The Draw - Round 4

TeamVenueOGOOCGCOJudges
Air Force BRKravis 168Vermont SWAir Force BRLa Verne NAColgate WSJames Kilcup
Lauren Phillips
Air Force LWKravis 102La Verne SKAir Force LWLa Verne DFAlaska PFWayne Kraemer
Michelle Goodwin
Air Force RSBalch 203Alaska WBHumboldt State ABAir Force RSHawaii Pacific CKRob Boller
Mumin Khan
Dustin Schneider
Air Force TJBalch 208Hawaii RHAir Force TJLa Verne BAClaremont JZAmie Stanley
Ben Busse
Gary Rybold
Air Force WMKravis 164Hawaii DDAir Force WMLoyola PNIrvine Valley KHMelissa Franke
Aaron Colby
Anindya Guha
Alaska BOKravis 109Loyola MCLa Verne JHTexas State HGAlaska BOPaul Gross
Megan Wharton
Alaska KFKravis 166Texas State AFSouthern California FWIrvine Valley GMAlaska KFJeanine Arana
Alaska PFKravis 102La Verne SKAir Force LWLa Verne DFAlaska PFWayne Kraemer
Michelle Goodwin
Alaska SSBalch 219Alaska SSPacific Lutheran SBCarroll ATHumboldt State YBWill Reilly
Giovanni Dauresseau
Alaska WBBalch 203Alaska WBHumboldt State ABAir Force RSHawaii Pacific CKRob Boller
Mumin Khan
Dustin Schneider
Carroll ATBalch 219Alaska SSPacific Lutheran SBCarroll ATHumboldt State YBWill Reilly
Giovanni Dauresseau
Claremont BMKravis 103Rocky Mountain TDClaremont BMClaremont JWRocky Mountain PRRob Ruiz
Melissa Haller
Claremont HTKravis 100Vermont AGClaremont HTCornell YKLoyola KDGina Iberri-Shea
Ying Zhang
Claremont JWKravis 103Rocky Mountain TDClaremont BMClaremont JWRocky Mountain PRRob Ruiz
Melissa Haller
Claremont JZBalch 208Hawaii RHAir Force TJLa Verne BAClaremont JZAmie Stanley
Ben Busse
Gary Rybold
Claremont PSKravis 161Claremont PSLoyola SSSoutrhern California DLHumboldt State RFJosh Martin
Lindsay Eberhardt
Claremont STBalch 220Hawaii FCCornell KPSouthern California GCClaremont STNick McGrail
Robert Mejia
Colgate HCBlach 218Cornell HLColgate ONColgate HCSouthern California HWEmily Ravenscroft
Katie Madden
Tom Dowd
Colgate ONBlach 218Cornell HLColgate ONColgate HCSouthern California HWEmily Ravenscroft
Katie Madden
Tom Dowd
Colgate WSKravis 168Vermont SWAir Force BRLa Verne NAColgate WSJames Kilcup
Lauren Phillips
Cornell HLBlach 218Cornell HLColgate ONColgate HCSouthern California HWEmily Ravenscroft
Katie Madden
Tom Dowd
Cornell KPBalch 220Hawaii FCCornell KPSouthern California GCClaremont STNick McGrail
Robert Mejia
Cornell YKKravis 100Vermont AGClaremont HTCornell YKLoyola KDGina Iberri-Shea
Ying Zhang
Hawaii DDKravis 164Hawaii DDAir Force WMLoyola PNIrvine Valley KHMelissa Franke
Aaron Colby
Anindya Guha
Hawaii FCBalch 220Hawaii FCCornell KPSouthern California GCClaremont STNick McGrail
Robert Mejia
Hawaii Pacific CKBalch 203Alaska WBHumboldt State ABAir Force RSHawaii Pacific CKRob Boller
Mumin Khan
Dustin Schneider
Hawaii RHBalch 208Hawaii RHAir Force TJLa Verne BAClaremont JZAmie Stanley
Ben Busse
Gary Rybold
Humboldt State ABBalch 203Alaska WBHumboldt State ABAir Force RSHawaii Pacific CKRob Boller
