The Draw - Round 6

TeamVenueOGOOCGCOJudges
Air Foce RSTerril 108Patrick Henry WABates SZCornell LIAir Foce RSJohn Sadek
Catarina Goncalves
Darrin Hicks
Air Force LWKalkin 001Cornell PHAir Force LWBates SWCornell KKSarah Anders
Dan Adler
Steve Johnson
Air Force RBVotey 223St. Johns FACornell KLVermont BAAir Force RBJan Hovden
Patricia Johnson-Castle
Anna Proios
Alaska BSKalkin 322Portland MGCornell ZBClaremont PSAlaska BSRobert Snow
Nicole Mucci
Alaska BWAngell B203Cornell YiYuBates CDAlaska BWAlaska OSDrew Adamczyk
Matt Vazquez
Josiah Peterson
Alaska KFKalkin 325Alaska KFColgate HAMiami TJMiami MTPaul Gross
Ryan Mansell
Leah Salgado
Alaska OSAngell B203Cornell YiYuBates CDAlaska BWAlaska OSDrew Adamczyk
Matt Vazquez
Josiah Peterson
Alaska PFAngell B112Alaska PFKings CHCornell BBCornell SYAlli Hamlin
Sarina Selleck
Alex Bullock
Alaska WDKalkin 002Binghamton ScSaPatrick Henry FSMiami JFAlaska WDJoe Damiba
Angela Lu
Bard BGKalkin 300Bates SDCornell BKBard BGMichigan BFSam Natale
Luo Jian
Gina Iberri-Shea
Bard FGVotey 367Bard ILCornell HRBard FGCornell MADenis Sapranov
Jacob Linn
Bard ILVotey 367Bard ILCornell HRBard FGCornell MADenis Sapranov
Jacob Linn
Bard LRKalkin 003Vermont SSClaremont STBard LRRegis SDBen Lesnewski
Shuangyi E. E. Hou
Gordon Steacy
Bard PSVotey 207Bard PSMiami WKSt. Johns GBBates MDPeter Kipp
Jim Li
Bates CDAngell B203Cornell YiYuBates CDAlaska BWAlaska OSDrew Adamczyk
Matt Vazquez
Josiah Peterson
Bates MDVotey 207Bard PSMiami WKSt. Johns GBBates MDPeter Kipp
Jim Li
Bates SDKalkin 300Bates SDCornell BKBard BGMichigan BFSam Natale
Luo Jian
Gina Iberri-Shea
Bates SWKalkin 001Cornell PHAir Force LWBates SWCornell KKSarah Anders
Dan Adler
Steve Johnson
Bates SZTerril 108Patrick Henry WABates SZCornell LIAir Foce RSJohn Sadek
Catarina Goncalves
Darrin Hicks
Binghamton GAVotey 361Binghamton GABinghamton ShSkCornell PVVermont EBStephanie Presch
John Ehrett
Binghamton ScSaKalkin 002Binghamton ScSaPatrick Henry FSMiami JFAlaska WDJoe Damiba
Angela Lu
Binghamton ShSkVotey 361Binghamton GABinghamton ShSkCornell PVVermont EBStephanie Presch
John Ehrett
Cape Cod BFVotey 209Caroll TSCornell AGCornell MTCape Cod BFClint Carrick
Hanze Song
Cape Cod PBKalkin 004Rochester HPCornell PMUACape Cod PBRochester DLShane Clark
Brandon Paquette
Caroll TSVotey 209Caroll TSCornell AGCornell MTCape Cod BFClint Carrick
Hanze Song
Claremont JWVotey 105Regis DHCornell CFColgate SGClaremont JWSteve Llano
Marcus Paroske
David Steinberg
Claremont PSKalkin 322Portland MGCornell ZBClaremont PSAlaska BSRobert Snow
Nicole Mucci
Claremont STKalkin 003Vermont SSClaremont STBard LRRegis SDBen Lesnewski
Shuangyi E. E. Hou
Gordon Steacy
Colgate HAKalkin 325Alaska KFColgate HAMiami TJMiami MTPaul Gross
Ryan Mansell
Leah Salgado
Colgate SGVotey 105Regis DHCornell CFColgate SGClaremont JWSteve Llano
Marcus Paroske
David Steinberg
Cornell AGVotey 209Caroll TSCornell AGCornell MTCape Cod BFClint Carrick
Hanze Song
Cornell BAAngell B104Patrick Henry TBCornell GACornell BACornell LMJeremy Denton
James Dee
Cornell BBAngell B112Alaska PFKings CHCornell BBCornell SYAlli Hamlin
Sarina Selleck
Alex Bullock
Cornell BKKalkin 300Bates SDCornell BKBard BGMichigan BFSam Natale
Luo Jian
Gina Iberri-Shea
Cornell CFVotey 105Regis DHCornell CFColgate SGClaremont JWSteve Llano
Marcus Paroske
David Steinberg
Cornell FZAngell B106Vermont BDCornell PCCornell HDCornell FZAmie Stanley
Jack Holland
Cornell GAAngell B104Patrick Henry TBCornell GACornell BACornell LMJeremy Denton
James Dee
Cornell HDAngell B106Vermont BDCornell PCCornell HDCornell FZAmie Stanley
Jack Holland
Cornell HRVotey 367Bard ILCornell HRBard FGCornell MADenis Sapranov
Jacob Linn
Cornell KKKalkin 001Cornell PHAir Force LWBates SWCornell KKSarah Anders
Dan Adler
Steve Johnson
Cornell KLVotey 223St. Johns FACornell KLVermont BAAir Force RBJan Hovden
