The Draw - Round 3

TeamVenueOGOOCGCOJudges
Adelphi LMBRNG1206St. John's DGPurdue LNColgate HLAdelphi LMChris Axtman
Cordell Asbenson
Adelphi PSREC108Clemson GKClemson FZAdelphi PSLa Verne SBLeah Salgado
Anna Proios
Ann Marie Bryant
Air Force BWBRNG1268Loyola Marymount NGAir Force BWVermont HSColgate ACColin Haughy
Alison Reidmohr
Air Force HNBRNG B232Humboldt HNCal Poly Slo DHAir Force HNMorehouse MOSam Nelson
Jackson Miller
Air Force KMREC302Cornell LMCornell AZHawaii FRAir Force KMJohn Sadek
Thomas Allison
Hunter Bryant
Air Force LWBRNG1255Rochester ADClaremont BYAlaska OTAir Force LWUna Kimokeo-Goes
Marcus Paroske
Alaska BRREC226Claremont FHYale RSAlaska BRBates GGJohn Patrick
Jon Denzler
Michaeline Anderson
Alaska DJBRNG1230Vermont BuDoClaremont PSAlaska DJStanford GLAaron Baker
Gordie Miller
Corben Green
Alaska KDBRNG B243Alaska KDTexas State GKHWS DLVermont DSJohn Engle
Alex Martel
Alaska OTBRNG1255Rochester ADClaremont BYAlaska OTAir Force LWUna Kimokeo-Goes
Marcus Paroske
Ball State SWBRNG1232Louisiana Tech HSLouisiana Tech HVClaremont HRBall State SWKenneth Newby
Bard AGBRNG B212DePauw KLBard AGPurdue CKCarroll HWGina Iberri-Shea
Emily Luba
Bard FFCL50 125Patrick Henry MWColgate MBBard FFCornell YZDrew Adamczyk
Ari Lamb
Donald Kimball
Bard MQBRNG B238Cornell IRPacific Lutheran HTBard SVBard MQDarrin Hicks
Austin Lay
Bard SVBRNG B238Cornell IRPacific Lutheran HTBard SVBard MQDarrin Hicks
Austin Lay
Bates CSBRNG B260Cornell KPBates CSCornell HPYale BWPatriciaJohnson-Castle
Josiah Peterson
Bates GGREC226Claremont FHYale RSAlaska BRBates GGJohn Patrick
Jon Denzler
Michaeline Anderson
Bates SBCL50 129Patrick Henry CCBates SBSt. John's ASVermont GWMelissa Franke
Alex Zhao
Bates SWREC113Loyola Marymount EKLoyola Marymount DWBates SWLoyola Marymount HMStephen Llano
Kyle Dahlin
Ryan Cook
Brock LSBRNG B254Patrick Henry SBLa Verne KSCornell HRBrock LSJames Kilcup
Amanda Hill
Cal Poly Slo CPBRNG2290Cal Poly Slo CPPurdue FFLoyola Marymount MPPortland State KMJanine Ryan
Jeanine Arana
Keller Hanegan
Cal Poly Slo DHBRNG B232Humboldt HNCal Poly Slo DHAir Force HNMorehouse MOSam Nelson
Jackson Miller
Cal Poly Slo HMBRNG B222Portland State DWCal Poly Slo HMSwing 1Regis LTJustin Eckstein
Ryan Delaney
Cal Poly Slo KFBRNG1238Cornell KYiCornell HLCal Poly Slo KFDenver MPMegan Towles
Lindsey Dixon
Bryan Dewan
Cape Cod PRBRNG1254Rochester KPCornell BKClemson DWCape Cod PRAlli Hamlin
Trevor McSwain
Sarah Hicks
Carroll FSREC122Carroll FSMorehouse WMHawaii HRLinfield BFDavid Register
Aaron Dicker
Carroll HWBRNG B212DePauw KLBard AGPurdue CKCarroll HWGina Iberri-Shea
Emily Luba
Carroll MSBRNG B248Rochester TWPatrick Henry MTCarroll MSHawaii Pacific MNKaleb Brooks
Nicole Johnson
Chicago PRBRNG1222King's College HPLa Verne DFDenver PRChicago PRBrent Schmidt
Brittany Bennett
Mike Buck
Chicago UWBRNG B230Louisiana Tech KMLa Verne AFChicago UWClemson SVMatt Lavery
Doug Pruim
Jason Edwards
