The Draw - Round 7

TeamVenueOGOOCGCOJudges
Bauer 35+St. John's C UCLA ASt. John's AJ. J. Rodriguez
Tanya Alsheikh
Claremont ARoberts North 102+UCLA CUCLA DClaremont AClaremont FNick McGrail
Ari Lamb
David Ovcharenko
Claremont BBauer 2+Vermont BLoyola Marymount FClaremont BLa Verne HSteve Llano
Marcia Regina
Claremont EBauer 36+Santa Monica ASanta Monica BSanta Monica CClaremont ERob Ruiz
Alina Rozvadovska
Venice Torrez
Claremont FRoberts North 102+UCLA CUCLA DClaremont AClaremont FNick McGrail
Ari Lamb
David Ovcharenko
Hawai'i Pacific ABauer 25+La Verne DLoyola Marymount ELoyola Marymount DHawai'i Pacific ARachel Fabian
Parth Padgaonkar
Hawai'i Pacific BBauer 1+Irvine Valley AHawai'i Pacific BLa Verne GSt. John's BSeth Shill
Amrapali Gokani
Irvine Valley ABauer 1+Irvine Valley AHawai'i Pacific BLa Verne GSt. John's BSeth Shill
Amrapali Gokani
La Verne ABauer 34+Regis ALa Verne AVermont APatrick Henry ATina Bencik
Brandon Cating
Juan Margitic
La Verne BBauer 23+UCLA BLa Verne BPatrick Henry BLa Verne C Gary Rybold
Sonya Allahyar
La Verne C Bauer 23+UCLA BLa Verne BPatrick Henry BLa Verne C Gary Rybold
Sonya Allahyar
La Verne DBauer 25+La Verne DLoyola Marymount ELoyola Marymount DHawai'i Pacific ARachel Fabian
Parth Padgaonkar
La Verne FBauer 22+Loyola Marymount BLa Verne FLoyola Marymount ALoyola Marymount CRob Margesson
Nikita Mehandru
Mackenzi Siebert
La Verne GBauer 1+Irvine Valley AHawai'i Pacific BLa Verne GSt. John's BSeth Shill
Amrapali Gokani
La Verne HBauer 2+Vermont BLoyola Marymount FClaremont BLa Verne HSteve Llano
Marcia Regina
Loyola Marymount ABauer 22+Loyola Marymount BLa Verne FLoyola Marymount ALoyola Marymount CRob Margesson
Nikita Mehandru
Mackenzi Siebert
Loyola Marymount BBauer 22+Loyola Marymount BLa Verne FLoyola Marymount ALoyola Marymount CRob Margesson
Nikita Mehandru
Mackenzi Siebert
Loyola Marymount CBauer 22+Loyola Marymount BLa Verne FLoyola Marymount ALoyola Marymount CRob Margesson
Nikita Mehandru
Mackenzi Siebert
Loyola Marymount DBauer 25+La Verne DLoyola Marymount ELoyola Marymount DHawai'i Pacific ARachel Fabian
Parth Padgaonkar
Loyola Marymount EBauer 25+La Verne DLoyola Marymount ELoyola Marymount DHawai'i Pacific ARachel Fabian
Parth Padgaonkar
Loyola Marymount FBauer 2+Vermont BLoyola Marymount FClaremont BLa Verne HSteve Llano
Marcia Regina
Patrick Henry ABauer 34+Regis ALa Verne AVermont APatrick Henry ATina Bencik
Brandon Cating
Juan Margitic
Patrick Henry BBauer 23+UCLA BLa Verne BPatrick Henry BLa Verne C Gary Rybold
Sonya Allahyar
Regis ABauer 34+Regis ALa Verne AVermont APatrick Henry ATina Bencik
Brandon Cating
Juan Margitic
Santa Monica ABauer 36+Santa Monica ASanta Monica BSanta Monica CClaremont ERob Ruiz
Alina Rozvadovska
Venice Torrez
Santa Monica BBauer 36+Santa Monica ASanta Monica BSanta Monica CClaremont ERob Ruiz
Alina Rozvadovska
Venice Torrez
Santa Monica CBauer 36+Santa Monica ASanta Monica BSanta Monica CClaremont ERob Ruiz
Alina Rozvadovska
Venice Torrez
St. John's ABauer 35+St. John's C UCLA ASt. John's AJ. J. Rodriguez
Tanya Alsheikh
St. John's BBauer 1+Irvine Valley AHawai'i Pacific BLa Verne GSt. John's BSeth Shill
Amrapali Gokani
St. John's CBauer 35+St. John's C UCLA ASt. John's AJ. J. Rodriguez
Tanya Alsheikh
UCLA ABauer 35+St. John's C UCLA ASt. John's AJ. J. Rodriguez
Tanya Alsheikh
UCLA BBauer 23+UCLA BLa Verne BPatrick Henry BLa Verne C Gary Rybold
Sonya Allahyar
UCLA CRoberts North 102+UCLA CUCLA DClaremont AClaremont FNick McGrail
Ari Lamb
David Ovcharenko
UCLA DRoberts North 102+UCLA CUCLA DClaremont AClaremont FNick McGrail
Ari Lamb
David Ovcharenko
Vermont ABauer 34+Regis ALa Verne AVermont APatrick Henry ATina Bencik
Brandon Cating
Juan Margitic
Vermont BBauer 2+Vermont BLoyola Marymount FClaremont BLa Verne HSteve Llano
Marcia Regina