The Draw - Round 8

TeamVenueOGOOCGCOJudges
Air Force BRBalch 203Air Force BRAlaska BOAir Force RSAir Force LWWayne Kraemer
Katie Madden
Air Force LWBalch 203Air Force BRAlaska BOAir Force RSAir Force LWWayne Kraemer
Katie Madden
Air Force RSBalch 203Air Force BRAlaska BOAir Force RSAir Force LWWayne Kraemer
Katie Madden
Air Force TJKravis 109Hawaii Pacific CKPacific Lutheran SBRocky Mountain PRAir Force TJPaul Gross
Anindya Guha
Air Force WMKravis 166Alaska WBAir Force WMUCLA CLClaremont HTEmily Ravenscroft
Melissa Franke
Robert Mejia
Alaska BOBalch 203Air Force BRAlaska BOAir Force RSAir Force LWWayne Kraemer
Katie Madden
Alaska KFBalch 220Colgate ONLa Verne JHLa Verne BAAlaska KFGary Rybold
Lauren Phillips
Alaska PFBlach 218La Verne NACornell YKAlaska PFLa Verne DFJake Meany
Dustin Schneider
Alaska SSKravis 168Loyola PNCarroll ATVermont SWAlaska SSJosh Martin
Michelle Goodwin
Alaska WBKravis 166Alaska WBAir Force WMUCLA CLClaremont HTEmily Ravenscroft
Melissa Franke
Robert Mejia
Carroll ATKravis 168Loyola PNCarroll ATVermont SWAlaska SSJosh Martin
Michelle Goodwin
Claremont BMKravis 164Hawaii RHIrvine Valley KHClaremont BMRocky Mountain TDMelissa Haller
Ying Zhang
Claremont HTKravis 166Alaska WBAir Force WMUCLA CLClaremont HTEmily Ravenscroft
Melissa Franke
Robert Mejia
Claremont JWBalch 208Southern California GCSoutrhern California DLClaremont JZClaremont JWNick McGrail
John Migaiolo
Mumin Khan
Claremont JZBalch 208Southern California GCSoutrhern California DLClaremont JZClaremont JWNick McGrail
John Migaiolo
Mumin Khan
Claremont PSKravis 103Colgate HCClaremont PSLoyola SSTexas State HGRob Boller
Will Reilly
Claremont STKravis 161Claremont STTexas State AFSouthern California HWHumboldt State ABBen Busse
Giovanni Dauresseau
Jeanine Arana
Colgate HCKravis 103Colgate HCClaremont PSLoyola SSTexas State HGRob Boller
Will Reilly
Colgate ONBalch 220Colgate ONLa Verne JHLa Verne BAAlaska KFGary Rybold
Lauren Phillips
Colgate WSKravis 167Cornell KPIrvine Valley GMVermont AGColgate WSJames Kilcup
Rebecca Klingman
Cornell HLKravis 100Hawaii FCCornell HLLa Verne SKUCLA LMSteve Johnson
Gina Iberri-Shea
Cornell KPKravis 167Cornell KPIrvine Valley GMVermont AGColgate WSJames Kilcup
Rebecca Klingman
Cornell YKBlach 218La Verne NACornell YKAlaska PFLa Verne DFJake Meany
Dustin Schneider
Hawaii DDKravis 102Loyola MBHawaii DDLoyola KDLoyola MCAmie Stanley
Aaron Colby
Hawaii FCKravis 100Hawaii FCCornell HLLa Verne SKUCLA LMSteve Johnson
Gina Iberri-Shea
Hawaii Pacific CKKravis 109Hawaii Pacific CKPacific Lutheran SBRocky Mountain PRAir Force TJPaul Gross
Anindya Guha
Hawaii RHKravis 164Hawaii RHIrvine Valley KHClaremont BMRocky Mountain TDMelissa Haller
Ying Zhang
Humboldt State ABKravis 161Claremont STTexas State AFSouthern California HWHumboldt State ABBen Busse
Giovanni Dauresseau
Jeanine Arana
