The Draw - Round 2

TeamVenueOGOOCGCOJudges
Air Foce RSAngell B203Air Foce RSVermont BARochester DLCornell FZSteve Llano
Hanze Song
Aaron Bunch
Air Force LWVotey 207Cornell ZL Cornell HRCape Cod BFAir Force LWSarah Anders
Alex Bullock
Anna Proios
Air Force RBAngell B112Michigan BFBates SZCornell PHAir Force RBMadeline Murphy Hall
Stephanie Presch
Alaska BSKalkin 004Alaska BSBard PSDenver ZSBinghamton ScSaGina Iberri-Shea
Jim Li
Gordon Steacy
Alaska BWAngell B106Patrick Henry TBAlaska BWBard BGCornell KKDrew Adamczyk
Ben Lesnewski
David Steingberg
Alaska KFTerril 108Alaska KFColgate SGPatrick Henry WAClaremont STPatricia Johnson-Castle
Joe Damiba
Leah Salgado
Alaska OSKalkin 325Cornell CFAlaska OSCornell YiYuPatrick Henry FSSam Natale
Eli Gale
Tesiah Coleman
Alaska PFTerril 207Alaska PFBard LRMichigan ACCornell RLJames Hardy
Peter Kipp
Clint Carrick
Alaska WDKalkin 002Claremont PSCape Cod PBAlaska WDCornell LIMarcus Paroske
John Ehrett
Dan Adler
Bard BGAngell B106Patrick Henry TBAlaska BWBard BGCornell KKDrew Adamczyk
Ben Lesnewski
David Steingberg
Bard FGVotey 209St. Johns FARegis DHBard FGCornell BKJohn Sadek
Robert Snow
Shane Clark
Bard ILVotey 367Bard ILCornell AGMiami MTRochester HPDarrin Hicks
Luo Jian
Mona O'Brien White
Bard LRTerril 207Alaska PFBard LRMichigan ACCornell RLJames Hardy
Peter Kipp
Clint Carrick
Bard PSKalkin 004Alaska BSBard PSDenver ZSBinghamton ScSaGina Iberri-Shea
Jim Li
Gordon Steacy
Bates CDAngell B104Cornell KLBates SDBates CDCornell ZBSteve Johnson
Nicole Mucci
Bates MDKalkin 003Bates MDMiami WKSt. Johns GBCaroll TSPaul Gross
Shuangyi E. E. Hou
unnamed
Bates SDAngell B104Cornell KLBates SDBates CDCornell ZBSteve Johnson
Nicole Mucci
Bates SWVotey 254Bates SWVermont EBKings CHColgate HASam Nelson
Catarina Goncalves
Zhou Xiang
Bates SZAngell B112Michigan BFBates SZCornell PHAir Force RBMadeline Murphy Hall
Stephanie Presch
Binghamton GAKalkin 110St. Johns SZCornell MTBinghamton GACornell PCSarina Selleck
Denis Sapranov
Binghamton ScSaKalkin 004Alaska BSBard PSDenver ZSBinghamton ScSaGina Iberri-Shea
Jim Li
Gordon Steacy
Binghamton ShSkKalkin 322Binghamton ShSkCornell PMUAMiami JFCornell WYAmie Stanley
Julia Huessy
Ariana Stultz
Cape Cod BFVotey 207Cornell ZL Cornell HRCape Cod BFAir Force LWSarah Anders
Alex Bullock
Anna Proios
Cape Cod PBKalkin 002Claremont PSCape Cod PBAlaska WDCornell LIMarcus Paroske
John Ehrett
Dan Adler
Caroll TSKalkin 003Bates MDMiami WKSt. Johns GBCaroll TSPaul Gross
Shuangyi E. E. Hou
unnamed
Claremont JWVotey 361Cornell BAClaremont JWCornell YaYaCornell GABecca White
Robert Margesson
Matt Vazquez
Claremont PSKalkin 002Claremont PSCape Cod PBAlaska WDCornell LIMarcus Paroske
John Ehrett
Dan Adler
Claremont STTerril 108Alaska KFColgate SGPatrick Henry WAClaremont STPatricia Johnson-Castle
Joe Damiba
Leah Salgado
Colgate HAVotey 254Bates SWVermont EBKings CHColgate HASam Nelson
Catarina Goncalves
Zhou Xiang
Colgate SGTerril 108Alaska KFColgate SGPatrick Henry WAClaremont STPatricia Johnson-Castle
Joe Damiba
Leah Salgado
Cornell AGVotey 367Bard ILCornell AGMiami MTRochester HPDarrin Hicks
Luo Jian
Mona O'Brien White
Cornell BAVotey 361Cornell BAClaremont JWCornell YaYaCornell GABecca White
Robert Margesson
Matt Vazquez
Cornell BBVotey 223Miami TJVermont BDCornell BBCornell MAJan Hovden
Jacob Linn
Jack Holland
Cornell BKVotey 209St. Johns FARegis DHBard FGCornell BKJohn Sadek
Robert Snow
Shane Clark
Cornell CFKalkin 325Cornell CFAlaska OSCornell YiYuPatrick Henry FSSam Natale
Eli Gale
Tesiah Coleman
Cornell FZAngell B203Air Foce RSVermont BARochester DLCornell FZSteve Llano
Hanze Song
Aaron Bunch
Cornell GAVotey 361Cornell BAClaremont JWCornell YaYaCornell GABecca White
Robert Margesson
Matt Vazquez
Cornell HDKalkin 001Cornell SYCornell LMCornell HDCornell PVAlli Hamlin
Jeremy Fenton
Cornell HRVotey 207Cornell ZL Cornell HRCape Cod BFAir Force LWSarah Anders
Alex Bullock
Anna Proios
Cornell KKAngell B106Patrick Henry TBAlaska BWBard BGCornell KKDrew Adamczyk