Patricia Johnson-Castle
Anna Proios
Cornell LITerril 108Patrick Henry WABates SZCornell LIAir Foce RSJohn Sadek
Catarina Goncalves
Darrin Hicks
Cornell LMAngell B104Patrick Henry TBCornell GACornell BACornell LMJeremy Denton
James Dee
Cornell MAVotey 367Bard ILCornell HRBard FGCornell MADenis Sapranov
Jacob Linn
Cornell MTVotey 209Caroll TSCornell AGCornell MTCape Cod BFClint Carrick
Hanze Song
Cornell PCAngell B106Vermont BDCornell PCCornell HDCornell FZAmie Stanley
Jack Holland
Cornell PHKalkin 001Cornell PHAir Force LWBates SWCornell KKSarah Anders
Dan Adler
Steve Johnson
Cornell PMUAKalkin 004Rochester HPCornell PMUACape Cod PBRochester DLShane Clark
Brandon Paquette
Cornell PVVotey 361Binghamton GABinghamton ShSkCornell PVVermont EBStephanie Presch
John Ehrett
Cornell RLVotey 254Cornell YaYaCornell RLSt. Johns SZMichigan ACRobert Margesson
Madeline Murphy Hall
Mona O'Brien White
Cornell SYAngell B112Alaska PFKings CHCornell BBCornell SYAlli Hamlin
Sarina Selleck
Alex Bullock
Cornell WYKalkin 110Denver YUDenver ZSCornell ZL Cornell WYJames Hardy
Aaron Bunch
Eli Gale
Cornell YaYaVotey 254Cornell YaYaCornell RLSt. Johns SZMichigan ACRobert Margesson
Madeline Murphy Hall
Mona O'Brien White
Cornell YiYuAngell B203Cornell YiYuBates CDAlaska BWAlaska OSDrew Adamczyk
Matt Vazquez
Josiah Peterson
Cornell ZBKalkin 322Portland MGCornell ZBClaremont PSAlaska BSRobert Snow
Nicole Mucci
Cornell ZL Kalkin 110Denver YUDenver ZSCornell ZL Cornell WYJames Hardy
Aaron Bunch
Eli Gale
Denver YUKalkin 110Denver YUDenver ZSCornell ZL Cornell WYJames Hardy
Aaron Bunch
Eli Gale
Denver ZSKalkin 110Denver YUDenver ZSCornell ZL Cornell WYJames Hardy
Aaron Bunch
Eli Gale
Kings CHAngell B112Alaska PFKings CHCornell BBCornell SYAlli Hamlin
Sarina Selleck
Alex Bullock
Miami JFKalkin 002Binghamton ScSaPatrick Henry FSMiami JFAlaska WDJoe Damiba
Angela Lu
Miami MTKalkin 325Alaska KFColgate HAMiami TJMiami MTPaul Gross
Ryan Mansell
Leah Salgado
Miami TJKalkin 325Alaska KFColgate HAMiami TJMiami MTPaul Gross
Ryan Mansell
Leah Salgado
Miami WKVotey 207Bard PSMiami WKSt. Johns GBBates MDPeter Kipp
Jim Li
Michigan ACVotey 254Cornell YaYaCornell RLSt. Johns SZMichigan ACRobert Margesson
Madeline Murphy Hall
Mona O'Brien White
Michigan BFKalkin 300Bates SDCornell BKBard BGMichigan BFSam Natale
Luo Jian
Gina Iberri-Shea
Patrick Henry FSKalkin 002Binghamton ScSaPatrick Henry FSMiami JFAlaska WDJoe Damiba
Angela Lu
Patrick Henry TBAngell B104Patrick Henry TBCornell GACornell BACornell LMJeremy Denton
James Dee
Patrick Henry WATerril 108Patrick Henry WABates SZCornell LIAir Foce RSJohn Sadek
Catarina Goncalves
Darrin Hicks
Portland MGKalkin 322Portland MGCornell ZBClaremont PSAlaska BSRobert Snow
Nicole Mucci
Regis DHVotey 105Regis DHCornell CFColgate SGClaremont JWSteve Llano
Marcus Paroske
David Steinberg
Regis SDKalkin 003Vermont SSClaremont STBard LRRegis SDBen Lesnewski
Shuangyi E. E. Hou
Gordon Steacy
Rochester DLKalkin 004Rochester HPCornell PMUACape Cod PBRochester DLShane Clark
Brandon Paquette
Rochester HPKalkin 004Rochester HPCornell PMUACape Cod PBRochester DLShane Clark
Brandon Paquette
St. Johns FAVotey 223St. Johns FACornell KLVermont BAAir Force RBJan Hovden
Patricia Johnson-Castle
Anna Proios
St. Johns GBVotey 207Bard PSMiami WKSt. Johns GBBates MDPeter Kipp
Jim Li
St. Johns SZVotey 254Cornell YaYaCornell RLSt. Johns SZMichigan ACRobert Margesson
Madeline Murphy Hall
Mona O'Brien White
Vermont BAVotey 223St. Johns FACornell KLVermont BAAir Force RBJan Hovden
Patricia Johnson-Castle
Anna Proios
Vermont BDAngell B106Vermont BDCornell PCCornell HDCornell FZAmie Stanley
Jack Holland
Vermont EBVotey 361Binghamton GABinghamton ShSkCornell PVVermont EBStephanie Presch
John Ehrett
Vermont SSKalkin 003Vermont SSClaremont STBard LRRegis SDBen Lesnewski
Shuangyi E. E. Hou
Gordon Steacy