Claremont BYBRNG1255Rochester ADClaremont BYAlaska OTAir Force LWUna Kimokeo-Goes
Marcus Paroske
Claremont FHREC226Claremont FHYale RSAlaska BRBates GGJohn Patrick
Jon Denzler
Michaeline Anderson
Claremont GTBRNG B242Claremont GTDenver STWilfred Laurier CHSeattle FKPaul Gross
Graham Morrow
Rob Snow
Claremont HRBRNG1232Louisiana Tech HSLouisiana Tech HVClaremont HRBall State SWKenneth Newby
Claremont PSBRNG1230Vermont BuDoClaremont PSAlaska DJStanford GLAaron Baker
Gordie Miller
Corben Green
Clemson ATBRNG2280Willamette OM Clemson ATLa Verne BHVermont BeDeRyan Yeh
Michael Cole
Brian Lain
Clemson CPBRNG1245DePauw ITCornell BLLinfield HSClemson CPCarl Thrasher
Scott Thomson
Clemson CRBRNG1260Clemson CRPortland State LMLa Verne RSNorthwest PSwJan Hovden
Samantha Briggs
David Ezra
Clemson DWBRNG1254Rochester KPCornell BKClemson DWCape Cod PRAlli Hamlin
Trevor McSwain
Sarah Hicks
Clemson FZREC108Clemson GKClemson FZAdelphi PSLa Verne SBLeah Salgado
Anna Proios
Ann Marie Bryant
Clemson GKREC108Clemson GKClemson FZAdelphi PSLa Verne SBLeah Salgado
Anna Proios
Ann Marie Bryant
Clemson KSBRNG1248Clemson KSVermont MSRochester KOVermont OSSteven Johnson
Andrew Maury
Clemson SVBRNG B230Louisiana Tech KMLa Verne AFChicago UWClemson SVMatt Lavery
Doug Pruim
Jason Edwards
Colgate ACBRNG1268Loyola Marymount NGAir Force BWVermont HSColgate ACColin Haughy
Alison Reidmohr
Colgate HLBRNG1206St. John's DGPurdue LNColgate HLAdelphi LMChris Axtman
Cordell Asbenson
Colgate MBCL50 125Patrick Henry MWColgate MBBard FFCornell YZDrew Adamczyk
Ari Lamb
Donald Kimball
Cornell AZREC302Cornell LMCornell AZHawaii FRAir Force KMJohn Sadek
Thomas Allison
Hunter Bryant
Cornell BKBRNG1254Rochester KPCornell BKClemson DWCape Cod PRAlli Hamlin
Trevor McSwain
Sarah Hicks
Cornell BLBRNG1245DePauw ITCornell BLLinfield HSClemson CPCarl Thrasher
Scott Thomson
Cornell HLBRNG1238Cornell KYiCornell HLCal Poly Slo KFDenver MPMegan Towles
Lindsey Dixon
Bryan Dewan
Cornell HPBRNG B260Cornell KPBates CSCornell HPYale BWPatriciaJohnson-Castle
Josiah Peterson
Cornell HRBRNG B254Patrick Henry SBLa Verne KSCornell HRBrock LSJames Kilcup
Amanda Hill
Cornell ILREC303Miami JWRegis NSCornell ILVermont LWRob Ruiz
Peter Wiggin
Trent Dugger
Cornell IRBRNG B238Cornell IRPacific Lutheran HTBard SVBard MQDarrin Hicks
Austin Lay
Cornell KPBRNG B260Cornell KPBates CSCornell HPYale BWPatriciaJohnson-Castle
Josiah Peterson
Cornell KYaBRNG1242Stanford GKCornell KYaNorthwest HKCornell RSAmie Stanley
Jeff Drury
Anna Johnson
Cornell KYiBRNG1238Cornell KYiCornell HLCal Poly Slo KFDenver MPMegan Towles
Lindsey Dixon
Bryan Dewan
Cornell LMREC302Cornell LMCornell AZHawaii FRAir Force KMJohn Sadek
Thomas Allison
Hunter Bryant
Cornell RSBRNG1242Stanford GKCornell KYaNorthwest HKCornell RSAmie Stanley
Jeff Drury
Anna Johnson
Cornell YZCL50 125Patrick Henry MWColgate MBBard FFCornell YZDrew Adamczyk
Ari Lamb
Donald Kimball
DePauw ITBRNG1245DePauw ITCornell BLLinfield HSClemson CPCarl Thrasher
Scott Thomson
