The Draw - Round 1

TeamVenueOGOOCGCOJudges
Claremont ABauer 22Claremont ALa Verne FSt. John's CLa Verne EMichael Aguilera
Juan Margitic
Claremont BBauer 25UCLA CClaremont BSanta Monica BHawai'i Pacific ARob Ruiz
Colin Fisk
Will Reiley
Claremont CBauer 23Regis ALa Verne GLa Verne AClaremont CTanya Alsheikh
Brandon Cating
Amrapali Gokani
Claremont DKravis 164Claremont DSt. John's AUCLA DSanta Monica ANick McGrail
Venice Torrez
Ari Lamb
Hawai'i Pacific ABauer 25UCLA CClaremont BSanta Monica BHawai'i Pacific ARob Ruiz
Colin Fisk
Will Reiley
Hawai'i Pacific BKravis 161UCLA BHawai'i Pacific BSt. John's BLoyola Marymount EJosh Martin
Ryan Ramos
David Ovcharenko
Irvine Valley ARoberts North 102La Verne HIrvine Valley ALoyola Marymount CLa Verne BDafne Gokcen
Mackenzi Siebert
La Verne ABauer 23Regis ALa Verne GLa Verne AClaremont CTanya Alsheikh
Brandon Cating
Amrapali Gokani
La Verne BRoberts North 102La Verne HIrvine Valley ALoyola Marymount CLa Verne BDafne Gokcen
Mackenzi Siebert
La Verne C Roberts North 105Vermont ALa Verne C Santa Monica CPatrick Henry ASteve Llano
Hyo Sung Joo
La Verne DRoberts North 103Loyola Marymount ALa Verne DLoyola Marymount FLoyola Marymount BRachel Fabian
Lauren Thomas
Marcia Regina
La Verne EBauer 22Claremont ALa Verne FSt. John's CLa Verne EMichael Aguilera
Juan Margitic
La Verne FBauer 22Claremont ALa Verne FSt. John's CLa Verne EMichael Aguilera
Juan Margitic
La Verne GBauer 23Regis ALa Verne GLa Verne AClaremont CTanya Alsheikh
Brandon Cating
Amrapali Gokani
La Verne HRoberts North 102La Verne HIrvine Valley ALoyola Marymount CLa Verne BDafne Gokcen
Mackenzi Siebert
Loyola Marymount ARoberts North 103Loyola Marymount ALa Verne DLoyola Marymount FLoyola Marymount BRachel Fabian
Lauren Thomas
Marcia Regina
Loyola Marymount BRoberts North 103Loyola Marymount ALa Verne DLoyola Marymount FLoyola Marymount BRachel Fabian
Lauren Thomas
Marcia Regina
Loyola Marymount CRoberts North 102La Verne HIrvine Valley ALoyola Marymount CLa Verne BDafne Gokcen
Mackenzi Siebert
Loyola Marymount DRoberts North 104Patrick Henry BVermont BLoyola Marymount DUCLA ARob Margesson
Alina Rozvadovska
Christian Neumeister
Loyola Marymount EKravis 161UCLA BHawai'i Pacific BSt. John's BLoyola Marymount EJosh Martin
Ryan Ramos
David Ovcharenko
Loyola Marymount FRoberts North 103Loyola Marymount ALa Verne DLoyola Marymount FLoyola Marymount BRachel Fabian
Lauren Thomas
Marcia Regina
Patrick Henry ARoberts North 105Vermont ALa Verne C Santa Monica CPatrick Henry ASteve Llano
Hyo Sung Joo
Patrick Henry BRoberts North 104Patrick Henry BVermont BLoyola Marymount DUCLA ARob Margesson
Alina Rozvadovska
Christian Neumeister
Regis ABauer 23Regis ALa Verne GLa Verne AClaremont CTanya Alsheikh
Brandon Cating
Amrapali Gokani
Santa Monica AKravis 164Claremont DSt. John's AUCLA DSanta Monica ANick McGrail
Venice Torrez
Ari Lamb
Santa Monica BBauer 25UCLA CClaremont BSanta Monica BHawai'i Pacific ARob Ruiz
Colin Fisk
Will Reiley
Santa Monica CRoberts North 105Vermont ALa Verne C Santa Monica CPatrick Henry ASteve Llano
Hyo Sung Joo
St. John's AKravis 164Claremont DSt. John's AUCLA DSanta Monica ANick McGrail
Venice Torrez
Ari Lamb
St. John's BKravis 161UCLA BHawai'i Pacific BSt. John's BLoyola Marymount EJosh Martin
Ryan Ramos
David Ovcharenko
St. John's CBauer 22Claremont ALa Verne FSt. John's CLa Verne EMichael Aguilera
Juan Margitic
UCLA ARoberts North 104Patrick Henry BVermont BLoyola Marymount DUCLA ARob Margesson
Alina Rozvadovska
Christian Neumeister
UCLA BKravis 161UCLA BHawai'i Pacific BSt. John's BLoyola Marymount EJosh Martin
Ryan Ramos
David Ovcharenko
UCLA CBauer 25UCLA CClaremont BSanta Monica BHawai'i Pacific ARob Ruiz
Colin Fisk
Will Reiley
UCLA DKravis 164Claremont DSt. John's AUCLA DSanta Monica ANick McGrail
Venice Torrez
Ari Lamb
Vermont ARoberts North 105Vermont ALa Verne C Santa Monica CPatrick Henry ASteve Llano
Hyo Sung Joo
Vermont BRoberts North 104Patrick Henry BVermont BLoyola Marymount DUCLA ARob Margesson
Alina Rozvadovska
Christian Neumeister