The Draw - Round 3

TeamVenueOGOOCGCOJudges
Claremont ABauer 22St. John's AUCLA ALa Verne HClaremont AAmrapali Gokani
Claremont BKravis 164Patrick Henry BSt. John's BClaremont BLoyola Marymount ARyan Ramos
Will Reiley
Ari Lamb
Claremont CKravis 161Irvine Valley ASanta Monica AClaremont CLa Verne GSteve Llano
Juan Margitic
Brandon Cating
Claremont FRoberts North 103Loyola Marymount DClaremont FHawai'i Pacific BVermont BVenice Torrez
David Ovcharenko
Hawai'i Pacific ABauer 25Santa Monica BHawai'i Pacific ALa Verne ESt. John's CRachel Fabian
Tanya Alsheikh
Hawai'i Pacific BRoberts North 103Loyola Marymount DClaremont FHawai'i Pacific BVermont BVenice Torrez
David Ovcharenko
Irvine Valley AKravis 161Irvine Valley ASanta Monica AClaremont CLa Verne GSteve Llano
Juan Margitic
Brandon Cating
La Verne ARoberts North 105Loyola Marymount FLa Verne ALa Verne DLoyola Marymount CAmie Patel
La Verne BRoberts North 104La Verne FLoyola Marymount ELa Verne BVermont ARob Margesson
Mackenzi Siebert
La Verne C Bauer 23La Verne C Regis APatrick Henry ALoyola Marymount BDafne Gokcen
Marcia Regina
La Verne DRoberts North 105Loyola Marymount FLa Verne ALa Verne DLoyola Marymount CAmie Patel
La Verne EBauer 25Santa Monica BHawai'i Pacific ALa Verne ESt. John's CRachel Fabian
Tanya Alsheikh
La Verne FRoberts North 104La Verne FLoyola Marymount ELa Verne BVermont ARob Margesson
Mackenzi Siebert
La Verne GKravis 161Irvine Valley ASanta Monica AClaremont CLa Verne GSteve Llano
Juan Margitic
Brandon Cating
La Verne HBauer 22St. John's AUCLA ALa Verne HClaremont AAmrapali Gokani
Loyola Marymount AKravis 164Patrick Henry BSt. John's BClaremont BLoyola Marymount ARyan Ramos
Will Reiley
Ari Lamb
Loyola Marymount BBauer 23La Verne C Regis APatrick Henry ALoyola Marymount BDafne Gokcen
Marcia Regina
Loyola Marymount CRoberts North 105Loyola Marymount FLa Verne ALa Verne DLoyola Marymount CAmie Patel
Loyola Marymount DRoberts North 103Loyola Marymount DClaremont FHawai'i Pacific BVermont BVenice Torrez
David Ovcharenko
Loyola Marymount ERoberts North 104La Verne FLoyola Marymount ELa Verne BVermont ARob Margesson
Mackenzi Siebert
Loyola Marymount FRoberts North 105Loyola Marymount FLa Verne ALa Verne DLoyola Marymount CAmie Patel
Patrick Henry ABauer 23La Verne C Regis APatrick Henry ALoyola Marymount BDafne Gokcen
Marcia Regina
Patrick Henry BKravis 164Patrick Henry BSt. John's BClaremont BLoyola Marymount ARyan Ramos
Will Reiley
Ari Lamb
Regis ABauer 23La Verne C Regis APatrick Henry ALoyola Marymount BDafne Gokcen
Marcia Regina
Santa Monica AKravis 161Irvine Valley ASanta Monica AClaremont CLa Verne GSteve Llano
Juan Margitic
Brandon Cating
Santa Monica BBauer 25Santa Monica BHawai'i Pacific ALa Verne ESt. John's CRachel Fabian
Tanya Alsheikh
Santa Monica CRoberts North 102UCLA DUCLA BSanta Monica CUCLA CRob Ruiz
Colin Fisk
Alina Rozvadovska
St. John's ABauer 22St. John's AUCLA ALa Verne HClaremont AAmrapali Gokani
St. John's BKravis 164Patrick Henry BSt. John's BClaremont BLoyola Marymount ARyan Ramos
Will Reiley
Ari Lamb
St. John's CBauer 25Santa Monica BHawai'i Pacific ALa Verne ESt. John's CRachel Fabian
Tanya Alsheikh
UCLA ABauer 22St. John's AUCLA ALa Verne HClaremont AAmrapali Gokani
UCLA BRoberts North 102UCLA DUCLA BSanta Monica CUCLA CRob Ruiz
Colin Fisk
Alina Rozvadovska
UCLA CRoberts North 102UCLA DUCLA BSanta Monica CUCLA CRob Ruiz
Colin Fisk
Alina Rozvadovska
UCLA DRoberts North 102UCLA DUCLA BSanta Monica CUCLA CRob Ruiz
Colin Fisk
Alina Rozvadovska
Vermont ARoberts North 104La Verne FLoyola Marymount ELa Verne BVermont ARob Margesson
Mackenzi Siebert
Vermont BRoberts North 103Loyola Marymount DClaremont FHawai'i Pacific BVermont BVenice Torrez
David Ovcharenko