The Draw - Round 2

TeamVenueOGOOCGCOJudges
Adelphi MLHA 214Adelphi MLPHC HPSt. John's BDSt. John's SKChristine Yu
Dichun Qiu
Adelphi PCSB 164St. John's GTAdelphi PCBard/HWS SWHWS KCRyan Yeh
Gordie Miller
Adelphi SPHA 202BColgate CBAdelphi SPBard FBDenver WWLeah Salgado
Felicity Boyd
Bard CVSB 261HWS SDSt. John's ASBard CVColgate LMJed Fantastico
Miguel O'Malley
Bard FBHA 202BColgate CBAdelphi SPBard FBDenver WWLeah Salgado
Felicity Boyd
Bard GASB 268Kings OPHWS BRBard GACornell LLJames Hardy
Josh Laflamme
Bard QMHA 215Bard QMPHC VOVermont LWCornell MLKen Johnson
Becca Tingstrom
Bard SCSB 219Colgate AHRochester JZBard SCCape Cod BDMatt Lavery
Aaron Mikat
Bard SWHH 202HWS LMCornell JFBard SWVermont BAMichael Chavinda
Manny Ghotra
Bard/HWS SWSB 164St. John's GTAdelphi PCBard/HWS SWHWS KCRyan Yeh
Gordie Miller
Cape Cod BDSB 219Colgate AHRochester JZBard SCCape Cod BDMatt Lavery
Aaron Mikat
Cape Cod FHHH 107Cape Cod SHCape Cod FHSt. John's MIKings HPStephanie Presch
Abou Okeke-Diagne
Gideon Teitel
Cape Cod PRSB 125Cape Cod PRDenver RPPHC CEPHC WAJoe Damiba
Landice Gao
Cape Cod SHHH 107Cape Cod SHCape Cod FHSt. John's MIKings HPStephanie Presch
Abou Okeke-Diagne
Gideon Teitel
Colgate AHSB 219Colgate AHRochester JZBard SCCape Cod BDMatt Lavery
Aaron Mikat
Colgate CBHA 202BColgate CBAdelphi SPBard FBDenver WWLeah Salgado
Felicity Boyd
Colgate LMSB 261HWS SDSt. John's ASBard CVColgate LMJed Fantastico
Miguel O'Malley
Colgate OASB 124Colgate OACornell KYVermont HWCornell BCJosiah Peterson
Phil Kaplan
Colgate PLSB 263Cornell LZCornell LIColgate PLSt. John's KHKaleb Brooks
Danielle Starvaggi
Cordell Asbenson
Cornell BCSB 124Colgate OACornell KYVermont HWCornell BCJosiah Peterson
Phil Kaplan
Cornell BGSB 121Cornell RYRochester GBKings SSCornell BGDavid Register
Anthony Ketcham
Cornell BKHH 114Vermont DBCornell BKCornell KHRochester HNGeorge Ftizpatrick
Victoria Scott
Cornell GNSB 122Cornell GNPHC MTCornell IKVermont SSJaime Wright
Matt Vazquez
Danielle Cervantes
Cornell IKSB 122Cornell GNPHC MTCornell IKVermont SSJaime Wright
Matt Vazquez
Danielle Cervantes
Cornell JFHH 202HWS LMCornell JFBard SWVermont BAMichael Chavinda
Manny Ghotra
Cornell KHHH 114Vermont DBCornell BKCornell KHRochester HNGeorge Ftizpatrick
Victoria Scott
Cornell KYSB 124Colgate OACornell KYVermont HWCornell BCJosiah Peterson
Phil Kaplan
Cornell LISB 263Cornell LZCornell LIColgate PLSt. John's KHKaleb Brooks
Danielle Starvaggi
Cordell Asbenson
Cornell LLSB 268Kings OPHWS BRBard GACornell LLJames Hardy
Josh Laflamme
Cornell LZSB 263Cornell LZCornell LIColgate PLSt. John's KHKaleb Brooks
Danielle Starvaggi
Cordell Asbenson
Cornell MLHA 215Bard QMPHC VOVermont LWCornell MLKen Johnson
Becca Tingstrom
Cornell RKHH 108Vermont OSCornell RKDenver RHCornell RSNoah Heinz
Bello Zou
Cornell RSHH 108Vermont OSCornell RKDenver RHCornell RSNoah Heinz
Bello Zou
Cornell RYSB 121Cornell RYRochester GBKings SSCornell BGDavid Register
Anthony Ketcham
Cornell YLHH 110PHC STVermont WMRochester KPCornell YLSteve Llano
Mike Bertram
Cornell ZZHA 202ASt. John's AZPHC NMCornell ZZSt. John's BAAlex Martel
Bryan Dewan
Maria Chen
Denver RHHH 108Vermont OSCornell RKDenver RHCornell RSNoah Heinz
Bello Zou
Denver RPSB 125Cape Cod PRDenver RPPHC CEPHC WAJoe Damiba
Landice Gao
Denver WWHA 202BColgate CBAdelphi SPBard FBDenver WWLeah Salgado
Felicity Boyd
HWS BRSB 268Kings OPHWS BRBard GACornell LLJames Hardy
