The Draw - Round 3

TeamVenueOGOOCGCOJudges
Air Force BRBauer 2Loyola KDTexas State HGSouthern California FWAir Force BRSteve Johnson
Mumin Khan
Air Force LWBauer 22Colgate WSAir Force RSAir Force LWIrvine Valley GMPaul Gross
Michelle Goodwin
Katie Madden
Air Force RSBauer 22Colgate WSAir Force RSAir Force LWIrvine Valley GMPaul Gross
Michelle Goodwin
Katie Madden
Air Force TJRoberts South 103Rocky Mountain PRSoutrhern California DLClaremont PSAir Force TJMelissa Franke
Gary Rybold
Air Force WMBauer 23Humboldt State RFIrvine Valley KHClaremont BMAir Force WMWill Reilly
Megan Wharton
Alaska BORoberts South 105Pacific Lutheran SBHumboldt State YBAlaska BORocky Mountain TDRob Ruiz
Aaron Colby
Alaska KFBauer 36Loyola MBUCLA CLAlaska KFAlaska SSJake Meany
Robert Mejia
Alaska PFBauer 35Cornell YKAlaska PFLoyola MCClaremont HTJosh Martin
Anindya Guha
Alaska SSBauer 36Loyola MBUCLA CLAlaska KFAlaska SSJake Meany
Robert Mejia
Alaska WBRoberts North 103La Verne DFAlaska WBLa Verne SKLa Verne NAGina Iberri-Shea
Ying Zhang
Carroll ATRoberts North 102Claremont STHawaii FCHawaii RHCarroll ATJames Kilcup
Wayne Kraemer
Claremont BMBauer 23Humboldt State RFIrvine Valley KHClaremont BMAir Force WMWill Reilly
Megan Wharton
Claremont HTBauer 35Cornell YKAlaska PFLoyola MCClaremont HTJosh Martin
Anindya Guha
Claremont JWBauer 24Claremont JWHawaii DDUCLA LMLa Verne BAEmily Ravenscroft
Dustin Schneider
Claremont JZRoberts South 104Southern California GCClaremont JZColgate ONVermont AGNick McGrail
Jeanine Arana
Claremont PSRoberts South 103Rocky Mountain PRSoutrhern California DLClaremont PSAir Force TJMelissa Franke
Gary Rybold
Claremont STRoberts North 102Claremont STHawaii FCHawaii RHCarroll ATJames Kilcup
Wayne Kraemer
Colgate HCBauer 34Colgate HCCornell HLHumboldt State ABCornell KPBen Busse
Giovanni Dauresseau
Colgate ONRoberts South 104Southern California GCClaremont JZColgate ONVermont AGNick McGrail
Jeanine Arana
Colgate WSBauer 22Colgate WSAir Force RSAir Force LWIrvine Valley GMPaul Gross
Michelle Goodwin
Katie Madden
Cornell HLBauer 34Colgate HCCornell HLHumboldt State ABCornell KPBen Busse
Giovanni Dauresseau
Cornell KPBauer 34Colgate HCCornell HLHumboldt State ABCornell KPBen Busse
Giovanni Dauresseau
Cornell YKBauer 35Cornell YKAlaska PFLoyola MCClaremont HTJosh Martin
Anindya Guha
Hawaii DDBauer 24Claremont JWHawaii DDUCLA LMLa Verne BAEmily Ravenscroft
Dustin Schneider
Hawaii FCRoberts North 102Claremont STHawaii FCHawaii RHCarroll ATJames Kilcup
Wayne Kraemer
Hawaii Pacific CKBauer 25Loyola PNHawaii Pacific CKLa Verne JHVermont SWRob Boller
Melissa Haller
Hawaii RHRoberts North 102Claremont STHawaii FCHawaii RHCarroll ATJames Kilcup
Wayne Kraemer
Humboldt State ABBauer 34Colgate HCCornell HLHumboldt State ABCornell KPBen Busse
Giovanni Dauresseau
Humboldt State RFBauer 23Humboldt State RFIrvine Valley KHClaremont BMAir Force WMWill Reilly
