The Draw - Round 1

TeamVenueOGOOCGCOJudges
Air Force BRBauer 36Air Force BRLoyola SSClaremont JWUCLA CLWayne Kraemer
Katie Madden
Air Force LWBauer 35Alaska SSVermont SWClaremont HTAir Force LWWill Reilly
Aaron Colby
Dustin Schneider
Air Force RSBauer 25Claremont JZLa Verne BACornell HLAir Force RSAmie Stanley
Robert Mejia
Anindya Guha
Air Force TJRoberts South 105La Verne JHCarroll ATAir Force TJPacific Lutheran SBEmily Ravenscroft
Ying Zhang
Air Force WMBauer 2Air Force WMLoyola MCAlaska WBColgate HCJake Meany
Gary Rybold
Alaska BORoberts South 104Alaska BOLoyola KDHumboldt State RFLa Verne SKMelissa Franke
Melissa Haller
Alaska KFBauer 23Alaska KFLa Verne DFTexas State AFCornell YKTom Dowd
Ben Busse
Alaska PFRoberts North 102La Verne NAClaremont BMHawaii FCAlaska PFPaul Gross
Giovanni Dauresseau
Alaska SSBauer 35Alaska SSVermont SWClaremont HTAir Force LWWill Reilly
Aaron Colby
Dustin Schneider
Alaska WBBauer 2Air Force WMLoyola MCAlaska WBColgate HCJake Meany
Gary Rybold
Carroll ATRoberts South 105La Verne JHCarroll ATAir Force TJPacific Lutheran SBEmily Ravenscroft
Ying Zhang
Claremont BMRoberts North 102La Verne NAClaremont BMHawaii FCAlaska PFPaul Gross
Giovanni Dauresseau
Claremont HTBauer 35Alaska SSVermont SWClaremont HTAir Force LWWill Reilly
Aaron Colby
Dustin Schneider
Claremont JWBauer 36Air Force BRLoyola SSClaremont JWUCLA CLWayne Kraemer
Katie Madden
Claremont JZBauer 25Claremont JZLa Verne BACornell HLAir Force RSAmie Stanley
Robert Mejia
Anindya Guha
Claremont PSBauer 22Cornell KPClaremont PSSoutrhern California DLHawaii Pacific CKJosh Martin
Mike McGee
Claremont STRoberts South 102Colgate ONRocky Mountain TDColgate WSClaremont STGina Iberri-Shea
Mumin Khan
Megan Wharton
Colgate HCBauer 2Air Force WMLoyola MCAlaska WBColgate HCJake Meany
Gary Rybold
Colgate ONRoberts South 102Colgate ONRocky Mountain TDColgate WSClaremont STGina Iberri-Shea
Mumin Khan
Megan Wharton
Colgate WSRoberts South 102Colgate ONRocky Mountain TDColgate WSClaremont STGina Iberri-Shea
Mumin Khan
Megan Wharton
Cornell HLBauer 25Claremont JZLa Verne BACornell HLAir Force RSAmie Stanley
Robert Mejia
Anindya Guha
Cornell KPBauer 22Cornell KPClaremont PSSoutrhern California DLHawaii Pacific CKJosh Martin
Mike McGee
Cornell YKBauer 23Alaska KFLa Verne DFTexas State AFCornell YKTom Dowd
Ben Busse
Hawaii DDRoberts North 103La Verne SRVermont AGHawaii DDHawaii RHSteve Johnson
Michelle Goodwin
Hawaii FCRoberts North 102La Verne NAClaremont BMHawaii FCAlaska PFPaul Gross
Giovanni Dauresseau
Hawaii Pacific CKBauer 22Cornell KPClaremont PSSoutrhern California DLHawaii Pacific CKJosh Martin
Mike McGee
Hawaii RHRoberts North 103La Verne SRVermont AGHawaii DDHawaii RHSteve Johnson
Michelle Goodwin
Humboldt State ABBauer 34Texas State HGHumboldt State ABHumboldt State YBRocky Mountain PRJames Kilcup
Jeanine Arana
Humboldt State RFRoberts South 104Alaska BOLoyola KDHumboldt State RFLa Verne SKMelissa Franke
