The Draw - Round 1

TeamVenueOGOOCGCOJudges
Air Force LWKalkin 322Air Force LWCornell SLKing's CCWillamette BRZia Durrani
Deaunte Kelly
Air Force MRVotey 207Rochester LKAir Force MRVermont BKRochester RSKatie Teubl
Robert Snow
Air Force RSVotey 209King's GDCape Cod BDAir Force RSSt. John's ZPJohn Sadek
Una Kimokeo-Goes
Manu Rathmore
Bard AFTerrill 308Yale BKBard AFPatrick Henry EMSt. John's BKSam Nelson
Sid Shekhar
Bard GAVotey 223St. John's MCBates MMBinghamton BTBard GAMaggie Hildebrandt
Austin Thoma
Lingzi Ouyang
Bard SGKalkin 001Vermont GSCornell CFBard SGKing's CeHeJan Hovden
Alex Jacobs
Bard SLKalkin 004Bates SWeKing's POBard SLOhio Wesleyan LPRuoxi Zhang
Aditya Bapna
Mayhra Hart
Bard SPKalkin 325King's DRPennsylvania CVClaremont SWBard SPAlex Just
Ling Yang
Bates MMVotey 223St. John's MCBates MMBinghamton BTBard GAMaggie Hildebrandt
Austin Thoma
Lingzi Ouyang
Bates SWeKalkin 004Bates SWeKing's POBard SLOhio Wesleyan LPRuoxi Zhang
Aditya Bapna
Mayhra Hart
Bates SWoAngell B112Vermont SWBates SWoRIT NPColgate NJDavid Hernandez
Rodney Sharkey
Jacky Howlett
Binghamton BTVotey 223St. John's MCBates MMBinghamton BTBard GAMaggie Hildebrandt
Austin Thoma
Lingzi Ouyang
Binghamton DSAngell B106Cornell SKPatrick Henry TFBinghamton DSWilliams GMSteve Llano
Swapian Jain
Naomi Wiley
Cape Cod BDVotey 209King's GDCape Cod BDAir Force RSSt. John's ZPJohn Sadek
Una Kimokeo-Goes
Manu Rathmore
Cape Cod RBAngell B104Cornell/Weill Qatar SKCape Cod RBRegis DBRochester/MCC ZLMary Nugent
John Angelis
Tiffany Owens
Claremont SWKalkin 325King's DRPennsylvania CVClaremont SWBard SPAlex Just
Ling Yang
Colgate GSTerrill 108Patrick Henry CJRochester DBColgate GSPatrick Henry RWTom Dionesotes
Monica Hauque
Sam Press
Colgate NJAngell B112Vermont SWBates SWoRIT NPColgate NJDavid Hernandez
Rodney Sharkey
Jacky Howlett
Cornell BYVotey 361Cornell BYCornell SRSt. John's DHCornell EKPaul Gross
Rebecca Marshall
Andy Manfredi
Cornell CFKalkin 001Vermont GSCornell CFBard SGKing's CeHeJan Hovden
Alex Jacobs
Cornell ECVotey 105St. John's GHCornell ECOhio Wesleyan WRKing's CrHeDrew Adamczyk
Andrew Leaming
Cornell EKVotey 361Cornell BYCornell SRSt. John's DHCornell EKPaul Gross
Rebecca Marshall
Andy Manfredi
Cornell EPKalkin 003Yale LWOhio Wesleyan SOCornell EPKing's CSSam Natale
Tommy Goldman
Cornell NDVotey 367Vermont LMVermont CCRochester RTCornell NDJaime Wright
Marjorie Mitchell
Cornell PPAngell B203Cornell PPCornell RKRochester MWPatrick Henry SDIsaac Loeb
Pierre Heidrich
Cornell RKAngell B203Cornell PPCornell RKRochester MWPatrick Henry SDIsaac Loeb
Pierre Heidrich
Cornell SKAngell B106Cornell SKPatrick Henry TFBinghamton DSWilliams GMSteve Llano
Swapian Jain
Naomi Wiley
Cornell SLKalkin 322Air Force LWCornell SLKing's CCWillamette BRZia Durrani
Deaunte Kelly
Cornell SRVotey 361Cornell BYCornell SRSt. John's DHCornell EKPaul Gross
