The Draw - Round 6

TeamVenueOGOOCGCOJudges
Adelphi LMBRNG B254Seattle FKRochester KPCornell AZAdelphi LMDenis Sapranov
Peter Wiggin
Adelphi PSREC113Regis LTAdelphi PSPacific Lutheran FSVermont DSMatt Vazquez
Amanda Hill
Air Force BWREC114Air Force LWCornell BKAir Force BWVermont BeDeJames Kilcup
Robert Margesson
Alison Reidmohr
Air Force HNBRNG B268Cornell YZAir Force HNNorthwest HKHumboldt LRJames Hardy
John Patrick
Gordie Miller
Air Force KMREC121Patrick Henry NTClemson CPMiami CKAir Force KMAnna Proios
Ann Marie Bryant
Air Force LWREC114Air Force LWCornell BKAir Force BWVermont BeDeJames Kilcup
Robert Margesson
Alison Reidmohr
Alaska BRBRNG1245St. John's ASChicago PRDenver AS Alaska BRJanine Ryan
PatriciaJohnson-Castle
Michael Cole
Alaska DJREC227Alaska DJWilfred Laurier CHBard MQPatrick Henry CCMatt Lavery
Amanda Clarke
Alaska KDBRNG B261Stanford GLPortland State DWVermont CGAlaska KDBrent Northrup
Anna Johnson
Alaska OTBRNG B238Cornell ILHawaii HRAlaska OTLoyola Marymount EKGina Iberri-Shea
Darrin Hicks
Ball State SWBRNG1260Cornell HLBall State SWPortland State LMRochester ADRatib Ali
Rob Snow
Bard AGREC226Claremont PSLa Verne KSBates GGBard AGRyan Yeh
Issac Loeb
Kevin Diamond
Bard FFBRNG B222Louisiana Tech SBDePauw ITTexas State ISBard FFNicole Johnson
Abhiroop Lohia
Bard MQREC227Alaska DJWilfred Laurier CHBard MQPatrick Henry CCMatt Lavery
Amanda Clarke
Bard SVBRNG B230Bard SVVermont HSClaremont HRSt. John's DGShane Puckett
Mike Buck
Bates CSCL50 125Bates SBBates CSYale BWLoyola Marymount HMDavid Register
Chris Axtman
Aaron Dicker
Bates GGREC226Claremont PSLa Verne KSBates GGBard AGRyan Yeh
Issac Loeb
Kevin Diamond
Bates SBCL50 125Bates SBBates CSYale BWLoyola Marymount HMDavid Register
Chris Axtman
Aaron Dicker
Bates SWBRNG B232Cornell KYiStanford GKVermont GWBates SWBrent Schmidt
Rob Ruiz
Andrew Moffitt
Brock LSREC112Brock LSLouisiana Tech HSVermont BuDoWillamette MWSam Nelson
Michaeline Anderson
Cal Poly Slo CPBRNG1230Cal Poly Slo CPCornell LMDenver WW Portland State KMAmie Stanley
Una Kimokeo-Goes
Brian Lain
Cal Poly Slo DHBRNG1255Michigan-Flint BLCal Poly Slo HMLa Verne SBCal Poly Slo DHKenneth Newby
Kyle Dahlin
Cal Poly Slo HMBRNG1255Michigan-Flint BLCal Poly Slo HMLa Verne SBCal Poly Slo DHKenneth Newby
Kyle Dahlin
Cal Poly Slo KFREC302Grove City BWClemson SVCal Poly Slo KFLoyola Marymount DWFranny Solnick
Jeanine Arana
Cape Cod PRREC108Cape Cod PRUCLA AJNorth Texas GRPatrick Henry MTJackson Miller
Corben Green
Jeff Drury
Carroll FSBRNG1206Cornell BLCarroll FSPatrick Henry VOClemson KSBrian Farnham
Keller Hanegan
Carroll HWBRNG1248Colgate MBCarroll HWUCLA FMClemson GKAlli Hamlin
Alex Zhao
Trent Dugger
Carroll MSREC303Denver HRLa Verne RSCarroll MSSeattle GPPaul Gross
Colin Haughy
Jed Fantastico
Chicago PRBRNG1245St. John's ASChicago PRDenver AS Alaska BRJanine Ryan
PatriciaJohnson-Castle
Michael Cole
Chicago UWBRNG B206Patrick Henry SBChicago UWMorehouse WMVermont OSJohn Engle
Christine Yu
Doug Pruim
