The Draw - Round 3

TeamVenueOGOOCGCOJudges
Air Force LWVotey 105Patrick Henry SDAir Force LWVermont CCPatrick Henry CJAlia Bellwood
Rodney Sharkey
Air Force MRVotey 207Air Force MRWilliams GMWillamette MBBard SLZia Durrani
Troy Cutler
Air Force RSVotey 254Bates MMVermont GSCornell/Weill Qatar BOAir Force RSJaime Wright
Jennifer Rankin
Deaunte Kelly
Bard AFKalkin 003St. John's ZPKing's DRBard AFSt. John's DHIsaac Loeb
Jacky Howlett
Ramona O'Brien-White
Bard GAKalkin 325Bard GARochester SBPatrick Henry TFSt. John's GHPaul Gross
Nicole Fasola
Tiffany Owens
Bard SGAngell B203Vermont BKKing's CDRochester LKBard SGSteve Llano
Sid Shekhar
Bard SLVotey 207Air Force MRWilliams GMWillamette MBBard SLZia Durrani
Troy Cutler
Bard SPKalkin 001King's CrHeBard SPVermont SWKing's GDSam Nelson
Matt Vazquez
Alex Jacobs
Bates MMVotey 254Bates MMVermont GSCornell/Weill Qatar BOAir Force RSJaime Wright
Jennifer Rankin
Deaunte Kelly
Bates SWeVotey 361King's CSKing's CCKing's PSBates SWeDavid Hernandez
Bates SWoVotey 223King's PORochester MWSt. John's BKBates SWoTom Dionesotes
Marjorie Mitchell
Binghamton BTKalkin 004Binghamton BTRIT NPCape Cod BDCape Cod RBAlex Just
Robert Snow
Aditya Bapna
Binghamton DSKalkin 110Rochester/MCC ZLHWS KFRochester RSBinghamton DSSam Natale
Rebecca Marshall
Andrew Leaming
Cape Cod BDKalkin 004Binghamton BTRIT NPCape Cod BDCape Cod RBAlex Just
Robert Snow
Aditya Bapna
Cape Cod RBKalkin 004Binghamton BTRIT NPCape Cod BDCape Cod RBAlex Just
Robert Snow
Aditya Bapna
Claremont SWAngell B112Cornell RKClaremont SWKing's CeHeCornell YHJessica Bullock
Monica Hauque
Colgate GSKalkin 002Colgate GSCornell WKCornell NDCornell PPDan Adler
Colgate NJAngell B106Colgate NJOhio Wesleyan WYCornell SLRIT BBKatie Teubl
Catherine Allen
Cornell BYKalkin 300Pennsylvania CVPortland State BPSt. John's MCCornell BYAlexa Windsor
Naomi Wiley
Cornell CFVotey 209Cornell CFCornell EPCornell ECSt. John's FSMary Nugent
Christine Pittman
Andy Manfredi
Cornell ECVotey 209Cornell CFCornell EPCornell ECSt. John's FSMary Nugent
Christine Pittman
Andy Manfredi
Cornell EKTerrill 308Rochester RTCornell EKVermont/Cape Cod BCCornell/Weill Qatar SKGina Iberri-Shea
John Angelis
Cornell EPVotey 209Cornell CFCornell EPCornell ECSt. John's FSMary Nugent
Christine Pittman
Andy Manfredi
Cornell NDKalkin 002Colgate GSCornell WKCornell NDCornell PPDan Adler
Cornell PPKalkin 002Colgate GSCornell WKCornell NDCornell PPDan Adler
Cornell RKAngell B112Cornell RKClaremont SWKing's CeHeCornell YHJessica Bullock
Monica Hauque
Cornell SKTerrill 108Patrick Henry RWCornell SKWillamette BRCornell SRJohn Sadek
Ling Yang
Cornell SLAngell B106Colgate NJOhio Wesleyan WYCornell SLRIT BBKatie Teubl
Catherine Allen
