The Draw - Round 7

TeamVenueOGOOCGCOJudges
Air Force BRKravis 168Claremont HTLoyola MCHawaii FCAir Force BRNick McGrail
Wayne Kraemer
Dustin Schneider
Air Force LWBalch 220Air Force LWLoyola KDLa Verne DFLa Verne SKSam Nelson
Rebecca Klingman
Air Force RSKravis 102Alaska PFAir Force RSLa Verne NAAlaska WBPaul Gross
Megan Wharton
Air Force TJKravis 161Air Force TJRocky Mountain PRSouthern California FWClaremont BMMelissa Haller
Jeanine Arana
Air Force WMBalch 203Hawaii DDLa Verne SRTexas State HGAir Force WMAmie Stanley
Giovanni Dauresseau
Robert Mejia
Alaska BOKravis 100Alaska KFVermont AGLa Verne JHAlaska BOEmily Ravenscroft
Lauren Phillips
Alaska KFKravis 100Alaska KFVermont AGLa Verne JHAlaska BOEmily Ravenscroft
Lauren Phillips
Alaska PFKravis 102Alaska PFAir Force RSLa Verne NAAlaska WBPaul Gross
Megan Wharton
Alaska SSKravis 109Humboldt State YBAlaska SSColgate HCColgate ONMelissa Franke
Gina Iberri-Shea
Alaska WBKravis 102Alaska PFAir Force RSLa Verne NAAlaska WBPaul Gross
Megan Wharton
Carroll ATBalch 219Carroll ATLa Verne BAUCLA LMCornell HLJames Kilcup
Michelle Goodwin
Claremont BMKravis 161Air Force TJRocky Mountain PRSouthern California FWClaremont BMMelissa Haller
Jeanine Arana
Claremont HTKravis 168Claremont HTLoyola MCHawaii FCAir Force BRNick McGrail
Wayne Kraemer
Dustin Schneider
Claremont JWKravis 103Rocky Mountain TDClaremont JWTexas State AFClaremont JZWill Reilly
John Migaiolo
Claremont JZKravis 103Rocky Mountain TDClaremont JWTexas State AFClaremont JZWill Reilly
John Migaiolo
Claremont PSKravis 166Pacific Lutheran SBSouthern California HWIrvine Valley KHClaremont PSLindsay Eberhardt
Anindya Guha
Claremont STBlach 218Irvine Valley GMSouthern California GCClaremont STHumboldt State RFBen Busse
Mumin Khan
Colgate HCKravis 109Humboldt State YBAlaska SSColgate HCColgate ONMelissa Franke
Gina Iberri-Shea
Colgate ONKravis 109Humboldt State YBAlaska SSColgate HCColgate ONMelissa Franke
Gina Iberri-Shea
Colgate WSKravis 164Vermont SWUCLA CLColgate WSLoyola PNJosh Martin
Katie Madden
Cornell HLBalch 219Carroll ATLa Verne BAUCLA LMCornell HLJames Kilcup
Michelle Goodwin
Cornell KPBalch 208Humboldt State ABCornell KPCornell YKLoyola MBSteve Johnson
Aaron Colby
Ying Zhang
Cornell YKBalch 208Humboldt State ABCornell KPCornell YKLoyola MBSteve Johnson
Aaron Colby
Ying Zhang
Hawaii DDBalch 203Hawaii DDLa Verne SRTexas State HGAir Force WMAmie Stanley
Giovanni Dauresseau
Robert Mejia
Hawaii FCKravis 168Claremont HTLoyola MCHawaii FCAir Force BRNick McGrail
Wayne Kraemer
Dustin Schneider
Hawaii Pacific CKKravis 167Loyola SSHawaii Pacific CKHawaii RHSoutrhern California DLGary Rybold
Chantanu Garg
Hawaii RHKravis 167Loyola SSHawaii Pacific CKHawaii RHSoutrhern California DLGary Rybold
Chantanu Garg
Humboldt State ABBalch 208Humboldt State ABCornell KPCornell YKLoyola MBSteve Johnson
Aaron Colby
Ying Zhang