Claremont BYBRNG1232Regis NSWillamette BEVermont LWClaremont BYBrittany Bennett
Gregory Young
Claremont FHREC307Claremont FHClemson ATKing's College HPSt. John's HKMegan Elsayed
Lindsay Bing
Shelby Jo Long-Hammond
Claremont GTBRNG B247Cornell IRClaremont GTWabash FMRochester TWThomas Allison
Kelsey Betz
Claremont HRBRNG B230Bard SVVermont HSClaremont HRSt. John's DGShane Puckett
Mike Buck
Claremont PSREC226Claremont PSLa Verne KSBates GGBard AGRyan Yeh
Issac Loeb
Kevin Diamond
Clemson ATREC307Claremont FHClemson ATKing's College HPSt. John's HKMegan Elsayed
Lindsay Bing
Shelby Jo Long-Hammond
Clemson CPREC121Patrick Henry NTClemson CPMiami CKAir Force KMAnna Proios
Ann Marie Bryant
Clemson CRBRNG2275Yale DZLa Verne JNClemson CRCornell HRJohn Sadek
Brett Frazer
Graham Morrow
Clemson DWBRNG B243Linfield SZLouisiana Tech KMMarquette JWClemson DWAlex Martel
Bryan Dewan
Clemson FZBRNG1242HWS DRLinfield BFClemson FZHumbold GLGeoff Klinger
Andrew Maury
Donald Kimball
Clemson GKBRNG1248Colgate MBCarroll HWUCLA FMClemson GKAlli Hamlin
Alex Zhao
Trent Dugger
Clemson KSBRNG1206Cornell BLCarroll FSPatrick Henry VOClemson KSBrian Farnham
Keller Hanegan
Clemson SVREC302Grove City BWClemson SVCal Poly Slo KFLoyola Marymount DWFranny Solnick
Jeanine Arana
Colgate ACREC123La Verne AFColgate ACHWS DLNorthwest PSwCordell Asbenson
Sarah Hicks
Colgate HLBRNG2280Denver MPColgate HLSwing 1Regis SDJosiah Peterson
Hunter Bryant
Colgate MBBRNG1248Colgate MBCarroll HWUCLA FMClemson GKAlli Hamlin
Alex Zhao
Trent Dugger
Cornell AZBRNG B254Seattle FKRochester KPCornell AZAdelphi LMDenis Sapranov
Peter Wiggin
Cornell BKREC114Air Force LWCornell BKAir Force BWVermont BeDeJames Kilcup
Robert Margesson
Alison Reidmohr
Cornell BLBRNG1206Cornell BLCarroll FSPatrick Henry VOClemson KSBrian Farnham
Keller Hanegan
Cornell HLBRNG1260Cornell HLBall State SWPortland State LMRochester ADRatib Ali
Rob Snow
Cornell HPBRNG1222DePauw KLCornell HPGrove City PSPacific Lutheran MBAaron Baker
Drew Adamczyk
Ari Lamb
Cornell HRBRNG2275Yale DZLa Verne JNClemson CRCornell HRJohn Sadek
Brett Frazer
Graham Morrow
Cornell ILBRNG B238Cornell ILHawaii HRAlaska OTLoyola Marymount EKGina Iberri-Shea
Darrin Hicks
Cornell IRBRNG B247Cornell IRClaremont GTWabash FMRochester TWThomas Allison
Kelsey Betz
Cornell KPBRNG1243Willamette OM Purdue FFDenver PRCornell KPSam Natale
Stephen Llano
Madeline Allen
Cornell KYaCL50 129Purdue CZ Patrick Henry MWPurdue LNCornell KYaScott Thomson
Emily Luba
Cornell KYiBRNG B232Cornell KYiStanford GKVermont GWBates SWBrent Schmidt
Rob Ruiz
Andrew Moffitt
Cornell LMBRNG1230Cal Poly Slo CPCornell LMDenver WW Portland State KMAmie Stanley
Una Kimokeo-Goes
Brian Lain
Cornell RSREC122Yale RSLa Verne DFCornell RSLoyola Marymount MPMelissa Franke
Steven Johnson
Cornell YZBRNG B268Cornell YZAir Force HNNorthwest HKHumboldt LRJames Hardy
John Patrick
Gordie Miller
DePauw ITBRNG B222Louisiana Tech SBDePauw ITTexas State ISBard FFNicole Johnson
Abhiroop Lohia