Ben Lesnewski
David Steingberg
Cornell KLAngell B104Cornell KLBates SDBates CDCornell ZBSteve Johnson
Nicole Mucci
Cornell LIKalkin 002Claremont PSCape Cod PBAlaska WDCornell LIMarcus Paroske
John Ehrett
Dan Adler
Cornell LMKalkin 001Cornell SYCornell LMCornell HDCornell PVAlli Hamlin
Jeremy Fenton
Cornell MAVotey 223Miami TJVermont BDCornell BBCornell MAJan Hovden
Jacob Linn
Jack Holland
Cornell MTKalkin 110St. Johns SZCornell MTBinghamton GACornell PCSarina Selleck
Denis Sapranov
Cornell PCKalkin 110St. Johns SZCornell MTBinghamton GACornell PCSarina Selleck
Denis Sapranov
Cornell PHAngell B112Michigan BFBates SZCornell PHAir Force RBMadeline Murphy Hall
Stephanie Presch
Cornell PMUAKalkin 322Binghamton ShSkCornell PMUAMiami JFCornell WYAmie Stanley
Julia Huessy
Ariana Stultz
Cornell PVKalkin 001Cornell SYCornell LMCornell HDCornell PVAlli Hamlin
Jeremy Fenton
Cornell RLTerril 207Alaska PFBard LRMichigan ACCornell RLJames Hardy
Peter Kipp
Clint Carrick
Cornell SYKalkin 001Cornell SYCornell LMCornell HDCornell PVAlli Hamlin
Jeremy Fenton
Cornell WYKalkin 322Binghamton ShSkCornell PMUAMiami JFCornell WYAmie Stanley
Julia Huessy
Ariana Stultz
Cornell YaYaVotey 361Cornell BAClaremont JWCornell YaYaCornell GABecca White
Robert Margesson
Matt Vazquez
Cornell YiYuKalkin 325Cornell CFAlaska OSCornell YiYuPatrick Henry FSSam Natale
Eli Gale
Tesiah Coleman
Cornell ZBAngell B104Cornell KLBates SDBates CDCornell ZBSteve Johnson
Nicole Mucci
Cornell ZL Votey 207Cornell ZL Cornell HRCape Cod BFAir Force LWSarah Anders
Alex Bullock
Anna Proios
Denver YUKalkin 300Regis SDPortland MGVermont SSDenver YURyan Mansell
Josiah Peterson
Angela Lu
Denver ZSKalkin 004Alaska BSBard PSDenver ZSBinghamton ScSaGina Iberri-Shea
Jim Li
Gordon Steacy
Kings CHVotey 254Bates SWVermont EBKings CHColgate HASam Nelson
Catarina Goncalves
Zhou Xiang
Miami JFKalkin 322Binghamton ShSkCornell PMUAMiami JFCornell WYAmie Stanley
Julia Huessy
Ariana Stultz
Miami MTVotey 367Bard ILCornell AGMiami MTRochester HPDarrin Hicks
Luo Jian
Mona O'Brien White
Miami TJVotey 223Miami TJVermont BDCornell BBCornell MAJan Hovden
Jacob Linn
Jack Holland
Miami WKKalkin 003Bates MDMiami WKSt. Johns GBCaroll TSPaul Gross
Shuangyi E. E. Hou
unnamed
Michigan ACTerril 207Alaska PFBard LRMichigan ACCornell RLJames Hardy
Peter Kipp
Clint Carrick
Michigan BFAngell B112Michigan BFBates SZCornell PHAir Force RBMadeline Murphy Hall
Stephanie Presch
Patrick Henry FSKalkin 325Cornell CFAlaska OSCornell YiYuPatrick Henry FSSam Natale
Eli Gale
Tesiah Coleman
Patrick Henry TBAngell B106Patrick Henry TBAlaska BWBard BGCornell KKDrew Adamczyk
Ben Lesnewski
David Steingberg
Patrick Henry WATerril 108Alaska KFColgate SGPatrick Henry WAClaremont STPatricia Johnson-Castle
Joe Damiba
Leah Salgado
Portland MGKalkin 300Regis SDPortland MGVermont SSDenver YURyan Mansell
Josiah Peterson
Angela Lu
Regis DHVotey 209St. Johns FARegis DHBard FGCornell BKJohn Sadek
Robert Snow
Shane Clark
Regis SDKalkin 300Regis SDPortland MGVermont SSDenver YURyan Mansell
Josiah Peterson
Angela Lu
Rochester DLAngell B203Air Foce RSVermont BARochester DLCornell FZSteve Llano
Hanze Song
Aaron Bunch
Rochester HPVotey 367Bard ILCornell AGMiami MTRochester HPDarrin Hicks
Luo Jian
Mona O'Brien White
St. Johns FAVotey 209St. Johns FARegis DHBard FGCornell BKJohn Sadek
Robert Snow
Shane Clark
St. Johns GBKalkin 003Bates MDMiami WKSt. Johns GBCaroll TSPaul Gross
Shuangyi E. E. Hou
unnamed
St. Johns SZKalkin 110St. Johns SZCornell MTBinghamton GACornell PCSarina Selleck
Denis Sapranov
Vermont BAAngell B203Air Foce RSVermont BARochester DLCornell FZSteve Llano
Hanze Song
Aaron Bunch
Vermont BDVotey 223Miami TJVermont BDCornell BBCornell MAJan Hovden
Jacob Linn
Jack Holland
Vermont EBVotey 254Bates SWVermont EBKings CHColgate HASam Nelson
Catarina Goncalves
Zhou Xiang
Vermont SSKalkin 300Regis SDPortland MGVermont SSDenver YURyan Mansell
Josiah Peterson
Angela Lu