DePauw KLBRNG B212DePauw KLBard AGPurdue CKCarroll HWGina Iberri-Shea
Emily Luba
DePauw LMREC114Linfield MSDePauw LMIthaca CMPatrick Henry NTAndrew Moffitt
Franny Solnick
Madeline Allen
Denver AS REC308Denver AS Marquette CMGrove City BWPortland State GMMegan Elsayed
Chris Skiles
Denver HRBRNG2275Willamette MWLinfield SZWillamette BEDenver HRShane Puckett
Abhiroop Lohia
Denver MPBRNG1238Cornell KYiCornell HLCal Poly Slo KFDenver MPMegan Towles
Lindsey Dixon
Bryan Dewan
Denver PRBRNG1222King's College HPLa Verne DFDenver PRChicago PRBrent Schmidt
Brittany Bennett
Mike Buck
Denver STBRNG B242Claremont GTDenver STWilfred Laurier CHSeattle FKPaul Gross
Graham Morrow
Rob Snow
Denver WW BRNG B268Patrick Henry VOHWS DRDenver WW Miami IRSam Natale
Morris Choy
Ryan McMicking
Grove City BWREC308Denver AS Marquette CMGrove City BWPortland State GMMegan Elsayed
Chris Skiles
Grove City PSBRNG B261Grove City PSWillamette MSHumboldt LRSeattle GPLindsay Bing
Geoff Klinger
HWS DLBRNG B243Alaska KDTexas State GKHWS DLVermont DSJohn Engle
Alex Martel
HWS DRBRNG B268Patrick Henry VOHWS DRDenver WW Miami IRSam Natale
Morris Choy
Ryan McMicking
HWS MSREC123La Verne MRHWS MSPacific Lutheran MBSt. John's HKJames Hardy
Kevin Diamond
Derrick Reed
Hawaii FRREC302Cornell LMCornell AZHawaii FRAir Force KMJohn Sadek
Thomas Allison
Hunter Bryant
Hawaii HRREC122Carroll FSMorehouse WMHawaii HRLinfield BFDavid Register
Aaron Dicker
Hawaii Pacific MNBRNG B248Rochester TWPatrick Henry MTCarroll MSHawaii Pacific MNKaleb Brooks
Nicole Johnson
Hawaii Pacific NLREC227Hawaii Pacific NLRocky Mountain PTMichigan-Flint KPNorth Texas GRAbou Okeke-Diagne
Chris Leavitt
Humbold GLBRNG B247Marquette JWPurdue JTUCLA FMHumbold GLMatt Vazquez
Mumin Kahn
Jed Fantastico
Humboldt HNBRNG B232Humboldt HNCal Poly Slo DHAir Force HNMorehouse MOSam Nelson
Jackson Miller
Humboldt LRBRNG B261Grove City PSWillamette MSHumboldt LRSeattle GPLindsay Bing
Geoff Klinger
Humboldt SSBRNG1202Humboldt SSYale DZRocky Mountain PRTexas State ISRatib Ali
Joe Damiba
Ithaca CMREC114Linfield MSDePauw LMIthaca CMPatrick Henry NTAndrew Moffitt
Franny Solnick
Madeline Allen
Ithaca KVREC121Louisiana Tech SBIthaca KVUCLA AJPacific Lutheran FSBrent Northrup
Landice Gao
King's College HPBRNG1222King's College HPLa Verne DFDenver PRChicago PRBrent Schmidt
Brittany Bennett
Mike Buck
La Verne AFBRNG B230Louisiana Tech KMLa Verne AFChicago UWClemson SVMatt Lavery
Doug Pruim
Jason Edwards
La Verne BHBRNG2280Willamette OM Clemson ATLa Verne BHVermont BeDeRyan Yeh
Michael Cole
Brian Lain
La Verne DFBRNG1222King's College HPLa Verne DFDenver PRChicago PRBrent Schmidt
Brittany Bennett
Mike Buck
La Verne JNREC225Miami CKSeattle CNVermont CGLa Verne JNAmanda Clarke
Brian Farnham
Kelsey Betz
La Verne KSBRNG B254Patrick Henry SBLa Verne KSCornell HRBrock LSJames Kilcup
Amanda Hill
La Verne MRREC123La Verne MRHWS MSPacific Lutheran MBSt. John's HKJames Hardy
Kevin Diamond
Derrick Reed