DePauw KLBRNG1222DePauw KLCornell HPGrove City PSPacific Lutheran MBAaron Baker
Drew Adamczyk
Ari Lamb
DePauw LMBRNG1238Ithaca CMPurdue JTDePauw LMMichigan-Flint KPMumin Kahn
Abou Okeke-Diagne
Denver AS BRNG1245St. John's ASChicago PRDenver AS Alaska BRJanine Ryan
PatriciaJohnson-Castle
Michael Cole
Denver HRREC303Denver HRLa Verne RSCarroll MSSeattle GPPaul Gross
Colin Haughy
Jed Fantastico
Denver MPBRNG2280Denver MPColgate HLSwing 1Regis SDJosiah Peterson
Hunter Bryant
Denver PRBRNG1243Willamette OM Purdue FFDenver PRCornell KPSam Natale
Stephen Llano
Madeline Allen
Denver STBRNG1268Rocky Mountain PRPacific Lutheran HTDenver STHumboldt SSLindsey Dixon
Chris Leavitt
Jason Edwards
Denver WW BRNG1230Cal Poly Slo CPCornell LMDenver WW Portland State KMAmie Stanley
Una Kimokeo-Goes
Brian Lain
Grove City BWREC302Grove City BWClemson SVCal Poly Slo KFLoyola Marymount DWFranny Solnick
Jeanine Arana
Grove City PSBRNG1222DePauw KLCornell HPGrove City PSPacific Lutheran MBAaron Baker
Drew Adamczyk
Ari Lamb
HWS DLREC123La Verne AFColgate ACHWS DLNorthwest PSwCordell Asbenson
Sarah Hicks
HWS DRBRNG1242HWS DRLinfield BFClemson FZHumbold GLGeoff Klinger
Andrew Maury
Donald Kimball
HWS MSBRNG B260Purdue CKHWS MSMorehouse MOTexas State GKChris Skiles
Ryan McMicking
Hawaii FRREC308Humboldt HNLouisiana Tech HVLinfield MSHawaii FRJoe Damiba
Landice Gao
Derrick Reed
Hawaii HRBRNG B238Cornell ILHawaii HRAlaska OTLoyola Marymount EKGina Iberri-Shea
Darrin Hicks
Hawaii Pacific MNBRNG B242Miami JWHawaii Pacific MNSeattle CNRocky Mountain PTCarl Thrasher
Morris Choy
Samantha Briggs
Hawaii Pacific NLBRNG B212Ithaca KVMarquette CMLoyola Marymount NGHawaii Pacific NLJustin Eckstein
Ryan Cook
David Ezra
Humbold GLBRNG1242HWS DRLinfield BFClemson FZHumbold GLGeoff Klinger
Andrew Maury
Donald Kimball
Humboldt HNREC308Humboldt HNLouisiana Tech HVLinfield MSHawaii FRJoe Damiba
Landice Gao
Derrick Reed
Humboldt LRBRNG B268Cornell YZAir Force HNNorthwest HKHumboldt LRJames Hardy
John Patrick
Gordie Miller
Humboldt SSBRNG1268Rocky Mountain PRPacific Lutheran HTDenver STHumboldt SSLindsey Dixon
Chris Leavitt
Jason Edwards
Ithaca CMBRNG1238Ithaca CMPurdue JTDePauw LMMichigan-Flint KPMumin Kahn
Abou Okeke-Diagne
Ithaca KVBRNG B212Ithaca KVMarquette CMLoyola Marymount NGHawaii Pacific NLJustin Eckstein
Ryan Cook
David Ezra
King's College HPREC307Claremont FHClemson ATKing's College HPSt. John's HKMegan Elsayed
Lindsay Bing
Shelby Jo Long-Hammond
La Verne AFREC123La Verne AFColgate ACHWS DLNorthwest PSwCordell Asbenson
Sarah Hicks
La Verne BHBRNG2290Vermont MSRochester KOLa Verne BHNorthwest PSlKaleb Brooks
Trevor McSwain
Ryan Delaney
La Verne DFREC122Yale RSLa Verne DFCornell RSLoyola Marymount MPMelissa Franke
Steven Johnson
La Verne JNBRNG2275Yale DZLa Verne JNClemson CRCornell HRJohn Sadek
Brett Frazer
Graham Morrow
La Verne KSREC226Claremont PSLa Verne KSBates GGBard AGRyan Yeh
Issac Loeb
Kevin Diamond
La Verne MRREC225Portland State GMSt. John's BZLa Verne MRWillamette MSJan Hovden
