The Draw - Round 6

TeamVenueOGOOCGCOJudges
Air Force BRKravis 109UCLA CLAir Force BRLoyola MBSouthern California GCJosh Martin
Chantanu Garg
Air Force LWKravis 168La Verne DFAlaska PFAir Force LWAir Force RSJake Meany
Giovanni Dauresseau
Melissa Haller
Air Force RSKravis 168La Verne DFAlaska PFAir Force LWAir Force RSJake Meany
Giovanni Dauresseau
Melissa Haller
Air Force TJKravis 103Texas State HGAir Force TJAlaska SSSouthern California HWRob Boller
Aaron Colby
Air Force WMKravis 100Southern California FWColgate ONAir Force WMLoyola SSAmie Stanley
Michelle Goodwin
Alaska BOKravis 167Loyola MCAlaska WBAlaska BOLoyola KDNick McGrail
Katie Madden
Gary Rybold
Alaska KFBalch 220Cornell YKVermont SWAlaska KFLa Verne NAMelissa Franke
Rebecca Klingman
Alaska PFKravis 168La Verne DFAlaska PFAir Force LWAir Force RSJake Meany
Giovanni Dauresseau
Melissa Haller
Alaska SSKravis 103Texas State HGAir Force TJAlaska SSSouthern California HWRob Boller
Aaron Colby
Alaska WBKravis 167Loyola MCAlaska WBAlaska BOLoyola KDNick McGrail
Katie Madden
Gary Rybold
Carroll ATBlach 218Cornell HLClaremont HTCarroll ATLa Verne SRSteve Johnson
Anindya Guha
Claremont BMBalch 208Claremont BMClaremont JZClaremont PSClaremont JWBen Busse
Mumin Khan
Jeanine Arana
Claremont HTBlach 218Cornell HLClaremont HTCarroll ATLa Verne SRSteve Johnson
Anindya Guha
Claremont JWBalch 208Claremont BMClaremont JZClaremont PSClaremont JWBen Busse
Mumin Khan
Jeanine Arana
Claremont JZBalch 208Claremont BMClaremont JZClaremont PSClaremont JWBen Busse
Mumin Khan
Jeanine Arana
Claremont PSBalch 208Claremont BMClaremont JZClaremont PSClaremont JWBen Busse
Mumin Khan
Jeanine Arana
Claremont STBalch 203UCLA LMClaremont STLoyola PNLa Verne JHPaul Gross
Megan Wharton
Colgate HCBalch 219Humboldt State RFColgate HCHawaii Pacific CKTexas State AFWill Reilly
Dustin Schneider
Colgate ONKravis 100Southern California FWColgate ONAir Force WMLoyola SSAmie Stanley
Michelle Goodwin
Colgate WSKravis 161La Verne SKColgate WSHumboldt State ABCornell KPWayne Kraemer
Lauren Phillips
Cornell HLBlach 218Cornell HLClaremont HTCarroll ATLa Verne SRSteve Johnson
Anindya Guha
Cornell KPKravis 161La Verne SKColgate WSHumboldt State ABCornell KPWayne Kraemer
Lauren Phillips
Cornell YKBalch 220Cornell YKVermont SWAlaska KFLa Verne NAMelissa Franke
Rebecca Klingman
Hawaii DDKravis 102Soutrhern California DLHawaii RHPacific Lutheran SBHawaii DDJames Kilcup
Robert Mejia
Hawaii FCKravis 166Vermont AGHawaii FCHumboldt State YBLa Verne BAGina Iberri-Shea
Lindsay Eberhardt
Hawaii Pacific CKBalch 219Humboldt State RFColgate HCHawaii Pacific CKTexas State AFWill Reilly
Dustin Schneider
Hawaii RHKravis 102Soutrhern California DLHawaii RHPacific Lutheran SBHawaii DDJames Kilcup
Robert Mejia
Humboldt State ABKravis 161La Verne SKColgate WSHumboldt State ABCornell KPWayne Kraemer
Lauren Phillips