La Verne RSBRNG1260Clemson CRPortland State LMLa Verne RSNorthwest PSwJan Hovden
Samantha Briggs
David Ezra
La Verne SBREC108Clemson GKClemson FZAdelphi PSLa Verne SBLeah Salgado
Anna Proios
Ann Marie Bryant
Linfield BFREC122Carroll FSMorehouse WMHawaii HRLinfield BFDavid Register
Aaron Dicker
Linfield HSBRNG1245DePauw ITCornell BLLinfield HSClemson CPCarl Thrasher
Scott Thomson
Linfield MSREC114Linfield MSDePauw LMIthaca CMPatrick Henry NTAndrew Moffitt
Franny Solnick
Madeline Allen
Linfield SZBRNG2275Willamette MWLinfield SZWillamette BEDenver HRShane Puckett
Abhiroop Lohia
Louisiana Tech HSBRNG1232Louisiana Tech HSLouisiana Tech HVClaremont HRBall State SWKenneth Newby
Louisiana Tech HVBRNG1232Louisiana Tech HSLouisiana Tech HVClaremont HRBall State SWKenneth Newby
Louisiana Tech KMBRNG B230Louisiana Tech KMLa Verne AFChicago UWClemson SVMatt Lavery
Doug Pruim
Jason Edwards
Louisiana Tech SBREC121Louisiana Tech SBIthaca KVUCLA AJPacific Lutheran FSBrent Northrup
Landice Gao
Loyola Marymount DWREC113Loyola Marymount EKLoyola Marymount DWBates SWLoyola Marymount HMStephen Llano
Kyle Dahlin
Ryan Cook
Loyola Marymount EKREC113Loyola Marymount EKLoyola Marymount DWBates SWLoyola Marymount HMStephen Llano
Kyle Dahlin
Ryan Cook
Loyola Marymount HMREC113Loyola Marymount EKLoyola Marymount DWBates SWLoyola Marymount HMStephen Llano
Kyle Dahlin
Ryan Cook
Loyola Marymount MPBRNG2290Cal Poly Slo CPPurdue FFLoyola Marymount MPPortland State KMJanine Ryan
Jeanine Arana
Keller Hanegan
Loyola Marymount NGBRNG1268Loyola Marymount NGAir Force BWVermont HSColgate ACColin Haughy
Alison Reidmohr
Marquette CMREC308Denver AS Marquette CMGrove City BWPortland State GMMegan Elsayed
Chris Skiles
Marquette JWBRNG B247Marquette JWPurdue JTUCLA FMHumbold GLMatt Vazquez
Mumin Kahn
Jed Fantastico
Miami CKREC225Miami CKSeattle CNVermont CGLa Verne JNAmanda Clarke
Brian Farnham
Kelsey Betz
Miami IRBRNG B268Patrick Henry VOHWS DRDenver WW Miami IRSam Natale
Morris Choy
Ryan McMicking
Miami JWREC303Miami JWRegis NSCornell ILVermont LWRob Ruiz
Peter Wiggin
Trent Dugger
Michigan-Flint BLREC112Michigan-Flint BLNorth Texas MPPurdue CZ Seattle CGChristine Yu
Shelby Jo Long-Hammond
Michigan-Flint KPREC227Hawaii Pacific NLRocky Mountain PTMichigan-Flint KPNorth Texas GRAbou Okeke-Diagne
Chris Leavitt
Morehouse MOBRNG B232Humboldt HNCal Poly Slo DHAir Force HNMorehouse MOSam Nelson
Jackson Miller
Morehouse WMREC122Carroll FSMorehouse WMHawaii HRLinfield BFDavid Register
Aaron Dicker
North Texas GRREC227Hawaii Pacific NLRocky Mountain PTMichigan-Flint KPNorth Texas GRAbou Okeke-Diagne
Chris Leavitt
North Texas MPREC112Michigan-Flint BLNorth Texas MPPurdue CZ Seattle CGChristine Yu
Shelby Jo Long-Hammond
Northwest HKBRNG1242Stanford GKCornell KYaNorthwest HKCornell RSAmie Stanley
Jeff Drury
Anna Johnson
Northwest PSlREC307Northwest PSlWabash FMSt. John's BZRegis SDIssac Loeb
Gregory Young
Northwest PSwBRNG1260Clemson CRPortland State LMLa Verne RSNorthwest PSwJan Hovden