Megan Towles
Jon Denzler
La Verne RSREC303Denver HRLa Verne RSCarroll MSSeattle GPPaul Gross
Colin Haughy
Jed Fantastico
La Verne SBBRNG1255Michigan-Flint BLCal Poly Slo HMLa Verne SBCal Poly Slo DHKenneth Newby
Kyle Dahlin
Linfield BFBRNG1242HWS DRLinfield BFClemson FZHumbold GLGeoff Klinger
Andrew Maury
Donald Kimball
Linfield HSBRNG1202Linfield HSNorth Texas MPMiami IRSeattle CGMarcus Paroske
Austin Lay
Linfield MSREC308Humboldt HNLouisiana Tech HVLinfield MSHawaii FRJoe Damiba
Landice Gao
Derrick Reed
Linfield SZBRNG B243Linfield SZLouisiana Tech KMMarquette JWClemson DWAlex Martel
Bryan Dewan
Louisiana Tech HSREC112Brock LSLouisiana Tech HSVermont BuDoWillamette MWSam Nelson
Michaeline Anderson
Louisiana Tech HVREC308Humboldt HNLouisiana Tech HVLinfield MSHawaii FRJoe Damiba
Landice Gao
Derrick Reed
Louisiana Tech KMBRNG B243Linfield SZLouisiana Tech KMMarquette JWClemson DWAlex Martel
Bryan Dewan
Louisiana Tech SBBRNG B222Louisiana Tech SBDePauw ITTexas State ISBard FFNicole Johnson
Abhiroop Lohia
Loyola Marymount DWREC302Grove City BWClemson SVCal Poly Slo KFLoyola Marymount DWFranny Solnick
Jeanine Arana
Loyola Marymount EKBRNG B238Cornell ILHawaii HRAlaska OTLoyola Marymount EKGina Iberri-Shea
Darrin Hicks
Loyola Marymount HMCL50 125Bates SBBates CSYale BWLoyola Marymount HMDavid Register
Chris Axtman
Aaron Dicker
Loyola Marymount MPREC122Yale RSLa Verne DFCornell RSLoyola Marymount MPMelissa Franke
Steven Johnson
Loyola Marymount NGBRNG B212Ithaca KVMarquette CMLoyola Marymount NGHawaii Pacific NLJustin Eckstein
Ryan Cook
David Ezra
Marquette CMBRNG B212Ithaca KVMarquette CMLoyola Marymount NGHawaii Pacific NLJustin Eckstein
Ryan Cook
David Ezra
Marquette JWBRNG B243Linfield SZLouisiana Tech KMMarquette JWClemson DWAlex Martel
Bryan Dewan
Miami CKREC121Patrick Henry NTClemson CPMiami CKAir Force KMAnna Proios
Ann Marie Bryant
Miami IRBRNG1202Linfield HSNorth Texas MPMiami IRSeattle CGMarcus Paroske
Austin Lay
Miami JWBRNG B242Miami JWHawaii Pacific MNSeattle CNRocky Mountain PTCarl Thrasher
Morris Choy
Samantha Briggs
Michigan-Flint BLBRNG1255Michigan-Flint BLCal Poly Slo HMLa Verne SBCal Poly Slo DHKenneth Newby
Kyle Dahlin
Michigan-Flint KPBRNG1238Ithaca CMPurdue JTDePauw LMMichigan-Flint KPMumin Kahn
Abou Okeke-Diagne
Morehouse MOBRNG B260Purdue CKHWS MSMorehouse MOTexas State GKChris Skiles
Ryan McMicking
Morehouse WMBRNG B206Patrick Henry SBChicago UWMorehouse WMVermont OSJohn Engle
Christine Yu
Doug Pruim
North Texas GRREC108Cape Cod PRUCLA AJNorth Texas GRPatrick Henry MTJackson Miller
Corben Green
Jeff Drury
North Texas MPBRNG1202Linfield HSNorth Texas MPMiami IRSeattle CGMarcus Paroske
Austin Lay
Northwest HKBRNG B268Cornell YZAir Force HNNorthwest HKHumboldt LRJames Hardy
John Patrick
Gordie Miller
Northwest PSlBRNG2290Vermont MSRochester KOLa Verne BHNorthwest PSlKaleb Brooks
Trevor McSwain
Ryan Delaney
Northwest PSwREC123La Verne AFColgate ACHWS DLNorthwest PSwCordell Asbenson
