The Draw - Round 3

TeamVenueOGOOCGCOJudges
Air Foce RSVotey 223Kings CHClaremont STVermont BDAir Foce RSRyan Mansell
Joe Damiba
John Ehrett
Air Force LWKalkin 325Cornell BBAir Force LWBates SDMichigan BFRobert Margesson
Stephanie Presch
Hanze Song
Air Force RBVotey 361Air Force RBPatrick Henry TBBates MDCornell SYSteve Llano
Shane Clark
Gordon Steacy
Alaska BSAngell B203Cornell AGCornell BACornell PCAlaska BSJohn Sadek
Eli Gale
Alaska BWKalkin 003Cornell PHMiami TJAlaska OSAlaska BWMarcus Paroske
Robert Snow
Mona O'Brien White
Alaska KFTerril 108Cornell YiYuPatrick Henry WAAlaska KFClaremont JWSam Natale
Dan Adler
Alaska OSKalkin 003Cornell PHMiami TJAlaska OSAlaska BWMarcus Paroske
Robert Snow
Mona O'Brien White
Alaska PFVotey 105Patrick Henry FSCornell KKAlaska PFColgate SGMadeline Murphy Hall
Nicole Mucci
Ariana Stultz
Alaska WDVotey 209Portland MGAlaska WDRegis SDCornell PMUABecca White
Luo Jian
Clint Carrick
Bard BGAngell B104Bard BGColgate HABates SZCornell HDSarina Selleck
Julia Huessy
Matt Vazquez
Bard FGKalkin 110Cornell FZBard FGBates SWBates CDSarah Anders
Catarina Goncalves
Anna Proios
Bard ILVotey 207Regis DHClaremont PSBinghamton ShSkBard ILSam Nelson
Jim Li
Angela Lu
Bard LRAngell B112Bard LRDenver YUCornell ZL Cornell YaYaAlli Hamlin
Denis Sapranov
Jack Holland
Bard PSKalkin 322Cape Cod BFCornell KLRochester HPBard PSPatricia Johnson-Castle
Tesiah Coleman
Bates CDKalkin 110Cornell FZBard FGBates SWBates CDSarah Anders
Catarina Goncalves
Anna Proios
Bates MDVotey 361Air Force RBPatrick Henry TBBates MDCornell SYSteve Llano
Shane Clark
Gordon Steacy
Bates SDKalkin 325Cornell BBAir Force LWBates SDMichigan BFRobert Margesson
Stephanie Presch
Hanze Song
Bates SWKalkin 110Cornell FZBard FGBates SWBates CDSarah Anders
Catarina Goncalves
Anna Proios
Bates SZAngell B104Bard BGColgate HABates SZCornell HDSarina Selleck
Julia Huessy
Matt Vazquez
Binghamton GAKalkin 002Cornell WYCornell GACornell RLBinghamton GAJan Hovden
Jeremy Fenton
Binghamton ScSaKalkin 004Cornell LMBinghamton ScSaVermont EBSt. Johns FASteve Johnson
Ben Lesnewski
Binghamton ShSkVotey 207Regis DHClaremont PSBinghamton ShSkBard ILSam Nelson
Jim Li
Angela Lu
Cape Cod BFKalkin 322Cape Cod BFCornell KLRochester HPBard PSPatricia Johnson-Castle
Tesiah Coleman
Cape Cod PBAngell B106Cape Cod PBSt. Johns GBCornell PVCornell MTJames Hardy
Aaron Bunch
Caroll TSVotey 254Caroll TSDenver ZSSt. Johns SZMichigan ACPaul Gross
Leah Salgado
Shuangyi E. E. Hou
Zhou Xiang
Claremont JWTerril 108Cornell YiYuPatrick Henry WAAlaska KFClaremont JWSam Natale
Dan Adler
Claremont PSVotey 207Regis DHClaremont PSBinghamton ShSkBard ILSam Nelson
Jim Li
Angela Lu
Claremont STVotey 223Kings CHClaremont STVermont BDAir Foce RSRyan Mansell
Joe Damiba
John Ehrett
Colgate HAAngell B104Bard BGColgate HABates SZCornell HDSarina Selleck
Julia Huessy
Matt Vazquez
Colgate SGVotey 105Patrick Henry FSCornell KKAlaska PFColgate SGMadeline Murphy Hall
Nicole Mucci
Ariana Stultz
Cornell AGAngell B203Cornell AGCornell BACornell PCAlaska BSJohn Sadek
Eli Gale
Cornell BAAngell B203Cornell AGCornell BACornell PCAlaska BSJohn Sadek
Eli Gale
Cornell BBKalkin 325Cornell BBAir Force LWBates SDMichigan BFRobert Margesson
Stephanie Presch
Hanze Song
Cornell BKKalkin 300Vermont BACornell ZBCornell BKCornell HRAmie Stanley
David Steingberg
Cornell CFVotey 367Cornell MAMiami JFCornell CFVermont SSDarrin Hicks
Josiah Peterson
Cornell FZKalkin 110Cornell FZBard FGBates SWBates CDSarah Anders
Catarina Goncalves
Anna Proios
Cornell GAKalkin 002Cornell WYCornell GACornell RLBinghamton GAJan Hovden
Jeremy Fenton
Cornell HDAngell B104Bard BGColgate HABates SZCornell HDSarina Selleck
Julia Huessy
Matt Vazquez
Cornell HRKalkin 300Vermont BACornell ZBCornell BKCornell HRAmie Stanley
David Steingberg
Cornell KKVotey 105Patrick Henry FSCornell KKAlaska PFColgate SGMadeline Murphy Hall
Nicole Mucci