Samantha Briggs
David Ezra
Pacific Lutheran FSREC121Louisiana Tech SBIthaca KVUCLA AJPacific Lutheran FSBrent Northrup
Landice Gao
Pacific Lutheran HTBRNG B238Cornell IRPacific Lutheran HTBard SVBard MQDarrin Hicks
Austin Lay
Pacific Lutheran MBREC123La Verne MRHWS MSPacific Lutheran MBSt. John's HKJames Hardy
Kevin Diamond
Derrick Reed
Patrick Henry CCCL50 129Patrick Henry CCBates SBSt. John's ASVermont GWMelissa Franke
Alex Zhao
Patrick Henry MTBRNG B248Rochester TWPatrick Henry MTCarroll MSHawaii Pacific MNKaleb Brooks
Nicole Johnson
Patrick Henry MWCL50 125Patrick Henry MWColgate MBBard FFCornell YZDrew Adamczyk
Ari Lamb
Donald Kimball
Patrick Henry NTREC114Linfield MSDePauw LMIthaca CMPatrick Henry NTAndrew Moffitt
Franny Solnick
Madeline Allen
Patrick Henry SBBRNG B254Patrick Henry SBLa Verne KSCornell HRBrock LSJames Kilcup
Amanda Hill
Patrick Henry VOBRNG B268Patrick Henry VOHWS DRDenver WW Miami IRSam Natale
Morris Choy
Ryan McMicking
Portland State DWBRNG B222Portland State DWCal Poly Slo HMSwing 1Regis LTJustin Eckstein
Ryan Delaney
Portland State GMREC308Denver AS Marquette CMGrove City BWPortland State GMMegan Elsayed
Chris Skiles
Portland State KMBRNG2290Cal Poly Slo CPPurdue FFLoyola Marymount MPPortland State KMJanine Ryan
Jeanine Arana
Keller Hanegan
Portland State LMBRNG1260Clemson CRPortland State LMLa Verne RSNorthwest PSwJan Hovden
Samantha Briggs
David Ezra
Purdue CKBRNG B212DePauw KLBard AGPurdue CKCarroll HWGina Iberri-Shea
Emily Luba
Purdue CZ REC112Michigan-Flint BLNorth Texas MPPurdue CZ Seattle CGChristine Yu
Shelby Jo Long-Hammond
Purdue FFBRNG2290Cal Poly Slo CPPurdue FFLoyola Marymount MPPortland State KMJanine Ryan
Jeanine Arana
Keller Hanegan
Purdue JTBRNG B247Marquette JWPurdue JTUCLA FMHumbold GLMatt Vazquez
Mumin Kahn
Jed Fantastico
Purdue LNBRNG1206St. John's DGPurdue LNColgate HLAdelphi LMChris Axtman
Cordell Asbenson
Regis LTBRNG B222Portland State DWCal Poly Slo HMSwing 1Regis LTJustin Eckstein
Ryan Delaney
Regis NSREC303Miami JWRegis NSCornell ILVermont LWRob Ruiz
Peter Wiggin
Trent Dugger
Regis SDREC307Northwest PSlWabash FMSt. John's BZRegis SDIssac Loeb
Gregory Young
Rochester ADBRNG1255Rochester ADClaremont BYAlaska OTAir Force LWUna Kimokeo-Goes
Marcus Paroske
Rochester KOBRNG1248Clemson KSVermont MSRochester KOVermont OSSteven Johnson
Andrew Maury
Rochester KPBRNG1254Rochester KPCornell BKClemson DWCape Cod PRAlli Hamlin
Trevor McSwain
Sarah Hicks
Rochester TWBRNG B248Rochester TWPatrick Henry MTCarroll MSHawaii Pacific MNKaleb Brooks
Nicole Johnson
Rocky Mountain PRBRNG1202Humboldt SSYale DZRocky Mountain PRTexas State ISRatib Ali
Joe Damiba
Rocky Mountain PTREC227Hawaii Pacific NLRocky Mountain PTMichigan-Flint KPNorth Texas GRAbou Okeke-Diagne
Chris Leavitt
Seattle CGREC112Michigan-Flint BLNorth Texas MPPurdue CZ Seattle CGChristine Yu
Shelby Jo Long-Hammond
Seattle CNREC225Miami CKSeattle CNVermont CGLa Verne JNAmanda Clarke
