The Draw - Round 2

TeamVenueOGOOCGCOJudges
Carroll MS22-312 EnglishLos Medanos LTWillamette EICarroll MSSLO DFMumin "MotoFail" Khan
Rana Ayazi
Claremont DH10-201 ErhartClaremont DHDominican RSNorthwest BBUSAFA BLDave Zimny
Mason Livingston
Martha Zavala-Perez
Claremont VY10-115 ErhartPepperdine CHClaremont VYUSAFA DHSLO AWMarie Arcidiacono
Shane Flanagin
Dominican BM22-314 EnglishDominican BMPepperdine CELos Medanos BHLos Medanos BMJacob Witt
David Ezra
Hossain Albgal
Dominican CD10-200 ErhartDominican CDUCLA JLLos Medanos NRUSAFA HWRyan Curtin
Lauren Glass
Gloria Ah Seo
Dominican RS10-201 ErhartClaremont DHDominican RSNorthwest BBUSAFA BLDave Zimny
Mason Livingston
Martha Zavala-Perez
LMU CH10-222 ErhartNorthwest PSPLU STLMU CHULV TTKasey Gardner
Bill Newell
LMU DM10-111 Erhart AgUCLA LMNorthwest SWLMU DMWillamette BCMegan Towles
Benjamin Saunders
LMU RW22-315 EnglishSLO KMLMU RWUSAFA MKUSAFA BWMs. Michaeline Anderson
Sam French
Kim Garcia
Los Medanos BH22-314 EnglishDominican BMPepperdine CELos Medanos BHLos Medanos BMJacob Witt
David Ezra
Hossain Albgal
Los Medanos BK10-225 ErhartUCLA KMUSAFA MMULV BNLos Medanos BKSarah Stone Watt
Christian Dean
Nicole Alvarez
Los Medanos BM22-314 EnglishDominican BMPepperdine CELos Medanos BHLos Medanos BMJacob Witt
David Ezra
Hossain Albgal
Los Medanos BZ22-313 EnglishLos Medanos BZNorthwest DRLos Medanos EFPepperdine CRCahl Drohgo Decker
Olivia Lanaras
Los Medanos EF22-313 EnglishLos Medanos BZNorthwest DRLos Medanos EFPepperdine CRCahl Drohgo Decker
Olivia Lanaras
Los Medanos GL10-221 ErhartUCLA KVULV MPLos Medanos GLSeattle FKTom Dowd
Alison Erves
Los Medanos LT22-312 EnglishLos Medanos LTWillamette EICarroll MSSLO DFMumin "MotoFail" Khan
Rana Ayazi
Los Medanos NR10-200 ErhartDominican CDUCLA JLLos Medanos NRUSAFA HWRyan Curtin
Lauren Glass
Gloria Ah Seo
Los Medanos OT10-220 ErhartUCLA ACSLO HPTeam Denture ToothpasteLos Medanos OTJosh Martin
Jeanine Arana
Abi Williams
Northwest BB10-201 ErhartClaremont DHDominican RSNorthwest BBUSAFA BLDave Zimny
Mason Livingston
Martha Zavala-Perez
Northwest DR22-313 EnglishLos Medanos BZNorthwest DRLos Medanos EFPepperdine CRCahl Drohgo Decker
Olivia Lanaras
Northwest PS10-222 ErhartNorthwest PSPLU STLMU CHULV TTKasey Gardner
Bill Newell
Northwest SW10-111 Erhart AgUCLA LMNorthwest SWLMU DMWillamette BCMegan Towles
Benjamin Saunders
PLU ST10-222 ErhartNorthwest PSPLU STLMU CHULV TTKasey Gardner
Bill Newell
Pepperdine AL10-223 ErhartPepperdine ALUSAFA MOULV LMSLO HMIan Greer
Justin Ekstein
Pastor Arroyo
Pepperdine CE22-314 EnglishDominican BMPepperdine CELos Medanos BHLos Medanos BMJacob Witt
David Ezra
