The Draw - Round 4

TeamVenueOGOOCGCOJudges
Bard AG26Bard AWilfred Laurier BDuke APatrick Henry CDavid Hernandez
Dan Neill
Binghamton AG44HWS BHWS CBinghamton ASwing 3Jaime Wright
Sherry Zhao
Claremont A394Texas State AHWS AClaremont AVermont ASteve Llano
Anindya Guha
Colgate AG20St. John's AColgate ADuke BYale AJake Meany
Christian Levitt
Colgate B438Colgate BVermont BVermont DSt. John's CBuzz Klinger
Zheng Wang
Colgate C382Duke CColgate CRochester BGrove City AChris Langone
Karen Penicka
Darya Moldavskaya
Duke AG26Bard AWilfred Laurier BDuke APatrick Henry CDavid Hernandez
Dan Neill
Duke BG20St. John's AColgate ADuke BYale AJake Meany
Christian Levitt
Duke C382Duke CColgate CRochester BGrove City AChris Langone
Karen Penicka
Darya Moldavskaya
Grove City A382Duke CColgate CRochester BGrove City AChris Langone
Karen Penicka
Darya Moldavskaya
Grove City BG22Patrick Henry BSt. John's BGrove City BVermont CChris Smith
Christine Yu
David Yao
Grove City C494Wilfrid Laurier APatrick Henry ASwing 1Grove City CVinny Gonzales
EE Hou
Sean Delahanty
Grove City D498RIT AGrove City DSwing 2Rochester ASara Hoffman
John Dillon
Javed Narejo
HWS A394Texas State AHWS AClaremont AVermont ASteve Llano
Anindya Guha
HWS BG44HWS BHWS CBinghamton ASwing 3Jaime Wright
Sherry Zhao
HWS CG44HWS BHWS CBinghamton ASwing 3Jaime Wright
Sherry Zhao
Patrick Henry A494Wilfrid Laurier APatrick Henry ASwing 1Grove City CVinny Gonzales
EE Hou
Sean Delahanty
Patrick Henry BG22Patrick Henry BSt. John's BGrove City BVermont CChris Smith
Christine Yu
David Yao
Patrick Henry CG26Bard AWilfred Laurier BDuke APatrick Henry CDavid Hernandez
Dan Neill
RIT A498RIT AGrove City DSwing 2Rochester ASara Hoffman
John Dillon
Javed Narejo
Rochester A498RIT AGrove City DSwing 2Rochester ASara Hoffman
John Dillon
Javed Narejo
Rochester B382Duke CColgate CRochester BGrove City AChris Langone
Karen Penicka
Darya Moldavskaya
St. John's AG20St. John's AColgate ADuke BYale AJake Meany
Christian Levitt
St. John's BG22Patrick Henry BSt. John's BGrove City BVermont CChris Smith
Christine Yu
David Yao
St. John's C438Colgate BVermont BVermont DSt. John's CBuzz Klinger
Zheng Wang
Swing 1494Wilfrid Laurier APatrick Henry ASwing 1Grove City CVinny Gonzales
EE Hou
Sean Delahanty
Swing 2498RIT AGrove City DSwing 2Rochester ASara Hoffman
John Dillon
Javed Narejo
Swing 3G44HWS BHWS CBinghamton ASwing 3Jaime Wright
Sherry Zhao
Texas State A394Texas State AHWS AClaremont AVermont ASteve Llano
Anindya Guha
Vermont A394Texas State AHWS AClaremont AVermont ASteve Llano
Anindya Guha
Vermont B438Colgate BVermont BVermont DSt. John's CBuzz Klinger
Zheng Wang
Vermont CG22Patrick Henry BSt. John's BGrove City BVermont CChris Smith
Christine Yu
David Yao
Vermont D438Colgate BVermont BVermont DSt. John's CBuzz Klinger
Zheng Wang
Wilfred Laurier BG26Bard AWilfred Laurier BDuke APatrick Henry CDavid Hernandez
Dan Neill
Wilfrid Laurier A494Wilfrid Laurier APatrick Henry ASwing 1Grove City CVinny Gonzales
EE Hou
Sean Delahanty
Yale AG20St. John's AColgate ADuke BYale AJake Meany
Christian Levitt