
Cornell L303Cornell LBard OPatrick Henry XSt. John's XSteven Jones
Jacob Klein
Cornell M307Rochester VHWS XCornell MCornell JJake Meany
Jennifer Rankin
Cornell O331Colgate XRochester WCornell ORIT/Rochester XJaime Wright
Richard Dunia
Jason Edwards
Cornell S312Cornell SBard XBinghamton XVermont OJoe Damiba
John Angelis
Dan Tran
Cornell T260Cornell UBinghamton OCornell TOneontaDavid Hernandez
Zach Israel
Ann de Sequeira
Cornell U260Cornell UBinghamton OCornell TOneontaDavid Hernandez
Zach Israel
Ann de Sequeira
Cornell V369HWS OCornell YVermont ZCornell VNelson Kezoh
Emily Steiker-Epstein
Cornell W302Grove City XPatrick Henry OCornell WCornell XBuzz Klinger
Frederick Olaleye
Karen Penicka
Cornell X302Grove City XPatrick Henry OCornell WCornell XBuzz Klinger
Frederick Olaleye
Karen Penicka
Cornell Y369HWS OCornell YVermont ZCornell VNelson Kezoh
Emily Steiker-Epstein
Cornell Z204Cornell KVermony YCornell ZRochester XSteve Llano
Josiah Weekly
Grove City X302Grove City XPatrick Henry OCornell WCornell XBuzz Klinger
Frederick Olaleye
Karen Penicka
HWS O369HWS OCornell YVermont ZCornell VNelson Kezoh
Emily Steiker-Epstein
HWS X307Rochester VHWS XCornell MCornell JJake Meany
Jennifer Rankin
Kings O254Rochester YRochester SKings OBard YSara Hoffman
Abu Okeke Diagne
Morris Chow
Kings X375ARochester TClaremont XPennsylvania XKings XVinny Gonzalez
Matt Newberg
Serin Choi
Oneonta260Cornell UBinghamton OCornell TOneontaDavid Hernandez
Zach Israel
Ann de Sequeira
Patrick Henry O302Grove City XPatrick Henry OCornell WCornell XBuzz Klinger
Frederick Olaleye
Karen Penicka
Patrick Henry X303Cornell LBard OPatrick Henry XSt. John's XSteven Jones
Jacob Klein
Pennsylvania X375ARochester TClaremont XPennsylvania XKings XVinny Gonzalez
Matt Newberg
Serin Choi
RIT/Rochester X331Colgate XRochester WCornell ORIT/Rochester XJaime Wright
Richard Dunia
Jason Edwards
Rochester S254Rochester YRochester SKings OBard YSara Hoffman
Abu Okeke Diagne
Morris Chow
Rochester T375ARochester TClaremont XPennsylvania XKings XVinny Gonzalez
Matt Newberg
Serin Choi
Rochester U262Rochester URochester ZSt. John's OVermont XChris Smith
Chad Cobb
Rochester V307Rochester VHWS XCornell MCornell JJake Meany
Jennifer Rankin
Rochester W331Colgate XRochester WCornell ORIT/Rochester XJaime Wright
Richard Dunia
Jason Edwards
Rochester X204Cornell KVermony YCornell ZRochester XSteve Llano
Josiah Weekly
Rochester Y254Rochester YRochester SKings OBard YSara Hoffman
Abu Okeke Diagne
Morris Chow
Rochester Z262Rochester URochester ZSt. John's OVermont XChris Smith
Chad Cobb
St. John's O262Rochester URochester ZSt. John's OVermont XChris Smith
Chad Cobb
St. John's X303Cornell LBard OPatrick Henry XSt. John's XSteven Jones
Jacob Klein
Vermont O312Cornell SBard XBinghamton XVermont OJoe Damiba
John Angelis
Dan Tran
Vermont X262Rochester URochester ZSt. John's OVermont XChris Smith
Chad Cobb
Vermont Z369HWS OCornell YVermont ZCornell VNelson Kezoh
Emily Steiker-Epstein
Vermony Y204Cornell KVermony YCornell ZRochester XSteve Llano
Josiah Weekly