Rebecca Marshall
Andy Manfredi
Cornell WKVotey 254RIT BBCornell/Weill Qatar BOCornell WKVermont/Cape Cod BCAlia Bellwood
Christine Pittman
Cornell YHKalkin 110Ohio Wesleyan WYVermont HSCornell YHHWS KFGina Iberri-Shea
Jennifer Rankin
Matt Vazquez
Cornell/Weill Qatar BOVotey 254RIT BBCornell/Weill Qatar BOCornell WKVermont/Cape Cod BCAlia Bellwood
Christine Pittman
Cornell/Weill Qatar SKAngell B104Cornell/Weill Qatar SKCape Cod RBRegis DBRochester/MCC ZLMary Nugent
John Angelis
Tiffany Owens
HWS KFKalkin 110Ohio Wesleyan WYVermont HSCornell YHHWS KFGina Iberri-Shea
Jennifer Rankin
Matt Vazquez
King's CCKalkin 322Air Force LWCornell SLKing's CCWillamette BRZia Durrani
Deaunte Kelly
King's CDKalkin 300King's PSPatrick Henry LEVermont ZSKing's CDDan Adler
Nicole Fasola
Alexa Windsor
King's CSKalkin 003Yale LWOhio Wesleyan SOCornell EPKing's CSSam Natale
Tommy Goldman
King's CeHeKalkin 001Vermont GSCornell CFBard SGKing's CeHeJan Hovden
Alex Jacobs
King's CrHeVotey 105St. John's GHCornell ECOhio Wesleyan WRKing's CrHeDrew Adamczyk
Andrew Leaming
King's DRKalkin 325King's DRPennsylvania CVClaremont SWBard SPAlex Just
Ling Yang
King's GDVotey 209King's GDCape Cod BDAir Force RSSt. John's ZPJohn Sadek
Una Kimokeo-Goes
Manu Rathmore
King's POKalkin 004Bates SWeKing's POBard SLOhio Wesleyan LPRuoxi Zhang
Aditya Bapna
Mayhra Hart
King's PSKalkin 300King's PSPatrick Henry LEVermont ZSKing's CDDan Adler
Nicole Fasola
Alexa Windsor
Ohio Wesleyan LPKalkin 004Bates SWeKing's POBard SLOhio Wesleyan LPRuoxi Zhang
Aditya Bapna
Mayhra Hart
Ohio Wesleyan SOKalkin 003Yale LWOhio Wesleyan SOCornell EPKing's CSSam Natale
Tommy Goldman
Ohio Wesleyan WRVotey 105St. John's GHCornell ECOhio Wesleyan WRKing's CrHeDrew Adamczyk
Andrew Leaming
Ohio Wesleyan WYKalkin 110Ohio Wesleyan WYVermont HSCornell YHHWS KFGina Iberri-Shea
Jennifer Rankin
Matt Vazquez
Patrick Henry CJTerrill 108Patrick Henry CJRochester DBColgate GSPatrick Henry RWTom Dionesotes
Monica Hauque
Sam Press
Patrick Henry EMTerrill 308Yale BKBard AFPatrick Henry EMSt. John's BKSam Nelson
Sid Shekhar
Patrick Henry LEKalkin 300King's PSPatrick Henry LEVermont ZSKing's CDDan Adler
Nicole Fasola
Alexa Windsor
Patrick Henry RWTerrill 108Patrick Henry CJRochester DBColgate GSPatrick Henry RWTom Dionesotes
Monica Hauque
Sam Press
Patrick Henry SDAngell B203Cornell PPCornell RKRochester MWPatrick Henry SDIsaac Loeb
Pierre Heidrich
Patrick Henry TFAngell B106Cornell SKPatrick Henry TFBinghamton DSWilliams GMSteve Llano
Swapian Jain
Naomi Wiley
Pennsylvania CVKalkin 325King's DRPennsylvania CVClaremont SWBard SPAlex Just
Ling Yang
Portland State BPKalkin 002Willamette MBSt. John's FSPortland State BPRochester SBJessica Bullock
Catherine Allen
RIT BBVotey 254RIT BBCornell/Weill Qatar BOCornell WKVermont/Cape Cod BCAlia Bellwood