Josh Laflamme
HWS DMSB 218St. John's Amber/KatieRochester YHHWS GHHWS DMRob Snow
Ben Townsend
HWS GHSB 218St. John's Amber/KatieRochester YHHWS GHHWS DMRob Snow
Ben Townsend
HWS KCSB 164St. John's GTAdelphi PCBard/HWS SWHWS KCRyan Yeh
Gordie Miller
HWS LMHH 202HWS LMCornell JFBard SWVermont BAMichael Chavinda
Manny Ghotra
HWS SDSB 261HWS SDSt. John's ASBard CVColgate LMJed Fantastico
Miguel O'Malley
Kings HPHH 107Cape Cod SHCape Cod FHSt. John's MIKings HPStephanie Presch
Abou Okeke-Diagne
Gideon Teitel
Kings OPSB 268Kings OPHWS BRBard GACornell LLJames Hardy
Josh Laflamme
Kings SSSB 121Cornell RYRochester GBKings SSCornell BGDavid Register
Anthony Ketcham
Kings TTHH 117Kings TTVermont CARochester ZOTCNJ MEEmily Surprenant
Morris Choy
PHC CESB 125Cape Cod PRDenver RPPHC CEPHC WAJoe Damiba
Landice Gao
PHC HPHA 214Adelphi MLPHC HPSt. John's BDSt. John's SKChristine Yu
Dichun Qiu
PHC MTSB 122Cornell GNPHC MTCornell IKVermont SSJaime Wright
Matt Vazquez
Danielle Cervantes
PHC NMHA 202ASt. John's AZPHC NMCornell ZZSt. John's BAAlex Martel
Bryan Dewan
Maria Chen
PHC STHH 110PHC STVermont WMRochester KPCornell YLSteve Llano
Mike Bertram
PHC VOHA 215Bard QMPHC VOVermont LWCornell MLKen Johnson
Becca Tingstrom
PHC WASB 125Cape Cod PRDenver RPPHC CEPHC WAJoe Damiba
Landice Gao
Rochester GBSB 121Cornell RYRochester GBKings SSCornell BGDavid Register
Anthony Ketcham
Rochester HNHH 114Vermont DBCornell BKCornell KHRochester HNGeorge Ftizpatrick
Victoria Scott
Rochester JZSB 219Colgate AHRochester JZBard SCCape Cod BDMatt Lavery
Aaron Mikat
Rochester KPHH 110PHC STVermont WMRochester KPCornell YLSteve Llano
Mike Bertram
Rochester YHSB 218St. John's Amber/KatieRochester YHHWS GHHWS DMRob Snow
Ben Townsend
Rochester ZOHH 117Kings TTVermont CARochester ZOTCNJ MEEmily Surprenant
Morris Choy
St. John's ASSB 261HWS SDSt. John's ASBard CVColgate LMJed Fantastico
Miguel O'Malley
St. John's AZHA 202ASt. John's AZPHC NMCornell ZZSt. John's BAAlex Martel
Bryan Dewan
Maria Chen
St. John's Amber/KatieSB 218St. John's Amber/KatieRochester YHHWS GHHWS DMRob Snow
Ben Townsend
St. John's BAHA 202ASt. John's AZPHC NMCornell ZZSt. John's BAAlex Martel
Bryan Dewan
Maria Chen
St. John's BDHA 214Adelphi MLPHC HPSt. John's BDSt. John's SKChristine Yu
Dichun Qiu
St. John's GTSB 164St. John's GTAdelphi PCBard/HWS SWHWS KCRyan Yeh
Gordie Miller
St. John's KHSB 263Cornell LZCornell LIColgate PLSt. John's KHKaleb Brooks
Danielle Starvaggi
Cordell Asbenson
St. John's MIHH 107Cape Cod SHCape Cod FHSt. John's MIKings HPStephanie Presch
Abou Okeke-Diagne
Gideon Teitel
St. John's SKHA 214Adelphi MLPHC HPSt. John's BDSt. John's SKChristine Yu
Dichun Qiu
TCNJ MEHH 117Kings TTVermont CARochester ZOTCNJ MEEmily Surprenant
Morris Choy
Vermont BAHH 202HWS LMCornell JFBard SWVermont BAMichael Chavinda
Manny Ghotra
Vermont CAHH 117Kings TTVermont CARochester ZOTCNJ MEEmily Surprenant
Morris Choy
Vermont DBHH 114Vermont DBCornell BKCornell KHRochester HNGeorge Ftizpatrick
Victoria Scott
Vermont HWSB 124Colgate OACornell KYVermont HWCornell BCJosiah Peterson
Phil Kaplan
Vermont LWHA 215Bard QMPHC VOVermont LWCornell MLKen Johnson
Becca Tingstrom
Vermont OSHH 108Vermont OSCornell RKDenver RHCornell RSNoah Heinz
Bello Zou
Vermont SSSB 122Cornell GNPHC MTCornell IKVermont SSJaime Wright
Matt Vazquez
Danielle Cervantes
Vermont WMHH 110PHC STVermont WMRochester KPCornell YLSteve Llano
Mike Bertram