The Draw - Round 1

TeamVenueOGOOCGCOJudges
Bard AG20Rochester ADuke CBard AGrove City BSrinath Reddy
John Dillon
Ms. Abraham
Binghamton A498Claremont AVermont BColgate BBinghamton AChris Langone
EE Hou
Ifeoma Ukwubiwe
Claremont A498Claremont AVermont BColgate BBinghamton AChris Langone
EE Hou
Ifeoma Ukwubiwe
Colgate A394Colgate AWilfrid Laurier ASt. John's AGrove City AMary Nugent
Sherry Zhao
Colgate B498Claremont AVermont BColgate BBinghamton AChris Langone
EE Hou
Ifeoma Ukwubiwe
Colgate C382Colgate CPatrick Henry CTexas State ASwing 2Alia Bellwood
David Yao
Dan Tran
Duke AG22Swing 1Duke ADuke BVermont DKirat Singh
Jonathan Abraham
Zheng Wang
Duke BG22Swing 1Duke ADuke BVermont DKirat Singh
Jonathan Abraham
Zheng Wang
Duke CG20Rochester ADuke CBard AGrove City BSrinath Reddy
John Dillon
Ms. Abraham
Grove City A394Colgate AWilfrid Laurier ASt. John's AGrove City AMary Nugent
Sherry Zhao
Grove City BG20Rochester ADuke CBard AGrove City BSrinath Reddy
John Dillon
Ms. Abraham
Grove City CG26Patrick Henry BSwing 3Grove City CHWS AAlex Bores
Matt Newberg
Grove City D494Patrick Henry ASt. John's CGrove City DWilfred Laurier BLeah Salgado
Anindya Guha
HWS AG26Patrick Henry BSwing 3Grove City CHWS AAlex Bores
Matt Newberg
HWS B438Vermont AGRIT AYale AHWS BKorey Pace
Sean Delahanty
HWS CG44HWS CRochester BSt. John's BVermont CAlex Worsnip
Darya Moldavskaya
Andrew Lonon
Patrick Henry A494Patrick Henry ASt. John's CGrove City DWilfred Laurier BLeah Salgado
Anindya Guha
Patrick Henry BG26Patrick Henry BSwing 3Grove City CHWS AAlex Bores
Matt Newberg
Patrick Henry C382Colgate CPatrick Henry CTexas State ASwing 2Alia Bellwood
David Yao
Dan Tran
RIT A438Vermont AGRIT AYale AHWS BKorey Pace
Sean Delahanty
Rochester AG20Rochester ADuke CBard AGrove City BSrinath Reddy
John Dillon
Ms. Abraham
Rochester BG44HWS CRochester BSt. John's BVermont CAlex Worsnip
Darya Moldavskaya
Andrew Lonon
St. John's A394Colgate AWilfrid Laurier ASt. John's AGrove City AMary Nugent
Sherry Zhao
St. John's BG44HWS CRochester BSt. John's BVermont CAlex Worsnip
Darya Moldavskaya
Andrew Lonon
St. John's C494Patrick Henry ASt. John's CGrove City DWilfred Laurier BLeah Salgado
Anindya Guha
Swing 1G22Swing 1Duke ADuke BVermont DKirat Singh
Jonathan Abraham
Zheng Wang
Swing 2382Colgate CPatrick Henry CTexas State ASwing 2Alia Bellwood
David Yao
Dan Tran
Swing 3G26Patrick Henry BSwing 3Grove City CHWS AAlex Bores
Matt Newberg
Texas State A382Colgate CPatrick Henry CTexas State ASwing 2Alia Bellwood
David Yao
Dan Tran
Vermont AG438Vermont AGRIT AYale AHWS BKorey Pace
Sean Delahanty
Vermont B498Claremont AVermont BColgate BBinghamton AChris Langone
EE Hou
Ifeoma Ukwubiwe
Vermont CG44HWS CRochester BSt. John's BVermont CAlex Worsnip
Darya Moldavskaya
Andrew Lonon
Vermont DG22Swing 1Duke ADuke BVermont DKirat Singh
Jonathan Abraham
Zheng Wang
Wilfred Laurier B494Patrick Henry ASt. John's CGrove City DWilfred Laurier BLeah Salgado
Anindya Guha
Wilfrid Laurier A394Colgate AWilfrid Laurier ASt. John's AGrove City AMary Nugent
Sherry Zhao
Yale A438Vermont AGRIT AYale AHWS BKorey Pace
Sean Delahanty