The Draw - Round 2

TeamVenueOGOOCGCOJudges
Air Force BRBauer 2Claremont PSAlaska BOAir Force BRHawaii FCWill Reilly
Giovanni Dauresseau
Air Force LWRoberts North 103Carroll ATAir Force LWCornell KPLa Verne DFJake Meany
Air Force RSRoberts South 103Air Force RSLa Verne NAVermont AGLoyola PNWayne Kraemer
Gary Rybold
Air Force TJBauer 24Air Force TJUCLA LMAlaska SSHawaii DDPaul Gross
Jeanine Arana
Melissa Haller
Air Force WMBauer 22Claremont HTAlaska KFAir Force WMLa Verne SRMelissa Franke
Mike McGee
Alaska BOBauer 2Claremont PSAlaska BOAir Force BRHawaii FCWill Reilly
Giovanni Dauresseau
Alaska KFBauer 22Claremont HTAlaska KFAir Force WMLa Verne SRMelissa Franke
Mike McGee
Alaska PFRoberts North 102Alaska PFClaremont STVermont SWLoyola SSRob Ruiz
Robert Mejia
Alaska SSBauer 24Air Force TJUCLA LMAlaska SSHawaii DDPaul Gross
Jeanine Arana
Melissa Haller
Alaska WBBauer 34Irvine Valley GMColgate WSUCLA CLAlaska WBTom Dowd
Aaron Colby
Dustin Schneider
Carroll ATRoberts North 103Carroll ATAir Force LWCornell KPLa Verne DFJake Meany
Claremont BMRoberts South 104Texas State AFHumboldt State RFClaremont JZClaremont BMJosh Martin
Ying Zhang
Claremont HTBauer 22Claremont HTAlaska KFAir Force WMLa Verne SRMelissa Franke
Mike McGee
Claremont JWRoberts South 102Soutrhern California DLClaremont JWSouthern California HWColgate ONJames Kilcup
Ben Busse
Claremont JZRoberts South 104Texas State AFHumboldt State RFClaremont JZClaremont BMJosh Martin
Ying Zhang
Claremont PSBauer 2Claremont PSAlaska BOAir Force BRHawaii FCWill Reilly
Giovanni Dauresseau
Claremont STRoberts North 102Alaska PFClaremont STVermont SWLoyola SSRob Ruiz
Robert Mejia
Colgate HCBauer 23Irvine Valley KHColgate HCRocky Mountain PRCornell HLSteve Johnson
Mumin Khan
Megan Wharton
Colgate ONRoberts South 102Soutrhern California DLClaremont JWSouthern California HWColgate ONJames Kilcup
Ben Busse
Colgate WSBauer 34Irvine Valley GMColgate WSUCLA CLAlaska WBTom Dowd
Aaron Colby
Dustin Schneider
Cornell HLBauer 23Irvine Valley KHColgate HCRocky Mountain PRCornell HLSteve Johnson
Mumin Khan
Megan Wharton
Cornell KPRoberts North 103Carroll ATAir Force LWCornell KPLa Verne DFJake Meany
Cornell YKBauer 35Southern California FWCornell YKPacific Lutheran SBSouthern California GCNick McGrail
Katie Madden
Hawaii DDBauer 24Air Force TJUCLA LMAlaska SSHawaii DDPaul Gross
Jeanine Arana
Melissa Haller
Hawaii FCBauer 2Claremont PSAlaska BOAir Force BRHawaii FCWill Reilly
Giovanni Dauresseau
Hawaii Pacific CKBauer 25Humboldt State ABLa Verne SKHawaii Pacific CKTexas State HGEmily Ravenscroft
Michelle Goodwin
Hawaii RHBauer 36La Verne BAHawaii RHLoyola KDLoyola MCGina Iberri-Shea
Lauren Phillips
Humboldt State ABBauer 25Humboldt State ABLa Verne SKHawaii Pacific CKTexas State HGEmily Ravenscroft
Michelle Goodwin
Humboldt State RFRoberts South 104Texas State AFHumboldt State RFClaremont JZClaremont BMJosh Martin