Hossain Albgal
Pepperdine CH10-115 ErhartPepperdine CHClaremont VYUSAFA DHSLO AWMarie Arcidiacono
Shane Flanagin
Pepperdine CR22-313 EnglishLos Medanos BZNorthwest DRLos Medanos EFPepperdine CRCahl Drohgo Decker
Olivia Lanaras
SLO AW10-115 ErhartPepperdine CHClaremont VYUSAFA DHSLO AWMarie Arcidiacono
Shane Flanagin
SLO DF22-312 EnglishLos Medanos LTWillamette EICarroll MSSLO DFMumin "MotoFail" Khan
Rana Ayazi
SLO HM10-223 ErhartPepperdine ALUSAFA MOULV LMSLO HMIan Greer
Justin Ekstein
Pastor Arroyo
SLO HP10-220 ErhartUCLA ACSLO HPTeam Denture ToothpasteLos Medanos OTJosh Martin
Jeanine Arana
Abi Williams
SLO KM22-315 EnglishSLO KMLMU RWUSAFA MKUSAFA BWMs. Michaeline Anderson
Sam French
Kim Garcia
Seattle FK10-221 ErhartUCLA KVULV MPLos Medanos GLSeattle FKTom Dowd
Alison Erves
Team Denture Toothpaste10-220 ErhartUCLA ACSLO HPTeam Denture ToothpasteLos Medanos OTJosh Martin
Jeanine Arana
Abi Williams
UCLA AC10-220 ErhartUCLA ACSLO HPTeam Denture ToothpasteLos Medanos OTJosh Martin
Jeanine Arana
Abi Williams
UCLA JL10-200 ErhartDominican CDUCLA JLLos Medanos NRUSAFA HWRyan Curtin
Lauren Glass
Gloria Ah Seo
UCLA KM10-225 ErhartUCLA KMUSAFA MMULV BNLos Medanos BKSarah Stone Watt
Christian Dean
Nicole Alvarez
UCLA KV10-221 ErhartUCLA KVULV MPLos Medanos GLSeattle FKTom Dowd
Alison Erves
UCLA LM10-111 Erhart AgUCLA LMNorthwest SWLMU DMWillamette BCMegan Towles
Benjamin Saunders
ULV BN10-225 ErhartUCLA KMUSAFA MMULV BNLos Medanos BKSarah Stone Watt
Christian Dean
Nicole Alvarez
ULV LM10-223 ErhartPepperdine ALUSAFA MOULV LMSLO HMIan Greer
Justin Ekstein
Pastor Arroyo
ULV MP10-221 ErhartUCLA KVULV MPLos Medanos GLSeattle FKTom Dowd
Alison Erves
ULV TT10-222 ErhartNorthwest PSPLU STLMU CHULV TTKasey Gardner
Bill Newell
USAFA BL10-201 ErhartClaremont DHDominican RSNorthwest BBUSAFA BLDave Zimny
Mason Livingston
Martha Zavala-Perez
USAFA BW22-315 EnglishSLO KMLMU RWUSAFA MKUSAFA BWMs. Michaeline Anderson
Sam French
Kim Garcia
USAFA DH10-115 ErhartPepperdine CHClaremont VYUSAFA DHSLO AWMarie Arcidiacono
Shane Flanagin
USAFA HW10-200 ErhartDominican CDUCLA JLLos Medanos NRUSAFA HWRyan Curtin
Lauren Glass
Gloria Ah Seo
USAFA MK22-315 EnglishSLO KMLMU RWUSAFA MKUSAFA BWMs. Michaeline Anderson
Sam French
Kim Garcia
USAFA MM10-225 ErhartUCLA KMUSAFA MMULV BNLos Medanos BKSarah Stone Watt
Christian Dean
Nicole Alvarez
USAFA MO10-223 ErhartPepperdine ALUSAFA MOULV LMSLO HMIan Greer
Justin Ekstein
Pastor Arroyo
Willamette BC10-111 Erhart AgUCLA LMNorthwest SWLMU DMWillamette BCMegan Towles
Benjamin Saunders
Willamette EI22-312 EnglishLos Medanos LTWillamette EICarroll MSSLO DFMumin "MotoFail" Khan
Rana Ayazi