The Draw - Round 1

TeamVenueOGOOCGCOJudges
Air Foce RSTerril 207Binghamton ScSaAir Foce RSClaremont STBates MDLeah Salgado
Ryan Mansell
Zhou Xiang
Jim Li
Air Force LWVotey 367Air Force LWSt. Johns SZSt. Johns FACornell BBAmie Stanley
Jeremy Fenton
David Steingberg
Air Force RBKalkin 004Cornell BKCornell WYAir Force RBKings CHSarina Selleck
Denis Sapranov
Anna Proios
AlaskaVotey 105AlaskaCornell PCPortland MGAlaska PFAlli Hamlin
James Dee
unnamed
Alaska BSVotey 209Denver YUAlaska KFAlaska BSBard LRPaul Gross
Joe Damiba
Angela Lu
Alaska KFVotey 209Denver YUAlaska KFAlaska BSBard LRPaul Gross
Joe Damiba
Angela Lu
Alaska OSKalkin 002Cornell PVBates CDCornell AGAlaska OSSteve Llano
Nicole Mucci
Alaska PFVotey 105AlaskaCornell PCPortland MGAlaska PFAlli Hamlin
James Dee
unnamed
Alaska WDAngell B106Cornell RLCornell YiYuMiami WKAlaska WDJohn Sadek
Shane Clark
Bard BGVotey 223Cornell LIBard BGCornell SYBates SDMadeline Murphy Hall
Mona O'Brien White
Aaron Bunch
Bard FGKalkin 001Bates SZBinghamton GACornell KLBard FGSarah Anders
Luo Jian
Gordon Steacy
Bard ILKalkin 003Colgate HAVermont SSBard ILCornell CFGina Iberri-Shea
Robert Snow
Jacob Linn
Bard LRVotey 209Denver YUAlaska KFAlaska BSBard LRPaul Gross
Joe Damiba
Angela Lu
Bard PSKalkin 300Cornell ZBCaroll TSBard PSMiami TJJames Hardy
Julia Huessy
Catarina Goncalves
Bates CDKalkin 002Cornell PVBates CDCornell AGAlaska OSSteve Llano
Nicole Mucci
Bates MDTerril 207Binghamton ScSaAir Foce RSClaremont STBates MDLeah Salgado
Ryan Mansell
Zhou Xiang
Jim Li
Bates SDVotey 223Cornell LIBard BGCornell SYBates SDMadeline Murphy Hall
Mona O'Brien White
Aaron Bunch
Bates SWAngell B104Cornell HDBates SWClaremont PSPatrick Henry TBSam Natale
Drew Adamczyk
Bates SZKalkin 001Bates SZBinghamton GACornell KLBard FGSarah Anders
Luo Jian
Gordon Steacy
Binghamton GAKalkin 001Bates SZBinghamton GACornell KLBard FGSarah Anders
Luo Jian
Gordon Steacy
Binghamton ScSaTerril 207Binghamton ScSaAir Foce RSClaremont STBates MDLeah Salgado
Ryan Mansell
Zhou Xiang
Jim Li
Binghamton ShSkAngell B203Claremont JWMichigan ACPatrick Henry FSBinghamton ShSkSam Nelson
Shuangyi E. E. Hou
Ben Lesnewski
Cape Cod BFKalkin 110St. Johns GBCape Cod BFCornell MTVermont BDDarrin Hicks
Stephanie Presch
Dan Adler
Cape Cod PBTerril 108Patrick Henry WACornell FZCornell GACape Cod PBPeter Kipp
Eli Gale
Jack Holland
Caroll TSKalkin 300Cornell ZBCaroll TSBard PSMiami TJJames Hardy
Julia Huessy
Catarina Goncalves
Claremont JWAngell B203Claremont JWMichigan ACPatrick Henry FSBinghamton ShSkSam Nelson
Shuangyi E. E. Hou
Ben Lesnewski
Claremont PSAngell B104Cornell HDBates SWClaremont PSPatrick Henry TBSam Natale