Cornell SRTerrill 108Patrick Henry RWCornell SKWillamette BRCornell SRJohn Sadek
Ling Yang
Cornell WKKalkin 002Colgate GSCornell WKCornell NDCornell PPDan Adler
Cornell YHAngell B112Cornell RKClaremont SWKing's CeHeCornell YHJessica Bullock
Monica Hauque
Cornell/Weill Qatar BOVotey 254Bates MMVermont GSCornell/Weill Qatar BOAir Force RSJaime Wright
Jennifer Rankin
Deaunte Kelly
Cornell/Weill Qatar SKTerrill 308Rochester RTCornell EKVermont/Cape Cod BCCornell/Weill Qatar SKGina Iberri-Shea
John Angelis
HWS KFKalkin 110Rochester/MCC ZLHWS KFRochester RSBinghamton DSSam Natale
Rebecca Marshall
Andrew Leaming
King's CCVotey 361King's CSKing's CCKing's PSBates SWeDavid Hernandez
King's CDAngell B203Vermont BKKing's CDRochester LKBard SGSteve Llano
Sid Shekhar
King's CSVotey 361King's CSKing's CCKing's PSBates SWeDavid Hernandez
King's CeHeAngell B112Cornell RKClaremont SWKing's CeHeCornell YHJessica Bullock
Monica Hauque
King's CrHeKalkin 001King's CrHeBard SPVermont SWKing's GDSam Nelson
Matt Vazquez
Alex Jacobs
King's DRKalkin 003St. John's ZPKing's DRBard AFSt. John's DHIsaac Loeb
Jacky Howlett
Ramona O'Brien-White
King's GDKalkin 001King's CrHeBard SPVermont SWKing's GDSam Nelson
Matt Vazquez
Alex Jacobs
King's POVotey 223King's PORochester MWSt. John's BKBates SWoTom Dionesotes
Marjorie Mitchell
King's PSVotey 361King's CSKing's CCKing's PSBates SWeDavid Hernandez
Ohio Wesleyan LPAngell B104Vermont HSOhio Wesleyan LPVermont LMOhio Wesleyan WRAustin Thoma
Manu Rathmore
Ohio Wesleyan SOKalkin 322Rochester DBPatrick Henry EMOhio Wesleyan SOVermont ZSRuoxi Zhang
Mayhra Hart
Ohio Wesleyan WRAngell B104Vermont HSOhio Wesleyan LPVermont LMOhio Wesleyan WRAustin Thoma
Manu Rathmore
Ohio Wesleyan WYAngell B106Colgate NJOhio Wesleyan WYCornell SLRIT BBKatie Teubl
Catherine Allen
Patrick Henry CJVotey 105Patrick Henry SDAir Force LWVermont CCPatrick Henry CJAlia Bellwood
Rodney Sharkey
Patrick Henry EMKalkin 322Rochester DBPatrick Henry EMOhio Wesleyan SOVermont ZSRuoxi Zhang
Mayhra Hart
Patrick Henry LEVotey 367Patrick Henry LEYale BKYale LWRegis DBDrew Adamczyk
Lingzi Ouyang
Patrick Henry RWTerrill 108Patrick Henry RWCornell SKWillamette BRCornell SRJohn Sadek
Ling Yang
Patrick Henry SDVotey 105Patrick Henry SDAir Force LWVermont CCPatrick Henry CJAlia Bellwood
Rodney Sharkey
Patrick Henry TFKalkin 325Bard GARochester SBPatrick Henry TFSt. John's GHPaul Gross
Nicole Fasola
Tiffany Owens
Pennsylvania CVKalkin 300Pennsylvania CVPortland State BPSt. John's MCCornell BYAlexa Windsor
Naomi Wiley
Portland State BPKalkin 300Pennsylvania CVPortland State BPSt. John's MCCornell BYAlexa Windsor
Naomi Wiley
RIT BBAngell B106Colgate NJOhio Wesleyan WYCornell SLRIT BBKatie Teubl
Catherine Allen
RIT NPKalkin 004Binghamton BTRIT NPCape Cod BDCape Cod RBAlex Just