Melissa Haller
Humboldt State YBBauer 34Texas State HGHumboldt State ABHumboldt State YBRocky Mountain PRJames Kilcup
Jeanine Arana
Irvine Valley GMRoberts South 103Southern California HWIrvine Valley GMSouthern California GCLoyola MBRob Ruiz
Bob Boller
Lauren Phillips
Irvine Valley KHBauer 24UCLA LMLoyola PNIrvine Valley KHSouthern California FWNick Rosa
Lindsay Eberhardt
La Verne BABauer 25Claremont JZLa Verne BACornell HLAir Force RSAmie Stanley
Robert Mejia
Anindya Guha
La Verne DFBauer 23Alaska KFLa Verne DFTexas State AFCornell YKTom Dowd
Ben Busse
La Verne JHRoberts South 105La Verne JHCarroll ATAir Force TJPacific Lutheran SBEmily Ravenscroft
Ying Zhang
La Verne NARoberts North 102La Verne NAClaremont BMHawaii FCAlaska PFPaul Gross
Giovanni Dauresseau
La Verne SKRoberts South 104Alaska BOLoyola KDHumboldt State RFLa Verne SKMelissa Franke
Melissa Haller
La Verne SRRoberts North 103La Verne SRVermont AGHawaii DDHawaii RHSteve Johnson
Michelle Goodwin
Loyola KDRoberts South 104Alaska BOLoyola KDHumboldt State RFLa Verne SKMelissa Franke
Melissa Haller
Loyola MBRoberts South 103Southern California HWIrvine Valley GMSouthern California GCLoyola MBRob Ruiz
Bob Boller
Lauren Phillips
Loyola MCBauer 2Air Force WMLoyola MCAlaska WBColgate HCJake Meany
Gary Rybold
Loyola PNBauer 24UCLA LMLoyola PNIrvine Valley KHSouthern California FWNick Rosa
Lindsay Eberhardt
Loyola SSBauer 36Air Force BRLoyola SSClaremont JWUCLA CLWayne Kraemer
Katie Madden
Pacific Lutheran SBRoberts South 105La Verne JHCarroll ATAir Force TJPacific Lutheran SBEmily Ravenscroft
Ying Zhang
Rocky Mountain PRBauer 34Texas State HGHumboldt State ABHumboldt State YBRocky Mountain PRJames Kilcup
Jeanine Arana
Rocky Mountain TDRoberts South 102Colgate ONRocky Mountain TDColgate WSClaremont STGina Iberri-Shea
Mumin Khan
Megan Wharton
Southern California FWBauer 24UCLA LMLoyola PNIrvine Valley KHSouthern California FWNick Rosa
Lindsay Eberhardt
Southern California GCRoberts South 103Southern California HWIrvine Valley GMSouthern California GCLoyola MBRob Ruiz
Bob Boller
Lauren Phillips
Southern California HWRoberts South 103Southern California HWIrvine Valley GMSouthern California GCLoyola MBRob Ruiz
Bob Boller
Lauren Phillips
Soutrhern California DLBauer 22Cornell KPClaremont PSSoutrhern California DLHawaii Pacific CKJosh Martin
Mike McGee
Texas State AFBauer 23Alaska KFLa Verne DFTexas State AFCornell YKTom Dowd
Ben Busse
Texas State HGBauer 34Texas State HGHumboldt State ABHumboldt State YBRocky Mountain PRJames Kilcup
Jeanine Arana
UCLA CLBauer 36Air Force BRLoyola SSClaremont JWUCLA CLWayne Kraemer
Katie Madden
UCLA LMBauer 24UCLA LMLoyola PNIrvine Valley KHSouthern California FWNick Rosa
Lindsay Eberhardt
Vermont AGRoberts North 103La Verne SRVermont AGHawaii DDHawaii RHSteve Johnson
Michelle Goodwin
Vermont SWBauer 35Alaska SSVermont SWClaremont HTAir Force LWWill Reilly
Aaron Colby
Dustin Schneider