Drew Adamczyk
Claremont STTerril 207Binghamton ScSaAir Foce RSClaremont STBates MDLeah Salgado
Ryan Mansell
Zhou Xiang
Jim Li
Colgate HAKalkin 003Colgate HAVermont SSBard ILCornell CFGina Iberri-Shea
Robert Snow
Jacob Linn
Colgate SGVotey 361Colgate SGRegis SDCornell HRDenver ZSSteve Johnson
Clint Carrick
Patricia Johnson-Castle
Cornell AGKalkin 002Cornell PVBates CDCornell AGAlaska OSSteve Llano
Nicole Mucci
Cornell BAVotey 207Rochester DLCornell BACornell KKMiami JFJan Hovden
Alex Bullock
Cornell BBVotey 367Air Force LWSt. Johns SZSt. Johns FACornell BBAmie Stanley
Jeremy Fenton
David Steingberg
Cornell BKKalkin 004Cornell BKCornell WYAir Force RBKings CHSarina Selleck
Denis Sapranov
Anna Proios
Cornell CFKalkin 003Colgate HAVermont SSBard ILCornell CFGina Iberri-Shea
Robert Snow
Jacob Linn
Cornell FZTerril 108Patrick Henry WACornell FZCornell GACape Cod PBPeter Kipp
Eli Gale
Jack Holland
Cornell GATerril 108Patrick Henry WACornell FZCornell GACape Cod PBPeter Kipp
Eli Gale
Jack Holland
Cornell HDAngell B104Cornell HDBates SWClaremont PSPatrick Henry TBSam Natale
Drew Adamczyk
Cornell HRVotey 361Colgate SGRegis SDCornell HRDenver ZSSteve Johnson
Clint Carrick
Patricia Johnson-Castle
Cornell KKVotey 207Rochester DLCornell BACornell KKMiami JFJan Hovden
Alex Bullock
Cornell KLKalkin 001Bates SZBinghamton GACornell KLBard FGSarah Anders
Luo Jian
Gordon Steacy
Cornell LIVotey 223Cornell LIBard BGCornell SYBates SDMadeline Murphy Hall
Mona O'Brien White
Aaron Bunch
Cornell LMKalkin 322Miami MTCornell MACornell LMVermont EBMarcus Paroske
Hanze Song
Ariana Stultz
Cornell MAKalkin 322Miami MTCornell MACornell LMVermont EBMarcus Paroske
Hanze Song
Ariana Stultz
Cornell MTKalkin 110St. Johns GBCape Cod BFCornell MTVermont BDDarrin Hicks
Stephanie Presch
Dan Adler
Cornell PCVotey 105AlaskaCornell PCPortland MGAlaska PFAlli Hamlin
James Dee
unnamed
Cornell PHKalkin 325Rochester HPCornell YaYaVermont BACornell PHRobert Margesson
John Ehrett
Cornell PMUAVotey 254Cornell PMUAMichigan BFRegis DHCornell ZL Josiah Peterson
Matt Vazquez
Tesiah Coleman
Cornell PVKalkin 002Cornell PVBates CDCornell AGAlaska OSSteve Llano
Nicole Mucci
Cornell RLAngell B106Cornell RLCornell YiYuMiami WKAlaska WDJohn Sadek
Shane Clark
Cornell SYVotey 223Cornell LIBard BGCornell SYBates SDMadeline Murphy Hall
Mona O'Brien White
Aaron Bunch
Cornell WYKalkin 004Cornell BKCornell WYAir Force RBKings CHSarina Selleck
Denis Sapranov
Anna Proios
Cornell YaYaKalkin 325Rochester HPCornell YaYaVermont BACornell PHRobert Margesson
John Ehrett
Cornell YiYuAngell B106Cornell RLCornell YiYuMiami WKAlaska WDJohn Sadek