Humboldt State RFBalch 219Humboldt State RFColgate HCHawaii Pacific CKTexas State AFWill Reilly
Dustin Schneider
Humboldt State YBKravis 166Vermont AGHawaii FCHumboldt State YBLa Verne BAGina Iberri-Shea
Lindsay Eberhardt
Irvine Valley GMKravis 164Rocky Mountain PRRocky Mountain TDIrvine Valley GMIrvine Valley KHEmily Ravenscroft
Ying Zhang
Irvine Valley KHKravis 164Rocky Mountain PRRocky Mountain TDIrvine Valley GMIrvine Valley KHEmily Ravenscroft
Ying Zhang
La Verne BAKravis 166Vermont AGHawaii FCHumboldt State YBLa Verne BAGina Iberri-Shea
Lindsay Eberhardt
La Verne DFKravis 168La Verne DFAlaska PFAir Force LWAir Force RSJake Meany
Giovanni Dauresseau
Melissa Haller
La Verne JHBalch 203UCLA LMClaremont STLoyola PNLa Verne JHPaul Gross
Megan Wharton
La Verne NABalch 220Cornell YKVermont SWAlaska KFLa Verne NAMelissa Franke
Rebecca Klingman
La Verne SKKravis 161La Verne SKColgate WSHumboldt State ABCornell KPWayne Kraemer
Lauren Phillips
La Verne SRBlach 218Cornell HLClaremont HTCarroll ATLa Verne SRSteve Johnson
Anindya Guha
Loyola KDKravis 167Loyola MCAlaska WBAlaska BOLoyola KDNick McGrail
Katie Madden
Gary Rybold
Loyola MBKravis 109UCLA CLAir Force BRLoyola MBSouthern California GCJosh Martin
Chantanu Garg
Loyola MCKravis 167Loyola MCAlaska WBAlaska BOLoyola KDNick McGrail
Katie Madden
Gary Rybold
Loyola PNBalch 203UCLA LMClaremont STLoyola PNLa Verne JHPaul Gross
Megan Wharton
Loyola SSKravis 100Southern California FWColgate ONAir Force WMLoyola SSAmie Stanley
Michelle Goodwin
Pacific Lutheran SBKravis 102Soutrhern California DLHawaii RHPacific Lutheran SBHawaii DDJames Kilcup
Robert Mejia
Rocky Mountain PRKravis 164Rocky Mountain PRRocky Mountain TDIrvine Valley GMIrvine Valley KHEmily Ravenscroft
Ying Zhang
Rocky Mountain TDKravis 164Rocky Mountain PRRocky Mountain TDIrvine Valley GMIrvine Valley KHEmily Ravenscroft
Ying Zhang
Southern California FWKravis 100Southern California FWColgate ONAir Force WMLoyola SSAmie Stanley
Michelle Goodwin
Southern California GCKravis 109UCLA CLAir Force BRLoyola MBSouthern California GCJosh Martin
Chantanu Garg
Southern California HWKravis 103Texas State HGAir Force TJAlaska SSSouthern California HWRob Boller
Aaron Colby
Soutrhern California DLKravis 102Soutrhern California DLHawaii RHPacific Lutheran SBHawaii DDJames Kilcup
Robert Mejia
Texas State AFBalch 219Humboldt State RFColgate HCHawaii Pacific CKTexas State AFWill Reilly
Dustin Schneider
Texas State HGKravis 103Texas State HGAir Force TJAlaska SSSouthern California HWRob Boller
Aaron Colby
UCLA CLKravis 109UCLA CLAir Force BRLoyola MBSouthern California GCJosh Martin
Chantanu Garg
UCLA LMBalch 203UCLA LMClaremont STLoyola PNLa Verne JHPaul Gross
Megan Wharton
Vermont AGKravis 166Vermont AGHawaii FCHumboldt State YBLa Verne BAGina Iberri-Shea
Lindsay Eberhardt
Vermont SWBalch 220Cornell YKVermont SWAlaska KFLa Verne NAMelissa Franke
Rebecca Klingman