The Draw - Round 6

TeamVenueOGOOCGCOJudges
Claremont BBauer 23+St. John's BClaremont BHawai'i Pacific APatrick Henry BRyan Ramos
Venice Torrez
David Ovcharenko
Claremont CBauer 1+La Verne EClaremont DUCLA BClaremont CBrandon Cating
Juan Margitic
Marcia Regina
Claremont DBauer 1+La Verne EClaremont DUCLA BClaremont CBrandon Cating
Juan Margitic
Marcia Regina
Claremont ERoberts North 102+Claremont ESanta Monica CSanta Monica ALa Verne BTanya Alsheikh
Mackenzi Siebert
Hawai'i Pacific ABauer 23+St. John's BClaremont BHawai'i Pacific APatrick Henry BRyan Ramos
Venice Torrez
David Ovcharenko
Hawai'i Pacific BBauer 2+Loyola Marymount AIrvine Valley ASt. John's CHawai'i Pacific BRob Ruiz
Ari Lamb
Will Reiley
Irvine Valley ABauer 2+Loyola Marymount AIrvine Valley ASt. John's CHawai'i Pacific BRob Ruiz
Ari Lamb
Will Reiley
La Verne ABauer 36+Loyola Marymount FLoyola Marymount BLa Verne ALa Verne FSteve Llano
Sonya Allahyar
Parth Padgaonkar
La Verne BRoberts North 102+Claremont ESanta Monica CSanta Monica ALa Verne BTanya Alsheikh
Mackenzi Siebert
La Verne C Bauer 35+Loyola Marymount ELa Verne DLa Verne C UCLA ARob Margesson
Gary Rybold
Tina Bencik
La Verne DBauer 35+Loyola Marymount ELa Verne DLa Verne C UCLA ARob Margesson
Gary Rybold
Tina Bencik
La Verne EBauer 1+La Verne EClaremont DUCLA BClaremont CBrandon Cating
Juan Margitic
Marcia Regina
La Verne FBauer 36+Loyola Marymount FLoyola Marymount BLa Verne ALa Verne FSteve Llano
Sonya Allahyar
Parth Padgaonkar
La Verne GBauer 34+La Verne GUCLA CUCLA DSanta Monica BJ. J. Rodriguez
Amrapali Gokani
La Verne HBauer 22+Loyola Marymount DPatrick Henry ALa Verne HRegis ARachel Fabian
Seth Shill
Nikita Mehandru
Loyola Marymount ABauer 2+Loyola Marymount AIrvine Valley ASt. John's CHawai'i Pacific BRob Ruiz
Ari Lamb
Will Reiley
Loyola Marymount BBauer 36+Loyola Marymount FLoyola Marymount BLa Verne ALa Verne FSteve Llano
Sonya Allahyar
Parth Padgaonkar
Loyola Marymount CBauer 25+St. John's AVermont ALoyola Marymount CVermont BJosh Martin
Brian Pride
Colin Fisk
Loyola Marymount DBauer 22+Loyola Marymount DPatrick Henry ALa Verne HRegis ARachel Fabian
Seth Shill
Nikita Mehandru
Loyola Marymount EBauer 35+Loyola Marymount ELa Verne DLa Verne C UCLA ARob Margesson
Gary Rybold
Tina Bencik
Loyola Marymount FBauer 36+Loyola Marymount FLoyola Marymount BLa Verne ALa Verne FSteve Llano
Sonya Allahyar
Parth Padgaonkar
Patrick Henry ABauer 22+Loyola Marymount DPatrick Henry ALa Verne HRegis ARachel Fabian
Seth Shill
Nikita Mehandru
Patrick Henry BBauer 23+St. John's BClaremont BHawai'i Pacific APatrick Henry BRyan Ramos
Venice Torrez
David Ovcharenko
Regis ABauer 22+Loyola Marymount DPatrick Henry ALa Verne HRegis ARachel Fabian
Seth Shill
Nikita Mehandru
Santa Monica ARoberts North 102+Claremont ESanta Monica CSanta Monica ALa Verne BTanya Alsheikh
Mackenzi Siebert
Santa Monica BBauer 34+La Verne GUCLA CUCLA DSanta Monica BJ. J. Rodriguez
Amrapali Gokani
Santa Monica CRoberts North 102+Claremont ESanta Monica CSanta Monica ALa Verne BTanya Alsheikh
Mackenzi Siebert
St. John's ABauer 25+St. John's AVermont ALoyola Marymount CVermont BJosh Martin
Brian Pride
Colin Fisk
St. John's BBauer 23+St. John's BClaremont BHawai'i Pacific APatrick Henry BRyan Ramos
Venice Torrez
David Ovcharenko
St. John's CBauer 2+Loyola Marymount AIrvine Valley ASt. John's CHawai'i Pacific BRob Ruiz
Ari Lamb
Will Reiley
UCLA ABauer 35+Loyola Marymount ELa Verne DLa Verne C UCLA ARob Margesson
Gary Rybold
Tina Bencik
UCLA BBauer 1+La Verne EClaremont DUCLA BClaremont CBrandon Cating
Juan Margitic
Marcia Regina
UCLA CBauer 34+La Verne GUCLA CUCLA DSanta Monica BJ. J. Rodriguez
Amrapali Gokani
UCLA DBauer 34+La Verne GUCLA CUCLA DSanta Monica BJ. J. Rodriguez
Amrapali Gokani
Vermont ABauer 25+St. John's AVermont ALoyola Marymount CVermont BJosh Martin
Brian Pride
Colin Fisk
Vermont BBauer 25+St. John's AVermont ALoyola Marymount CVermont BJosh Martin
Brian Pride
Colin Fisk