The Draw - Round 4

TeamVenueOGOOCGCOJudges
Bauer 22+La Verne H Regis ALa Verne FAmie Patel
Henry Ault
Claremont ABauer 35+Claremont ALoyola Marymount FLa Verne C Loyola Marymount DSteve Llano
Mackenzi Siebert
Marcia Regina
Claremont BBauer 36+La Verne DSt. John's CLoyola Marymount EClaremont BRachel Fabian
Gary Rybold
Dafne Gokcen
Claremont DBauer 23+St. John's BSanta Monica BUCLA AClaremont DCourtney Pinkard
Alina Rozvadovska
Nick McGrail
Claremont EBauer 25+Santa Monica ASanta Monica CClaremont EIrvine Valley ATanya Alsheikh
Will Reiley
David Ovcharenko
Hawai'i Pacific ABauer 2+Hawai'i Pacific AUCLA CUCLA BHawai'i Pacific BAri Lamb
Ryan Ramos
Venice Torrez
Hawai'i Pacific BBauer 2+Hawai'i Pacific AUCLA CUCLA BHawai'i Pacific BAri Lamb
Ryan Ramos
Venice Torrez
Irvine Valley ABauer 25+Santa Monica ASanta Monica CClaremont EIrvine Valley ATanya Alsheikh
Will Reiley
David Ovcharenko
La Verne ABauer 1+La Verne ALoyola Marymount CLoyola Marymount ASt. John's ARob Margesson
Nikita Mehandru
Tina Bencik
La Verne BBauer 34+La Verne GLa Verne BUCLA DLa Verne EBrandon Cating
Juan Margitic
Seth Shill
Amrapali Gokani
La Verne C Bauer 35+Claremont ALoyola Marymount FLa Verne C Loyola Marymount DSteve Llano
Mackenzi Siebert
Marcia Regina
La Verne DBauer 36+La Verne DSt. John's CLoyola Marymount EClaremont BRachel Fabian
Gary Rybold
Dafne Gokcen
La Verne EBauer 34+La Verne GLa Verne BUCLA DLa Verne EBrandon Cating
Juan Margitic
Seth Shill
Amrapali Gokani
La Verne FBauer 22+La Verne H Regis ALa Verne FAmie Patel
Henry Ault
La Verne GBauer 34+La Verne GLa Verne BUCLA DLa Verne EBrandon Cating
Juan Margitic
Seth Shill
Amrapali Gokani
La Verne HBauer 22+La Verne H Regis ALa Verne FAmie Patel
Henry Ault
Loyola Marymount ABauer 1+La Verne ALoyola Marymount CLoyola Marymount ASt. John's ARob Margesson
Nikita Mehandru
Tina Bencik
Loyola Marymount CBauer 1+La Verne ALoyola Marymount CLoyola Marymount ASt. John's ARob Margesson
Nikita Mehandru
Tina Bencik
Loyola Marymount DBauer 35+Claremont ALoyola Marymount FLa Verne C Loyola Marymount DSteve Llano
Mackenzi Siebert
Marcia Regina
Loyola Marymount EBauer 36+La Verne DSt. John's CLoyola Marymount EClaremont BRachel Fabian
Gary Rybold
Dafne Gokcen
Loyola Marymount FBauer 35+Claremont ALoyola Marymount FLa Verne C Loyola Marymount DSteve Llano
Mackenzi Siebert
Marcia Regina
Patrick Henry ARoberts North 102+Patrick Henry AVermont BVermont APatrick Henry BRob Ruiz
Colin Fisk
Parth Padgaonkar
Patrick Henry BRoberts North 102+Patrick Henry AVermont BVermont APatrick Henry BRob Ruiz
Colin Fisk
Parth Padgaonkar
Regis ABauer 22+La Verne H Regis ALa Verne FAmie Patel
Henry Ault
Santa Monica ABauer 25+Santa Monica ASanta Monica CClaremont EIrvine Valley ATanya Alsheikh
Will Reiley
David Ovcharenko
Santa Monica BBauer 23+St. John's BSanta Monica BUCLA AClaremont DCourtney Pinkard
Alina Rozvadovska
Nick McGrail
Santa Monica CBauer 25+Santa Monica ASanta Monica CClaremont EIrvine Valley ATanya Alsheikh
Will Reiley
David Ovcharenko
St. John's ABauer 1+La Verne ALoyola Marymount CLoyola Marymount ASt. John's ARob Margesson
Nikita Mehandru
Tina Bencik
St. John's BBauer 23+St. John's BSanta Monica BUCLA AClaremont DCourtney Pinkard
Alina Rozvadovska
Nick McGrail
St. John's CBauer 36+La Verne DSt. John's CLoyola Marymount EClaremont BRachel Fabian
Gary Rybold
Dafne Gokcen
UCLA ABauer 23+St. John's BSanta Monica BUCLA AClaremont DCourtney Pinkard
Alina Rozvadovska
Nick McGrail
UCLA BBauer 2+Hawai'i Pacific AUCLA CUCLA BHawai'i Pacific BAri Lamb
Ryan Ramos
Venice Torrez
UCLA CBauer 2+Hawai'i Pacific AUCLA CUCLA BHawai'i Pacific BAri Lamb
Ryan Ramos
Venice Torrez
UCLA DBauer 34+La Verne GLa Verne BUCLA DLa Verne EBrandon Cating
Juan Margitic
Seth Shill
Amrapali Gokani
Vermont ARoberts North 102+Patrick Henry AVermont BVermont APatrick Henry BRob Ruiz
Colin Fisk
Parth Padgaonkar
Vermont BRoberts North 102+Patrick Henry AVermont BVermont APatrick Henry BRob Ruiz
Colin Fisk
Parth Padgaonkar