Brian Farnham
Kelsey Betz
Seattle FKBRNG B242Claremont GTDenver STWilfred Laurier CHSeattle FKPaul Gross
Graham Morrow
Rob Snow
Seattle GPBRNG B261Grove City PSWillamette MSHumboldt LRSeattle GPLindsay Bing
Geoff Klinger
St. John's ASCL50 129Patrick Henry CCBates SBSt. John's ASVermont GWMelissa Franke
Alex Zhao
St. John's BZREC307Northwest PSlWabash FMSt. John's BZRegis SDIssac Loeb
Gregory Young
St. John's DGBRNG1206St. John's DGPurdue LNColgate HLAdelphi LMChris Axtman
Cordell Asbenson
St. John's HKREC123La Verne MRHWS MSPacific Lutheran MBSt. John's HKJames Hardy
Kevin Diamond
Derrick Reed
Stanford GKBRNG1242Stanford GKCornell KYaNorthwest HKCornell RSAmie Stanley
Jeff Drury
Anna Johnson
Stanford GLBRNG1230Vermont BuDoClaremont PSAlaska DJStanford GLAaron Baker
Gordie Miller
Corben Green
Swing 1BRNG B222Portland State DWCal Poly Slo HMSwing 1Regis LTJustin Eckstein
Ryan Delaney
Texas State GKBRNG B243Alaska KDTexas State GKHWS DLVermont DSJohn Engle
Alex Martel
Texas State ISBRNG1202Humboldt SSYale DZRocky Mountain PRTexas State ISRatib Ali
Joe Damiba
UCLA AJREC121Louisiana Tech SBIthaca KVUCLA AJPacific Lutheran FSBrent Northrup
Landice Gao
UCLA FMBRNG B247Marquette JWPurdue JTUCLA FMHumbold GLMatt Vazquez
Mumin Kahn
Jed Fantastico
Vermont BeDeBRNG2280Willamette OM Clemson ATLa Verne BHVermont BeDeRyan Yeh
Michael Cole
Brian Lain
Vermont BuDoBRNG1230Vermont BuDoClaremont PSAlaska DJStanford GLAaron Baker
Gordie Miller
Corben Green
Vermont CGREC225Miami CKSeattle CNVermont CGLa Verne JNAmanda Clarke
Brian Farnham
Kelsey Betz
Vermont DSBRNG B243Alaska KDTexas State GKHWS DLVermont DSJohn Engle
Alex Martel
Vermont GWCL50 129Patrick Henry CCBates SBSt. John's ASVermont GWMelissa Franke
Alex Zhao
Vermont HSBRNG1268Loyola Marymount NGAir Force BWVermont HSColgate ACColin Haughy
Alison Reidmohr
Vermont LWREC303Miami JWRegis NSCornell ILVermont LWRob Ruiz
Peter Wiggin
Trent Dugger
Vermont MSBRNG1248Clemson KSVermont MSRochester KOVermont OSSteven Johnson
Andrew Maury
Vermont OSBRNG1248Clemson KSVermont MSRochester KOVermont OSSteven Johnson
Andrew Maury
Wabash FMREC307Northwest PSlWabash FMSt. John's BZRegis SDIssac Loeb
Gregory Young
Wilfred Laurier CHBRNG B242Claremont GTDenver STWilfred Laurier CHSeattle FKPaul Gross
Graham Morrow
Rob Snow
Willamette BEBRNG2275Willamette MWLinfield SZWillamette BEDenver HRShane Puckett
Abhiroop Lohia
Willamette MSBRNG B261Grove City PSWillamette MSHumboldt LRSeattle GPLindsay Bing
Geoff Klinger
Willamette MWBRNG2275Willamette MWLinfield SZWillamette BEDenver HRShane Puckett
Abhiroop Lohia
Willamette OM BRNG2280Willamette OM Clemson ATLa Verne BHVermont BeDeRyan Yeh
Michael Cole
Brian Lain
Yale BWBRNG B260Cornell KPBates CSCornell HPYale BWPatriciaJohnson-Castle
Josiah Peterson
Yale DZBRNG1202Humboldt SSYale DZRocky Mountain PRTexas State ISRatib Ali
Joe Damiba
Yale RSREC226Claremont FHYale RSAlaska BRBates GGJohn Patrick
Jon Denzler
Michaeline Anderson