Ariana Stultz
Cornell KLKalkin 322Cape Cod BFCornell KLRochester HPBard PSPatricia Johnson-Castle
Tesiah Coleman
Cornell LIKalkin 001Miami WKRochester DLCornell LIMiami MTGina Iberri-Shea
Peter Kipp
Jacob Linn
Cornell LMKalkin 004Cornell LMBinghamton ScSaVermont EBSt. Johns FASteve Johnson
Ben Lesnewski
Cornell MAVotey 367Cornell MAMiami JFCornell CFVermont SSDarrin Hicks
Josiah Peterson
Cornell MTAngell B106Cape Cod PBSt. Johns GBCornell PVCornell MTJames Hardy
Aaron Bunch
Cornell PCAngell B203Cornell AGCornell BACornell PCAlaska BSJohn Sadek
Eli Gale
Cornell PHKalkin 003Cornell PHMiami TJAlaska OSAlaska BWMarcus Paroske
Robert Snow
Mona O'Brien White
Cornell PMUAVotey 209Portland MGAlaska WDRegis SDCornell PMUABecca White
Luo Jian
Clint Carrick
Cornell PVAngell B106Cape Cod PBSt. Johns GBCornell PVCornell MTJames Hardy
Aaron Bunch
Cornell RLKalkin 002Cornell WYCornell GACornell RLBinghamton GAJan Hovden
Jeremy Fenton
Cornell SYVotey 361Air Force RBPatrick Henry TBBates MDCornell SYSteve Llano
Shane Clark
Gordon Steacy
Cornell WYKalkin 002Cornell WYCornell GACornell RLBinghamton GAJan Hovden
Jeremy Fenton
Cornell YaYaAngell B112Bard LRDenver YUCornell ZL Cornell YaYaAlli Hamlin
Denis Sapranov
Jack Holland
Cornell YiYuTerril 108Cornell YiYuPatrick Henry WAAlaska KFClaremont JWSam Natale
Dan Adler
Cornell ZBKalkin 300Vermont BACornell ZBCornell BKCornell HRAmie Stanley
David Steingberg
Cornell ZL Angell B112Bard LRDenver YUCornell ZL Cornell YaYaAlli Hamlin
Denis Sapranov
Jack Holland
Denver YUAngell B112Bard LRDenver YUCornell ZL Cornell YaYaAlli Hamlin
Denis Sapranov
Jack Holland
Denver ZSVotey 254Caroll TSDenver ZSSt. Johns SZMichigan ACPaul Gross
Leah Salgado
Shuangyi E. E. Hou
Zhou Xiang
Kings CHVotey 223Kings CHClaremont STVermont BDAir Foce RSRyan Mansell
Joe Damiba
John Ehrett
Miami JFVotey 367Cornell MAMiami JFCornell CFVermont SSDarrin Hicks
Josiah Peterson
Miami MTKalkin 001Miami WKRochester DLCornell LIMiami MTGina Iberri-Shea
Peter Kipp
Jacob Linn
Miami TJKalkin 003Cornell PHMiami TJAlaska OSAlaska BWMarcus Paroske
Robert Snow
Mona O'Brien White
Miami WKKalkin 001Miami WKRochester DLCornell LIMiami MTGina Iberri-Shea
Peter Kipp
Jacob Linn
Michigan ACVotey 254Caroll TSDenver ZSSt. Johns SZMichigan ACPaul Gross
Leah Salgado
Shuangyi E. E. Hou
Zhou Xiang
Michigan BFKalkin 325Cornell BBAir Force LWBates SDMichigan BFRobert Margesson
Stephanie Presch
Hanze Song
Patrick Henry FSVotey 105Patrick Henry FSCornell KKAlaska PFColgate SGMadeline Murphy Hall
Nicole Mucci
Ariana Stultz
Patrick Henry TBVotey 361Air Force RBPatrick Henry TBBates MDCornell SYSteve Llano
Shane Clark
Gordon Steacy
Patrick Henry WATerril 108Cornell YiYuPatrick Henry WAAlaska KFClaremont JWSam Natale
Dan Adler
Portland MGVotey 209Portland MGAlaska WDRegis SDCornell PMUABecca White
Luo Jian
Clint Carrick
Regis DHVotey 207Regis DHClaremont PSBinghamton ShSkBard ILSam Nelson
Jim Li
Angela Lu
Regis SDVotey 209Portland MGAlaska WDRegis SDCornell PMUABecca White
Luo Jian
Clint Carrick
Rochester DLKalkin 001Miami WKRochester DLCornell LIMiami MTGina Iberri-Shea
Peter Kipp
Jacob Linn
Rochester HPKalkin 322Cape Cod BFCornell KLRochester HPBard PSPatricia Johnson-Castle
Tesiah Coleman
St. Johns FAKalkin 004Cornell LMBinghamton ScSaVermont EBSt. Johns FASteve Johnson
Ben Lesnewski
St. Johns GBAngell B106Cape Cod PBSt. Johns GBCornell PVCornell MTJames Hardy
Aaron Bunch
St. Johns SZVotey 254Caroll TSDenver ZSSt. Johns SZMichigan ACPaul Gross
Leah Salgado
Shuangyi E. E. Hou
Zhou Xiang
Vermont BAKalkin 300Vermont BACornell ZBCornell BKCornell HRAmie Stanley
David Steingberg
Vermont BDVotey 223Kings CHClaremont STVermont BDAir Foce RSRyan Mansell
Joe Damiba
John Ehrett
Vermont EBKalkin 004Cornell LMBinghamton ScSaVermont EBSt. Johns FASteve Johnson
Ben Lesnewski
Vermont SSVotey 367Cornell MAMiami JFCornell CFVermont SSDarrin Hicks
Josiah Peterson