Robert Snow
Aditya Bapna
Regis DBVotey 367Patrick Henry LEYale BKYale LWRegis DBDrew Adamczyk
Lingzi Ouyang
Rochester DBKalkin 322Rochester DBPatrick Henry EMOhio Wesleyan SOVermont ZSRuoxi Zhang
Mayhra Hart
Rochester LKAngell B203Vermont BKKing's CDRochester LKBard SGSteve Llano
Sid Shekhar
Rochester MWVotey 223King's PORochester MWSt. John's BKBates SWoTom Dionesotes
Marjorie Mitchell
Rochester RSKalkin 110Rochester/MCC ZLHWS KFRochester RSBinghamton DSSam Natale
Rebecca Marshall
Andrew Leaming
Rochester RTTerrill 308Rochester RTCornell EKVermont/Cape Cod BCCornell/Weill Qatar SKGina Iberri-Shea
John Angelis
Rochester SBKalkin 325Bard GARochester SBPatrick Henry TFSt. John's GHPaul Gross
Nicole Fasola
Tiffany Owens
Rochester/MCC ZLKalkin 110Rochester/MCC ZLHWS KFRochester RSBinghamton DSSam Natale
Rebecca Marshall
Andrew Leaming
St. John's BKVotey 223King's PORochester MWSt. John's BKBates SWoTom Dionesotes
Marjorie Mitchell
St. John's DHKalkin 003St. John's ZPKing's DRBard AFSt. John's DHIsaac Loeb
Jacky Howlett
Ramona O'Brien-White
St. John's FSVotey 209Cornell CFCornell EPCornell ECSt. John's FSMary Nugent
Christine Pittman
Andy Manfredi
St. John's GHKalkin 325Bard GARochester SBPatrick Henry TFSt. John's GHPaul Gross
Nicole Fasola
Tiffany Owens
St. John's MCKalkin 300Pennsylvania CVPortland State BPSt. John's MCCornell BYAlexa Windsor
Naomi Wiley
St. John's ZPKalkin 003St. John's ZPKing's DRBard AFSt. John's DHIsaac Loeb
Jacky Howlett
Ramona O'Brien-White
Vermont BKAngell B203Vermont BKKing's CDRochester LKBard SGSteve Llano
Sid Shekhar
Vermont CCVotey 105Patrick Henry SDAir Force LWVermont CCPatrick Henry CJAlia Bellwood
Rodney Sharkey
Vermont GSVotey 254Bates MMVermont GSCornell/Weill Qatar BOAir Force RSJaime Wright
Jennifer Rankin
Deaunte Kelly
Vermont HSAngell B104Vermont HSOhio Wesleyan LPVermont LMOhio Wesleyan WRAustin Thoma
Manu Rathmore
Vermont LMAngell B104Vermont HSOhio Wesleyan LPVermont LMOhio Wesleyan WRAustin Thoma
Manu Rathmore
Vermont SWKalkin 001King's CrHeBard SPVermont SWKing's GDSam Nelson
Matt Vazquez
Alex Jacobs
Vermont ZSKalkin 322Rochester DBPatrick Henry EMOhio Wesleyan SOVermont ZSRuoxi Zhang
Mayhra Hart
Vermont/Cape Cod BCTerrill 308Rochester RTCornell EKVermont/Cape Cod BCCornell/Weill Qatar SKGina Iberri-Shea
John Angelis
Willamette BRTerrill 108Patrick Henry RWCornell SKWillamette BRCornell SRJohn Sadek
Ling Yang
Willamette MBVotey 207Air Force MRWilliams GMWillamette MBBard SLZia Durrani
Troy Cutler
Williams GMVotey 207Air Force MRWilliams GMWillamette MBBard SLZia Durrani
Troy Cutler
Yale BKVotey 367Patrick Henry LEYale BKYale LWRegis DBDrew Adamczyk
Lingzi Ouyang
Yale LWVotey 367Patrick Henry LEYale BKYale LWRegis DBDrew Adamczyk
Lingzi Ouyang