Ying Zhang
Humboldt State YBRoberts South 105Humboldt State YBLoyola MBRocky Mountain TDLa Verne JHAmie Stanley
Anindya Guha
Irvine Valley GMBauer 34Irvine Valley GMColgate WSUCLA CLAlaska WBTom Dowd
Aaron Colby
Dustin Schneider
Irvine Valley KHBauer 23Irvine Valley KHColgate HCRocky Mountain PRCornell HLSteve Johnson
Mumin Khan
Megan Wharton
La Verne BABauer 36La Verne BAHawaii RHLoyola KDLoyola MCGina Iberri-Shea
Lauren Phillips
La Verne DFRoberts North 103Carroll ATAir Force LWCornell KPLa Verne DFJake Meany
La Verne JHRoberts South 105Humboldt State YBLoyola MBRocky Mountain TDLa Verne JHAmie Stanley
Anindya Guha
La Verne NARoberts South 103Air Force RSLa Verne NAVermont AGLoyola PNWayne Kraemer
Gary Rybold
La Verne SKBauer 25Humboldt State ABLa Verne SKHawaii Pacific CKTexas State HGEmily Ravenscroft
Michelle Goodwin
La Verne SRBauer 22Claremont HTAlaska KFAir Force WMLa Verne SRMelissa Franke
Mike McGee
Loyola KDBauer 36La Verne BAHawaii RHLoyola KDLoyola MCGina Iberri-Shea
Lauren Phillips
Loyola MBRoberts South 105Humboldt State YBLoyola MBRocky Mountain TDLa Verne JHAmie Stanley
Anindya Guha
Loyola MCBauer 36La Verne BAHawaii RHLoyola KDLoyola MCGina Iberri-Shea
Lauren Phillips
Loyola PNRoberts South 103Air Force RSLa Verne NAVermont AGLoyola PNWayne Kraemer
Gary Rybold
Loyola SSRoberts North 102Alaska PFClaremont STVermont SWLoyola SSRob Ruiz
Robert Mejia
Pacific Lutheran SBBauer 35Southern California FWCornell YKPacific Lutheran SBSouthern California GCNick McGrail
Katie Madden
Rocky Mountain PRBauer 23Irvine Valley KHColgate HCRocky Mountain PRCornell HLSteve Johnson
Mumin Khan
Megan Wharton
Rocky Mountain TDRoberts South 105Humboldt State YBLoyola MBRocky Mountain TDLa Verne JHAmie Stanley
Anindya Guha
Southern California FWBauer 35Southern California FWCornell YKPacific Lutheran SBSouthern California GCNick McGrail
Katie Madden
Southern California GCBauer 35Southern California FWCornell YKPacific Lutheran SBSouthern California GCNick McGrail
Katie Madden
Southern California HWRoberts South 102Soutrhern California DLClaremont JWSouthern California HWColgate ONJames Kilcup
Ben Busse
Soutrhern California DLRoberts South 102Soutrhern California DLClaremont JWSouthern California HWColgate ONJames Kilcup
Ben Busse
Texas State AFRoberts South 104Texas State AFHumboldt State RFClaremont JZClaremont BMJosh Martin
Ying Zhang
Texas State HGBauer 25Humboldt State ABLa Verne SKHawaii Pacific CKTexas State HGEmily Ravenscroft
Michelle Goodwin
UCLA CLBauer 34Irvine Valley GMColgate WSUCLA CLAlaska WBTom Dowd
Aaron Colby
Dustin Schneider
UCLA LMBauer 24Air Force TJUCLA LMAlaska SSHawaii DDPaul Gross
Jeanine Arana
Melissa Haller
Vermont AGRoberts South 103Air Force RSLa Verne NAVermont AGLoyola PNWayne Kraemer
Gary Rybold
Vermont SWRoberts North 102Alaska PFClaremont STVermont SWLoyola SSRob Ruiz
Robert Mejia