Mumin Khan
Dustin Schneider
Humboldt State RFKravis 161Claremont PSLoyola SSSoutrhern California DLHumboldt State RFJosh Martin
Lindsay Eberhardt
Humboldt State YBBalch 219Alaska SSPacific Lutheran SBCarroll ATHumboldt State YBWill Reilly
Giovanni Dauresseau
Irvine Valley GMKravis 166Texas State AFSouthern California FWIrvine Valley GMAlaska KFJeanine Arana
Irvine Valley KHKravis 164Hawaii DDAir Force WMLoyola PNIrvine Valley KHMelissa Franke
Aaron Colby
Anindya Guha
La Verne BABalch 208Hawaii RHAir Force TJLa Verne BAClaremont JZAmie Stanley
Ben Busse
Gary Rybold
La Verne DFKravis 102La Verne SKAir Force LWLa Verne DFAlaska PFWayne Kraemer
Michelle Goodwin
La Verne JHKravis 109Loyola MCLa Verne JHTexas State HGAlaska BOPaul Gross
Megan Wharton
La Verne NAKravis 168Vermont SWAir Force BRLa Verne NAColgate WSJames Kilcup
Lauren Phillips
La Verne SKKravis 102La Verne SKAir Force LWLa Verne DFAlaska PFWayne Kraemer
Michelle Goodwin
La Verne SRKravis 167UCLA CLLa Verne SRLoyola MBUCLA LMSteve Johnson
Isaac Thomas
Loyola KDKravis 100Vermont AGClaremont HTCornell YKLoyola KDGina Iberri-Shea
Ying Zhang
Loyola MBKravis 167UCLA CLLa Verne SRLoyola MBUCLA LMSteve Johnson
Isaac Thomas
Loyola MCKravis 109Loyola MCLa Verne JHTexas State HGAlaska BOPaul Gross
Megan Wharton
Loyola PNKravis 164Hawaii DDAir Force WMLoyola PNIrvine Valley KHMelissa Franke
Aaron Colby
Anindya Guha
Loyola SSKravis 161Claremont PSLoyola SSSoutrhern California DLHumboldt State RFJosh Martin
Lindsay Eberhardt
Pacific Lutheran SBBalch 219Alaska SSPacific Lutheran SBCarroll ATHumboldt State YBWill Reilly
Giovanni Dauresseau
Rocky Mountain PRKravis 103Rocky Mountain TDClaremont BMClaremont JWRocky Mountain PRRob Ruiz
Melissa Haller
Rocky Mountain TDKravis 103Rocky Mountain TDClaremont BMClaremont JWRocky Mountain PRRob Ruiz
Melissa Haller
Southern California FWKravis 166Texas State AFSouthern California FWIrvine Valley GMAlaska KFJeanine Arana
Southern California GCBalch 220Hawaii FCCornell KPSouthern California GCClaremont STNick McGrail
Robert Mejia
Southern California HWBlach 218Cornell HLColgate ONColgate HCSouthern California HWEmily Ravenscroft
Katie Madden
Tom Dowd
Soutrhern California DLKravis 161Claremont PSLoyola SSSoutrhern California DLHumboldt State RFJosh Martin
Lindsay Eberhardt
Texas State AFKravis 166Texas State AFSouthern California FWIrvine Valley GMAlaska KFJeanine Arana
Texas State HGKravis 109Loyola MCLa Verne JHTexas State HGAlaska BOPaul Gross
Megan Wharton
UCLA CLKravis 167UCLA CLLa Verne SRLoyola MBUCLA LMSteve Johnson
Isaac Thomas
UCLA LMKravis 167UCLA CLLa Verne SRLoyola MBUCLA LMSteve Johnson
Isaac Thomas
Vermont AGKravis 100Vermont AGClaremont HTCornell YKLoyola KDGina Iberri-Shea
Ying Zhang
Vermont SWKravis 168Vermont SWAir Force BRLa Verne NAColgate WSJames Kilcup
Lauren Phillips