The Draw - Round 1

TeamVenueOGOOCGCOJudges
Adelphi MLHH 202Cornell ZZSt. John's MKennyAdelphi MLVermont HWKaleb Brooks
Becca Tingstrom
Adelphi PCSB 219Adelphi PCCornell KHCornell MLHWS LMDavid Register
Danielle Cervantes
Adelphi SPSB 261HWS BRCornell YLCape Cod FHAdelphi SPKen Johnson
Aaron Mikat
Bard CVSB 218Bard CVBard SCRochester GBColgate OARob Snow
Charles Gaglione
Dichun Qiu
Bard FBHA 214Rochester HNBard FBCornell RYKings TTMatt Lavery
Manny Ghotra
Bard GAHA 202ABard GASt. John's SKCornell LICape Cod SHEmily Suprenant
Miguel O'Malley
Bard QMSB 263Kings HPKings SSVermont WMBard QMJaime Wright
Phil Kaplan
Cordell Asbenson
Bard SCSB 218Bard CVBard SCRochester GBColgate OARob Snow
Charles Gaglione
Dichun Qiu
Bard SWSB 124Bard SWCornell RSSt. John's BACornell BKJames Hardy
Danielle Starvaggi
Bard/HWS SWSB 122St. John's ASHWS GHCornell RKBard/HWS SWAlfred Snider
Mike Bertram
Cape Cod BDHH 114HWS KCPHC CECape Cod BDCornell LZSteve Llano
Victoria Scott
Cape Cod FHSB 261HWS BRCornell YLCape Cod FHAdelphi SPKen Johnson
Aaron Mikat
Cape Cod PRSB 121Vermont CASt. John's AZCornell BCCape Cod PRNoah Heinz
Abou Okeke-Diagne
Cape Cod SHHA 202ABard GASt. John's SKCornell LICape Cod SHEmily Suprenant
Miguel O'Malley
Colgate AHHH 108PHC NMVermont DBColgate AHColgate CBJoe Damiba
Landice Gao
Bello Zou
Colgate CBHH 108PHC NMVermont DBColgate AHColgate CBJoe Damiba
Landice Gao
Bello Zou
Colgate LMSB 164HWS DMSt. John's KHColgate LMKings OPAlex Martel
Gordie Miller
Colgate OASB 218Bard CVBard SCRochester GBColgate OARob Snow
Charles Gaglione
Dichun Qiu
Colgate PLHH 107Denver RPRochester ZOCornell BGColgate PLGeorge Ftizpatrick
Aislinn Raftis
Cornell BCSB 121Vermont CASt. John's AZCornell BCCape Cod PRNoah Heinz
Abou Okeke-Diagne
Cornell BGHH 107Denver RPRochester ZOCornell BGColgate PLGeorge Ftizpatrick
Aislinn Raftis
Cornell BKSB 124Bard SWCornell RSSt. John's BACornell BKJames Hardy
Danielle Starvaggi
Cornell GNHH 117Cornell JFRochester KPCornell GNPHC VOJosiah Peterson
Felicity Boyd
Cornell IKSB 268Cornell IKPHC STCornell KYRochester YHStephanie Presch
Anthony Ketcham
Cornell JFHH 117Cornell JFRochester KPCornell GNPHC VOJosiah Peterson
Felicity Boyd
Cornell KHSB 219Adelphi PCCornell KHCornell MLHWS LMDavid Register
Danielle Cervantes
Cornell KYSB 268Cornell IKPHC STCornell KYRochester YHStephanie Presch
Anthony Ketcham
Cornell LIHA 202ABard GASt. John's SKCornell LICape Cod SHEmily Suprenant
Miguel O'Malley
Cornell LLHH 110Cornell LLTCNJ MEDenver WWHWS SDMatt Vazquez
Michael Chavinda
Cornell LZHH 114HWS KCPHC CECape Cod BDCornell LZSteve Llano
Victoria Scott
Cornell MLSB 219Adelphi PCCornell KHCornell MLHWS LMDavid Register
Danielle Cervantes
Cornell RKSB 122St. John's ASHWS GHCornell RKBard/HWS SWAlfred Snider
Mike Bertram
Cornell RSSB 124Bard SWCornell RSSt. John's BACornell BKJames Hardy
Danielle Starvaggi
Cornell RYHA 214Rochester HNBard FBCornell RYKings TTMatt Lavery
Manny Ghotra
Cornell YLSB 261HWS BRCornell YLCape Cod FHAdelphi SPKen Johnson
Aaron Mikat
Cornell ZZHH 202Cornell ZZSt. John's MKennyAdelphi MLVermont HWKaleb Brooks
Becca Tingstrom
Denver RHHA 202BDenver RHVermont BAPHC MTPHC HPJed Fantastico
Maria Chen
Gideon Teitel
Denver RPHH 107Denver RPRochester ZOCornell BGColgate PLGeorge Ftizpatrick
Aislinn Raftis
Denver WWHH 110Cornell LLTCNJ MEDenver WWHWS SDMatt Vazquez
Michael Chavinda
HWS BRSB 261HWS BRCornell YLCape Cod FHAdelphi SPKen Johnson
Aaron Mikat