Shane Clark
Cornell ZBKalkin 300Cornell ZBCaroll TSBard PSMiami TJJames Hardy
Julia Huessy
Catarina Goncalves
Cornell ZL Votey 254Cornell PMUAMichigan BFRegis DHCornell ZL Josiah Peterson
Matt Vazquez
Tesiah Coleman
Denver YUVotey 209Denver YUAlaska KFAlaska BSBard LRPaul Gross
Joe Damiba
Angela Lu
Denver ZSVotey 361Colgate SGRegis SDCornell HRDenver ZSSteve Johnson
Clint Carrick
Patricia Johnson-Castle
Kings CHKalkin 004Cornell BKCornell WYAir Force RBKings CHSarina Selleck
Denis Sapranov
Anna Proios
Miami JFVotey 207Rochester DLCornell BACornell KKMiami JFJan Hovden
Alex Bullock
Miami MTKalkin 322Miami MTCornell MACornell LMVermont EBMarcus Paroske
Hanze Song
Ariana Stultz
Miami TJKalkin 300Cornell ZBCaroll TSBard PSMiami TJJames Hardy
Julia Huessy
Catarina Goncalves
Miami WKAngell B106Cornell RLCornell YiYuMiami WKAlaska WDJohn Sadek
Shane Clark
Michigan ACAngell B203Claremont JWMichigan ACPatrick Henry FSBinghamton ShSkSam Nelson
Shuangyi E. E. Hou
Ben Lesnewski
Michigan BFVotey 254Cornell PMUAMichigan BFRegis DHCornell ZL Josiah Peterson
Matt Vazquez
Tesiah Coleman
Patrick Henry FSAngell B203Claremont JWMichigan ACPatrick Henry FSBinghamton ShSkSam Nelson
Shuangyi E. E. Hou
Ben Lesnewski
Patrick Henry TBAngell B104Cornell HDBates SWClaremont PSPatrick Henry TBSam Natale
Drew Adamczyk
Patrick Henry WATerril 108Patrick Henry WACornell FZCornell GACape Cod PBPeter Kipp
Eli Gale
Jack Holland
Portland MGVotey 105AlaskaCornell PCPortland MGAlaska PFAlli Hamlin
James Dee
unnamed
Regis DHVotey 254Cornell PMUAMichigan BFRegis DHCornell ZL Josiah Peterson
Matt Vazquez
Tesiah Coleman
Regis SDVotey 361Colgate SGRegis SDCornell HRDenver ZSSteve Johnson
Clint Carrick
Patricia Johnson-Castle
Rochester DLVotey 207Rochester DLCornell BACornell KKMiami JFJan Hovden
Alex Bullock
Rochester HPKalkin 325Rochester HPCornell YaYaVermont BACornell PHRobert Margesson
John Ehrett
St. Johns FAVotey 367Air Force LWSt. Johns SZSt. Johns FACornell BBAmie Stanley
Jeremy Fenton
David Steingberg
St. Johns GBKalkin 110St. Johns GBCape Cod BFCornell MTVermont BDDarrin Hicks
Stephanie Presch
Dan Adler
St. Johns SZVotey 367Air Force LWSt. Johns SZSt. Johns FACornell BBAmie Stanley
Jeremy Fenton
David Steingberg
Vermont BAKalkin 325Rochester HPCornell YaYaVermont BACornell PHRobert Margesson
John Ehrett
Vermont BDKalkin 110St. Johns GBCape Cod BFCornell MTVermont BDDarrin Hicks
Stephanie Presch
Dan Adler
Vermont EBKalkin 322Miami MTCornell MACornell LMVermont EBMarcus Paroske
Hanze Song
Ariana Stultz
Vermont SSKalkin 003Colgate HAVermont SSBard ILCornell CFGina Iberri-Shea
Robert Snow
Jacob Linn