Humboldt State RFBlach 218Irvine Valley GMSouthern California GCClaremont STHumboldt State RFBen Busse
Mumin Khan
Humboldt State YBKravis 109Humboldt State YBAlaska SSColgate HCColgate ONMelissa Franke
Gina Iberri-Shea
Irvine Valley GMBlach 218Irvine Valley GMSouthern California GCClaremont STHumboldt State RFBen Busse
Mumin Khan
Irvine Valley KHKravis 166Pacific Lutheran SBSouthern California HWIrvine Valley KHClaremont PSLindsay Eberhardt
Anindya Guha
La Verne BABalch 219Carroll ATLa Verne BAUCLA LMCornell HLJames Kilcup
Michelle Goodwin
La Verne DFBalch 220Air Force LWLoyola KDLa Verne DFLa Verne SKSam Nelson
Rebecca Klingman
La Verne JHKravis 100Alaska KFVermont AGLa Verne JHAlaska BOEmily Ravenscroft
Lauren Phillips
La Verne NAKravis 102Alaska PFAir Force RSLa Verne NAAlaska WBPaul Gross
Megan Wharton
La Verne SKBalch 220Air Force LWLoyola KDLa Verne DFLa Verne SKSam Nelson
Rebecca Klingman
La Verne SRBalch 203Hawaii DDLa Verne SRTexas State HGAir Force WMAmie Stanley
Giovanni Dauresseau
Robert Mejia
Loyola KDBalch 220Air Force LWLoyola KDLa Verne DFLa Verne SKSam Nelson
Rebecca Klingman
Loyola MBBalch 208Humboldt State ABCornell KPCornell YKLoyola MBSteve Johnson
Aaron Colby
Ying Zhang
Loyola MCKravis 168Claremont HTLoyola MCHawaii FCAir Force BRNick McGrail
Wayne Kraemer
Dustin Schneider
Loyola PNKravis 164Vermont SWUCLA CLColgate WSLoyola PNJosh Martin
Katie Madden
Loyola SSKravis 167Loyola SSHawaii Pacific CKHawaii RHSoutrhern California DLGary Rybold
Chantanu Garg
Pacific Lutheran SBKravis 166Pacific Lutheran SBSouthern California HWIrvine Valley KHClaremont PSLindsay Eberhardt
Anindya Guha
Rocky Mountain PRKravis 161Air Force TJRocky Mountain PRSouthern California FWClaremont BMMelissa Haller
Jeanine Arana
Rocky Mountain TDKravis 103Rocky Mountain TDClaremont JWTexas State AFClaremont JZWill Reilly
John Migaiolo
Southern California FWKravis 161Air Force TJRocky Mountain PRSouthern California FWClaremont BMMelissa Haller
Jeanine Arana
Southern California GCBlach 218Irvine Valley GMSouthern California GCClaremont STHumboldt State RFBen Busse
Mumin Khan
Southern California HWKravis 166Pacific Lutheran SBSouthern California HWIrvine Valley KHClaremont PSLindsay Eberhardt
Anindya Guha
Soutrhern California DLKravis 167Loyola SSHawaii Pacific CKHawaii RHSoutrhern California DLGary Rybold
Chantanu Garg
Texas State AFKravis 103Rocky Mountain TDClaremont JWTexas State AFClaremont JZWill Reilly
John Migaiolo
Texas State HGBalch 203Hawaii DDLa Verne SRTexas State HGAir Force WMAmie Stanley
Giovanni Dauresseau
Robert Mejia
UCLA CLKravis 164Vermont SWUCLA CLColgate WSLoyola PNJosh Martin
Katie Madden
UCLA LMBalch 219Carroll ATLa Verne BAUCLA LMCornell HLJames Kilcup
Michelle Goodwin
Vermont AGKravis 100Alaska KFVermont AGLa Verne JHAlaska BOEmily Ravenscroft
Lauren Phillips
Vermont SWKravis 164Vermont SWUCLA CLColgate WSLoyola PNJosh Martin
Katie Madden