The Draw - Round 2

TeamVenueOGOOCGCOJudges
Claremont ARoberts North 105Claremont BClaremont ALa Verne FRegis ARachel Fabian
Marcia Regina
Juan Margitic
Claremont BRoberts North 105Claremont BClaremont ALa Verne FRegis ARachel Fabian
Marcia Regina
Juan Margitic
Claremont ERoberts North 103Claremont FClaremont ESanta Monica ALa Verne EBrandon Cating
Amrapali Gokani
Claremont FRoberts North 103Claremont FClaremont ESanta Monica ALa Verne EBrandon Cating
Amrapali Gokani
Hawai'i Pacific ARoberts North 104UCLA AVermont AHawai'i Pacific ASt. John's BJosh Martin
Ari Lamb
Will Reiley
Venice Torrez
Hawai'i Pacific BRoberts North 102Hawai'i Pacific BPatrick Henry AUCLA CLa Verne DRob Margesson
Amie Patel
Irvine Valley ABauer 23St. John's CLoyola Marymount DIrvine Valley ALoyola Marymount FRyan Ramos
Colin Fisk
Alina Rozvadovska
La Verne ABauer 22Vermont BLa Verne HSt. John's ALa Verne AMichael Aguilera
Hyo Sung Joo
La Verne BKravis 161La Verne BPatrick Henry BUCLA BUCLA DTanya Alsheikh
Lauren Thomas
La Verne C Bauer 25Loyola Marymount ELoyola Marymount CLoyola Marymount BLa Verne C Steve Llano
Christian Neumeister
La Verne DRoberts North 102Hawai'i Pacific BPatrick Henry AUCLA CLa Verne DRob Margesson
Amie Patel
La Verne ERoberts North 103Claremont FClaremont ESanta Monica ALa Verne EBrandon Cating
Amrapali Gokani
La Verne FRoberts North 105Claremont BClaremont ALa Verne FRegis ARachel Fabian
Marcia Regina
Juan Margitic
La Verne GKravis 164Santa Monica CLoyola Marymount ALa Verne GSanta Monica BDafne Gokcen
Mackenzi Siebert
La Verne HBauer 22Vermont BLa Verne HSt. John's ALa Verne AMichael Aguilera
Hyo Sung Joo
Loyola Marymount AKravis 164Santa Monica CLoyola Marymount ALa Verne GSanta Monica BDafne Gokcen
Mackenzi Siebert
Loyola Marymount BBauer 25Loyola Marymount ELoyola Marymount CLoyola Marymount BLa Verne C Steve Llano
Christian Neumeister
Loyola Marymount CBauer 25Loyola Marymount ELoyola Marymount CLoyola Marymount BLa Verne C Steve Llano
Christian Neumeister
Loyola Marymount DBauer 23St. John's CLoyola Marymount DIrvine Valley ALoyola Marymount FRyan Ramos
Colin Fisk
Alina Rozvadovska
Loyola Marymount EBauer 25Loyola Marymount ELoyola Marymount CLoyola Marymount BLa Verne C Steve Llano
Christian Neumeister
Loyola Marymount FBauer 23St. John's CLoyola Marymount DIrvine Valley ALoyola Marymount FRyan Ramos
Colin Fisk
Alina Rozvadovska
Patrick Henry ARoberts North 102Hawai'i Pacific BPatrick Henry AUCLA CLa Verne DRob Margesson
Amie Patel
Patrick Henry BKravis 161La Verne BPatrick Henry BUCLA BUCLA DTanya Alsheikh
Lauren Thomas
Regis ARoberts North 105Claremont BClaremont ALa Verne FRegis ARachel Fabian
Marcia Regina
Juan Margitic
Santa Monica ARoberts North 103Claremont FClaremont ESanta Monica ALa Verne EBrandon Cating
Amrapali Gokani
Santa Monica BKravis 164Santa Monica CLoyola Marymount ALa Verne GSanta Monica BDafne Gokcen
Mackenzi Siebert
Santa Monica CKravis 164Santa Monica CLoyola Marymount ALa Verne GSanta Monica BDafne Gokcen
Mackenzi Siebert
St. John's ABauer 22Vermont BLa Verne HSt. John's ALa Verne AMichael Aguilera
Hyo Sung Joo
St. John's BRoberts North 104UCLA AVermont AHawai'i Pacific ASt. John's BJosh Martin
Ari Lamb
Will Reiley
Venice Torrez
St. John's CBauer 23St. John's CLoyola Marymount DIrvine Valley ALoyola Marymount FRyan Ramos
Colin Fisk
Alina Rozvadovska
UCLA ARoberts North 104UCLA AVermont AHawai'i Pacific ASt. John's BJosh Martin
Ari Lamb
Will Reiley
Venice Torrez
UCLA BKravis 161La Verne BPatrick Henry BUCLA BUCLA DTanya Alsheikh
Lauren Thomas
UCLA CRoberts North 102Hawai'i Pacific BPatrick Henry AUCLA CLa Verne DRob Margesson
Amie Patel
UCLA DKravis 161La Verne BPatrick Henry BUCLA BUCLA DTanya Alsheikh
Lauren Thomas
Vermont ARoberts North 104UCLA AVermont AHawai'i Pacific ASt. John's BJosh Martin
Ari Lamb
Will Reiley
Venice Torrez
Vermont BBauer 22Vermont BLa Verne HSt. John's ALa Verne AMichael Aguilera
Hyo Sung Joo