Sarah Hicks
Pacific Lutheran FSREC113Regis LTAdelphi PSPacific Lutheran FSVermont DSMatt Vazquez
Amanda Hill
Pacific Lutheran HTBRNG1268Rocky Mountain PRPacific Lutheran HTDenver STHumboldt SSLindsey Dixon
Chris Leavitt
Jason Edwards
Pacific Lutheran MBBRNG1222DePauw KLCornell HPGrove City PSPacific Lutheran MBAaron Baker
Drew Adamczyk
Ari Lamb
Patrick Henry CCREC227Alaska DJWilfred Laurier CHBard MQPatrick Henry CCMatt Lavery
Amanda Clarke
Patrick Henry MTREC108Cape Cod PRUCLA AJNorth Texas GRPatrick Henry MTJackson Miller
Corben Green
Jeff Drury
Patrick Henry MWCL50 129Purdue CZ Patrick Henry MWPurdue LNCornell KYaScott Thomson
Emily Luba
Patrick Henry NTREC121Patrick Henry NTClemson CPMiami CKAir Force KMAnna Proios
Ann Marie Bryant
Patrick Henry SBBRNG B206Patrick Henry SBChicago UWMorehouse WMVermont OSJohn Engle
Christine Yu
Doug Pruim
Patrick Henry VOBRNG1206Cornell BLCarroll FSPatrick Henry VOClemson KSBrian Farnham
Keller Hanegan
Portland State DWBRNG B261Stanford GLPortland State DWVermont CGAlaska KDBrent Northrup
Anna Johnson
Portland State GMREC225Portland State GMSt. John's BZLa Verne MRWillamette MSJan Hovden
Megan Towles
Jon Denzler
Portland State KMBRNG1230Cal Poly Slo CPCornell LMDenver WW Portland State KMAmie Stanley
Una Kimokeo-Goes
Brian Lain
Portland State LMBRNG1260Cornell HLBall State SWPortland State LMRochester ADRatib Ali
Rob Snow
Purdue CKBRNG B260Purdue CKHWS MSMorehouse MOTexas State GKChris Skiles
Ryan McMicking
Purdue CZ CL50 129Purdue CZ Patrick Henry MWPurdue LNCornell KYaScott Thomson
Emily Luba
Purdue FFBRNG1243Willamette OM Purdue FFDenver PRCornell KPSam Natale
Stephen Llano
Madeline Allen
Purdue JTBRNG1238Ithaca CMPurdue JTDePauw LMMichigan-Flint KPMumin Kahn
Abou Okeke-Diagne
Purdue LNCL50 129Purdue CZ Patrick Henry MWPurdue LNCornell KYaScott Thomson
Emily Luba
Regis LTREC113Regis LTAdelphi PSPacific Lutheran FSVermont DSMatt Vazquez
Amanda Hill
Regis NSBRNG1232Regis NSWillamette BEVermont LWClaremont BYBrittany Bennett
Gregory Young
Regis SDBRNG2280Denver MPColgate HLSwing 1Regis SDJosiah Peterson
Hunter Bryant
Rochester ADBRNG1260Cornell HLBall State SWPortland State LMRochester ADRatib Ali
Rob Snow
Rochester KOBRNG2290Vermont MSRochester KOLa Verne BHNorthwest PSlKaleb Brooks
Trevor McSwain
Ryan Delaney
Rochester KPBRNG B254Seattle FKRochester KPCornell AZAdelphi LMDenis Sapranov
Peter Wiggin
Rochester TWBRNG B247Cornell IRClaremont GTWabash FMRochester TWThomas Allison
Kelsey Betz
Rocky Mountain PRBRNG1268Rocky Mountain PRPacific Lutheran HTDenver STHumboldt SSLindsey Dixon
Chris Leavitt
Jason Edwards
Rocky Mountain PTBRNG B242Miami JWHawaii Pacific MNSeattle CNRocky Mountain PTCarl Thrasher
Morris Choy
Samantha Briggs
Seattle CGBRNG1202Linfield HSNorth Texas MPMiami IRSeattle CGMarcus Paroske
Austin Lay
Seattle CNBRNG B242Miami JWHawaii Pacific MNSeattle CNRocky Mountain PTCarl Thrasher
Morris Choy
Samantha Briggs
Seattle FKBRNG B254Seattle FKRochester KPCornell AZAdelphi LMDenis Sapranov
