All Teams in the Tab before Round 9

NameInstitution(s)Speaker 1Speaker 2ESL
Air Force BRAir ForceStephen BeatonHarriet Randolph 
Air Force LWAir ForceReuben Luoma-OverstreetMichael Whiteside 
Air Force RSAir ForceEverette RichardsonKen Schuemann 
Air Force TJAir ForceCarl ThrasherMadelyn Johnson 
Air Force WMAir ForceTrevor WoodwardAmanda McKeever 
Alaska BOAlaskaBexley BrownMatt Sotrander 
Alaska KFAlaskaAndrew KeroskyHannah Foreman 
Alaska PFAlaskaAmy ParentMatt Fox 
Alaska SSAlaskaJon StinsonMatt Stinson 
Alaska WBAlaskaKelsey WaldorfBrittany Bennett 
Carroll ATCarrollChris AxtmanMegan Towles 
Claremont BMClaremontBuddy BurchKailas Menon 
Claremont HTClaremontBraen HolstegeTena Thau 
Claremont JWClaremontAnna JosephClaire Wilson 
Claremont JZClaremontLouis-Victor JadavjiRich Zajac 
Claremont PSClaremontVarun PuriChong Shen 
Claremont RVClaremontMatt RichardsonCamilo Vilasquez 
Claremont STClaremontSean SakaguchiAbi Thenappan 
Colgate HCColgateJack HollandSebastian Chan 
Colgate ONColgateJulia O'NeilJaved Narejo 
Colgate WSColgateAlexa WindsorSrikar Gullapalli 
Cornell HLCornellMaggie HeinichenJiali Li 
Cornell KPCornellJesse KlingerRatnika Prasad 
Cornell YKCornellJustin YingJulius Kairey 
Hawaii DDHawaiiKyle DahlinRyan Delaney 
Hawaii FCHawaiiSamira FatemiJon Cham 
Hawaii Pacific CKHawaii PacificCassie ChangShay Kauwe 
Hawaii RHHawaiiIan RossSterling Higa 
Humboldt State ABHumboldt StateFelicia AsburySean Burns 
Humboldt State RFHumboldt StateSammi RippetoeJacob Ferdman 
Humboldt State YBHumboldt StateErin YoungJohn Michael Bowden 
Irvine Valley GMIrvine ValleyJake GlendenningNicole Minkina 
Irvine Valley KHIrvine ValleyKelly KehoeMatt Hinkle 
La Verne BALa VerneBrittany BoikoRebecca Aguilar 
La Verne DFLa VerneCarl DeckerSam French 
La Verne JHLa VerneAva JahanvashNatalie Holland 
La Verne NALa VerneMelanie NadonThomas Allison 
La Verne SKLa VerneJonathan SingletonGia Karpouzis 
La Verne SRLa VerneMichael StewartSteve Reyes 
Loyola KDLoyola MarymountKrikor KouyoumdjianMichael Dewey 
Loyola MBLoyola MarymountSamuel MunsterAdam Bistagne 
Loyola MCLoyola MarymountBrittney McKinleyBrandon Cating 
Loyola PNLoyola MarymountCoutney PickardJames Noble 
Loyola SSLoyola MarymountEmmett SchlenzJoshua Solberg 
Pacific Lutheran SBPacific LutheranBrendan StantonPam Barker 
Rocky Mountain PRRocky MountainDan ParodToryn Rogers 
Rocky Mountain TDRocky MountainCatherine TheilTrent Dugger 
Southern California FWSouthern CaliforniaDaniuel FletcherAllan 
Southern California GCSouthern CaliforniaDafne GockenJeffrey Salamone Callahan 
Southern California HWSouthern CaliforniaSteve WeierXiaojie Wang 
Soutrhern California DLSouthern CaliforniaTom DongJon Huang 
Texas State AFTexas StateAmanda AlexanderJoseph Flores 
Texas State HGTexas StateAlec HartmannClay Garrett 
UCLA CLUCLATrenton CresseyDaniel Lutz 
UCLA LMUCLAIain LampertBen Morris 
Vermont AGVermontDrew AdamczykMariel Golden 
Vermont SWVermontSarina SelleckBecca White