The Draw - Round 3

TeamVenueOGOOCGCOJudges
Carroll MS22-312 EnglishWillamette BCNorthwest PSUSAFA MOCarroll MSMumin "MotoFail" Khan
Kim Garcia
Claremont DH10-200 ErhartLos Medanos BKClaremont DHPepperdine CRULV MPJustin Ekstein
Christian Dean
Hossain Albgal
Claremont VY22-315 EnglishClaremont VYULV LMUSAFA BWPepperdine CHKasey Gardner
Lauren Glass
Nicole Alvarez
Dominican BM10-222 ErhartPepperdine CELos Medanos GLDominican CDDominican BMSam French
Bill Newell
Gloria Ah Seo
Dominican CD10-222 ErhartPepperdine CELos Medanos GLDominican CDDominican BMSam French
Bill Newell
Gloria Ah Seo
Dominican RS10-225 ErhartLos Medanos BHUCLA KVSLO DFDominican RSMegan Towles
Olivia Lanaras
LMU CH10-220 ErhartLMU CHUCLA KMLMU RWWillamette EIJacob Witt
Sarah Stone Watt
LMU DM22-314 EnglishTeam Denture ToothpasteUSAFA MKSLO KMLMU DMDave Zimny
Rana Ayazi
Martha Zavala-Perez
LMU RW10-220 ErhartLMU CHUCLA KMLMU RWWillamette EIJacob Witt
Sarah Stone Watt
Los Medanos BH10-225 ErhartLos Medanos BHUCLA KVSLO DFDominican RSMegan Towles
Olivia Lanaras
Los Medanos BK10-200 ErhartLos Medanos BKClaremont DHPepperdine CRULV MPJustin Ekstein
Christian Dean
Hossain Albgal
Los Medanos BM10-223 ErhartNorthwest BBLos Medanos BMSLO AWUCLA LMJeanine Arana
Pastor Arroyo
Benjamin Saunders
Los Medanos BZ22-313 EnglishLos Medanos OTLos Medanos BZUCLA JLLos Medanos EFRyan Curtin
Tom Dowd
Los Medanos EF22-313 EnglishLos Medanos OTLos Medanos BZUCLA JLLos Medanos EFRyan Curtin
Tom Dowd
Los Medanos GL10-222 ErhartPepperdine CELos Medanos GLDominican CDDominican BMSam French
Bill Newell
Gloria Ah Seo
Los Medanos LT10-115 ErhartNorthwest SWUSAFA DHSeattle FKLos Medanos LTCahl Drohgo Decker
Ian Greer
Abi Williams
Los Medanos NR10-221 ErhartUSAFA MMUCLA ACSLO HPLos Medanos NRMs. Michaeline Anderson
Mr. Kaveh Farzad
Los Medanos OT22-313 EnglishLos Medanos OTLos Medanos BZUCLA JLLos Medanos EFRyan Curtin
Tom Dowd
Northwest BB10-223 ErhartNorthwest BBLos Medanos BMSLO AWUCLA LMJeanine Arana
Pastor Arroyo
Benjamin Saunders
Northwest DR10-201 ErhartSLO HMPepperdine ALULV TTNorthwest DRMarie Arcidiacono
David Ezra
Alison Erves
Northwest PS22-312 EnglishWillamette BCNorthwest PSUSAFA MOCarroll MSMumin "MotoFail" Khan
Kim Garcia
Northwest SW10-115 ErhartNorthwest SWUSAFA DHSeattle FKLos Medanos LTCahl Drohgo Decker
Ian Greer
Abi Williams
PLU ST10-111 Erhart AgUSAFA HWUSAFA BLPLU STULV BNShane Flanagin
Mason Livingston
Pepperdine AL10-201 ErhartSLO HMPepperdine ALULV TTNorthwest DRMarie Arcidiacono
David Ezra
Alison Erves
Pepperdine CE10-222 ErhartPepperdine CELos Medanos GLDominican CDDominican BMSam French
Bill Newell
Gloria Ah Seo