HWS DMSB 164HWS DMSt. John's KHColgate LMKings OPAlex Martel
Gordie Miller
HWS GHSB 122St. John's ASHWS GHCornell RKBard/HWS SWAlfred Snider
Mike Bertram
HWS KCHH 114HWS KCPHC CECape Cod BDCornell LZSteve Llano
Victoria Scott
HWS LMSB 219Adelphi PCCornell KHCornell MLHWS LMDavid Register
Danielle Cervantes
HWS SDHH 110Cornell LLTCNJ MEDenver WWHWS SDMatt Vazquez
Michael Chavinda
Kings HPSB 263Kings HPKings SSVermont WMBard QMJaime Wright
Phil Kaplan
Cordell Asbenson
Kings OPSB 164HWS DMSt. John's KHColgate LMKings OPAlex Martel
Gordie Miller
Kings SSSB 263Kings HPKings SSVermont WMBard QMJaime Wright
Phil Kaplan
Cordell Asbenson
Kings TTHA 214Rochester HNBard FBCornell RYKings TTMatt Lavery
Manny Ghotra
PHC CEHH 114HWS KCPHC CECape Cod BDCornell LZSteve Llano
Victoria Scott
PHC HPHA 202BDenver RHVermont BAPHC MTPHC HPJed Fantastico
Maria Chen
Gideon Teitel
PHC MTHA 202BDenver RHVermont BAPHC MTPHC HPJed Fantastico
Maria Chen
Gideon Teitel
PHC NMHH 108PHC NMVermont DBColgate AHColgate CBJoe Damiba
Landice Gao
Bello Zou
PHC STSB 268Cornell IKPHC STCornell KYRochester YHStephanie Presch
Anthony Ketcham
PHC VOHH 117Cornell JFRochester KPCornell GNPHC VOJosiah Peterson
Felicity Boyd
PHC WASB 125Vermont SSPHC WAVermont OSSt. John's Amber/KatieRyan Yeh
Christine Yu
Bryan Dewan
Rochester GBSB 218Bard CVBard SCRochester GBColgate OARob Snow
Charles Gaglione
Dichun Qiu
Rochester HNHA 214Rochester HNBard FBCornell RYKings TTMatt Lavery
Manny Ghotra
Rochester JZHA 215Rochester JZVermont LWSt. John's GTSt. John's BDLeah Salgado
Morris Choy
Rochester KPHH 117Cornell JFRochester KPCornell GNPHC VOJosiah Peterson
Felicity Boyd
Rochester YHSB 268Cornell IKPHC STCornell KYRochester YHStephanie Presch
Anthony Ketcham
Rochester ZOHH 107Denver RPRochester ZOCornell BGColgate PLGeorge Ftizpatrick
Aislinn Raftis
St. John's ASSB 122St. John's ASHWS GHCornell RKBard/HWS SWAlfred Snider
Mike Bertram
St. John's AZSB 121Vermont CASt. John's AZCornell BCCape Cod PRNoah Heinz
Abou Okeke-Diagne
St. John's Amber/KatieSB 125Vermont SSPHC WAVermont OSSt. John's Amber/KatieRyan Yeh
Christine Yu
Bryan Dewan
St. John's BASB 124Bard SWCornell RSSt. John's BACornell BKJames Hardy
Danielle Starvaggi
St. John's BDHA 215Rochester JZVermont LWSt. John's GTSt. John's BDLeah Salgado
Morris Choy
St. John's GTHA 215Rochester JZVermont LWSt. John's GTSt. John's BDLeah Salgado
Morris Choy
St. John's KHSB 164HWS DMSt. John's KHColgate LMKings OPAlex Martel
Gordie Miller
St. John's MKennyHH 202Cornell ZZSt. John's MKennyAdelphi MLVermont HWKaleb Brooks
Becca Tingstrom
St. John's SKHA 202ABard GASt. John's SKCornell LICape Cod SHEmily Suprenant
Miguel O'Malley
TCNJ MEHH 110Cornell LLTCNJ MEDenver WWHWS SDMatt Vazquez
Michael Chavinda
Vermont BAHA 202BDenver RHVermont BAPHC MTPHC HPJed Fantastico
Maria Chen
Gideon Teitel
Vermont CASB 121Vermont CASt. John's AZCornell BCCape Cod PRNoah Heinz
Abou Okeke-Diagne
Vermont DBHH 108PHC NMVermont DBColgate AHColgate CBJoe Damiba
Landice Gao
Bello Zou
Vermont HWHH 202Cornell ZZSt. John's MKennyAdelphi MLVermont HWKaleb Brooks
Becca Tingstrom
Vermont LWHA 215Rochester JZVermont LWSt. John's GTSt. John's BDLeah Salgado
Morris Choy
Vermont OSSB 125Vermont SSPHC WAVermont OSSt. John's Amber/KatieRyan Yeh
Christine Yu
Bryan Dewan
Vermont SSSB 125Vermont SSPHC WAVermont OSSt. John's Amber/KatieRyan Yeh
Christine Yu
Bryan Dewan
Vermont WMSB 263Kings HPKings SSVermont WMBard QMJaime Wright
Phil Kaplan
Cordell Asbenson