The Draw - Round 8

TeamVenueOGOOCGCOJudges
Claremont BBauer 34+Patrick Henry ALa Verne HClaremont BLoyola Marymount DSteve Llano
Marcia Regina
Sonya Allahyar
Claremont DBauer 1+Claremont DSanta Monica CSanta Monica BSanta Monica ARyan Ramos
Nick McGrail
David Ovcharenko
Alina Rozvadovska
Claremont EBauer 22+La Verne EPatrick Henry BHawai'i Pacific BClaremont EJ. J. Rodriguez
Brandon Cating
Juan Margitic
Claremont FRoberts North 102+La Verne GLa Verne C Claremont FLa Verne BTanya Alsheikh
Amrapali Gokani
Hawai'i Pacific ABauer 36+Hawai'i Pacific ASt. John's CVermont BLoyola Marymount ARob Margesson
Colin Fisk
Parth Padgaonkar
Hawai'i Pacific BBauer 22+La Verne EPatrick Henry BHawai'i Pacific BClaremont EJ. J. Rodriguez
Brandon Cating
Juan Margitic
Irvine Valley ABauer 35+UCLA DUCLA BUCLA CIrvine Valley AVenice Torrez
Ari Lamb
Will Reiley
La Verne ABauer 23+La Verne ALa Verne FRegis ALoyola Marymount BRachel Fabian
Seth Shill
Nikita Mehandru
La Verne BRoberts North 102+La Verne GLa Verne C Claremont FLa Verne BTanya Alsheikh
Amrapali Gokani
La Verne C Roberts North 102+La Verne GLa Verne C Claremont FLa Verne BTanya Alsheikh
Amrapali Gokani
La Verne DBauer 25+UCLA ASt. John's BLa Verne DLoyola Marymount EGary Rybold
Tina Bencik
Mackenzi Siebert
La Verne EBauer 22+La Verne EPatrick Henry BHawai'i Pacific BClaremont EJ. J. Rodriguez
Brandon Cating
Juan Margitic
La Verne FBauer 23+La Verne ALa Verne FRegis ALoyola Marymount BRachel Fabian
Seth Shill
Nikita Mehandru
La Verne GRoberts North 102+La Verne GLa Verne C Claremont FLa Verne BTanya Alsheikh
Amrapali Gokani
La Verne HBauer 34+Patrick Henry ALa Verne HClaremont BLoyola Marymount DSteve Llano
Marcia Regina
Sonya Allahyar
Loyola Marymount ABauer 36+Hawai'i Pacific ASt. John's CVermont BLoyola Marymount ARob Margesson
Colin Fisk
Parth Padgaonkar
Loyola Marymount BBauer 23+La Verne ALa Verne FRegis ALoyola Marymount BRachel Fabian
Seth Shill
Nikita Mehandru
Loyola Marymount CBauer 2+Loyola Marymount CSt. John's ALoyola Marymount FVermont AJosh Martin
Rob Ruiz
Brian Pride
Loyola Marymount DBauer 34+Patrick Henry ALa Verne HClaremont BLoyola Marymount DSteve Llano
Marcia Regina
Sonya Allahyar
Loyola Marymount EBauer 25+UCLA ASt. John's BLa Verne DLoyola Marymount EGary Rybold
Tina Bencik
Mackenzi Siebert
Loyola Marymount FBauer 2+Loyola Marymount CSt. John's ALoyola Marymount FVermont AJosh Martin
Rob Ruiz
Brian Pride
Patrick Henry ABauer 34+Patrick Henry ALa Verne HClaremont BLoyola Marymount DSteve Llano
Marcia Regina
Sonya Allahyar
Patrick Henry BBauer 22+La Verne EPatrick Henry BHawai'i Pacific BClaremont EJ. J. Rodriguez
Brandon Cating
Juan Margitic
Regis ABauer 23+La Verne ALa Verne FRegis ALoyola Marymount BRachel Fabian
Seth Shill
Nikita Mehandru
Santa Monica ABauer 1+Claremont DSanta Monica CSanta Monica BSanta Monica ARyan Ramos
Nick McGrail
David Ovcharenko
Alina Rozvadovska
Santa Monica BBauer 1+Claremont DSanta Monica CSanta Monica BSanta Monica ARyan Ramos
Nick McGrail
David Ovcharenko
Alina Rozvadovska
Santa Monica CBauer 1+Claremont DSanta Monica CSanta Monica BSanta Monica ARyan Ramos
Nick McGrail
David Ovcharenko
Alina Rozvadovska
St. John's ABauer 2+Loyola Marymount CSt. John's ALoyola Marymount FVermont AJosh Martin
Rob Ruiz
Brian Pride
St. John's BBauer 25+UCLA ASt. John's BLa Verne DLoyola Marymount EGary Rybold
Tina Bencik
Mackenzi Siebert
St. John's CBauer 36+Hawai'i Pacific ASt. John's CVermont BLoyola Marymount ARob Margesson
Colin Fisk
Parth Padgaonkar
UCLA ABauer 25+UCLA ASt. John's BLa Verne DLoyola Marymount EGary Rybold
Tina Bencik
Mackenzi Siebert
UCLA BBauer 35+UCLA DUCLA BUCLA CIrvine Valley AVenice Torrez
Ari Lamb
Will Reiley
UCLA CBauer 35+UCLA DUCLA BUCLA CIrvine Valley AVenice Torrez
Ari Lamb
Will Reiley
UCLA DBauer 35+UCLA DUCLA BUCLA CIrvine Valley AVenice Torrez
Ari Lamb
Will Reiley
Vermont ABauer 2+Loyola Marymount CSt. John's ALoyola Marymount FVermont AJosh Martin
Rob Ruiz
Brian Pride
Vermont BBauer 36+Hawai'i Pacific ASt. John's CVermont BLoyola Marymount ARob Margesson
Colin Fisk
Parth Padgaonkar