Megan Wharton
Humboldt State YBRoberts South 105Pacific Lutheran SBHumboldt State YBAlaska BORocky Mountain TDRob Ruiz
Aaron Colby
Irvine Valley GMBauer 22Colgate WSAir Force RSAir Force LWIrvine Valley GMPaul Gross
Michelle Goodwin
Katie Madden
Irvine Valley KHBauer 23Humboldt State RFIrvine Valley KHClaremont BMAir Force WMWill Reilly
Megan Wharton
La Verne BABauer 24Claremont JWHawaii DDUCLA LMLa Verne BAEmily Ravenscroft
Dustin Schneider
La Verne DFRoberts North 103La Verne DFAlaska WBLa Verne SKLa Verne NAGina Iberri-Shea
Ying Zhang
La Verne JHBauer 25Loyola PNHawaii Pacific CKLa Verne JHVermont SWRob Boller
Melissa Haller
La Verne NARoberts North 103La Verne DFAlaska WBLa Verne SKLa Verne NAGina Iberri-Shea
Ying Zhang
La Verne SKRoberts North 103La Verne DFAlaska WBLa Verne SKLa Verne NAGina Iberri-Shea
Ying Zhang
La Verne SRRoberts South 102Loyola SSSouthern California HWLa Verne SRTexas State AFAmie Stanley
Lauren Phillips
Loyola KDBauer 2Loyola KDTexas State HGSouthern California FWAir Force BRSteve Johnson
Mumin Khan
Loyola MBBauer 36Loyola MBUCLA CLAlaska KFAlaska SSJake Meany
Robert Mejia
Loyola MCBauer 35Cornell YKAlaska PFLoyola MCClaremont HTJosh Martin
Anindya Guha
Loyola PNBauer 25Loyola PNHawaii Pacific CKLa Verne JHVermont SWRob Boller
Melissa Haller
Loyola SSRoberts South 102Loyola SSSouthern California HWLa Verne SRTexas State AFAmie Stanley
Lauren Phillips
Pacific Lutheran SBRoberts South 105Pacific Lutheran SBHumboldt State YBAlaska BORocky Mountain TDRob Ruiz
Aaron Colby
Rocky Mountain PRRoberts South 103Rocky Mountain PRSoutrhern California DLClaremont PSAir Force TJMelissa Franke
Gary Rybold
Rocky Mountain TDRoberts South 105Pacific Lutheran SBHumboldt State YBAlaska BORocky Mountain TDRob Ruiz
Aaron Colby
Southern California FWBauer 2Loyola KDTexas State HGSouthern California FWAir Force BRSteve Johnson
Mumin Khan
Southern California GCRoberts South 104Southern California GCClaremont JZColgate ONVermont AGNick McGrail
Jeanine Arana
Southern California HWRoberts South 102Loyola SSSouthern California HWLa Verne SRTexas State AFAmie Stanley
Lauren Phillips
Soutrhern California DLRoberts South 103Rocky Mountain PRSoutrhern California DLClaremont PSAir Force TJMelissa Franke
Gary Rybold
Texas State AFRoberts South 102Loyola SSSouthern California HWLa Verne SRTexas State AFAmie Stanley
Lauren Phillips
Texas State HGBauer 2Loyola KDTexas State HGSouthern California FWAir Force BRSteve Johnson
Mumin Khan
UCLA CLBauer 36Loyola MBUCLA CLAlaska KFAlaska SSJake Meany
Robert Mejia
UCLA LMBauer 24Claremont JWHawaii DDUCLA LMLa Verne BAEmily Ravenscroft
Dustin Schneider
Vermont AGRoberts South 104Southern California GCClaremont JZColgate ONVermont AGNick McGrail
Jeanine Arana
Vermont SWBauer 25Loyola PNHawaii Pacific CKLa Verne JHVermont SWRob Boller
Melissa Haller