Peter Wiggin
Seattle GPREC303Denver HRLa Verne RSCarroll MSSeattle GPPaul Gross
Colin Haughy
Jed Fantastico
St. John's ASBRNG1245St. John's ASChicago PRDenver AS Alaska BRJanine Ryan
PatriciaJohnson-Castle
Michael Cole
St. John's BZREC225Portland State GMSt. John's BZLa Verne MRWillamette MSJan Hovden
Megan Towles
Jon Denzler
St. John's DGBRNG B230Bard SVVermont HSClaremont HRSt. John's DGShane Puckett
Mike Buck
St. John's HKREC307Claremont FHClemson ATKing's College HPSt. John's HKMegan Elsayed
Lindsay Bing
Shelby Jo Long-Hammond
Stanford GKBRNG B232Cornell KYiStanford GKVermont GWBates SWBrent Schmidt
Rob Ruiz
Andrew Moffitt
Stanford GLBRNG B261Stanford GLPortland State DWVermont CGAlaska KDBrent Northrup
Anna Johnson
Swing 1BRNG2280Denver MPColgate HLSwing 1Regis SDJosiah Peterson
Hunter Bryant
Texas State GKBRNG B260Purdue CKHWS MSMorehouse MOTexas State GKChris Skiles
Ryan McMicking
Texas State ISBRNG B222Louisiana Tech SBDePauw ITTexas State ISBard FFNicole Johnson
Abhiroop Lohia
UCLA AJREC108Cape Cod PRUCLA AJNorth Texas GRPatrick Henry MTJackson Miller
Corben Green
Jeff Drury
UCLA FMBRNG1248Colgate MBCarroll HWUCLA FMClemson GKAlli Hamlin
Alex Zhao
Trent Dugger
Vermont BeDeREC114Air Force LWCornell BKAir Force BWVermont BeDeJames Kilcup
Robert Margesson
Alison Reidmohr
Vermont BuDoREC112Brock LSLouisiana Tech HSVermont BuDoWillamette MWSam Nelson
Michaeline Anderson
Vermont CGBRNG B261Stanford GLPortland State DWVermont CGAlaska KDBrent Northrup
Anna Johnson
Vermont DSREC113Regis LTAdelphi PSPacific Lutheran FSVermont DSMatt Vazquez
Amanda Hill
Vermont GWBRNG B232Cornell KYiStanford GKVermont GWBates SWBrent Schmidt
Rob Ruiz
Andrew Moffitt
Vermont HSBRNG B230Bard SVVermont HSClaremont HRSt. John's DGShane Puckett
Mike Buck
Vermont LWBRNG1232Regis NSWillamette BEVermont LWClaremont BYBrittany Bennett
Gregory Young
Vermont MSBRNG2290Vermont MSRochester KOLa Verne BHNorthwest PSlKaleb Brooks
Trevor McSwain
Ryan Delaney
Vermont OSBRNG B206Patrick Henry SBChicago UWMorehouse WMVermont OSJohn Engle
Christine Yu
Doug Pruim
Wabash FMBRNG B247Cornell IRClaremont GTWabash FMRochester TWThomas Allison
Kelsey Betz
Wilfred Laurier CHREC227Alaska DJWilfred Laurier CHBard MQPatrick Henry CCMatt Lavery
Amanda Clarke
Willamette BEBRNG1232Regis NSWillamette BEVermont LWClaremont BYBrittany Bennett
Gregory Young
Willamette MSREC225Portland State GMSt. John's BZLa Verne MRWillamette MSJan Hovden
Megan Towles
Jon Denzler
Willamette MWREC112Brock LSLouisiana Tech HSVermont BuDoWillamette MWSam Nelson
Michaeline Anderson
Willamette OM BRNG1243Willamette OM Purdue FFDenver PRCornell KPSam Natale
Stephen Llano
Madeline Allen
Yale BWCL50 125Bates SBBates CSYale BWLoyola Marymount HMDavid Register
Chris Axtman
Aaron Dicker
Yale DZBRNG2275Yale DZLa Verne JNClemson CRCornell HRJohn Sadek
Brett Frazer
Graham Morrow
Yale RSREC122Yale RSLa Verne DFCornell RSLoyola Marymount MPMelissa Franke
Steven Johnson