Christine Pittman
RIT NPAngell B112Vermont SWBates SWoRIT NPColgate NJDavid Hernandez
Rodney Sharkey
Jacky Howlett
Regis DBAngell B104Cornell/Weill Qatar SKCape Cod RBRegis DBRochester/MCC ZLMary Nugent
John Angelis
Tiffany Owens
Rochester DBTerrill 108Patrick Henry CJRochester DBColgate GSPatrick Henry RWTom Dionesotes
Monica Hauque
Sam Press
Rochester LKVotey 207Rochester LKAir Force MRVermont BKRochester RSKatie Teubl
Robert Snow
Rochester MWAngell B203Cornell PPCornell RKRochester MWPatrick Henry SDIsaac Loeb
Pierre Heidrich
Rochester RSVotey 207Rochester LKAir Force MRVermont BKRochester RSKatie Teubl
Robert Snow
Rochester RTVotey 367Vermont LMVermont CCRochester RTCornell NDJaime Wright
Marjorie Mitchell
Rochester SBKalkin 002Willamette MBSt. John's FSPortland State BPRochester SBJessica Bullock
Catherine Allen
Rochester/MCC ZLAngell B104Cornell/Weill Qatar SKCape Cod RBRegis DBRochester/MCC ZLMary Nugent
John Angelis
Tiffany Owens
St. John's BKTerrill 308Yale BKBard AFPatrick Henry EMSt. John's BKSam Nelson
Sid Shekhar
St. John's DHVotey 361Cornell BYCornell SRSt. John's DHCornell EKPaul Gross
Rebecca Marshall
Andy Manfredi
St. John's FSKalkin 002Willamette MBSt. John's FSPortland State BPRochester SBJessica Bullock
Catherine Allen
St. John's GHVotey 105St. John's GHCornell ECOhio Wesleyan WRKing's CrHeDrew Adamczyk
Andrew Leaming
St. John's MCVotey 223St. John's MCBates MMBinghamton BTBard GAMaggie Hildebrandt
Austin Thoma
Lingzi Ouyang
St. John's ZPVotey 209King's GDCape Cod BDAir Force RSSt. John's ZPJohn Sadek
Una Kimokeo-Goes
Manu Rathmore
Vermont BKVotey 207Rochester LKAir Force MRVermont BKRochester RSKatie Teubl
Robert Snow
Vermont CCVotey 367Vermont LMVermont CCRochester RTCornell NDJaime Wright
Marjorie Mitchell
Vermont GSKalkin 001Vermont GSCornell CFBard SGKing's CeHeJan Hovden
Alex Jacobs
Vermont HSKalkin 110Ohio Wesleyan WYVermont HSCornell YHHWS KFGina Iberri-Shea
Jennifer Rankin
Matt Vazquez
Vermont LMVotey 367Vermont LMVermont CCRochester RTCornell NDJaime Wright
Marjorie Mitchell
Vermont SWAngell B112Vermont SWBates SWoRIT NPColgate NJDavid Hernandez
Rodney Sharkey
Jacky Howlett
Vermont ZSKalkin 300King's PSPatrick Henry LEVermont ZSKing's CDDan Adler
Nicole Fasola
Alexa Windsor
Vermont/Cape Cod BCVotey 254RIT BBCornell/Weill Qatar BOCornell WKVermont/Cape Cod BCAlia Bellwood
Christine Pittman
Willamette BRKalkin 322Air Force LWCornell SLKing's CCWillamette BRZia Durrani
Deaunte Kelly
Willamette MBKalkin 002Willamette MBSt. John's FSPortland State BPRochester SBJessica Bullock
Catherine Allen
Williams GMAngell B106Cornell SKPatrick Henry TFBinghamton DSWilliams GMSteve Llano
Swapian Jain
Naomi Wiley
Yale BKTerrill 308Yale BKBard AFPatrick Henry EMSt. John's BKSam Nelson
Sid Shekhar
Yale LWKalkin 003Yale LWOhio Wesleyan SOCornell EPKing's CSSam Natale
Tommy Goldman