Humboldt State RFBalch 219La Verne SRSouthern California FWHumboldt State RFHumboldt State YBLindsay Eberhardt
Shontanu Garg
Humboldt State YBBalch 219La Verne SRSouthern California FWHumboldt State RFHumboldt State YBLindsay Eberhardt
Shontanu Garg
Irvine Valley GMKravis 167Cornell KPIrvine Valley GMVermont AGColgate WSJames Kilcup
Rebecca Klingman
Irvine Valley KHKravis 164Hawaii RHIrvine Valley KHClaremont BMRocky Mountain TDMelissa Haller
Ying Zhang
La Verne BABalch 220Colgate ONLa Verne JHLa Verne BAAlaska KFGary Rybold
Lauren Phillips
La Verne DFBlach 218La Verne NACornell YKAlaska PFLa Verne DFJake Meany
Dustin Schneider
La Verne JHBalch 220Colgate ONLa Verne JHLa Verne BAAlaska KFGary Rybold
Lauren Phillips
La Verne NABlach 218La Verne NACornell YKAlaska PFLa Verne DFJake Meany
Dustin Schneider
La Verne SKKravis 100Hawaii FCCornell HLLa Verne SKUCLA LMSteve Johnson
Gina Iberri-Shea
La Verne SRBalch 219La Verne SRSouthern California FWHumboldt State RFHumboldt State YBLindsay Eberhardt
Shontanu Garg
Loyola KDKravis 102Loyola MBHawaii DDLoyola KDLoyola MCAmie Stanley
Aaron Colby
Loyola MBKravis 102Loyola MBHawaii DDLoyola KDLoyola MCAmie Stanley
Aaron Colby
Loyola MCKravis 102Loyola MBHawaii DDLoyola KDLoyola MCAmie Stanley
Aaron Colby
Loyola PNKravis 168Loyola PNCarroll ATVermont SWAlaska SSJosh Martin
Michelle Goodwin
Loyola SSKravis 103Colgate HCClaremont PSLoyola SSTexas State HGRob Boller
Will Reilly
Pacific Lutheran SBKravis 109Hawaii Pacific CKPacific Lutheran SBRocky Mountain PRAir Force TJPaul Gross
Anindya Guha
Rocky Mountain PRKravis 109Hawaii Pacific CKPacific Lutheran SBRocky Mountain PRAir Force TJPaul Gross
Anindya Guha
Rocky Mountain TDKravis 164Hawaii RHIrvine Valley KHClaremont BMRocky Mountain TDMelissa Haller
Ying Zhang
Southern California FWBalch 219La Verne SRSouthern California FWHumboldt State RFHumboldt State YBLindsay Eberhardt
Shontanu Garg
Southern California GCBalch 208Southern California GCSoutrhern California DLClaremont JZClaremont JWNick McGrail
John Migaiolo
Mumin Khan
Southern California HWKravis 161Claremont STTexas State AFSouthern California HWHumboldt State ABBen Busse
Giovanni Dauresseau
Jeanine Arana
Soutrhern California DLBalch 208Southern California GCSoutrhern California DLClaremont JZClaremont JWNick McGrail
John Migaiolo
Mumin Khan
Texas State AFKravis 161Claremont STTexas State AFSouthern California HWHumboldt State ABBen Busse
Giovanni Dauresseau
Jeanine Arana
Texas State HGKravis 103Colgate HCClaremont PSLoyola SSTexas State HGRob Boller
Will Reilly
UCLA CLKravis 166Alaska WBAir Force WMUCLA CLClaremont HTEmily Ravenscroft
Melissa Franke
Robert Mejia
UCLA LMKravis 100Hawaii FCCornell HLLa Verne SKUCLA LMSteve Johnson
Gina Iberri-Shea
Vermont AGKravis 167Cornell KPIrvine Valley GMVermont AGColgate WSJames Kilcup
Rebecca Klingman
Vermont SWKravis 168Loyola PNCarroll ATVermont SWAlaska SSJosh Martin
Michelle Goodwin