Pepperdine CH22-315 EnglishClaremont VYULV LMUSAFA BWPepperdine CHKasey Gardner
Lauren Glass
Nicole Alvarez
Pepperdine CR10-200 ErhartLos Medanos BKClaremont DHPepperdine CRULV MPJustin Ekstein
Christian Dean
Hossain Albgal
SLO AW10-223 ErhartNorthwest BBLos Medanos BMSLO AWUCLA LMJeanine Arana
Pastor Arroyo
Benjamin Saunders
SLO DF10-225 ErhartLos Medanos BHUCLA KVSLO DFDominican RSMegan Towles
Olivia Lanaras
SLO HM10-201 ErhartSLO HMPepperdine ALULV TTNorthwest DRMarie Arcidiacono
David Ezra
Alison Erves
SLO HP10-221 ErhartUSAFA MMUCLA ACSLO HPLos Medanos NRMs. Michaeline Anderson
Mr. Kaveh Farzad
SLO KM22-314 EnglishTeam Denture ToothpasteUSAFA MKSLO KMLMU DMDave Zimny
Rana Ayazi
Martha Zavala-Perez
Seattle FK10-115 ErhartNorthwest SWUSAFA DHSeattle FKLos Medanos LTCahl Drohgo Decker
Ian Greer
Abi Williams
Team Denture Toothpaste22-314 EnglishTeam Denture ToothpasteUSAFA MKSLO KMLMU DMDave Zimny
Rana Ayazi
Martha Zavala-Perez
UCLA AC10-221 ErhartUSAFA MMUCLA ACSLO HPLos Medanos NRMs. Michaeline Anderson
Mr. Kaveh Farzad
UCLA JL22-313 EnglishLos Medanos OTLos Medanos BZUCLA JLLos Medanos EFRyan Curtin
Tom Dowd
UCLA KM10-220 ErhartLMU CHUCLA KMLMU RWWillamette EIJacob Witt
Sarah Stone Watt
UCLA KV10-225 ErhartLos Medanos BHUCLA KVSLO DFDominican RSMegan Towles
Olivia Lanaras
UCLA LM10-223 ErhartNorthwest BBLos Medanos BMSLO AWUCLA LMJeanine Arana
Pastor Arroyo
Benjamin Saunders
ULV BN10-111 Erhart AgUSAFA HWUSAFA BLPLU STULV BNShane Flanagin
Mason Livingston
ULV LM22-315 EnglishClaremont VYULV LMUSAFA BWPepperdine CHKasey Gardner
Lauren Glass
Nicole Alvarez
ULV MP10-200 ErhartLos Medanos BKClaremont DHPepperdine CRULV MPJustin Ekstein
Christian Dean
Hossain Albgal
ULV TT10-201 ErhartSLO HMPepperdine ALULV TTNorthwest DRMarie Arcidiacono
David Ezra
Alison Erves
USAFA BL10-111 Erhart AgUSAFA HWUSAFA BLPLU STULV BNShane Flanagin
Mason Livingston
USAFA BW22-315 EnglishClaremont VYULV LMUSAFA BWPepperdine CHKasey Gardner
Lauren Glass
Nicole Alvarez
USAFA DH10-115 ErhartNorthwest SWUSAFA DHSeattle FKLos Medanos LTCahl Drohgo Decker
Ian Greer
Abi Williams
USAFA HW10-111 Erhart AgUSAFA HWUSAFA BLPLU STULV BNShane Flanagin
Mason Livingston
USAFA MK22-314 EnglishTeam Denture ToothpasteUSAFA MKSLO KMLMU DMDave Zimny
Rana Ayazi
Martha Zavala-Perez
USAFA MM10-221 ErhartUSAFA MMUCLA ACSLO HPLos Medanos NRMs. Michaeline Anderson
Mr. Kaveh Farzad
USAFA MO22-312 EnglishWillamette BCNorthwest PSUSAFA MOCarroll MSMumin "MotoFail" Khan
Kim Garcia
Willamette BC22-312 EnglishWillamette BCNorthwest PSUSAFA MOCarroll MSMumin "MotoFail" Khan
Kim Garcia
Willamette EI10-220 ErhartLMU CHUCLA KMLMU RWWillamette EIJacob Witt
Sarah Stone Watt